ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Stermy sponsorowany przez AMD

wto, 28 lipiec 2009 17:50:01 | Autor: lObuz | Inne

Stermy sponsorowany przez AMD
Włoska gwiazda Alessandro "Stermy" Avallone pojedzie do Dallas Texas na QuakeCon 2009. Włoch poinformował na swojej stronie internetowej, że znalazł sponsora na swój wyjazd na ten największy tegoroczny event na platformie Quake.

Zainwestować w Stermy'ego i sponsorować jego wycieczkę do Dallas postanowił wiodący światowy dostawca innowacyjnych mikroprocesorów i rozwiązań graficznych - firma AMD. AMD udzieli również niezbędnego wsparcia technicznego, mowa tutaj oczywiście o ich produktach.

Komentarz Stermy'ego

I want to thank very much AMD Italy for its support, at last I can work with a company from my country and this make me very pleased. QuakeCon will be for sure a great competition and mental effort will be very intense.
So physical exercises as well as technical support from a reliable partner, are both essential to train myself in the best way possible.

Stermy to w tym roku jeden z głównych faworytów do zajęcia czołowych lokat na Quakeconie, dzięki wsparciu AMD może myśleć już tylko o przygotowaniach do turnieju, nie martwiąc się o zaplecze finansowe.

Źródło: stermy.com

Gravatar

x1ks | 2009-07-28 18:05:54 +0200

AMD nice

samolot | 2009-07-28 18:52:02 +0200

i tak fox wszystkich zamiecie jesli pojedzie ;)

Gravatar

fe|m4t3k | 2009-07-28 19:22:30 +0200

bedzie milo popatrzec;)

Garbol | 2009-07-28 21:37:53 +0200

przez to jego szkolke i stronke jest jednym z lepiej znanych graczy ql, choc nie najlepszym :P

Gravatar

ProX | 2009-07-28 22:33:05 +0200

Cypher wygra qcon imo :)

Gravatar

fauiksde | 2009-07-29 06:22:37 +0200

tez tak sadze :)

Gravatar

x1ks | 2009-07-29 09:50:10 +0200

ciezko wytypowac winera w takiej imprezie. Wszyscy trenuja dziesiatki godzin i kazdy znich ma wielkie umiejetnosci i praktycznie kazdy moze wygrac. (Amatorow tam nie ma)

olek | 2009-07-29 11:11:32 +0200

za sponsorować... no nawet ja bym tego nie wymyślił :)

samolot | 2009-07-29 11:18:07 +0200

xiks widze znawca z ciebie :o

stermy to przereklamowana gwiazdka ktora nigdy nic powaznego nie ugrala.a ze ostatnio ogral avka to nic nie znaczy bo avek byl bez formy. fox wymiecie - widac bylo różnice poziomow w ostatnim dniu ESL TV jak zniszczyl najpierw HELL'a a potem dravena.

no i oczywiscie bedziemy mieli porownanie miedzy scena amerykanska a europejska. mysle ze rapha pokaze ze potrafi grac ;)

Gravatar

henk | 2009-07-29 13:04:57 +0200

Samoth widze z Ciebie nie lepszy znawca jak oceniasz forme foxa po wygranych z tymi gosciami :P Wielokrotnie już fox miał identyczną sytuację tzn. ownował przed duzymi turniejami a jak przychodzily finaly to jednak zawsze mu brakowalo tego czegos - wielokrotnie wymienala go reszta jako faworyta ale na pudle go nie bylo . Bedzie w 8mce ale z Cypherm, Avkiem, Rapha i Spartim nie ma szans :)
PS. Chociaz jakbym sie mylil to by bylo ciekawiej :P

Bloodpa1nt | 2009-07-29 13:12:43 +0200

Henk i Xiks, fajnie się was czyta, dobre to na dobranockę.

Choooy | 2009-07-29 13:19:44 +0200

Ciiicho, oni som pr0!

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63