ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Świąteczna promocja w TP

pią, 05 listopad 2004 21:44:48 | Autor: akk0 | Quake 3 Arena


Ostatnio Telekomunikacja Polska wprowadzila nową świąteczną promocję dla swoich internautów. Jeśli złożymy zamówienie na neostradę tp zapłacimy 1zł za każdy miesiąc jej użytkowania w okresie promocyjnym. I tak za usługę 128(1 miesiąc), dla opcji 512(2 miesiące) i 3 miesiące dla opcji 1024 . Okres promocyjny rozpoczyna się w dniu rejestracji usługi neostrada tp. Po tym okresie zapłacimy odpowiednio dla 128 - 59zł misięcznie, 512 - 99zł i dla 1024 - 149zł. Promocja trwa do 31 grudnia. Warunkiem skorzystania z promocji jest złożenie zamówienia na 12 miesięcy. Napewno interesują was korzyści z tej promocji, pozwoliłem sobie je skopiować z www tp.

Co zyskujemy zamawiając w/w usługę:

  • aktywację wybranej opcji usługi tylko za 1 zł (1,22 brutto)
  • obniżoną do 1 zł netto miesięczną opłatę abonamentową w okresie promocyjnym
  • niezbędny do korzystania z usługi pakiet sprzętowy za jedyne 1,22 zł brutto lub lub dowolny modem w cenie zgodnej z Cennikiem zestawów instalacyjnych dla neostrady
  • bezpłatny dostęp do Serwisu Multimedialnego i Strefy Gier na www.neostrada.pl
  • konto pocztowe w domenie neostrada.pl oraz przestrzeń dyskową na własne WWW (opcja 512 i 1024)
  • możliwość połączenia okresów promocyjnych promocji świątecznej i promocji "Zestaw startowy neostrada tp" lub "Cyfra+ z neostradą tp"

Napewno jest to okazja dla tych, którzy planowali sobie zamówić w najbliższym czasie dostęp do internetu. Jak można zauważyć jest sporo korzyści, które oferuje nam tp przy zamówieniu usług promocyjnych. Nie pozostaje mi nic innego jak życzyć wszystkich, którzy zamówią tę usługę, bezproblemowego korzystania z internetu oraz niskich rachunków;)

plej | 2004-11-05 21:56:07 +0100

łyknąłbym sobie 1mbit gdyby nie te miesięczne limity dot. transferów 0_o - porażka :/

MaS | 2004-11-05 21:56:52 +0100

tp i tak sux ! :P

Gravatar

LeSzNy | 2004-11-05 22:02:11 +0100

a to zamof sobie w neti chyba nie ma limitow :?

XMATbyQ | 2004-11-05 22:27:41 +0100

No w dialogu też nie ma limitów a masz 1 mb dsl. Tylko, że narazie u mnie jeszcze cholera nie jest dostępne ale lada moment ma być. A cena, jest promocja od lipca do grudnia: instalacja 100 i miesięczna opłata 100.

zdrav

PeterSchiff | 2004-11-05 22:38:37 +0100

nono ! we wrzesniu zrobili syf zeby teraz zasypac rynek promocjami i wyjsc na wielce laskawych... telekomuna sux

SL4VE | 2004-11-05 23:07:15 +0100

akk0, napisales drugi raz newsa o neostradzie i drugi raz napisales go tak samo beznadziejnie. Dostajesz od nich w lape czy co? Same zalety, wszystko skopiowane na zywca z ich www, nie mozesz tego jako redaktor ocenic pod wzgledem przydatnosci i atrakcyjnosci oferty dla nas graczy? Bo wg mnie dla graczy neo+ jest kiepskie i wcale nie takie tanie.

eng | 2004-11-06 00:03:05 +0100

reklamowanie tp na orgu jest conajmiej zalosne :)

7328221o | 2004-11-06 00:07:11 +0100

A ja tam kofam swoja kablóweczke TOYA 640kbps pingi midzio.Pingi na servach TOYA poniżej 10. Oplata 99zl miech.Jedyny minus ale to duzy limit 18Gb miesiecznie.

Pheu | 2004-11-06 00:55:05 +0100

ale na limity w neo nie narzekajcie nie jest zle, mam 128 i limit 7 gb, i nie wykorzystalem bo zostalo mi jeszcze 4 gb na koniec miesiaca, a chodzilem po stronach sciagalem pliki(porno i nie tylko :) filmy itd gralem q3 codziennie. A mysle ze w 1mb - limit 25gb jak dla mnie to calkiem sporo

Norf | 2004-11-06 01:50:25 +0100

Ja tam tez nie nazekam na swojego neta RET-SACIK 380 :))) Pingi o max. 10 wysze od techniksa :]
No ale nic :)))

P.S. Zazadaj kasy za to ze reklamujesz TP.SA :]

