ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Stworzono ginący gatunek ?

śro, 06 kwiecień 2005 17:54:17 | Autor: bryan | Quake 3 Arena

Wszyscy fani nowych myszek spod znaku żmiji napewno się ucieszą. Firma Razer zapowiedziała wypuszczenie w maju limitowanej serii myszy Diamondback, a konkretnie Diamondback Plasma Limited Edition. Poza kosmetyką nie wprowadzono praktycznie żadnych zmian w stosunku do pierwowzoru, jednak osiągnięty efekt jest bardzo ciekawy. Dla przypomnienia: jest to mysz optyczna (nie mylić z Boomslangiem!), posiadająca sensor optyczny o rozdzielczości 5.8mpix, 16bitową szynę danych i wg. producenta wytrzymuje bez nieporządanych efektów (np. wsteczna akceleracja, etc.) przyspieszenia do 15g(!). Jak każda mysz firmy Razer, tak i ta posiada bardzo duże przyciski, pokryte antypoślizgowym, gumopodobym tworzywem. Sterowniki pozwalają na dostosowanie szybkości myszy "in-fly", np. podczas gry.

MisieX | 2005-04-06 18:36:59 +0200

Ale z tym pozłacanym usb to już przesadzili...ile to ma kosztować?

btw moj gryzoń tez sie tak ladnie na niebiesko swieci, ale sie nie chwale :P

wishoza | 2005-04-06 18:37:30 +0200

O w 3 kurfy : o Nie no co potrafią zrobić niebieskie LEDy : o Podoba mi się ; >

Misiex pozłacany usb zaczyna już się powoli zadomawiać w tego typu, wysokiej klasy sprzęcie ... Praktycznie wszystkie słuchawki z wbudowanymi cyfrowymi procami DSP tak mają : p W sumie cena strasznie przez to nie rośnie, jednak uważam to za - faktycznie - zbędny bajer ... Może uznali, że było byh za mało zmian w porównianiu z poprzednim modelem ... Zresztą młode, bogate noobiki z zagranicy (i nie tylko) lecą na takie coś ;Q

Sargath | 2005-04-06 19:29:03 +0200

Bardzo dobra myszka .. mam Diamondbacka i naprawde jestem zdowolony. Pozdrawiam

wishoza | 2005-04-06 19:37:39 +0200

Właśnie Sargath, bo chcę się pozbyć 510ki na rzecz tej właśnie myszki ... Jest sens ?

null | 2005-04-06 20:32:31 +0200

qrcze fajny ten razer. ma kosztowac 50euro, ciekawe jaka bedzie cena w Polskich sklepach. Kupiłbym, ale mi szkoda mojego mxCzysta bo w sumie jeszcze nowiuśki ;p

Gravatar

robak | 2005-04-06 20:38:53 +0200

Ile to @#$% kosztuje? : >

PeterSchiff | 2005-04-06 20:40:09 +0200

ja sie tylko ciesze ze obok tych wszystkich nowiuskich, przereklamowanych czasem myszek (chociaz pewnie sobie kupie mx518 jak bedzie w nadwislanskich sklepach) na tej ikonce w lewym gornym rogu newsa o sprzecie znajduje sie moj kochany majkrosoft czyzero :)

c0l0ssus | 2005-04-06 20:47:59 +0200

zajebista mysz ale niema to jak a4tech :)

Sargath | 2005-04-06 20:51:22 +0200

Wish: Myślę że jest sens ... wszytkie myszki umywaja sie mialem okazje testowac MX510 i I.E ... jednak żadna nie miala takie czulosci po podlaczeniu do kompa bez instalacji sterowników po prostu mnie to zabiło. Wystarczy dosłownie 10x10 cm podkładka żeby można było grać .. oczywiscie można sobie dać już potem w sterownikach mniejsza czułość ale to już jak kto woli. Nie mniej jednak słyszałem opinie na temat 510 że guziki lubią klękać ... pozatym jest jescze wiele wiele za żeby ją kupić ... mimo jej wysokiej ceny kupiłem sobie i razem z QCK ++ zdaje egzamin jak dla mnie ... Także reszta myszek jest troszke przereklamowana .. a ludzie u nas boja sie czegos co nie wypróbowane, ja nie ukrywam że też miałem obawy ale jak już ją dostałem to okazało jak bardzo sie myliłem. No i ta możliwośc serwisowanie Door to door wgole lux sprawa... Także jak dla mnie to bez zastanawiania sie (masz kase???) kup!!! Pozdrawiam Hail

