ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Strona TeamPoland i Mecz Polska - Dania

czw, 17 kwiecień 2003 10:10:45 | Autor: MateoMartinezz | Quake 3 Arena

Nasza reprezentacja w grach Q2 i Q3 ma juz swoją stronę . W dniu dzisiejszym Panowie rozegrają mecz z reprezentacją Danii w ramach Clanbase Nations Cup IV, początek meczu o godzinie 20.00. Nasz redakcyjny kolega przygotowuje właśnie GTV na tą okazję i z początkiem meczu możecie się podłączyć pod adres: da-sv.one.pl:20000. Ponadto shoutcast ze spotkania zapewni fajne Radio cOd, adres :149.156.213.7:8000 w osobie DJ Igora :].

Do dzisiejszego meczu nasza reprezentacja wystawi następujący skład:

  • mar1o

  • p0gr0m

  • L3sio

  • soo

  • zik

Z powyższego wnioskuję, że należy oczekiwać duuużych emocji, Polacy wystawili bardzo silny skład i na pewno nie oddadzą pola duńczykom, którzy pewnie do meczu wystawią również silną ekipę.

GL&HF dla wszystkich

SAI4H | 2003-04-17 10:15:02 +0200

Wlasnie mialem pisac. :D

Dud9k | 2003-04-17 10:18:15 +0200

czemu po angielsku

.gogi | 2003-04-17 10:24:03 +0200

go go go go polska !!!! :D

Gravatar

JarlB | 2003-04-17 10:31:33 +0200

no to standardowe GL i HF :)

semp2 | 2003-04-17 10:34:28 +0200

do boju bialo-czerwoni :D

Gravatar

ur!mepl | 2003-04-17 10:34:30 +0200

mam nadzije ze bry ustwai wystarczajacco duzo slotow na gtv :)

obni | 2003-04-17 11:01:37 +0200

200 to bedzie zamalo :P

viltZz | 2003-04-17 11:12:30 +0200

juz ten site gdzies widzialem:D

Mattias | 2003-04-17 11:43:45 +0200

GL & HF GUYS !

Gravatar

sun | 2003-04-17 11:51:02 +0200

bry da albo 250 albo 300..

eng | 2003-04-17 11:55:10 +0200

ta a pozniej gtv padnie :D

eng | 2003-04-17 11:58:51 +0200

"So buy some chips and beer, and have a nice evening watching GTV and listening to DJ-iGOR." oki doki :]

*MR.GOD* | 2003-04-17 12:34:41 +0200

o boze co za pedaly to Jest POLSKA WIEŚ strona teampoland po angielsku nie no kurwicy mozna dosatac centralnie to mugl wymyslic tyylko jeb.niety polak o boze sram na was smiensze polaki o boshe żałosne dac site teampolan po angielsku zrubcie jak jush 2 rodzaje strony bo to naprawde smiac mi sei chce z poslkiej wsi

Mad | 2003-04-17 12:35:29 +0200

GL PL !! i kto to jest arcy`kar ?

Zenith | 2003-04-17 12:37:00 +0200

arcy*kar to jest arcy*karAmba (wchuj wporzo koles :P)

a tak apropo to gdzie jest krg ? nie przydal by sie ?
zgadzam sie w 100% z mr'god'em

am3is | 2003-04-17 12:44:14 +0200

Nuuu... z tym innostrannym jazykom to przeginka no i kto firmuje te stronę ? czyżby mnie wzrok mylił ... ?
Mimo wszystko GL !!!

Mad | 2003-04-17 13:00:28 +0200

zenith thx :D bo jest tamjeszcze kap i kag ... wiec myslalem ze pomylka ale pozniej skumalem ... :D

Zenith | 2003-04-17 13:13:37 +0200

on jest w arcy.vq3 :PPPPP ale jeden multiklan

ognos | 2003-04-17 13:13:51 +0200

nie padnie, bryan kiedys liczyl ile wytrzymac moze to lacze pod gtv, i wyszlo cos 300-350 :)

eng | 2003-04-17 13:40:29 +0200

po pierwsze strona dopiero co powstala !
po drugie to najwazniejsze wlasnie jest zeby byla po ang przede wszystkim bo jak wiadomo jest glownie robionia do odbiorcow z innych krajow :P
po trzecie przyszlosci na pewno tez bedzie po polsku :d

ognos | 2003-04-17 13:49:48 +0200

GOD to poco wchodzisz na nia jak wies? to jest strona internationalna, skieowana przede wszystkim do teamow z inych krajow, a info o meczach itp na orgu tez bedzie wiec co pyska drzesz?

Gravatar

JarlB | 2003-04-17 14:15:24 +0200

niezgadzam sie w 100% z mr.god
zgadzam sie w 100% z mr.ognos

:P

svich | 2003-04-17 14:30:35 +0200

Eh a tu jak zwykle klootnia ... czy tak czy siak to GL both teams :DDDD a przedewszytkim Team Poland

SAI4H | 2003-04-17 14:41:04 +0200

Wiocha to pisac po polsku na takiej stronie.

Mad | 2003-04-17 15:52:50 +0200

wiocha to klocic sie w komentsach o drobnostki :D

k3m | 2003-04-17 16:09:21 +0200

Sprobuje ogladnac meczyk, o ile gtv bedzie dzialac (wczoraj nie dzialalo :>)

Kazan-DK | 2003-04-17 17:47:26 +0200

GL chłopali :) yeeeeeeeeee

Gravatar

gruson | 2003-04-17 18:07:05 +0200

wiocha to pisac komentarze nie znajac podstaw ortografi MR.GOD ...

Dud9k | 2003-04-17 18:27:48 +0200

jak zwykle wielkla kłutnia

SAI4H | 2003-04-17 18:36:09 +0200

kłutnia - ó

lol

stirmal | 2003-04-17 19:06:12 +0200

gruson, zanim zaczniesz kogos krytykowac sam sie naucz - powinno byc "ortografii" :P
A co do tej stronki to czywiscie, ze powinna byc po angielsku.
GL Polska w meczu z Dania, 3mam kciuki :]

k3m | 2003-04-17 20:12:59 +0200

fajnie...nie dziala :/

cih | 2003-04-17 20:13:36 +0200

no kurde nie moge sie dolaczyc!

*MR.GOD* | 2003-04-18 12:16:51 +0200

lolkoniuznamdobrze zasady ortografispacjamitroszke nie dziala bo jebnołem w nią ale lus a co do strony hmmm lol.......przegięcie.......

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63