ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Spell of Destruction 2

nie, 01 luty 2004 15:34:11 | Autor: ^M^ | Quake 3 Arena

Pamiętacie może pierwszą część tego filmu? Jeśli tak to przypominacie sobie zapewne, że niezbyt przypadłą mi do gustu... I w tym wypadku raczej nie dojdziemy do porozumienia z aB1s`em, ekhm. Wiec może przejdziemy do kolejnego odcinka dreszczowca pod tytułem "Gdzie się pchasz z tym shitem?!".

Siakaś mapa (m.in. dm17, konwersja no. 1175), siakaś grafa i to wszystko na co składa się ten, ekhm, film. Standardowe tricki, jeżeli można to tak nazwać, wszystko oklepane na łeb na szyję, więc na cholerę to pokazywać - nie mam pojęcia. Większość akcji pokazana z widoku tpp (w prawym górnym rogu perspektywa fpp), więc możemy zobaczyć jak model ładnie potrafi się wyginać w prawo i w lewo (o dziwo także w górę i w dół, zaiste niesamowite). No więc... wyżej wymieniony model, który ma za zadanie przedstawiać posunięcia gracza (samego autora właśnie) tak sobie lata, i lata, czasami nawet podskoczy. Huh, ciekawe, prawda? Strzeli jakiegoś rocket jumpa, czasem wyjmie pg i zrobi jakiegoś bounca - naprawdę nie da się przewidzieć kolejnego ruchu, dlatego też cała ta produkcja trzyma nas w fotelu do samego końca (Halo? Śpisz?). Wszystko to zostało urozmaicone, jakby to powiedzieć... oryginalnym packiem, zmieniającym niektóre kolorki (granat, gauntlet) a także muzyką, którą wolelibyście nie usłyszeć. Na szczęście jako takiego wyraźnego intra i outra nie stwierdzono, więc po upływie 5 minut i 44 sekund będziecie mieć to za sobą... tak to już koniec. Otwórz oczy gnido! Ja tu się wysilam po straconym prawie całym dniu na ściągnięcie tegoż, więc łaskawie mógłbyś doczytać to do końca! No, dzięki.

Po co więc opisywać coś, co nie godne jest opisywania? Cóż, życie to nie bajka i biedotex się trafi, wiec trzeba ustrzec nieuważnych graczy przed pułapkami dzisiejszego świata...

.:: Download Spell of Destruction 2 112 MB

raZox | 2004-02-01 15:47:05 +0100

naszczescie....jak widze pierwszej czesci nie widzialem i po tym opisie nie zamierzam nawet jej sciagac , tak samo zreszta jak drugiej :DDDD

ps. ale mnie rozbroiles tym newsem buahahahaha posmialem sie niezle :)))

damndog | 2004-02-01 16:01:28 +0100

HUUUUUURAAA!! wreszcie druga czesc!! juz sciagam!!

[zart]

[ale i tak sciagne :PPPP ]

jajk0 | 2004-02-01 18:03:00 +0100

Trochę boję się kliknać linka.... Nie mam odwagi....

Gravatar

PLANET | 2004-02-01 18:22:47 +0100

zajebista recenzja. 6+

co do filmu, to cos im nie wyszlo, poczawszy od tytulu (zaklecie / czar destrukcji ?? WTF ?)

(a moze urok destrukcji ? tez moze byc :D) (ale urok, to oczywiscie nie w sensie mily widok ;)

ziel1na | 2004-02-01 19:09:55 +0100

ciekawa recenzja :D

cerfes | 2004-02-01 21:47:26 +0100

no w sumie, to racja, ale imho każdy ma prawo zrobić film, nieważne jaki miałby on być. respect za chęci do pracy i odwagę. film może i kiepski, ale po 1. od czegoś trzeba zacząć (tzn. może następny będzie lepszy) po 2. gdyby każdy robił film tylko jeśli wie, że będzie on dobry, to mielibyśmy na scenie 2... może 3 razy mniej filmów. ogólnie: niech robią i chwała im, że im się chce

^M^ | 2004-02-01 22:17:47 +0100

gdyby każdy robił film tylko jeśli wie, że będzie on dobry, to mielibyśmy na scenie 2... może 3 razy mniej filmów.

Dzieki temu nie zmarnowal bym wielu godzin na ssanie ton mb (liczonych ju z w gb) miernoty, zwanej produkcjami filmowymi :x... Chyba zrobie liste shit of the week, bo sie nazbieralo tego od cholery :d...

ATi | 2004-02-01 23:07:31 +0100

Jakis ty miulsi :D

m4t3k | 2004-02-02 02:10:32 +0100

e tam, corvus ma racje, jakby byly same dobre filmy to by bylo nudne, nie? a tak mamy taki i takie dla odmiany :]

Gravatar

PLANET | 2004-02-02 08:22:36 +0100

a ja mam propozycje... recenzowac tylko dobre filmy ;)

^M^ | 2004-02-03 16:51:20 +0100

Jak ktos chce przeczytac recke trzeciez czesci click. Juz na glowna nie mam odwagi wrzucic, hehe o_O... az rece mi sie trzesa :d...

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63