Śpiewający Makaveli
nie, 23 marzec 2003 12:24:46 | Autor: LaGranda | Quake 3 Arena
Da! Wspominałem o klipie kilka newsów temu, dzięki urzejmości jednego z czytelników klip już na ORG`u. Poznajcie nową gwiazde, taki mały off topic na początek dnia. Plik do pobrania tutaj.





kon1o-MATURA | 2003-03-23 12:42:26 +0100
lol wygrał by idola bez sprzecznie ładny głos ma :P ale muj i tak jest ładniejszy
#637793
obni | 2003-03-23 12:49:41 +0100
czemu to trwa 10 sekund :P?
#637794
Zenith | 2003-03-23 12:50:58 +0100
buahahahhahah pieknie spiewa
bekstrit bojs sa najlepsi (bueheheh)
#637795
SAI4H | 2003-03-23 12:56:46 +0100
Buehehehe nice. :DDD
#637796
SweepeR | 2003-03-23 13:05:56 +0100
OMG, to bylo pare lat temu na Reset CD =o
#637798
ash | 2003-03-23 13:34:46 +0100
a w tle immortal
#637810
LaGranda | 2003-03-23 13:37:46 +0100
A czy ja kiedykolwiek powiedzialem ze to nowe, tak chcialem udostepnic wiekszemu gronu :). W tle powinno byc mydelko fa!
#637811
focus | 2003-03-23 13:38:17 +0100
ta to bylo w reset cd jeszcze za czasoow Roos'a hehe
#637812
aiken | 2003-03-23 13:43:04 +0100
taaaaa quakeworld by ross zawsze rulowal, a filmik pamietam, miodzio...
#637815
aiken | 2003-03-23 13:45:37 +0100
RooS
#637817
nxs.rush | 2003-03-23 14:45:59 +0100
hehe dobre :D ale i tak chlopaki z mojej szkoly roxuja :]
www.wsinf.edu.pl/~gruncio/wsinfrulez.wmv
#637824
pogo | 2003-03-23 15:56:29 +0100
ru5h zajebioza buehehehe ale sobie zgnilem :DDDDDDD
#637829
StaryOrgowicz_559 | 2003-03-23 17:17:36 +0100
Niestety ja tylko slysze bakstritow a jego nie. Co to za jakis zajebany plik .exe filmik logitecha? Wiekszej psychodeli nie widzialem.
#637843
DL*AlieN* | 2003-03-23 20:29:55 +0100
Moze Makaveli zalozy quakowy boysbend ^^
n1
#637862
Baba | 2003-03-23 23:32:49 +0100
huhu coz za glosik - coz za usmiech normalnie sie zakochalam hehe :D a z tym zespolem to nie taki glupi pomysl ja juz jestem fanka haha
#637893
k3m | 2003-03-24 19:33:00 +0100
RoTfL
#637959
Zaloguj się by dodać komentarz.