Święta, święta... jakie święta!?!?
czw, 24 marzec 2005 00:43:53 | Autor: Mav_8217 | Quake 3 Arena


Święta Wielkiej Nocy, to czas szczególny. To czas w ciągu którego możemy odpocząć od szarości codziennego życia, uspokoić się, wyciszyć no i oczywiście pobyć trochę z ukochaną rodziną na wsi. Czas tam spędzony na pewno babcia nagrodzi jakimś pieniążkiem, jednak trzeba sobie na niego porządnie zapracować, pomagając w przyrządzeniu barszczu z obowiązkową dużą ilością święconego chrzanu czy kiełbaski. Nie można oczywiście zapomnieć o obowiązkowych wizytach w kościele i dużych datkach na tacę! Wszak dla prawdziwego chrześcijanina jest to najważniejsze święto w całym roku - obchodzone z okazji zmartwychwstania Jezusa! Do wszystkiego dochodzą jeszcze baranki zwane świętymi i zajączki znoszące jajka. Czy tak wyobrażacie sobie święta? Czy Wy także macie tego wszystkiego serdecznie dość i po całym wielkim tygodniu już tylko czekacie aby spalić trochę świątecznych kalorii urządzając zawody Miss Mokrego Podkoszulka a potem samemu uzupełnić nieco niedobór płynów wyskokowych z przyjaciółmi? No to tym razem będzie jeszcze lepiej!
Dosłownie przed kilkoma minutami została oficjalnie ogłoszona informacja o zamiarze organizacji przez Administratorów edycji świątecznej Duelowego Turnieju Face 2 Face! Nie podano żadnych szczegółowych informacji na temat samych rozgrywek - wszystko okaże się na dzień przed rozpoczęciem zawodów, jednak nie martwiłbym się zbytnio samą organizacją, ponieważ już podczas poprzednich edycji organizatorzy pokazali, że można na nich polegać.
Tym razem administratorami zajmującymi się całym przedsięwzięciem będą, posiadający doświadczenie z pierwszej edycji Invite Only a także bardzo sympatyczne postacie sceny Quake III - wspaniali
dave oraz
Pawuj! System zapisów jest banalnie prosty - trzeba wysłać E-Mail na adres [email protected] z następującymi danymi:
- Nick
- gg#
Pojawiła się także informacja o tym, że można tam wysyłać wszystkie swoje przemyślenia dotyczące lig organizowanych pod patronatem Face 2 Face. Nie radzę kontaktować się w sprawie zapisów w inny sposób - podobno takie zgłoszenia będą ignorowane. Jednak w innych sprawach zapraszam do przebywania na kanale #F2F @ quakenet.org, ponieważ organizatorom bardzo smutno, kiedy po każdej edycji zawsze robi się tam pusto.
Teraz już pozostaje się tylko zapisać, czekać na szczegóły dotyczące przedsięwzięcia i modlić się, żeby tylko nie być ponownie zmuszonym do wyjazdu poza miasto, ponieważ wszystko zaczyna się w Niedzielę o 15:00 i potrwa dwa dni!





THRAWN | 2005-03-24 00:59:28 +0100
niah niah , niestety niemoge kolegom pomoc :D
#711349
Mav_8217 | 2005-03-24 01:24:08 +0100
A ja przez święta będe zamiatał w DeusEx’a 1!!!!
Co prawda dość dawno temu już to przeszedłem na najwyższym poziomie, ale zawsze są levele customowe :)
#710688
ciem | 2005-03-24 02:29:54 +0100
offtopic!!! ban! ban! banaaaaan! :ASD
no niestety sie nie zapisze ;asd nie mam siły po ostatnich jazdach na takie przedsięwzięcia ;f pozdro
#711350
Mav_8217 | 2005-03-24 02:38:47 +0100
Mav9l1ty USER Was permanently NUKED from this page for an offtopic comment.