Razor | 2004-11-06 07:58:44 +0100

zaplacili Ci za reklamowanie tego monopolisty?:P

|pa1n|mordor | 2004-11-06 09:24:09 +0100

Hmm eng nie wiem czy zalosne ta tp bo dzieki niej bede mial internet i walsnie zakladam go 1 grudnia wiec 10 grudnia juz powinienm miec net 512 kb 7 albo 9 giga ograniczenia na samego q3 gg i stron www jezeli to cos ssa:D Eng! wiec widziasz bedziemy grac ile wlezie tylko ja i ty :-)

kos | 2004-11-06 09:58:19 +0100

tpsa SUX! Co z tego że do 31 grudnia praktycznie nic nie zapłacimy za neo jak weźmiemy teraz przecież od 1 stycznia limity na wszystkie neostrady będą wynosić 5 GB o ile się nie myle. Jakby ktoś chciał więcej to cheba jest coś takiego, że za każdy 1 następny GB trzeba zapłacić 10 zł.
Według mnie to jest wogóle nieopłacalne :> jak ktoś ma dostęp do łącz dialogu to polegam 1MB za 100 zł bez limitów. Co do netii to żeby płacić troche mniej niż tp za odpowiednie prędkości to trzeba podpisać umowe na 24 miesiące =].
Sam mam neo 128 i ledwo się w limitach wyrabiam a ściągam bardzo mało ( zero filmów, pare mp3 i demek )
Nie polecam neostrady, jeśli ktoś ma możliwość wybrania innego operatora, ja wyboru nie miałem i dalej nie mam :/
tpsa-SUX!

gr. | 2004-11-06 09:58:25 +0100

te limity to se moga wsadzic gleboko! podstep i oszustwo jakby bylo bez limitu to bym dawno zalozyl

Meteero | 2004-11-06 10:57:42 +0100

a najlepsze są te pierwsze 3 punkty opisujace plusy neo :D
1 aktywacja za 1zł
2 aktywacja za 1zł
3 aktywacja za 1zł

rotfled :D

sYnth|baal | 2004-11-06 11:52:11 +0100

a gónem jest ogranizcenia do końca roku 25 giga a od przyszłego 10 giga na opcji 1024 jednym słowem buhaha

sYnth|baal | 2004-11-06 11:53:09 +0100

asd ja mam neo 640 : ooo bez limitów :D owned:D Neo to zdzirstwo jednym słowem czekam na chello albo innego operatora by pingi na zagranicznych serwerach miał lepszy niz w neo bo chello tez ma kiepskie bo około 60 ms na gsnecie

akk0 | 2004-11-06 12:10:06 +0100

Ta płacą mi i to sporo! sl4ve jakbyś zauważył zdanie, że korzyści są skopiowane to byś bezsensu nie pisał tu. Czytaj wszystko albo nic potem oceniaj. Nie będe patrzył na słowo krytyki jednego osobnika. Może tak krytykujesz mnie za każdym razem bo mnie nie lubisz? Wole, aby każdy pisał to indywidualnie na gg, a nie tu publicznie bo po co? Przecież i tak nie będe zwracał na to uwagi, a na gg można pogadać, więc zapraszam 3327606. pzdr

sYnth|baal | 2004-11-06 16:44:50 +0100

akko weź sobie na looz: ooo

gr. | 2004-11-06 17:19:57 +0100

Dopisano 6.11.2004 o godzinie 11:53 [ bal ] [kasuj komentarz ]

asd ja mam neo 640 : ooo bez limitów :D owned:D Neo to zdzirstwo jednym słowem czekam na chello albo innego operatora by pingi na zagranicznych serwerach miał lepszy niz w neo bo chello tez ma kiepskie bo około 60 ms na gsnecie

mocniej jasniej
jak to dziesiec giga ? :O :|

pat | 2004-11-06 17:44:13 +0100

od tygodnia to jedna z reklam na gadu gadu :D

pat | 2004-11-06 17:51:17 +0100

a swoja droga to uwazam ze ta neo niejest taka zla i sie oplaca wziasc, do grania jak dlamnie ta za 56 zl jest spoko bo i tak duzo niesciagam a pingi sa caly czas 30 (na polskich servach) szczegulnie ze ja mam lacze 4mb na mase ludzi i place 40 zl zato ze mam skaczace pingi a transfer wacha sie od 1 kb czasem, a w dodatku czesto wogule niema neta i co 3 godziny robia reset serva i wywala z gry ;o

jednym slowem to dlamnie jedyna szansa ;p
pozatym za aktywacje sie nic nieplaci to tylko tyle co abonamet przez rok i mozna zrezygnowac jak by sie cos lepszego pojawilo ....

Gravatar

StaryOrgowicz_14 | 2004-11-06 19:28:16 +0100

JEBAC TEPSE PIERDOLONA!!!!

Gravatar

StaryOrgowicz_14 | 2004-11-06 19:28:52 +0100

TEPSA S.MIERDZI

sYnth|baal | 2004-11-06 22:21:07 +0100

W ostatni czwartek byłem na blauce: o i awędrowałem do telepunktu bo dowiedziałem sie pare dni wcześniej o promocjiz neo za złotówke i jest taki bajer ze bardziej sie opłaca 1024 bo
neo640 12*139
a 1024 9*149 +3złote:D
Ale jest jedno ALE:D
neo 1024 ma ogranizcenia do końca 2004 25 giga a jak mi mówili w telepunkcie od przyszłego roku czyli 2005 10 giga istny lol a neo 640 jest bez limitu:] więc :]:) lajcik

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63