Stare, nowe gry fpp
śro, 27 listopad 2002 10:56:47 | Autor: LaGranda | Quake 3 Arena
Pozostając jeszcze przy temacie starszych gier fpp chciałbym Wam wspomnieć o jeszcze jednym urządzeniu, które pozwala na odpalenie takich gier. Interesuje się osobiście emulatorami, dlatego niech Was nie zdziwi fakt tego co teraz przeczytacie. GBA (Game Boy Advance) to znana Wam pewnie konsola nowej generacji. Na tego właśnie handlera pojawia się coraz więcej tytułów znanych z przed lat, jak i nowości. Dla przykładu podam tutaj tytuły: Wolfenstein 3D, Duke Nukem Advance, Ballistic -Ecks vs Sever, Doom czy Doom II. W ww. gry poza GBA można również pograć na emulatorze. Więcej informacji znajdziecie na chyba najlepszej polskiej stronie poświęconej wszelkiej maści emulatorom Emu#dreams (tam znajdziecie romy oraz emulatory). Poniżej jeszcze kilka screenów.



P.S - Metal Slug 1, 2, X i 3 na Neo Geo Rulz !!!. Acha i ewentualne sorry, że zafundowałem Wam dziś takie dziwne newsy :P.





slawek | 2002-11-27 11:42:20 +0100
STANOWCZO PROTESTUJĘ!!!!!!!!!!!
Żle zrobiłeś, LaGranda, naprawdę bardzo źle...
... nie umiesczając shota z Duka :(
#625222
davep | 2002-11-27 12:18:45 +0100
hehe no wlasnie, newsy rzadza, tak trzymac :)
#625224
LaGranda | 2002-11-27 12:23:03 +0100
no przecie jest screen z duka! ej slawek cos ci sie poplatalo :P
#625225
slawek | 2002-11-27 12:37:41 +0100
No rzeczywiście - ten HUD mnie zmylił, czyż nie jest jakiś inny?
Ale rzeczywiście - zęby szczerzy na nas jakiś trooper.
sorki
#625226
nsx | 2002-11-27 14:15:18 +0100
heh, fajny ten serwis, wlasnie sciagam street fighter 3 :D
#625230
Sil2100 | 2002-11-27 14:53:07 +0100
Panowie... nic nie pobije kultowego Doom`a 2 ;D Przy nim to nawet Q3 moze sie schowac ;p
#625238
LaGranda | 2002-11-27 15:18:27 +0100
no z emu to polecam gierki na gba (kloona, dwie czesci), wszystkie na cps2, oraz podstawa neogeo (metal slugi, kof, last blade 1 i 2, a wlasciwie to wszystko co tam jest :)).
#625240
Zaloguj się by dodać komentarz.