ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



SW League

pon, 18 kwiecień 2005 23:32:50 | Autor: FixUS_ | Quake 3 Arena

No widać, że na starym dobrym 1.31 coś ruszyło;) Ukochany FIU został zastąpiony nowym modem o tych samych regułach, ale blokującym wszelkie boty i cheaty, można więc rozpocząć niektóre rozgrywki. Klan Spider's Web (którego jestem oczywiście niezbyt skromnym liderem;)) rozpoczął zapisy do pierwszej edycji ligi pod własnym patronatem. Gospodarz w lidze startował nie będzie. Gorąco zapraszam do spróbowania sił w nowej lidze, a także zachęcam zaprzysiężonych graczy 1.32 do spróbowania swych sił u nas:) Wszak teraz argument "Tu są boty" stracił ważność;)

Regulamin SW League

Oczywiście nie zabrakło atrakcyjnej nagrody jaką jest pół przedatowanego jogurtu Jogobella - jest o co walczyć:)

p0nchek | 2005-04-18 23:55:48 +0200

pierwszy :D
no, no ciekawa nagroda :D
Jestem tez ciekaw czy duzo klanow sie znajdzie by pograc :>

bryan | 2005-04-18 23:59:48 +0200

<turla_sie_ze_smiechu> :P
bardzo mi sie spodobal sztab 4 sedziow na meczu :) proponowalbym na przyszlosc przyznanie kazdemu graczowi indywidualnego sedziego ;d btw. jak mozna wyzywac lige ? bo "ty glupia ligo" to nie brzmi zbyt rozsadnie :P

PS. ludzie spowazniejcie zainstalujcie 1.32 i dolaczcie do normalnej spolecznosci zamiast grac na stworzonych przez siebie wypaczonych zasadach i trybach ...

FixUS_ | 2005-04-19 00:08:12 +0200

Nie spoważniejemy bo na 1.32 nie ma naszego ukochanego moda;( Gdyby nie to nie musiałbym mieć 2 Quake na dysku arghhh:) Sztab 4 sędziów:)))))) No bo w sumie lepiej dużo sędziów, niż jakieś niedomówienia, bo sam sobie zaprzeczasz - czy to znaczy, że u Was ligi są na odwal się? Idzie jeden sędzia na mecz i gra na komórce pewnie przy okazji:D No ale co się będę kłócił;)

Ja proponuję "Paszoł won wredna liga":))))

sYnth|baal | 2005-04-19 00:21:56 +0200

  1. Każdemu klanowi przysługuje możliwość jednego przełożenia meczu, bez podania przyczyny. Należy jednak powiadomić o tym sędziego godzinę przed meczem.
  2. Termin meczu jest z góry narzucony przez organizatorów.

1- nie pasuje mi to że godzinę przed sie powiadamia :>
2-liga jest dla graczy a nie gracze dla ligi chyba: >

To nie żadne mapy i mody sprawiają że ludzie nie przechodza na 1.32 tylko poziom umiejętnosci jaki tu panuje jest problemem...

hanti | 2005-04-19 00:45:52 +0200

powodzenia w organizowaniu ligi ;)
i ja tak mysle ze to ty bryan spowaznij troche i daj grac innym w to na co maja ochote
pozdr

ramm | 2005-04-19 07:56:13 +0200

to proste z tymi sedziami ;d organizatorzy nie moga grac to se posedziuja :D

ziemba | 2005-04-19 08:24:39 +0200

bwwwwwwwwwwww ;0

Mav_8217 | 2005-04-19 08:26:13 +0200

O @#$%, czemu nie ma takich atrakcyjnych turniejów w vq3? No przecież jak się o tym fatal dowie, to przyjedzie do polski tylko po to, żeby walczyć o ten jogurt!!!

jam | 2005-04-19 11:14:42 +0200

a niby jaki to ten ’ukochany’ mod ?

fhantom | 2005-04-19 11:40:16 +0200

1.31 4 n00bs :-/

bryan | 2005-04-19 12:13:26 +0200

fixus : nie, ligi nie sa na odwal_sie, sedziow nie ma juz teraz praktycznie na meczach, gracze sa juz na tyle odpowiedzialni //jesli tak to mozna nazwac// ze w wiekszosci przypadkow wystarcza dobry zautomatyzowany system prowadzenia rozgrywek np. w php i odpowiednio sformulowany regulamin, terminarz itd ;)

bal : jaki poziom ? poziom jest sredni , a jesli nawet wyzszy to nieznacznie w stosunku do 1.31. Z tego co ja wnioskuje na podstawie rozmow z ludzmi uskuteczniajacymi starsze PRy’y to bariera jest "strach przed nieznanym" - bo w wiekszosci graczy np. 1.31 nie maja pojecia o scenie 1.32 ... i vice versa z reszta ;O) I przywiazanie do roznych zmutowanych trybow gry.

