ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Świat już nigdy nie będzie taki sam po 18 września...

nie, 18 wrzesień 2005 21:44:34 | Autor: [M]aniek | Quake 3 Arena

Jest wrzesień 2005 roku. To miejsce, w którym się teraz znajdujemy, już niedługo stać się może miejscem, które na zawsze odciśnie piętno w pamięci milionów. Podnosimy nasze głowy ku górze i co widzimy? Tak, na krawędzi tego ogromnego budynku, stoi człowiek. Po tym co dzieje się tu w dole, łatwo domyślić się jakie są jego zamiary. Czy skoczy? Tego jeszcze nie wiemy. Cóż może być przyczyną tak desperackiego kroku? Udało nam się porozmawiać z kilkoma osobami i dowiedzieć nieco więcej. Przyczyna jest prozaiczna, a zarazem przerażająca. Ten młody, zaledwie dziewiętnastoletni mężczyzna, a właściwie chłopiec, targnie się na swoje życie z powodu xLigi. Brzmi nieprawdopodobnie, ale nie ma w tym żadnej pomyłki.

Cofnijmy się na chwilę w czasie. Jest czwartek, ósmy dzień września roku 2005, godzina 20:30. Ten sam młody mężczyzna, który być może już za chwilę będzie miał okazję znaleźć się na lanie u świętego Piotra, właśnie dowiaduje się, że żaden z zaplanowanych na ten tydzień meczów się nie odbędzie! Te przerażające wieści wywołują ogromny wstrząs w psychice chłopaka. Przez następnych kilka dni nie wydusi on z siebie ani jednego słowa.

Wróćmy do tego co dzieje się teraz, ja spoglądam w górę, w kierunku chłopca, on nadal stoi. Wygląda na to, że w tych ostatnich godzinach, być może minutach, bo tego nie jesteśmy w stanie określić, postanowił on uprzyjemnić sobie czas grą w tetrisa. No cóż trudno mu się dziwić, wszak nie wiemy przecież na jakim poziomie stoi technologia na drugim świecie. Skupmy się jednak na tym co tu za chwilę się wydarzy. Straż pożarna jest już przygotowana, ogromne trampoliny rozstawione, nie sądzę jednak by przy tej wysokości na coś to się zdało.

Nam tymczasem udało się zdobyć ostatni list, napisany przez przyszłego samobójcę. Co ciekawe list ten nie ma charakteru pożegnalnego, wygląda mi to raczej na groźby. List wydaje się być zakodowany, dostrzegam mnóstwo gwiazdek. A nie, jest legenda, która wyraźnie mówi gwiazdka = przekleństwo. Wszystko jest zatem w porządku. Niestety na antenie pokazać możemy jedynie część bezgwiezdną. No cóż trudno, dorosłych widzów zapraszam jednak na godzinę 23:00, gdzie, zaraz po zapasach w kisielu, zostanie odczytany cały list. Tymczasem część listu, którą możemy pokazać:

...aha i jeszcze jak ktoś nie przyjdzie to go za****** (zaciupam):

W meczach które się odbyły marm4n uległ sent3nce 2:0, natomiast maCIaPAcia oddał w/o w spotkaniu z shalem.

Gdybym przeżył skok, to mecze odbędą się w czwartek 22.09.2005.

19:10 kertal vs aniolek
20:10 shal vs sent3nce

GTV: da-sv.one.pl:20000 / hunter.splatterworld.de

Na gtv nie zapraszam bo tych meczów i tak pewnie nie będzie (bądźmy realistami).

Lista jest bardzo długa, ale i sytuacja nietypowa, oto bowiem:
Mecz xen vs rav, nie jest uwzględniony wyżej, ponieważ panowie muszą się jeszcze porozumieć w sprawie pory w jakiej mecz zostanie rozegrany. Mają to zrobić do końca tygodnia, osobiście będę zadowolony jeżeli uporają się z tym do świąt. Nie uprzedzajmy jednak faktów. Mecz zik vs kar, to dopiero jest niewiadoma, prawdopodobnie zakończy się walkowerem na rzecz zika, poczekajmy jednak jeszcze tydzień i dajmy karowi czas do namysłu, wszak i tak inne mecze blokują dalszy przebieg ligi. Mecz av3k vs zik/kar. Trudno grać bez myszki, chociaż av3k poradziłby sobie zapewne i bez niej. Z pewnych ustaleń jakich dokonali moi ludzie, a za które jednak nie jestem w stanie ręczyć własną głową, gdyż ludziom tym do końca nie ufam, otóż z ustaleń tych wynika, że nowa myszka już zmierza do Macieja.

Na koniec chwila dla sponsorów.
Oficialna strona ligi (www.xliga.com) hostowana jest przez: sopee (www.sopee.net)
Serwery udostępnia firma pifpaf.pl, która również jest jednym z fundatorów nagród dla zwycięzców. Co więcej, mamy nadzieję, że firma zgodzi się przedłużyć ważność serwerów o miesiąc, co pozwoli na dokończenie ligi.
Firma xcom (www.xpad.com.pl), to kolejny fundator nagród dla naszej ligi. Warto wspomnieć, że ich oferta staje się coraz bardziej bogata, serdecznie zapraszam do zapoznania się z nią. Jakby tego było mało, z pod ręki kar'a, wyszła ostatnimi czasy recenzja jednego z produktów wspomnianej firmy. Zapraszam do zapoznania się z nią, link znajduje się tutaj.

Jak widać żarty się skończyły. Dodam tylko, że walkowery będą się teraz sypać bez dochodzeń i szukania okoliczności łagodzących.

