ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



stary klan - nowa szata

pon, 30 grudzień 2002 21:33:30 | Autor: tęczowa.zemsta | Quake 3 Arena

Jak już zapewne niektorzy z Was wiedzą klan The Number Of The Beast doczekał sie nowej stronki za sprawą naszego kochanego naczelnego - razora jak i mistrza php - Brick'a Bazooki. Strona Znajduje się pod mrocznym adresem new666 i serdecznie na nią zapraszam. Szata graficzna jest tymczasowa, więc niech Was ona nie zrazi :)

rooseck | 2002-12-30 21:38:16 +0100

ale mroczny adres brrrrrrrrrrr.....

Gravatar

tęczowa.zemsta | 2002-12-30 21:46:24 +0100

co nie? :d

Razor | 2002-12-30 22:01:47 +0100

Oj Panowie z 666 chyba sie pospieszyli, nie dosc ze dzialow nie uzupelnili to na dodatek loga nie zmienili a i tak strona bedzie pod adresem 666 a nie news666 wiec... jaki byl sesn tego newsa? :)

Gravatar

infek | 2002-12-30 22:04:33 +0100

campa blaznie ;x

eng | 2002-12-30 22:07:37 +0100

news-no commends

Gravatar

tęczowa.zemsta | 2002-12-30 22:08:20 +0100

gdzie znow dzialy nie uzupelnione? :D
juz wsio jest ok... poza historia :P

a niusa dalem zeby ludzie sie wypowiedzieli na temat stronki :P
nowa szata jest juz gotowa ale push gdzies poszedl pic i nie wyslal mi jej na maila :D

rooseck | 2002-12-30 22:10:31 +0100

no to ja sie wypowiadam. lajałt a'la q3arena.gry.wp.pl sux.

stary klimat (kolorowe.pl) rulezzzz

ash | 2002-12-30 22:39:13 +0100

rzewczywiscie campa - niecierpliwy sie pospieszyl:))

rage | 2002-12-30 22:42:56 +0100

yyyyyyyyy, hmmm no mam strasznie mieszane uczucia po zobaczeniu tej strony. Niby pracy nad tym było troche ale nad pomysłem nie musieliście sie zbyt męczyć. Sumując to napewno praktyczna jest ta nowa strona, zajebiście podobna do www.q3arena.gry.wp.pl [to slepy zobaczy:P] no i co za tym idzie nie ma orginalności w tej stronce[ nie to co w starszym wydaniu-kartka splamiona krwą :D] No i to na tyle mojego wydziwiania. Gl....

Gravatar

igor9k | 2002-12-31 00:45:55 +0100

i to jeszcze w kolorze czekolady... albo kupy ... jak kto woli :D

lidek | 2002-12-31 01:05:24 +0100

kupa :P

BrickBazooka | 2002-12-31 01:20:46 +0100

grafika tymczasowa.
666 funkcjonuje na naszym php i na naszej bazie danych a co za tym idzie bardzo duza wygoda w pisaniu newsów, zmienianiu podstron czy wrzucaniu plików jak dema itp. Update stronki w ręczny sposób, to tragedia na dłuższą mete. Każdemu sie odechce - przy każdym newsie czy jakiejs zmianie uploadować pliki na serw, poprawiac linki i cały ten szajs.

dinhkertal | 2002-12-31 20:09:20 +0100

i kto sie przypierdalal do slave'a ze pisal o zmianie adresu stronki urinalu... ten news jest tego samego pokroju, widac ze masa ludzi przypierdalala sie nie do newsa tylko do slv'a.Zalosne...

SAI4H | 2002-12-31 21:43:23 +0100

a mi siem podoba ;) zobacz jaka push pipka zrobil grafe :P

SAI4H | 2002-12-31 21:44:11 +0100

mialo byc zobaczymy :o

BobeK | 2003-01-01 14:59:07 +0100

Dorian, jest roznica mala - 666 is hosted by ORg =)). Musza reklamowac co swoje.

SL4VE | 2003-01-01 17:38:00 +0100

musze tutaj przytoczyc lekko zmieniony cytat ktoregos z polglowkow "campa (tutaj jest tylko zmiana, ze jest campa zamiast slave) kiedy napiszesz, ze infek zmienil myszke?" he?
Nie no campa nie przypieprzam sie do Ciebie, ale wkurza mnie to ze dwa takie same newsy, a jak rozne reakcje. Moze teraz inaczej reaguja, bo im troche nawrzucalem, ale szczerze mowiac w to watpie.
Moze w koncu zmadrzeli? mam nadzieje

baxowy | 2003-01-01 18:14:11 +0100

bleeeeee

Gravatar

tęczowa.zemsta | 2003-01-02 08:13:48 +0100

bobek masz racje :P

dinhkertal | 2003-01-02 15:23:37 +0100

zero odpowiedzi :D hehe ciekawe czy by ktos o tym napisal gdyby razor nie byl w szostkach :PPP
hehe a przy slv bylo "ale bez takich newsow!" :D
ta scena loluje coraz bardziej :D

SL4VE | 2003-01-02 17:02:56 +0100

dobra kertal... olej to. Jak narazie przestali sie czepiac :>.

Gravatar

tęczowa.zemsta | 2003-01-02 18:51:42 +0100

kertal skoncz polykac :D
nie chodzi o to ze raziu jest u nas, a o to ze jestesmy hostowani przez ORG'a. to tak jakbysmy nie pisalo o ECT

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63