ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Świątecznie..:)

wto, 10 grudzień 2002 21:50:42 | Autor: SAI4H | Quake 3 Arena

Święta coraz bliżej. Dzięki naszemu nadwornemu grafikowi chosen'owi mamy nowe, świąteczne logo :) Mnie się bardzo podoba, a Wam?:) Na pewno ten akcent umili pobyt na stronie. Wielkie dzięki chosen :). Good Job.

P.S. Jeśli ktoś nie widzi nowego logo to proponuję nacisnąć F5 (Odświeżanie strony).

tix | 2002-12-10 21:57:20 +0100

styknie samo F5 :P a tak pozatym to nie powinno czasem byc - Xmas ?

mutonek | 2002-12-10 22:01:08 +0100

HoHoHoHoHoHoHoHoHoHoHoHoHoHoHoHoHoHoHoHoHoHoHoHoHoHo:)

SAI4H | 2002-12-10 22:05:34 +0100

tix: no F5 :D machnalem sie z rozpedu ;) chosen przy tym Xmax chyba tez ;)

chosen | 2002-12-10 22:12:51 +0100

ja nie widze zadnego Xmax tylko Xmas :D

tix | 2002-12-10 22:31:39 +0100

:D fast boy

vq2 | 2002-12-10 22:44:58 +0100

gj misiu :D

SL4VE | 2002-12-10 22:50:19 +0100

ja tez widze "Xmas"... tylko czy nie czasami "Merry Xmas"? :P.

tix | 2002-12-10 23:04:38 +0100

sróp lipiej ;p

Gravatar

[FPP]Krypton | 2002-12-10 23:18:34 +0100

jest git, a powinno byc "zyczymy wstrzasajacych swiat"

Mattias | 2002-12-10 23:21:55 +0100

Fajnie wygląga ;)

akir | 2002-12-10 23:23:03 +0100

Impressive Xquakes :>

Gravatar

kozik | 2002-12-10 23:30:59 +0100

jeszcze tylko visorowi brakuje czerwonej czapki :)

LaGranda | 2002-12-10 23:39:46 +0100

zajebioza :), juz czuje sie lepiej. jutro zaczynam szykowac sie na swieta!

Gravatar

StaryOrgowicz_482 | 2002-12-10 23:44:17 +0100

i tak jestem najlepszy :D

Gravatar

monja | 2002-12-11 01:01:52 +0100

chosen qrde byles szybszy .. a ja juz mialam dawac te ozdjupki :P

Rozz | 2002-12-11 01:47:55 +0100

0wned, totally 0wned ! :O

Yaboll | 2002-12-11 03:37:26 +0100

LADNE ale intryguje mnie zawartos tej paczuszki.....

Yaboll | 2002-12-11 03:39:22 +0100

aa i kto mu podrzymyal wezelek jak go wiazal??? (pewnie demonica)
no chyba ze poradzil sobie chwytnymi paluszkami stopy...
bez obrazy.... SZAKUNEC

Razor | 2002-12-11 08:22:13 +0100

kufa to mi juz chyba od tego picia na wzrok sialdo bo wciaz widze stare logo a f5 dawalem z 20 razy :D hehehe chyba musze przestac pic :(

kreeg | 2002-12-11 08:47:58 +0100

No No No ... widać że święta za pasem =]

SAI4H | 2002-12-11 08:58:22 +0100

"chosen qrde byles szybszy .. a ja juz mialam dawac te ozdjupki :P"

Tak monia slyszalem jak Rozz plakal, ze juz Cie od miecha prosi albo dluzej :DDD.

Gravatar

monja | 2002-12-11 10:11:45 +0100

ale on wcale mnie nie musial prosic! a co bylo w helloween ? ktos mnie prosil ? sama wpadlam na pomysla i zrobilam te durne dynie... az sie rozz slinil :P

^Dreed | 2002-12-11 10:16:45 +0100

Zajebicho a co !!!!!!!! :D

rooseck | 2002-12-11 12:33:04 +0100

ale chujowe lampki :D

cOijN | 2002-12-11 16:54:37 +0100

buehehe fajny pejntbrasz ;D
brakuje hoinki i zwlok karpia or sth...
bosh

TleN | 2002-12-11 18:20:11 +0100

choinka jest w sotw jak bys nie widział :P
a tak apropo to spox lay tylko szkoda z Visor nie ma czapki tak jak bylo napisane wczesniej :)

Gravatar

rephlex | 2002-12-11 19:06:25 +0100

eeee a te lampki nie powinny migać czy jak? ;D

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63