Start NetSports.pl
pon, 26 styczeń 2004 18:02:58 | Autor: SAI4H | Quake 3 Arena

W sieci pojawił się już drugi, po eSports.pl, polski serwis traktujący o eSporcie, czyli takich grach jak CoD, CS, DoD, ET, MOH:AA, Q2, RTCW, URT i oczywiście Q3 - NetSports.pl!
Patronat nad stroną przejął wieloplatformowy klan Fear Factory, co jednak nie oznacza, że newsy będą serwować nam wyłączenie jego członkowie. Wręcz przeciwnie - cały czas trwa nabór redaktorów, którzy będą pisać dla nowego portalu.
Nie będę przeciągął. Jeśli jesteście ciekawi zawartości opisywanej strony to po prostu zaproszę Was pod adres NetSports.pl!
Redakcja ORGa życzy wytrwałości i powodzenia!
Czyżby w końcu pojawił się polski konkurent dla eSports? :)





sYnth|Bubu | 2004-01-26 18:12:20 +0100
Polski konkurent napewno :D
gl
#670357
bfr_aka_pablonzo | 2004-01-26 19:18:06 +0100
tylko za bardzo esp z wygladu i z php rpzypomina :o
#670369
SAI4H | 2004-01-26 19:31:07 +0100
eee... chodzi raczej o tematyke.. lol. :P
#670370
bfr_aka_pablonzo | 2004-01-26 19:34:46 +0100
no wiem baranie :p
#670374
sYnth|Bubu | 2004-01-26 19:36:24 +0100
nie mow do niego baranie ty baranie
:D ®
#670375
baxowy | 2004-01-26 19:42:07 +0100
nie mow baranie odwal sie baranie od niego baranie.
#670376
eng | 2004-01-26 19:46:14 +0100
narazie nic tam szczegolnego nie widac :F
#670377
sYnth|Bubu | 2004-01-26 20:17:53 +0100
nie znasz sie fajny jest i bedzie jeszcze lepszy :P
© :P:>
#670381
SAI4H | 2004-01-26 20:21:19 +0100
prosze o spokoj ;q
#670382
Razor | 2004-01-26 20:48:45 +0100
GL Panowie :)
#670384
SAI4H | 2004-01-26 21:48:20 +0100
Bubu, nie podniecaj sie znaczkami, prosze... :D
#670395
abs | 2004-01-26 22:18:39 +0100
mam nadzieje ze powstal serwis o polskim netsporcie:D a nie ze jakis plebs z rpa zmienil klan na klan z urugwaju:o
#670399
SAI4H | 2004-01-26 22:30:09 +0100
Yyy... to moze lepiej nie wchodz... :DDD
#670402
sYnth|Bubu | 2004-01-27 00:14:08 +0100
a ty sai nie podniecaj sie miomi komentsami
lamo! © :D®
#670415
SAI4H | 2004-01-27 13:39:04 +0100
¤_¤
#670438
... | 2004-01-29 18:27:31 +0100
GL panie i panowie ;- D
#670660
Zaloguj się by dodać komentarz.