ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



SWB - oficjalna strona

pią, 21 marzec 2003 21:59:58 | Autor: LaGranda | Quake 3 Arena

Ruszyła oficjalna strona systemu wymiany banów. Obejmuje ona już część polskich serwerów: Dialog, Toya, MiB i Da. Strona dostępna pod adresem banlist.prv.pl. Na sajcie jest już szegółowa banlista, tam też znajdziecie adresy kontaktowe do adminów (w wypadku niesłusznego pojawienia się na liście).

*MR.GOD* | 2003-03-21 22:10:35 +0100

Sad.....

move | 2003-03-21 22:33:48 +0100

ja tylko nie rozumiem jednej rzeczy: za co mam bana na serwerze TOYA? jedyne co robilem na tym serwerze to sedziowanie meczów DECT. Widac ktos mnie nie lubi i przy okazji w jego posiadanie wpadl ref? zalosne prosze panstwa :/

b31m0 | 2003-03-21 22:45:05 +0100

dobrze, ze mnie na tych listach nie ma ;P

Zenith | 2003-03-21 22:45:59 +0100

a i bardzo dobrze ze ten system jest :D
moze ludziska beda bardziej kulturalni...

Wr0|s0pEE | 2003-03-22 00:00:19 +0100

hyhyhy a ty MR.GOD masz bana placq?

move | 2003-03-22 00:00:38 +0100

juz rozwiazane - widac ze ref dostal sie w rece osoby niepowolanej...

Wr0|s0pEE | 2003-03-22 00:01:13 +0100

O w tej samej chwili :PPP

Wr0|s0pEE | 2003-03-22 00:05:26 +0100

SLuchaj napewno gaff nie zbanowal cie bez powodu. Przeciez sobie nie losuje ipkow. Druga sprawa z refa mozesz zbanowac goscia tylko do przeladowania serwera. Zeby dostac bana na stale ja np. musze wyjsc z gry i dopisac na serwerze. Resumujac ban ci sie nalezal napewno, ale pewnie gaff nie chcial robic problemu i ci zdejmie. BTW: u mnie na dialogu tez mialem ci dac bana za wlamywanie sie na refa ale dalem ci szanse.

Gravatar

StaryOrgowicz_14 | 2003-03-22 00:08:26 +0100

Move nei wklejaj next time prywatnych rozmow

move | 2003-03-22 01:16:10 +0100

zaraz zedytuje... sorka

sopee: na toya napewno nic zlego nie zrobilem, bo mialem refa kiedy byla liga DECT, wiec jesli nie wiesz to sie nie wypowiadaj.

wlamywanie na refa? tzn pisanie z nudow /ref dupa to jest przestepstwo?:) chyba zartujesz?:)

pluto | 2003-03-22 01:38:11 +0100

a co to za nadmiarowy obrazek po prawej stronie?
w IE/win tego nie ma, a pod konqerorem/mozilla jest :D

www.ds14.agh.edu.pl/~pluto/tmp/swb.png

*MR.GOD* | 2003-03-22 02:05:16 +0100

sopq wiesh jakos niemam =] hehehe ale wogule to smutne jest to ze ja bana niemam to nieznaczy ze to nie jest zle...... naprzyklad jak ref kolesia nie lubi i zanic mu da bana i koles zse nie pogra. of kors dobrze jak jakis zbociaz dostanie bana ale tu sa tez osobiste porachunki....... dobrze wiem ze mialem bana i jakbys go niezdjol wczesniej to pewnie byl bym an tej liscie.... za co?? za bluzganie lamerstwa.... bo nabluzgalem na jakas lamse co zlamila zreszta....olac to it ak niegram na tych servach oprocz dialogów

LaGranda | 2003-03-22 03:18:25 +0100

idzcie ludzie juz spac, wojna jest :P

Mattias | 2003-03-22 09:55:06 +0100

mnie nie ma na tej liscie, chociaz nie wiem dlaczego mial bym na niej byc ;)

bryan | 2003-03-22 09:56:10 +0100

z refa nikt nie da bana na wszystkie serwery , tylko 15-minutowego lub do restartu. bany z refa nie sa wpisywane do filters

Wr0|s0pEE | 2003-03-22 20:23:50 +0100

Ja proby dostania sie na refa traktuje powaznie. Wiec wszystkim co beda probowali niech wezma sobie poprawke na ewentualnego bana.

Gravatar

Vieczy | 2003-03-24 11:36:01 +0100

Dobre bardzo dobre.Mam bana a nie ma mnie na liscie.A najlepsze jest to ze nie wiem kiedy i za co go dostalem.LoL na calej linii.

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63