Jesli ID wypuszcza patcha to raczej zawiera on poprawki i udogodnienia, bo raczej nikt przy zdrowych zmyslach nie pokusilby sie o wypuszczanie uaktualnienia powodujacego celowe bledy :) Ktos napisal wczesniej zebym sie nie czepial ... ja sie nie czepiam, po prostu nie potrafie za chiny ludowe zrozumiec kurczowego trzymania sie starszych, wadliwych wersji, notorycznego scigania cheaterow itd, podczas gdy na 1.32 problem praktycznie wyeliminowano. Nie potrafie tez zrozumiec usilnej odmiennosci od standardow i strachu przed sprawdzeniem sie w normalnej grze... bo w pilke nozna tez mozna grac na jedna bramke 7vs11 pilka do koszykowki w hokejowych kaskach, prawda ?

[EDIT] fruti powyzej: tez trafne , poza ludzmi ktorzy pasuja do sytuacji opisanej przeze mnie sa jeszcze tzw. mośki opisane przez ciebie :P

furi | 2005-04-19 12:15:25 +0200

Pewnie chodzi o zamrazajace lasery w wersji nub mode 2,0. Niektorzy po prostu maja pewna granice rozwoju, ktorej nie moga przekroczyc >=P

lidek | 2005-04-19 14:29:39 +0200

a tak z ciekawosci- czy istnieja wogole jeszcze "sceny" 1.11 i 1.17 ?:D

freak | 2005-04-19 15:31:42 +0200

tak... to jest mozliwe tylko w Polsce =/

Gravatar

artus | 2005-04-19 16:09:11 +0200

lol najs komentarz w tej sprawie - nareszcie :)
se pogramy ...

THRAWN | 2005-04-19 17:26:05 +0200

na 1.11 jest scena ale w wiekszosci cziterow:| hf anyway ciekawe ily tam jeszcze gra luda :d

FixUS_ | 2005-04-20 11:33:36 +0200

Dlaczego nie z 1.31 na 1.32?:) Dwa proste powody - nie ma serwerów na efreeze, w które gramy, a admini dziwnie nie chcą nawet słyszeć o zmianie PR - więc od nich to głównie zależy. Powód nr 2 - ASE (dla mnie żaden problem, bo bez tego ani w ET, ani w CS:S bym nie pograł), ale dla większości ludzi niestety czarna magia:/ Jeśli tylko pojawiłyby się 2-3 serwery na efreeze, z przyjemnością sam bym dopilnował zmiany PR:) A tak jest jak jest. Gramy sobie jak na wsi - zacofani, mało nas, każdy wie o wszystkim. Osobiście mało mi się ta koncepcja podoba, zwłaszcza, że jeżeli chodzi o ET i CS:S które również namiętnie wykorzystuje to staram się grać na najnowszych patchach, bo jak Bryan słusznie powiedział wnoszą one bardzo duże poprawki, ale przeważnie do samej gry. Tymczasem na efreeze, nie będzie żadnych zmian bo to jedna podstawowa wersja. Przeszkodą dotychczas były cheaty, a teraz mod wyposażony jest w antycheata - więc ludzie nie mają po co zmieniać PR. Tak jak już powiedziałem, dla mnie wygodniej byłoby mieć tylko 1.32 (bo tą też posiadam), aniżeli dwie, więc nie traktujcie mnie jak wroga postępu, tylko jako gościa, który po prostu informuje o wydarzeniach, o których ma informować:)

No i ostatni plus dzisiejszego dnia - gdy zobaczyłem ponoć oficjalną ligę 1.11, jestem wprost dumny z "naszych":))))) Zapraszam - www.liga1.11.prv.pl/

lidek | 2005-04-20 12:38:55 +0200

na 1.11 jest duzo klanow :D

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63