ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Strona Reprezentacji Polski !

pią, 03 grudzień 2004 14:55:23 | Autor: MaS | Quake 3 Arena


Już dziś o godzinie 20:00 odbędzie się oficjalne otwarcie strony internetowej Reprezentacji Polski. Będzie to stronka o e-sporcie naszej reprezentacji. Layout został zrobiony przez Gru, a kod do owej stronki przez Rosjanina - MAfi. Pomysłodawcą projektu jest Ognos, który będzie sprawował opiekę nad serwisem razem z panem o nicku Micha.

Stronka będzie dostępna pod adresem www.TeamPoland.org ! Natomiast hosting zapewnia firma GamesNet.pl. Jeśli ma ktoś jakiekolwiek pytania to odpowiedzi na nie może uzyskać na kanale #team-pol, na który serdecznie zapraszam...

ATi | 2004-12-03 15:05:47 +0100

tylko po co nam ten zbedny bajer ? :>

gr. | 2004-12-03 15:06:40 +0100

ciekawe czy sytuacja bedzie tak samo chora jak w polskim PZPN-ie PKOl-u tudziez PZN-ie
btw. Rosjanin to nie nasz rodak ale mimo to wypada napisac wielka litera o.-

Gravatar

Fabian | 2004-12-03 15:08:01 +0100

To nie jest zbędny bajer.
Napewno się przyda.

Gravatar

m4mut | 2004-12-03 15:38:13 +0100

jestem podobnego zdania co lobuz bravo dla Ognosa za dory plan

unnzor | 2004-12-03 15:57:41 +0100

:) ja juz wczoraj mialem okazje widziec nasza stronke, ale poki co: ciii, czekac trza do 20 :P

bryan | 2004-12-03 16:12:02 +0100

unnzor , ja ten lay mam juz od ladnych paru miesiecy na dysku :-)

cocaine | 2004-12-03 17:01:42 +0100

to sie nie chwal przynajmniej :D :P
no zobaczymy o 20 :>

furi | 2004-12-03 17:16:08 +0100

szara bando lizodupow ciekawe czy kiedys przejzycie na oczy :l

3st | 2004-12-03 17:30:46 +0100

:pastuch

sYnth|Bubu | 2004-12-03 18:51:39 +0100

Genialny pomysl ognos. Nikt by nie wpadl zeby zrobic strone reprezentacji Polski!

GJ!

tofu | 2004-12-03 19:12:04 +0100

buba - czyżbym wyczuwał nutkę cynizmu ? pa ciemu ?
:DDD

SiD | 2004-12-03 20:12:17 +0100

hehe - kolejny promode.one.pl

pepz | 2004-12-03 20:43:31 +0100

sratatata nie o 20.

cocaine | 2004-12-03 20:52:00 +0100

średnio na jeża :F

akk0 | 2004-12-03 20:59:28 +0100

świetny pomysł ! i dobre wykonanie licze również na wspaniałe prowadzenie

ps. Gdzie są wieści gdzie one są!!! (sam niewiem)

bfr_aka_pablonzo | 2004-12-03 22:53:27 +0100

ale brzydki layout, ble ;/

SharK | 2004-12-03 23:03:20 +0100

nothing special :)

ale miejmy nadzieje ze jakos sie przyjmnie :] w sumie nie na darmo ktos sie meczył :P

pluskff4 | 2004-12-04 01:14:52 +0100

czegos mi tam braqje :/

Gravatar

Fabian | 2004-12-04 09:42:33 +0100

Po bliższym zobaczeniu strony .. nie zabardzo
nie zabardzo mi się podoba. Jest taka, taka ..

SL4VE | 2004-12-04 10:00:13 +0100

Prowadzenie jest do bani. Nie piszcie po angielsku jak nie umiecie. Zeby wytknac bledy w newsie musialbym go caleog przepisac... no bez jaj.

bfr_aka_pablonzo | 2004-12-04 11:24:13 +0100

a tak pozatym to jeste team POLAND wiec wydaje mi sie, ze najlepiej pisac w rodowitym jezyku nie prawda ?

Gravatar

gluekp | 2004-12-04 12:19:38 +0100

od kiedy to Chorwacja jest sasiadem Polski ? :|

lecho | 2004-12-04 12:38:53 +0100

slv - to juz nie chodzi o bledy :> zanim zmienili newsa o urt bylo tam w angielskim cos co na polski tlumaczy sie tak: "Nasz ostatni mecz byl bardzo fajny. My atakowalismy ich, oni atakowali nas, az w koncu wygralismy". To juz nie chodzi o gramatyke itp w tym jezyku, ale o poziom i dobor slownictwa :/ jak jakis Niemiec wejdzie na nasza strone to pomysli ze w Polsce w komputer 12-latkowie graja :/ a tak w ogole to na polskiej stronie powinno sie po polsku pisac juz od dawna o tym mowilem...

bfr_aka_pablonzo | 2004-12-04 13:24:39 +0100

dokladnie lecho - rodowity jezyk.

bfr_aka_pablonzo | 2004-12-04 13:26:29 +0100

How do you find the new page?

