Stworzono ginący gatunek ?
śro, 06 kwiecień 2005 17:54:17 | Autor: bryan | Quake 3 Arena
Wszyscy fani nowych myszek spod znaku żmiji napewno się ucieszą. Firma Razer zapowiedziała wypuszczenie w maju limitowanej serii myszy Diamondback, a konkretnie Diamondback Plasma Limited Edition. Poza kosmetyką nie wprowadzono praktycznie żadnych zmian w stosunku do pierwowzoru, jednak osiągnięty efekt jest bardzo ciekawy. Dla przypomnienia: jest to mysz optyczna (nie mylić z Boomslangiem!), posiadająca sensor optyczny o rozdzielczości 5.8mpix, 16bitową szynę danych i wg. producenta wytrzymuje bez nieporządanych efektów (np. wsteczna akceleracja, etc.) przyspieszenia do 15g(!). Jak każda mysz firmy Razer, tak i ta posiada bardzo duże przyciski, pokryte antypoślizgowym, gumopodobym tworzywem. Sterowniki pozwalają na dostosowanie szybkości myszy "in-fly", np. podczas gry.







MisieX | 2005-04-06 18:36:59 +0200
Ale z tym pozłacanym usb to już przesadzili...ile to ma kosztować?
btw moj gryzoń tez sie tak ladnie na niebiesko swieci, ale sie nie chwale :P
#712422
wishoza | 2005-04-06 18:37:30 +0200
O w 3 kurfy : o Nie no co potrafią zrobić niebieskie LEDy : o Podoba mi się ; >
Misiex pozłacany usb zaczyna już się powoli zadomawiać w tego typu, wysokiej klasy sprzęcie ... Praktycznie wszystkie słuchawki z wbudowanymi cyfrowymi procami DSP tak mają : p W sumie cena strasznie przez to nie rośnie, jednak uważam to za - faktycznie - zbędny bajer ... Może uznali, że było byh za mało zmian w porównianiu z poprzednim modelem ... Zresztą młode, bogate noobiki z zagranicy (i nie tylko) lecą na takie coś ;Q
#712423
Sargath | 2005-04-06 19:29:03 +0200
Bardzo dobra myszka .. mam Diamondbacka i naprawde jestem zdowolony. Pozdrawiam
#712426
wishoza | 2005-04-06 19:37:39 +0200
Właśnie Sargath, bo chcę się pozbyć 510ki na rzecz tej właśnie myszki ... Jest sens ?
#712428
null | 2005-04-06 20:32:31 +0200
qrcze fajny ten razer. ma kosztowac 50euro, ciekawe jaka bedzie cena w Polskich sklepach. Kupiłbym, ale mi szkoda mojego mxCzysta bo w sumie jeszcze nowiuśki ;p
#712435
robak | 2005-04-06 20:38:53 +0200
Ile to @#$% kosztuje? : >
#712436
PeterSchiff | 2005-04-06 20:40:09 +0200
ja sie tylko ciesze ze obok tych wszystkich nowiuskich, przereklamowanych czasem myszek (chociaz pewnie sobie kupie mx518 jak bedzie w nadwislanskich sklepach) na tej ikonce w lewym gornym rogu newsa o sprzecie znajduje sie moj kochany majkrosoft czyzero :)
#712437
c0l0ssus | 2005-04-06 20:47:59 +0200
zajebista mysz ale niema to jak a4tech :)
#712441
Sargath | 2005-04-06 20:51:22 +0200
Wish: Myślę że jest sens ... wszytkie myszki umywaja sie mialem okazje testowac MX510 i I.E ... jednak żadna nie miala takie czulosci po podlaczeniu do kompa bez instalacji sterowników po prostu mnie to zabiło. Wystarczy dosłownie 10x10 cm podkładka żeby można było grać .. oczywiscie można sobie dać już potem w sterownikach mniejsza czułość ale to już jak kto woli. Nie mniej jednak słyszałem opinie na temat 510 że guziki lubią klękać ... pozatym jest jescze wiele wiele za żeby ją kupić ... mimo jej wysokiej ceny kupiłem sobie i razem z QCK ++ zdaje egzamin jak dla mnie ... Także reszta myszek jest troszke przereklamowana .. a ludzie u nas boja sie czegos co nie wypróbowane, ja nie ukrywam że też miałem obawy ale jak już ją dostałem to okazało jak bardzo sie myliłem. No i ta możliwośc serwisowanie Door to door wgole lux sprawa... Także jak dla mnie to bez zastanawiania sie (masz kase???) kup!!! Pozdrawiam Hail