I to już koniec tego listu. Cóż nic dodać nic ująć. Ale my tu gadu gadu, a samobójca już dawno zszedł z budynku. Oficjalnym powodem była nagła potrzeba. No to do widzenia państwu bla bla bla.

PS: RATUNKU!!!

[M]aniek | 2005-09-18 21:47:11 +0200

obrazek slabej jakosci, news tez, ale nie mam sily, starzeje sie

THRAWN | 2005-09-18 22:11:01 +0200

lol ?

jajk0 | 2005-09-18 22:25:24 +0200

z poczatku sie przestraszylem, ale w 1/4 zaczalem sie smiac i dosmialem sie do konca newsa :D

gj :F

kaboom | 2005-09-18 22:52:20 +0200

dobra robota

olek | 2005-09-18 22:53:24 +0200

przykryles mi newsa :)

niedobryyyyyy...

pat | 2005-09-18 23:07:11 +0200

niepozostaje mi nic innego jak tylko pogratulowac Ci maniek tego newsa, z wszystkiego co zwiazane z ta liga tylko "on" jest spoko =o

Gravatar

h00lsfanat1c | 2005-09-18 23:12:34 +0200

Maniek Czy ty miałeś może ciężkie zabawki ?
; D Pozdro świrus

gr. | 2005-09-18 23:19:07 +0200

biedny kotek :c

Gravatar

tox1c | 2005-09-18 23:21:54 +0200

ja to moge potwierdzic:) Do maciusia leci juz myszka :D

move | 2005-09-18 23:21:58 +0200

Wiem co to znaczy, w odc chwilami dostawałem kur_wicy

bryan | 2005-09-18 23:50:50 +0200

super :)

fredi | 2005-09-19 00:42:00 +0200

dobry news dobry ;)
ale jednak widze czarnobyl daje znac o sobie wlasnie teraz, w glowach wszystkich nastolatkow roczniki 86+ :D
sam wiem cos o tym... ;D

sYnth|Bubu | 2005-09-19 00:58:04 +0200

Wszystko spoko ale bez myszki to przesada : > Imo jezeli zik wygra z avkeim 2:0 to sie nie zdziwie : >
Maciek duzy ostatnio przezywa 2 mlodosc i samemu prawie wygrywa z 4 moimi ziomkami :>

Gravatar

zik | 2005-09-19 01:11:40 +0200

o wkoncu jest maniek, fajnie... moze kiedys @#$% to zakonczymy bo za dwa tygodnie mieszkam w bialym i nie wiem jak bede stal z netem :E

GaD | 2005-09-19 02:38:24 +0200

ja Cie juz podepne dont worry ! ;D

Gravatar

edix | 2005-09-19 02:59:03 +0200

poczatek ostry... zakonczenie mniej... :-)

Mav_8217 | 2005-09-19 07:33:36 +0200

Z pewnych ustaleń jakich dokonali moi ludzie, a za które jednak nie jestem w stanie ręczyć włąsną głową, gdyż ludziom tym do końca nie ufam, otóż z ustaleń tych wynika, że nowa myszka już zmierza do Macieja.

Nie ufasz mi @#$% cioto?

ps. Najbardziej zakręcony news roku ;) Normalnie kwiczałem ze śmiechu ;))))

d00mer | 2005-09-19 07:43:50 +0200

Nie ufasz mu @#$% cioto? :ASDASDASDSADASDDDD

Maniek news pierwsza klasa, myślałeś kedyś nad jakimś kabaretem?

[M]aniek | 2005-09-19 08:13:07 +0200

no ja ciagle jestem zik :u ale sam widzisz, to nie moja wina ze kazdy ma lige gleboko

szłem | 2005-09-19 12:51:44 +0200

o.O

gr. | 2005-09-19 13:21:56 +0200

Mariusz przy okazji dokonywania korekty wczytalem sie w tego newsa i stwierdzam ze Ty to jednak wariat jestes xD

[M]aniek | 2005-09-19 15:11:06 +0200

tyle bledow? : D

gr. | 2005-09-19 15:18:43 +0200

zupelnie nie z tej strony po prostu rozwalila mnie ta "otoczka" do wynikow z samobojstwem ;D

ps. czemu dales w/o GaD ?

k3m | 2005-09-19 15:39:15 +0200

Oj Emilu, Mariusz jest normalny. Każdy ma swoje ’dziwne dni’ :D

pepz | 2005-09-19 16:11:03 +0200

co wy z tymi imionami ;D

gr. | 2005-09-19 16:44:42 +0200

jak w rodzinie
D;

Logitech|kar | 2005-09-19 19:46:22 +0200

[1] xLiga II sponsored by PIFPAF.pl & sklep.XPAD.com.pl

Właściciel serwera : kar (Bez klanu)
Adres : s19.pifpaf.pl:27962

(Opłacony do: 18 Październik 2005 15:03)
Pozostało 28 dni 19 godzin 18 minut

[2] xLiga II sponsored by PIFPAF.pl & sklep.XPAD.com.pl

Właściciel serwera : kar (Bez klanu)
Adres : s19.pifpaf.pl:27962

(Opłacony do: 18 Październik 2005 15:03)
Pozostało 28 dni 19 godzin 18 minut

masz.

[M]aniek | 2005-09-19 20:09:20 +0200

kar :* tylko nie wyludzaj tych serwow : D jeden by stykl

Gravatar

JaraCz | 2005-09-19 20:20:33 +0200

niezły lol @#$% :ASD se mysle wtf ... a potem załapałem :ASD niezłe ;)

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63