Strona Reprezentacji Polski !
pią, 03 grudzień 2004 14:55:23 | Autor: MaS | Quake 3 Arena

Już dziś o godzinie 20:00 odbędzie się oficjalne otwarcie strony internetowej Reprezentacji Polski. Będzie to stronka o e-sporcie naszej reprezentacji. Layout został zrobiony przez
Gru, a kod do owej stronki przez Rosjanina -
MAfi. Pomysłodawcą projektu jest
Ognos, który będzie sprawował opiekę nad serwisem razem z panem o nicku
Micha.
Stronka będzie dostępna pod adresem www.TeamPoland.org ! Natomiast hosting zapewnia firma GamesNet.pl. Jeśli ma ktoś jakiekolwiek pytania to odpowiedzi na nie może uzyskać na kanale #team-pol, na który serdecznie zapraszam...





ATi | 2004-12-03 15:05:47 +0100
tylko po co nam ten zbedny bajer ? :>
#701911
gr. | 2004-12-03 15:06:40 +0100
ciekawe czy sytuacja bedzie tak samo chora jak w polskim PZPN-ie PKOl-u tudziez PZN-ie
btw. Rosjanin to nie nasz rodak ale mimo to wypada napisac wielka litera o.-
#701912
Fabian | 2004-12-03 15:08:01 +0100
To nie jest zbędny bajer.
Napewno się przyda.
#701913
m4mut | 2004-12-03 15:38:13 +0100
jestem podobnego zdania co lobuz bravo dla Ognosa za dory plan
#701916
unnzor | 2004-12-03 15:57:41 +0100
:) ja juz wczoraj mialem okazje widziec nasza stronke, ale poki co: ciii, czekac trza do 20 :P
#701917
bryan | 2004-12-03 16:12:02 +0100
unnzor , ja ten lay mam juz od ladnych paru miesiecy na dysku :-)
#701919
cocaine | 2004-12-03 17:01:42 +0100
to sie nie chwal przynajmniej :D :P
no zobaczymy o 20 :>
#701920
furi | 2004-12-03 17:16:08 +0100
szara bando lizodupow ciekawe czy kiedys przejzycie na oczy :l
#701921
3st | 2004-12-03 17:30:46 +0100
:pastuch
#701927
sYnth|Bubu | 2004-12-03 18:51:39 +0100
Genialny pomysl ognos. Nikt by nie wpadl zeby zrobic strone reprezentacji Polski!
GJ!
#701935
tofu | 2004-12-03 19:12:04 +0100
buba - czyżbym wyczuwał nutkę cynizmu ? pa ciemu ?
:DDD
#701937
SiD | 2004-12-03 20:12:17 +0100
hehe - kolejny promode.one.pl
#701946
pepz | 2004-12-03 20:43:31 +0100
sratatata nie o 20.
#701949
cocaine | 2004-12-03 20:52:00 +0100
średnio na jeża :F
#701950
akk0 | 2004-12-03 20:59:28 +0100
świetny pomysł ! i dobre wykonanie licze również na wspaniałe prowadzenie
ps. Gdzie są wieści gdzie one są!!! (sam niewiem)
#701951
bfr_aka_pablonzo | 2004-12-03 22:53:27 +0100
ale brzydki layout, ble ;/
#701959
SharK | 2004-12-03 23:03:20 +0100
nothing special :)
ale miejmy nadzieje ze jakos sie przyjmnie :] w sumie nie na darmo ktos sie meczył :P
#701960
pluskff4 | 2004-12-04 01:14:52 +0100
czegos mi tam braqje :/
#701967
Fabian | 2004-12-04 09:42:33 +0100
Po bliższym zobaczeniu strony .. nie zabardzo
nie zabardzo mi się podoba. Jest taka, taka ..
#701973
SL4VE | 2004-12-04 10:00:13 +0100
Prowadzenie jest do bani. Nie piszcie po angielsku jak nie umiecie. Zeby wytknac bledy w newsie musialbym go caleog przepisac... no bez jaj.
#701975
bfr_aka_pablonzo | 2004-12-04 11:24:13 +0100
a tak pozatym to jeste team POLAND wiec wydaje mi sie, ze najlepiej pisac w rodowitym jezyku nie prawda ?
#701983
gluekp | 2004-12-04 12:19:38 +0100
od kiedy to Chorwacja jest sasiadem Polski ? :|
#701990
lecho | 2004-12-04 12:38:53 +0100
slv - to juz nie chodzi o bledy :> zanim zmienili newsa o urt bylo tam w angielskim cos co na polski tlumaczy sie tak: "Nasz ostatni mecz byl bardzo fajny. My atakowalismy ich, oni atakowali nas, az w koncu wygralismy". To juz nie chodzi o gramatyke itp w tym jezyku, ale o poziom i dobor slownictwa :/ jak jakis Niemiec wejdzie na nasza strone to pomysli ze w Polsce w komputer 12-latkowie graja :/ a tak w ogole to na polskiej stronie powinno sie po polsku pisac juz od dawna o tym mowilem...