Good
Not Bad
Bad
Something between all
Very good!

FIND ? :D asd to chyba znaczy szukać nie prawda ? ;o

sYnth|Bubu | 2004-12-04 16:36:12 +0100

Raczej znalezc :>
:PPP

SL4VE | 2004-12-04 18:16:37 +0100

To akurat jest poprawne. Takie wyrażenie... "jak Ci się podoba".

Ale treść tego newsa o powstaniu stronki to aż woła o zemste do nieba. W każdym zdaniu można znaleźć błędy różnego rodzaju. Porażka.

Nie mam nic przeciwko dwujęzyczności strony, bo przecież strona dotyczy reprezentacji Polski, czyli drużyn które nas reprezentują zagranicą, więc dobrze by było jakby ktoś z zagranicy też mógł sobie coś poczytać, aLLEEE pod warunkiem, że jest to napisane poprawnie gramatycznie i składniowo oraz ciekawie i w dobrym stylu, bo z tego co mowi lecho to ... aż strach się bać.

ognos | 2004-12-04 19:05:49 +0100

No niestety zdarzylo sie, priorytetem na tej stronie byly i beda jeszcze przez jakis czas (dopóki nie znajdziemy odpowiednich osob do pisania w j. ang.) newsy w jezyku Polskim, natomiast co do newsa Greateye to chlopak nie wytrzymal cisnienia i napisal w swoim lamanym angielskim, a przypomne ze mial w polskim.
Dzis wieczorem, badz jutro bedzie takze nowy layout, wiec zapraszam na strone ponownie.
Bubu kolejny raz dales popis swojej inteligencji GJ.

sYnth|Bubu | 2004-12-04 20:11:01 +0100

find (Ectaco-Poland)
v,
1 odkrycie
2 skarb (znaleziony)
3 znalezisko
4 znajdować
5 odnaleźć
6 wynaleźć
7 poszukać
8 odszukać
9 wyszperać
10 odkryć
11 spotkać
12 natrafić
13 zastać
14 stwierdzać
15 dojść do wniosku
16 umiejscawiać
17 zaopatrywać

Ty lepiej usiadz do ksiazek i zacznij mocno wkuwac bo osiagniecie 4 klasy czy tam 3 lo bedzie Twoim suksesem zyciowym.

RZELKY | 2004-12-04 22:11:28 +0100

jako prawdziwy glupek osmielam sie powiedziec :

bo widzisz bubu poza tym ze te klasy tam zaliczasz itp, to przydałoby sie czasem wisz :) pomyslec, w sensie ze nie cytowac jakies mONdre rzeczy tylko myk myk ruszyc glowa :

-Ty lepiej usiadz do ksiazek i zacznij mocno wkuwac bo osiagniecie 4 klasy czy tam 3 lo bedzie Twoim suksesem zyciowym vs. How do you find the new page?-

Teraz to wchodzi takie niby nowe szkolnictwo, zeby wisz nie kuc na pale, tylko MYSLEC a.k.a. wykorzystywac takie rzeczy jak na przyklad SLOWNIK o/ ale nie tylko ... a teraz dreptaj do pani profesor bo zapewne pan bubu to studenciacha i zapytaj what do you think about this sentence ... i podaj jej ten niesamowicie zle napisany fragment hej o/

sYnth|Bubu | 2004-12-05 09:43:44 +0100

Widzisz jaki tepy jestes. Ja komentowalem posta brf0n3 a nie jakas sonde na stronie TP. Na tej stronie bylem dopiero po napisaniu posta.

Wiec czasami pomysl. Mistrzu POlski CTF.

:DDDDDDDDDDD

bfr_aka_pablonzo | 2004-12-05 20:20:49 +0100

a ty naucz sie pisac moj nick :o

sYnth|Bubu | 2004-12-05 21:11:05 +0100

tsk.bfr0n3?
:P

bfr_aka_pablonzo | 2004-12-06 01:01:30 +0100

[ bfr aka qra ]

czyli bfr albo qra :P

gr. | 2004-12-06 15:34:27 +0100

How do you find the new page?
no racja to jest aurat poprawne co do reszty anglojezycznego tekstu sie nie wypowiadam bo od zawsze lepiej idzie mi translacja ang->pol niz pol->ang
a layout ten obecny ciemny jest o wiele lepszy niz poprzedni ale moglby byc jeszcze lepszy :D

bfr_aka_pablonzo | 2004-12-06 18:25:45 +0100

ta, ten jest lepszy

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63