#711353
[M]aniek | 2005-03-24 07:58:22 +0100
#711357
ciem | 2005-03-24 10:10:27 +0100
ja Ci dam kasowac moje komenty! :s
lanego dyngusa! :SAD
#711361
StaryOrgowicz_93 | 2005-03-24 10:58:12 +0100
Ja we Wielkanoc mam urodziny :)
#711363
Pawuj | 2005-03-24 11:01:19 +0100
wsztstkiego najlepszego ;s
#711364
*Luk4S* | 2005-03-24 11:03:57 +0100
Wesolych Swiat!!! noi zycze wam milej zabawy na turnieju GL
#711365
StaryOrgowicz_93 | 2005-03-24 11:04:13 +0100
Dziękuje Ci :*
#711366
d00mer | 2005-03-24 11:33:18 +0100
i zalanego poniedzialku ;)
#711369
ciem | 2005-03-24 11:47:58 +0100
cos czuje, ze w poniedzialek nie bedzie mnie w krakowie :D
#711370
yac | 2005-03-24 11:48:07 +0100
Nie podoba mi się ten news.
Jestem ateistą, ale uważam, że szydzi on trochę z - jak nadmieniłes - najważniejszego święta dla chrześcijan. Głowna strona ORG’a to nie miejsce na pokazywanie swoich emocji i odczuć z nim związanych ("Czy Wy także macie tego wszystkiego serdecznie dość")
Jeśli coś Ci sie w tych świetach nie podoba to powiedz to w innym miejscu i w inny sposób. Znam ludzi, którzy przeżywają naprawdę ŚW i jest to dla nich spore wydarzenie na tle duchowym - szanuję ich uczucia i jeśli już podejmuję polemikę na ten temat to zawsze jestem poważny i nie staram sie szydzić.
Gdybyś napisał tak na boardzie, to bym sie nie przyczypił, ale tutaj nie powinno być takich tekstów.
#711371
Razor | 2005-03-24 12:12:40 +0100
racja Yack00
#711372
kos | 2005-03-24 12:16:52 +0100
no cóż mnie ten news jakoś nie obraził =] ciekawe dlaczego :P
#711373
jam | 2005-03-24 12:59:43 +0100
a cos tu jest wogole obrazliwego w tym newsie ? pffff
#711375
d00mer | 2005-03-24 13:28:56 +0100
POPIERAM YACKOO!! Gdy zacząłęm czytac newsa, spodobał mi się bo pomyślałem, że to dobrze ze ciagle wira nie zginęła, ae ty nie powinienes mowic ze ktos "ma tego dosc" ma dosc to jego sprawa ale trzeba uszanowac wiare innych ludzi. To tyle.
#711377
Pawuj | 2005-03-24 13:48:02 +0100
Mav napewno nie chciał nic złego powiedzieć o świętach :-)
#711378
enjoy | 2005-03-24 14:35:48 +0100
omg Yack00 jak chcesz to pomoge ci wyjac ten kij od szczotki, wyluzuj pompe stary bo ja wierze ze walisz jakies smuty i prosze uszanuj moja wiare
#711387
eng | 2005-03-24 15:25:25 +0100
ale on ma racje.W takim razie dlaczego ma wyluzowac pompe ? Jezeli ktos wyraza swoje zdanie w sposob niebanalny to nie znaczy , ze jest sztywniakiem - enjoy :}
#711389
Razor | 2005-03-24 16:01:10 +0100
hmm w sumie kazdy po czesci ma racje...bo kazdy moze mowic/pisac to co mysli i czuje...ajc dobra nie schodzcie z tematu :P wypowiadajcie sie na temat face2face:P
#711392
Mav_8217 | 2005-03-24 16:18:45 +0100
heheh, nie za bardzo mi chodziło o same święta, tylko te wyjazdy do rodzinki przez które nie mogę nigdzie się wyrać z przyjaciółmi i o potrzebę doginania rano do kościoła, żeby święcić jojka :)
Też jestem wierzący, ale w samego Boga a nie w kościół jako instytucja.
