Stermy: lansu ciąg dalszy

Alessandro stermy Avallone cieszy się sławą dobrego gracza, lecz nie szanuje go chyba nikt. Częste akcje promocyjne i fryzura spowodowały przypięcie mu łatki gamingowego homoseksualisty. Co nie zmienia faktu, że wywiadu udziełił całkiem przyjemnego. Stermy wyjaśnia w nim, dlaczego musiał opuścić ESL Invitatinal, opowiada o odczuciach związanych z Quake Live oraz o tym, że "practice pays off".
You recently started "stermy's Quake Live lessons". Did people already book your service?
stermy: Yeah, they did.
Niedawno uruchomiłeś "stermy's Quake Live lessons". Czy znaleźli się jacyś chętni?
stermy: Tak, znaleźli się.
Alessandro stermy Avallone "Spart1e and fox definitely will be great opponents" @ fragster.de





gbz | 2009-07-30 20:12:30 +0200
i tak jest ciota komputerowa
#751335
sch | 2009-07-30 21:33:56 +0200
ale dowaliles obrazek :DD
#751337
nup | 2009-07-30 21:38:59 +0200
trÓ Emo.
#751339
sqra | 2009-07-30 22:05:00 +0200
fryzura gamingowego homoseksualisty... jak to ładnie brzmi:)
#751340
[F]inger | 2009-07-30 22:54:42 +0200
Taki news wyglada strasznie zenujaco na glownej stronie orga... :/
#751341
_Vh | 2009-07-30 23:42:13 +0200
Poleci czyjaś głowa...
#751345
Bloodpa1nt | 2009-07-31 08:33:32 +0200
Sklepią go na lanie i się skończy :SA
#751347
matelele | 2009-07-31 10:29:00 +0200
dla mnie fryz jak fryz. widzialem gorsze
#751350
lObuz | 2009-07-31 13:39:49 +0200
Nie wiem co wy się go tak czepiacie ; o
#751351
Gure | 2009-07-31 13:48:55 +0200
W sumie Ja nic do niego nie mam. A to że jest homosexualistą to zdanie zakompleksionych no-life'ów którzy mu tak na prawdę zazdroszczą. :)
Co prawda że się trochę "za bardzo promuje" jednak mimo wszystko jest ok.
#751352
[F]inger | 2009-07-31 15:01:59 +0200
Dokladnie! Moze Wy pokazecie swoje fotki? Wtedy wszyscy sie posmiejemy i podyskutujemy kto jest pedal a kto nolife... Koles wyglada jak normalny wloch no chyba ze Italia to gayland... a powstanie tej jego szkoly klejkerow tak naprawde zainicjowali gracze ktorzy go o to pytali.
Z reszta co tu duzo gadac, jestescie jeszcze niedojrzali a umieszczanie takiego newsa na orgu bylo nie na miejscu \o>
#751353
Gure | 2009-07-31 20:31:10 +0200
Ta, niech Ci co potrafili go obrażać niech wstawią swoje fotki. :D
#751355
_Vh | 2009-07-31 22:38:04 +0200
Ale kiepska średnia ocen :(
Rozbrajacie mnie Panowie! :D
#751357
[F]inger | 2009-08-01 01:49:37 +0200
Kiepski news to i kiepska srednia:-P
#751358
WojtekzFOO | 2009-08-01 05:46:01 +0200
Nie rozumiem tej agresji z waszej strony w kierunku pana redaktora
wpiszcie na stronie Google Alessandro stermy Avallone .
To powinno rozwijać wszelkie wątpliwość
Ja, czytaj front wyzwolenia Młodzieży Wszechpolskiej wraz z moim kolega z klanu Sab'em wzywamy do bojkotu komentarzy niżej zamieszczonych
#751361
[F]inger | 2009-08-02 02:15:39 +0200
spoko, mozesz swoj nick dopisac pod moja wypowiedzia z 31 lipca
btw. wpisz na stronie translate.google.pl slowko ktore Cie tak bardzo urzeklo - dla rozwiania watpliwosci... ;]
#751368
Zaloguj się by dodać komentarz.