ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Strzelin Cup - wyniki

nie, 28 grudzień 2003 18:39:59 | Autor: SAI4H | Quake 3 Arena

Wczoraj w niedaleko położonym od Wrocławia mieście Strzelin, odbył się długo przygotowywany turniej ProMode - Strzelin Cup. Na miejsce zawitała oczywiście elita polskiej sceny PM, czyli takie postacie jak np: matr0x, fragman, bush, katz, zoomer, nita itd. Patrząc na listę zapisanych, 54 osób, nie można powiedzieć, że scena PM umiera. Nadal bardzo wielu graczy gra w "szybkie lasery" i miejmy nadzieję, że nadal tak będzie. :) Turniej przebiegał podobno niezbyt sprawnie. Syndrom, który był głównym organizatorem imprezy z tego co się dowiedziałem niezbyt przejął się swoją rolą, ale na szczęście organizacją zajęli się katz i grzEs. Sam miałem pojawić się w Strzelinie, jednak muszę przyznać, że teraz nie żałuję mojej decyzji o pozostaniu z domu... Na turnieju jednak pojechał MsT - redaktor naczelny naszego serwisu ProMode, który brał czynny udział w imprezie, więc myślę, że możemy spodziewać się jakiejś kolumny opisującej dokładnie wydarzenia i być może fotek z jego POVu.

Poniżej już, długo oczekiwane, wyniki turnieju:
1. zoomer - 300zł + puchar

  1. fragman - 200zł

  2. matr0x - 150zł

Gratuluję! GG.

Niedługo zapewne pojawią się fotki, kolumny itp. ciekawostki "poturniejowe", o których również nie omieszkam napisać. Stay tuned!
Edit: SweepeR, na Q3.FPP.pl, umieścił 38 fotek z turnieju swojego autorstwa. Możecie je zobaczyć tutaj.

.:: News grzEsia @ eSports.pl

.:: News gr'a @ ORG PM

Fr4gm4n | 2003-12-28 19:02:21 +0100

ej oni oszukuja wcale niedostalem 200 zl tylko 150 :/ ,
btw gg (zoom niebawem cie zjade za kare w ch-pl :p )

MaxDamage | 2003-12-28 19:06:06 +0100

pozdrawiam :p , niezle chlopaki! gratuluje, wiem ile pracy trzeba w to wlozyc, i jako jedyny pisze cos wiecej niz , GG :p

damndog | 2003-12-28 19:19:59 +0100

hah, dobrze glosowalem :P

Gravatar

katz | 2003-12-28 19:38:51 +0100

no wlasnie a matrox mial setke w kompercie!

gr. | 2003-12-28 19:54:05 +0100

a mialo byc podobno 400-500,- za I miejsce o/ :D cieszcie sie ze w ogole cos dostaliscie ;o

zoom | 2003-12-28 20:08:30 +0100

fragman od 4 lat mnie zjezdzasz :-)
Wyszlo to czego sie obawialem...
Szef cafe "szczur" to koles dzieki ktoremu nikomu sie nic nie stalo a co do syndroma to nie bede komentowac bo sam sie przyznal ze dal dupy i tyle...

sYnth|Bubu | 2003-12-28 20:38:44 +0100

gg
matr0x ty nie graj w to cpma bo cie nawet zóm jedzie :P

move | 2003-12-28 21:47:27 +0100

Wiecie co najbardziej mnie wnerwia w newsach o PM?? Nawet jesli nikogo to nie obchodzi, powiem: to ze praktycznie w kazdym z nich jest wzmianka "bla bla bla... PM (jeszcze) NIE UMIERA... blablabla" - to mnie doslownie rozbraja. Moze testament napiszcie na wszelki wypadek?

Gravatar

pclukas | 2003-12-28 21:54:45 +0100

pozdrawiam :p , niezle chlopaki! gratuluje, wiem ile pracy trzeba w to wlozyc, i jako jedyny pisze cos wiecej niz , GG :p

Gravatar

pclukas | 2003-12-28 21:56:14 +0100

ej oni oszukuja wcale niedostał ktośl 200 zl tylko 150
:-(

matr0x | 2003-12-28 22:52:15 +0100

Bubu ja w cpma nie gram od poltorej roq:> Pojechalem 4 fun i ? 3 :) nie jest zle.

Gravatar

katz | 2003-12-28 23:18:25 +0100

jeszcze cie matrox ogram!! 17:18 i raila nie trafic ja @#$%

SAI4H | 2003-12-28 23:54:27 +0100

mof: heh bo imo smieszni sa ci, ktorzy tak mowia.. :P scena byc moze umierala online (ale jest coraz lepiej), ale jak widac na turnieje nadal zapisuje sie masa graczy pm.

benek | 2003-12-29 00:14:45 +0100

Zoom jak zwykle sfarcil, oddawaj cukierka :D

MaxDamage | 2003-12-29 03:06:50 +0100

"Dopisano 28.12.2003 o godzinie 21:54 [ pclukas ]

pozdrawiam :p , niezle chlopaki! gratuluje, wiem ile pracy trzeba w to wlozyc, i jako jedyny pisze cos wiecej niz , GG :p " ???

:ASD

XMATbyQ | 2003-12-29 12:18:35 +0100

heh dzieki all tym którzy przyjechali i zagrali
dzieki tez tym którzy pomogli ;>

i mam tylko nadzieje ze to bedzie tak jakby reaktywacja pm i nie bedzie to pierwszy i ostatni turniej ogólno polski pm

gdyby nie pewnie okolicznosci to bysmy was pewnie jeszcze raz zaprosili niedlugo ale teraz to niewiem...
ale pewnie gdzie indziej to bedzie tez ok

jeszcze raz thx i srx....

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. Requiem napisał post: Cały czas :D Napisz swoje wspominki z tamtych lat! / Stara gwardia
  2. baks stworzył temat: Stara gwardia
  3. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  4. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  7. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  8. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  9. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  10. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  11. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  12. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  13. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  14. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  15. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63