ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Stermy: lansu ciąg dalszy

czw, 30 lipiec 2009 18:03:01 | Autor: _Vh | Inne

Stermy sponsorowany przez AMD
Alessandro stermy Avallone cieszy się sławą dobrego gracza, lecz nie szanuje go chyba nikt. Częste akcje promocyjne i fryzura spowodowały przypięcie mu łatki gamingowego homoseksualisty. Co nie zmienia faktu, że wywiadu udziełił całkiem przyjemnego. Stermy wyjaśnia w nim, dlaczego musiał opuścić ESL Invitatinal, opowiada o odczuciach związanych z Quake Live oraz o tym, że "practice pays off".

Najciekawszy fragment

You recently started "stermy's Quake Live lessons". Did people already book your service?

stermy: Yeah, they did.

Niedawno uruchomiłeś "stermy's Quake Live lessons". Czy znaleźli się jacyś chętni?

stermy: Tak, znaleźli się.

Alessandro stermy Avallone "Spart1e and fox definitely will be great opponents" @ fragster.de

gbz | 2009-07-30 20:12:30 +0200

i tak jest ciota komputerowa

sch | 2009-07-30 21:33:56 +0200

ale dowaliles obrazek :DD

Gravatar

nup | 2009-07-30 21:38:59 +0200

trÓ Emo.

sqra | 2009-07-30 22:05:00 +0200

fryzura gamingowego homoseksualisty... jak to ładnie brzmi:)

Gravatar

[F]inger | 2009-07-30 22:54:42 +0200

Taki news wyglada strasznie zenujaco na glownej stronie orga... :/

_Vh | 2009-07-30 23:42:13 +0200

Poleci czyjaś głowa...

Bloodpa1nt | 2009-07-31 08:33:32 +0200

Sklepią go na lanie i się skończy :SA

matelele | 2009-07-31 10:29:00 +0200

dla mnie fryz jak fryz. widzialem gorsze

lObuz | 2009-07-31 13:39:49 +0200

Nie wiem co wy się go tak czepiacie ; o

Gravatar

Gure | 2009-07-31 13:48:55 +0200

W sumie Ja nic do niego nie mam. A to że jest homosexualistą to zdanie zakompleksionych no-life'ów którzy mu tak na prawdę zazdroszczą. :)

Co prawda że się trochę "za bardzo promuje" jednak mimo wszystko jest ok.

Gravatar

[F]inger | 2009-07-31 15:01:59 +0200

Dokladnie! Moze Wy pokazecie swoje fotki? Wtedy wszyscy sie posmiejemy i podyskutujemy kto jest pedal a kto nolife... Koles wyglada jak normalny wloch no chyba ze Italia to gayland... a powstanie tej jego szkoly klejkerow tak naprawde zainicjowali gracze ktorzy go o to pytali.
Z reszta co tu duzo gadac, jestescie jeszcze niedojrzali a umieszczanie takiego newsa na orgu bylo nie na miejscu \o>

Gravatar

Gure | 2009-07-31 20:31:10 +0200

Ta, niech Ci co potrafili go obrażać niech wstawią swoje fotki. :D

_Vh | 2009-07-31 22:38:04 +0200

Ale kiepska średnia ocen :(

Rozbrajacie mnie Panowie! :D

Gravatar

[F]inger | 2009-08-01 01:49:37 +0200

Kiepski news to i kiepska srednia:-P

Gravatar

WojtekzFOO | 2009-08-01 05:46:01 +0200

Nie rozumiem tej agresji z waszej strony w kierunku pana redaktora
wpiszcie na stronie Google Alessandro stermy Avallone .
To powinno rozwijać wszelkie wątpliwość
Ja, czytaj front wyzwolenia Młodzieży Wszechpolskiej wraz z moim kolega z klanu Sab'em wzywamy do bojkotu komentarzy niżej zamieszczonych

Gravatar

[F]inger | 2009-08-02 02:15:39 +0200

spoko, mozesz swoj nick dopisac pod moja wypowiedzia z 31 lipca

btw. wpisz na stronie translate.google.pl slowko ktore Cie tak bardzo urzeklo - dla rozwiania watpliwosci... ;]

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63