#711393
enjoy | 2005-03-24 16:30:23 +0100
wiem ze ma racje - ja tez znam kilka moherowyh beretow ktore bardzo przezywaja swieta, ale to nie znaczy ze nie mozna sobie pozartowac, a kolega tutaj wyraził jakieś świete oburzenie jakby ktos zmieszal samego "Pana" z blotem.....
btw eng cos mi sie zdaje ze mojej wiary nie szanujesz :hrhr
pomyslalem sobie ze moze warto by zmowic jakas modlitwe z okazji swiat, wiec prosze zebyscie sie wzieli za rece i pochylili glowy: Panie (mam na mysli oczywiscie Vadrigara - jak ktos nie kojazy to niech zajzy do manuala q3 w folderze Extras), dziekujemy ci za te hojne giby ktorymi nas obdazasz kazdego dnia oraz za to ze nie uczyniles Yack00 redaktorem orga naszego powszedniego.
Amen.
#711394
Mav_8217 | 2005-03-24 16:59:06 +0100
enjoy, daj spokój :) Ja tam zawsze jacka szanowałem, bo czasami pisze na boardzie posty takie, że aż mu sam zazdroszczę :)
Tylko wczoraj mnie trochę wqrzył na servku, bo go nielegalnie oqpował, ale i tak go uwielbiam za bardzo dobry gust :**
A modlitwa OŁNED! :)))
#711397
akk0 | 2005-03-24 18:08:30 +0100
Czy to temat kościoła czy f2f? Bo czytając wszystkie newsy poniżej wnioskuje, że to pierwsze. Wyluzujcie ludzie, założcie sobie temat na forum i tam sobie gadajcie. Ja jestem wierzący i mnie to bardziej rozbawiło, niż obraźiło, a Was co ksiądz proboszcz pokara?
Co do samego f2f świetna sprawa, tylko pewnie sporo dobrych skillowców będzie u rodziny i nie będzie to wielkie widowisko, ale i tak życzę powodzenia! Jak coś służe pomocą;) Pozdro i gl
#711402
pepz | 2005-03-24 18:21:15 +0100
Dokładnie :)
Ja również wierzący i również mnie to w żaden sposób nie obraziło :)
Tym razem Yackoo troszkę przesadziłeś :P
mav szacun za Twoją pomysłowość w pisaniu :)
#711403
enjoy | 2005-03-24 18:42:28 +0100
no wlasnie, trzeba sie dowiedziec gdzie on mieszka pojechac tam i go zlać!
mowie o lanym poniedzialq ofkors :buehehehe peace :D
#711406
freak | 2005-03-24 20:04:46 +0100
k*rwa... w św. chyba pojadę do rodzinki :ASDASDASDAS
#711410
yac | 2005-03-24 20:30:46 +0100
enjoy, nie wiem, czy starsz sie byc zabawny i rozśmieszyć towarzystwo, czy może złośliwy i mi dopiec, bądź wyprowadzic z równowagi, ale żadna z tych rzeczy Ci nie wychodzi, a na pewno mnie nie zdenerwujesz, więc spasuj z takimi tanimi tekstami :)
Hiperbolizujesz znaczenie moich wypowiedzi, popatrz na to, co napisalem:
"że szydzi on trochę"
Ty zaś wyżej przyrównałeś to do:
"a kolega tutaj wyraził jakieś świete oburzenie jakby ktos zmieszal samego "Pana" z blotem....."