dur | 2005-04-06 21:38:28 +0200

Fajnie wyglada i tak samo pewnie bedzie kosztowac ale nie ma to jak grac w q3 na 2 przyciskowej myszy z microsoftu z 1997 roku :ASD (ale sie fajnie gra, ache te r-jumpy:))

cocaine | 2005-04-06 22:13:22 +0200

zaje-biście wyglada ta mysza :>

wishoza | 2005-04-06 22:58:18 +0200

Sargath, wlansie zauwazylem ta przypadlosc ... Ludzie boja sie tego co nie wyprobowane, dlatego postanowilem byc jednym z nie licznych i sprobowac, ale uwzam, ze to normalne, ze wole CIe spytac ; ] Spoko, ze wystaracza mala podkladka, bo u mnie jest niezwykle malo miejsca na biurku ... Ledwo mieszcze klawiaturke z allsopem, ale spoko ; } Mam w sumie 200 zl, ale tak cyz inaczej, jesli mam kupic Razera to raczej najpierw puszczę mojego mx’a ; ) Thx za info, pozdro, nara ; ]

fhantom | 2005-04-06 23:37:42 +0200

bez kitu ten gryzoń wygląda naprawdę zajebiście :>

diaboliqe | 2005-04-06 23:53:05 +0200

Ja mam magme i też jestem happy.
Znaja zycie jak limitowana wersja to sobie cene dopiwalom o pare groszy wyższom a wcale nie taka piekna ta plazma. :D
Nie zeby mi zal było że jej nie mam :P

plej | 2005-04-07 00:19:29 +0200

ładniutko wygląda, nie powiem... Ciekaw jestem ceny tego cacuszka...

wishoza | 2005-04-07 00:20:31 +0200

Już nie długo beju się w niego zaopatrzom, więc Ci powiem co i jak, a tym czasem wracaj pod biurko ;)))))

Gravatar

edix | 2005-04-07 00:20:43 +0200

Ładny ten scroll :p

rzu | 2005-04-07 00:50:32 +0200

jak to jest być fanem myszki? do tego myszki spod znaku żmiji?? :o

Gravatar

edix | 2005-04-07 01:05:00 +0200

zuzu nie za wczesna pora na komentarze ? :b

Yeltzyn | 2005-04-07 09:43:04 +0200

Autor niedokladnie wczytal sie w informacje na stronie porducenta. Otóż nie jest to zadna zwykla myszka optyczna, ba ! nawet nie jest to laserowa. Jak podaje firma Razer, jest to pierwsza myszka, która do obliczenia położenia kursora wykorzystuje (uwaga!) PODCZERWIEŃ !!

wishoza | 2005-04-07 14:14:16 +0200

No to na prawde przegiecie ;qqqqqqqqqq

[fhn]SLAYER | 2005-04-07 14:33:02 +0200

przeciez te myszy sa ochydne blee..

voodoo|norad | 2005-04-07 20:45:54 +0200

Najwyzszy czas zmienic myszke...

Gravatar

voodoo|seRious | 2005-04-08 02:01:54 +0200

kupcie mi tego niebieskiego diabła :P

KaszaWspraju | 2005-04-09 00:41:50 +0200

szkoda ja poczekam az dadza normalnie usdaowione boczne przyciski

tymek. | 2005-04-10 20:52:36 +0200

Bardzo fajna mysza :), mam juz dosyc tych a4 techowy’ch kulkowych shitow grrr. Zna ktos moze adres jakiegos sklepu internetowego gdzie mozna kupic to cudenko? jak tak to plz msg me. Moje gg: 5980871. thx z gory pozdro.

MephiR | 2005-04-20 17:25:35 +0200

Pozłacane USB jest także w normalnym Diamondbacku. Ta mysz jest świetna i tak jak ktoś już tu wcześniej pisał, wykorzystuje podczerwień do ustalania pozycji myszy. Sam mam Diamondbacka Salamander Red i zastanawiam się nad zmianą =P.

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63