#701996
bfr_aka_pablonzo | 2004-12-04 13:24:39 +0100
dokladnie lecho - rodowity jezyk.
#702005
bfr_aka_pablonzo | 2004-12-04 13:26:29 +0100
How do you find the new page?
Good
Not Bad
Bad
Something between all
Very good!
FIND ? :D asd to chyba znaczy szukać nie prawda ? ;o
#702006
sYnth|Bubu | 2004-12-04 16:36:12 +0100
Raczej znalezc :>
:PPP
#702014
SL4VE | 2004-12-04 18:16:37 +0100
To akurat jest poprawne. Takie wyrażenie... "jak Ci się podoba".
Ale treść tego newsa o powstaniu stronki to aż woła o zemste do nieba. W każdym zdaniu można znaleźć błędy różnego rodzaju. Porażka.
Nie mam nic przeciwko dwujęzyczności strony, bo przecież strona dotyczy reprezentacji Polski, czyli drużyn które nas reprezentują zagranicą, więc dobrze by było jakby ktoś z zagranicy też mógł sobie coś poczytać, aLLEEE pod warunkiem, że jest to napisane poprawnie gramatycznie i składniowo oraz ciekawie i w dobrym stylu, bo z tego co mowi lecho to ... aż strach się bać.
#702022
ognos | 2004-12-04 19:05:49 +0100
No niestety zdarzylo sie, priorytetem na tej stronie byly i beda jeszcze przez jakis czas (dopóki nie znajdziemy odpowiednich osob do pisania w j. ang.) newsy w jezyku Polskim, natomiast co do newsa Greateye to chlopak nie wytrzymal cisnienia i napisal w swoim lamanym angielskim, a przypomne ze mial w polskim.
Dzis wieczorem, badz jutro bedzie takze nowy layout, wiec zapraszam na strone ponownie.
Bubu kolejny raz dales popis swojej inteligencji GJ.
#702028
sYnth|Bubu | 2004-12-04 20:11:01 +0100
find (Ectaco-Poland)
v,
1 odkrycie
2 skarb (znaleziony)
3 znalezisko
4 znajdować
5 odnaleźć
6 wynaleźć
7 poszukać
8 odszukać
9 wyszperać
10 odkryć
11 spotkać
12 natrafić
13 zastać
14 stwierdzać
15 dojść do wniosku
16 umiejscawiać
17 zaopatrywać
Ty lepiej usiadz do ksiazek i zacznij mocno wkuwac bo osiagniecie 4 klasy czy tam 3 lo bedzie Twoim suksesem zyciowym.
#702043
RZELKY | 2004-12-04 22:11:28 +0100
jako prawdziwy glupek osmielam sie powiedziec :
bo widzisz bubu poza tym ze te klasy tam zaliczasz itp, to przydałoby sie czasem wisz :) pomyslec, w sensie ze nie cytowac jakies mONdre rzeczy tylko myk myk ruszyc glowa :
-Ty lepiej usiadz do ksiazek i zacznij mocno wkuwac bo osiagniecie 4 klasy czy tam 3 lo bedzie Twoim suksesem zyciowym vs. How do you find the new page?-
Teraz to wchodzi takie niby nowe szkolnictwo, zeby wisz nie kuc na pale, tylko MYSLEC a.k.a. wykorzystywac takie rzeczy jak na przyklad SLOWNIK o/ ale nie tylko ... a teraz dreptaj do pani profesor bo zapewne pan bubu to studenciacha i zapytaj what do you think about this sentence ... i podaj jej ten niesamowicie zle napisany fragment hej o/
#702048
sYnth|Bubu | 2004-12-05 09:43:44 +0100
Widzisz jaki tepy jestes. Ja komentowalem posta brf0n3 a nie jakas sonde na stronie TP. Na tej stronie bylem dopiero po napisaniu posta.
Wiec czasami pomysl. Mistrzu POlski CTF.
:DDDDDDDDDDD
#702075
bfr_aka_pablonzo | 2004-12-05 20:20:49 +0100
a ty naucz sie pisac moj nick :o
#702136
sYnth|Bubu | 2004-12-05 21:11:05 +0100
tsk.bfr0n3?
:P
#702145
bfr_aka_pablonzo | 2004-12-06 01:01:30 +0100
[ bfr aka qra ]
czyli bfr albo qra :P
#702155
gr. | 2004-12-06 15:34:27 +0100
How do you find the new page?
no racja to jest aurat poprawne co do reszty anglojezycznego tekstu sie nie wypowiadam bo od zawsze lepiej idzie mi translacja ang->pol niz pol->ang
a layout ten obecny ciemny jest o wiele lepszy niz poprzedni ale moglby byc jeszcze lepszy :D
#702184
bfr_aka_pablonzo | 2004-12-06 18:25:45 +0100
ta, ten jest lepszy
#702190
Zaloguj się by dodać komentarz.