Dostrzegasz lekkie dysproporcje? Mam nadzieje, ze nie wynika to ze znajomości podstawowych wyrazów w języku polskim (funkcja wyrazu "trochę". Choć wziąwszy pod uwagę Twoją znajomośc ortografii(nie wspominając o interpunkcji :D), można mieć wątpliwości ;)
Nie wiem dlaczego niektórzy moją wypowiedź potraktowali nie tak, jak trzeba. Nie potępiłem Mava, zwróciłem tylko lekką uwagę. Zresztą na końcu zaznaczyłem, że to jest "czepianie się", a dla mastahów nie znających znaczenia tak orientalnego i używanego w wąskim gronie profesorów polonistyki słowa - nic wielkiego.
#711412
Pawuj | 2005-03-24 20:47:51 +0100
święta są, nie kłócić się ;]
#711413
kos | 2005-03-24 21:28:31 +0100
a własnie wesołych świąt ;P
#711416
wishoza | 2005-03-24 22:26:12 +0100
YackOO - egzakli beju, egzakli ; )
Już tak na prawdę lejąc na to wszysktko ... DLACZEGO KTOŚ USUNĄŁ MÓJ KOMENT ? Dlatego, że napisałem, że txt typu "wierze w Boga, ale nie w kościół" to jakieś nie porozumienie ? Że po prostu nie chcę się nam odwiedzać Boga w jego domku ? Hmmm no dobra, nie ważne, szkoda tylko, że ktoś nie napisał powodu... Swoją drogą - śmieszne w sumie, mówicie "kocham Cię mamo" (hmmm to przyklad, bardziej do doroslych, ktorzy mieszkaja juz osobno) , a kiedy Was zaprasza to olewacie ? heh :)
A no i na www.s2k.pl są moje życzenia dla Was : )
btw. hmmm "Nie można oczywiście zapomnieć o obowiązkowych wizytach w kościele i dużych datkach na tacę!" Mav, to Ty napisałeś ? No cóż ... Jeśli chcesz się pośmiać, to prosiłbym Cię - nie rób tego oficjalnie ... rzynajmniej nie w newsie, którego przeczytało BARDZO wiele osób :E
Pozdrawiam
PS. Enjoy Twoja "modlitwa" jest na prawde zabawna, gratuluję ! Sam to w ogóle wymyśliłeś, czy użyłeś kreatora modlitw 2005 ? :( SMUTEK
#711419
Mav_8217 | 2005-03-24 23:20:45 +0100
Niusa przeczytało ok. 4000 osób dziennie odwiedzających ORGa. W czasie wolnym dla wszystkich, którzy się jeszcze kształcą - jeszcze dużo więcej. Media, to przecież 4 władza w każdym wysoko rozwiniętym kraju wish.
Dlaczego wierzę w Boga a nie wierzę w kościół jako typowa instytucja? Przede wszystkim przez politykę kościoła. Jest ona sprzeczna sama w sobie, bo jeśli Bóg jest czymś nadludzkim i niepojętym dla zwykłego śmiertelnika - skąd w ogóle taka instytucja regulująca PRAWNIE niektóre sporne kwestie? Skąd dobieranie Ewangelii, które są uznawane przez katolików i zapisane w Biblii a jakie nie? Jeśli rzeczywiście Bóg przekazał treść Biblii ludziom, to przecież chciał im coś przekazać w całości a nie tylko połowicznie?
Poza tym - księża to tylko ludzie tacy sami jak my. Nie będe opisywał tutaj kilku przygód, jakie z nimi miałem, ale wierzcie mi na słowo - niezłe z niektórych skurwysyny. Czy mam się przed takim spowiadać? Nie mam najmniejszego zamiaru.
Kościół, to nie dom Boga. To jest marna imitacja tego, czym powinien taki dom być.
#711425
MisieX | 2005-03-24 23:27:46 +0100
Hiperbolizujesz...apfrrrrrrr myslalem ze z krzesla spadne...denerwuje mnie taka elokwencja na siłę, a nie wmówisz mi, że tak kwieciście i bogato (to nie to samo? :D) wypowiadasz się na co dzień...
Wesołych swiat everybody...