#712445
dur | 2005-04-06 21:38:28 +0200
Fajnie wyglada i tak samo pewnie bedzie kosztowac ale nie ma to jak grac w q3 na 2 przyciskowej myszy z microsoftu z 1997 roku :ASD (ale sie fajnie gra, ache te r-jumpy:))
#712451
cocaine | 2005-04-06 22:13:22 +0200
zaje-biście wyglada ta mysza :>
#712456
wishoza | 2005-04-06 22:58:18 +0200
Sargath, wlansie zauwazylem ta przypadlosc ... Ludzie boja sie tego co nie wyprobowane, dlatego postanowilem byc jednym z nie licznych i sprobowac, ale uwzam, ze to normalne, ze wole CIe spytac ; ] Spoko, ze wystaracza mala podkladka, bo u mnie jest niezwykle malo miejsca na biurku ... Ledwo mieszcze klawiaturke z allsopem, ale spoko ; } Mam w sumie 200 zl, ale tak cyz inaczej, jesli mam kupic Razera to raczej najpierw puszczę mojego mx’a ; ) Thx za info, pozdro, nara ; ]
#712458
fhantom | 2005-04-06 23:37:42 +0200
bez kitu ten gryzoń wygląda naprawdę zajebiście :>
#712461
diaboliqe | 2005-04-06 23:53:05 +0200
Ja mam magme i też jestem happy.
Znaja zycie jak limitowana wersja to sobie cene dopiwalom o pare groszy wyższom a wcale nie taka piekna ta plazma. :D
Nie zeby mi zal było że jej nie mam :P
#712464
plej | 2005-04-07 00:19:29 +0200
ładniutko wygląda, nie powiem... Ciekaw jestem ceny tego cacuszka...
#712465
wishoza | 2005-04-07 00:20:31 +0200
Już nie długo beju się w niego zaopatrzom, więc Ci powiem co i jak, a tym czasem wracaj pod biurko ;)))))
#712466
edix | 2005-04-07 00:20:43 +0200
Ładny ten scroll :p
#712467
rzu | 2005-04-07 00:50:32 +0200
jak to jest być fanem myszki? do tego myszki spod znaku żmiji?? :o
#712470
edix | 2005-04-07 01:05:00 +0200
zuzu nie za wczesna pora na komentarze ? :b
#712471
Yeltzyn | 2005-04-07 09:43:04 +0200
Autor niedokladnie wczytal sie w informacje na stronie porducenta. Otóż nie jest to zadna zwykla myszka optyczna, ba ! nawet nie jest to laserowa. Jak podaje firma Razer, jest to pierwsza myszka, która do obliczenia położenia kursora wykorzystuje (uwaga!) PODCZERWIEŃ !!
#712475
wishoza | 2005-04-07 14:14:16 +0200
No to na prawde przegiecie ;qqqqqqqqqq
#712486
[fhn]SLAYER | 2005-04-07 14:33:02 +0200
przeciez te myszy sa ochydne blee..
#712488
voodoo|norad | 2005-04-07 20:45:54 +0200
Najwyzszy czas zmienic myszke...
#712505
voodoo|seRious | 2005-04-08 02:01:54 +0200
kupcie mi tego niebieskiego diabła :P
#712517
KaszaWspraju | 2005-04-09 00:41:50 +0200
szkoda ja poczekam az dadza normalnie usdaowione boczne przyciski
#712578
tymek. | 2005-04-10 20:52:36 +0200
Bardzo fajna mysza :), mam juz dosyc tych a4 techowy’ch kulkowych shitow grrr. Zna ktos moze adres jakiegos sklepu internetowego gdzie mozna kupic to cudenko? jak tak to plz msg me. Moje gg: 5980871. thx z gory pozdro.
#712783
MephiR | 2005-04-20 17:25:35 +0200
Pozłacane USB jest także w normalnym Diamondbacku. Ta mysz jest świetna i tak jak ktoś już tu wcześniej pisał, wykorzystuje podczerwień do ustalania pozycji myszy. Sam mam Diamondbacka Salamander Red i zastanawiam się nad zmianą =P.
#713386
Zaloguj się by dodać komentarz.