stary klan - nowa szata
pon, 30 grudzień 2002 21:33:30 | Autor: tęczowa.zemsta | Quake 3 Arena
Jak już zapewne niektorzy z Was wiedzą klan The Number Of The Beast doczekał sie nowej stronki za sprawą naszego kochanego naczelnego - razora jak i mistrza php - Brick'a Bazooki. Strona Znajduje się pod mrocznym adresem new666 i serdecznie na nią zapraszam. Szata graficzna jest tymczasowa, więc niech Was ona nie zrazi :)





rooseck | 2002-12-30 21:38:16 +0100
ale mroczny adres brrrrrrrrrrr.....
#628988
tęczowa.zemsta | 2002-12-30 21:46:24 +0100
co nie? :d
#628990
Razor | 2002-12-30 22:01:47 +0100
Oj Panowie z 666 chyba sie pospieszyli, nie dosc ze dzialow nie uzupelnili to na dodatek loga nie zmienili a i tak strona bedzie pod adresem 666 a nie news666 wiec... jaki byl sesn tego newsa? :)
#628992
infek | 2002-12-30 22:04:33 +0100
campa blaznie ;x
#628993
eng | 2002-12-30 22:07:37 +0100
news-no commends
#628995
tęczowa.zemsta | 2002-12-30 22:08:20 +0100
gdzie znow dzialy nie uzupelnione? :D
juz wsio jest ok... poza historia :P
a niusa dalem zeby ludzie sie wypowiedzieli na temat stronki :P
nowa szata jest juz gotowa ale push gdzies poszedl pic i nie wyslal mi jej na maila :D
#628996
rooseck | 2002-12-30 22:10:31 +0100
no to ja sie wypowiadam. lajałt a'la q3arena.gry.wp.pl sux.
stary klimat (kolorowe.pl) rulezzzz
#628997
ash | 2002-12-30 22:39:13 +0100
rzewczywiscie campa - niecierpliwy sie pospieszyl:))
#629001
rage | 2002-12-30 22:42:56 +0100
yyyyyyyyy, hmmm no mam strasznie mieszane uczucia po zobaczeniu tej strony. Niby pracy nad tym było troche ale nad pomysłem nie musieliście sie zbyt męczyć. Sumując to napewno praktyczna jest ta nowa strona, zajebiście podobna do www.q3arena.gry.wp.pl [to slepy zobaczy:P] no i co za tym idzie nie ma orginalności w tej stronce[ nie to co w starszym wydaniu-kartka splamiona krwą :D] No i to na tyle mojego wydziwiania. Gl....
#629004
igor9k | 2002-12-31 00:45:55 +0100
i to jeszcze w kolorze czekolady... albo kupy ... jak kto woli :D
#629027
lidek | 2002-12-31 01:05:24 +0100
kupa :P
#629029
BrickBazooka | 2002-12-31 01:20:46 +0100
grafika tymczasowa.
666 funkcjonuje na naszym php i na naszej bazie danych a co za tym idzie bardzo duza wygoda w pisaniu newsów, zmienianiu podstron czy wrzucaniu plików jak dema itp. Update stronki w ręczny sposób, to tragedia na dłuższą mete. Każdemu sie odechce - przy każdym newsie czy jakiejs zmianie uploadować pliki na serw, poprawiac linki i cały ten szajs.
#629034
dinhkertal | 2002-12-31 20:09:20 +0100
i kto sie przypierdalal do slave'a ze pisal o zmianie adresu stronki urinalu... ten news jest tego samego pokroju, widac ze masa ludzi przypierdalala sie nie do newsa tylko do slv'a.Zalosne...
#629177
SAI4H | 2002-12-31 21:43:23 +0100
a mi siem podoba ;) zobacz jaka push pipka zrobil grafe :P
#629184
SAI4H | 2002-12-31 21:44:11 +0100
mialo byc zobaczymy :o
#629185
BobeK | 2003-01-01 14:59:07 +0100
Dorian, jest roznica mala - 666 is hosted by ORg =)). Musza reklamowac
co swoje.#629245
SL4VE | 2003-01-01 17:38:00 +0100
musze tutaj przytoczyc lekko zmieniony cytat ktoregos z polglowkow "campa (tutaj jest tylko zmiana, ze jest campa zamiast slave) kiedy napiszesz, ze infek zmienil myszke?" he?
Nie no campa nie przypieprzam sie do Ciebie, ale wkurza mnie to ze dwa takie same newsy, a jak rozne reakcje. Moze teraz inaczej reaguja, bo im troche nawrzucalem, ale szczerze mowiac w to watpie.
Moze w koncu zmadrzeli? mam nadzieje
#629272
baxowy | 2003-01-01 18:14:11 +0100
bleeeeee
#629275
tęczowa.zemsta | 2003-01-02 08:13:48 +0100
bobek masz racje :P
#629335
dinhkertal | 2003-01-02 15:23:37 +0100
zero odpowiedzi :D hehe ciekawe czy by ktos o tym napisal gdyby razor nie byl w szostkach :PPP
hehe a przy slv bylo "ale bez takich newsow!" :D
ta scena loluje coraz bardziej :D
#629352
SL4VE | 2003-01-02 17:02:56 +0100
dobra kertal... olej to. Jak narazie przestali sie czepiac :>.
#629364
tęczowa.zemsta | 2003-01-02 18:51:42 +0100
kertal skoncz polykac :D
nie chodzi o to ze raziu jest u nas, a o to ze jestesmy hostowani przez ORG'a. to tak jakbysmy nie pisalo o ECT
#629379
Zaloguj się by dodać komentarz.