P.S. Tez jade do rodzinki na swieta... ;(;(;(
#711426
Mav_8217 | 2005-03-24 23:31:49 +0100
Nie, tylko jak wypiję, to strasznie chce mi się nawijać po Angielsku :DDD Poważnie! :D
A co do moich wypowiedzi - chciałem to załatwić "na luzie", na co mój nius i pierwszy kmnt wskazują. Jednak kultura wymaga, że jeśli ktokolwiek chce ze mną polemizować na nieco innym poziomie - należy "przyjąć wyzwanie (c) eSp" a nie wychodzić na Homoledwosapiensa :)
#711427
MisieX | 2005-03-24 23:37:56 +0100
Pisalem do Yack00 ale spoko :P
#711428
Mav_8217 | 2005-03-24 23:48:06 +0100
:**
#711430
MisieX | 2005-03-24 23:51:59 +0100
No juz juz, nie rozklejaj mi sie tylko :P
btw. robi nam sie z tego chat...
Zrobcie kolejna edycje f2f od wtorku to zagram :D
Ze tez nie mam całej rodziny w jednym miescie...
#711431
yac | 2005-03-25 00:05:15 +0100
MisieX - dostosowuje język wypowiedzi do okoliczności. Nie powiesz mi chyba, że mówisz w podobnym stylu przy odpowiedzi w szkole i rozmawiając z kolegami na podwórku?
To nie "elokwencja na siłę", tylko uatrakcyjnianie wypowiedzi
Mav - w ramach rekompensaty (bo widze, ze na boardzie też o tym wspomniałeś) możemy sobie zrobic kiedys dłuższą sesyjke 1v1 :)
#711433
Mav_8217 | 2005-03-25 00:19:03 +0100
Nie specjalnie, po prostu taka okazja była :) Naprawdę nie wypominam takich rzeczy ludziom, bo każdemu czasami się zdarza - ludzka rzecz ;)
Nie chcę teraz... lekko pijany jestem, więc może jutro? :]
#711434
MisieX | 2005-03-25 00:22:11 +0100
Idźcie już spać co? Bo nie bedziecie mieli sil na malowanie jaj :D:D:D:D
#711435
yac | 2005-03-25 00:29:09 +0100
Napisalem "kiedyś", więc na pewno nie miałem na myśli dzisiejszego wieczoru :D
Dogadamy się jakoś na priv, bo oskarżą o statsowanie :)
#711438
MisieX | 2005-03-25 00:32:01 +0100
Suponujesz, że nabijam? Eeeeetam :P
Dobranoc all :*
#711439
pepz | 2005-03-25 11:07:30 +0100
Wy to macie najebane w tych głowach jak cyganka w tobołku ;d
Jak Pawuj, jak Pawuj..
#711440
Razor | 2005-03-25 12:45:52 +0100
uspokojcie sie ludzie...
#711441
wishoza | 2005-03-25 14:01:43 +0100
Ja jestem spokojny ... Szybko, szybko do kolejki bo pavulonik już stygnie . Ktoś jeszcze chce być spokojny ? : )
#711461
yoda | 2005-03-25 14:05:40 +0100
ja sie zapisze :D tylko martwie sie o pingi , moze byc kiepsko
#711462
davep | 2005-03-25 14:37:16 +0100
nie mam nic przeciwko komentarzom bo news jest dwuznaczny i mozna komentowac o swietach oraz o turnieju f2f, ale zapisac mozecie sie tylko do f2f bo na swieta juz jest chyba kazdy zapisany w sklepie po pieczywo :P
#711464
GaD | 2005-03-25 16:21:15 +0100
Ja w tym newsie nic zlego nie wyczytalem, a ogolnie to popieram pana o nowym nicku "NUKED USER" :ASD
Życze wszystkim Wesołych Świąt, smacznego jajka święconego ( nie kolegow jak to u niektorych bywa :d)
#711479
Zaloguj się by dodać komentarz.