sYnth vs ff - niehonorowe zachowanie
wto, 14 grudzień 2004 21:26:21 | Autor: akk0 | Quake 3 Arena
Wczoraj o godzinie 19-00 rozegrany został mecz pomiędzy dwoma klanami
sYnth oraz
ff w ramach rozgrywek Clan Base Open Cup. Stawka tego spotkania jak by nie patrzeć była spora, bo miała wyłonić pierwszego z czterech półfinalistów. Pierwsze dwie mapy(ospdm5, q3dm14tmp) wygrał zespół prowadzony przez kapitana TP ognosa. W kolejnych trzech mapkach (q3dm7, ospdm5 , pro-q3dm6) górą okazali się gracze sYnthesis. Wszystko wydawałoby się w porządku 3-2 dla sYnth i koniec. Zawodnicy napisali gg, po czym wyszli z serwera. Lecz nie mogący pogodzić się ze swoją porażką ognos zgłosił do admina Slajera, że gracze sYnthesis fan i fazz nie są wpisani na allowed list(lista dopuszczonych do gry zawodników). Przypomnijmy, że w dwóch wcześniejszych spotkaniach sYnthesis z Rage i LKFF, grali obaj Panowie i nikt nie mial do nikogo pretensji. Obaj zawodnicy zostali zgłoszeni znacznie szybciej do listy uprawnionych graczy, tylko admini ligi nie wpisali ich do takowej listy. Dotychczas wystarczały im tylko guidy zawodników w innych spotkaniach, które pokazywały, że playerzy są "legalni". Warto dodać, że zawodnik ff, twins nie miał wpisanego guida, co napewno jest większym wykroczeniem. Po apelacji ognosa, admin ligi postanowił, że albo teamy rozegrają mecz jeszcze raz, albo będzie obustronne w/o. Z mojej strony dziwi mnie bardzo postawa naszego kapitana ognosa, który to nie umie pogodzić się z przegraną. Nie widzę powodu, aby mecz musiał być powtarzany, bo rozegrany był uczciwie i na pewno jeśli ekipa ognosa by wygrała nie byłoby żadnej sprawy.
EDIT: Wynik meczu zostaje podtrzymany sYnth przechodzi do półfinałów, a ff odpada z OC.





h00lsfanat1c | 2004-12-14 21:28:56 +0100
Ognos nierob z siebie jeszcze wiekszej zalosci napisz do admina OC ze zachowales sie jak plebej i bedzie ok :>
#703004
h00lsfanat1c | 2004-12-14 21:30:43 +0100
Nie zgadzamy sie na zadna powtorke meczu ,z naszej strony bylo wszystko ok to zawodnik FF niemial guida
Ognos wysil troche rozum ,czy tam nic niema ?
#703005
zoom | 2004-12-14 21:30:54 +0100
Ognos ma racje jezeli gracze nie sa zapisani do ligi to nie moga grac. Po raz kolejny smiech w strone polskiego vq3 ktore stara sie byc na sile pro.
W cpma w ligach takich jak barrys world czy challenges jezeli gracz nie jest zapisany do teamu a wystapi w danym meczu, team zostaje usuniety z ligi i po sprawie.
Jesli chcecie byc pro to stosujcie sie do regulaminu.
#703006
h00lsfanat1c | 2004-12-14 21:33:02 +0100
Zoom zastanow sie co ty wogole piszesz ? Jacy niezgloszeni do ligi nastepny rozumny :>
Zgloszeni do ligi bylismy jeszcze za nim ktokolwiek robil liste zawodnikow dopuszczonych to blad adminow ze nas niedopisali a nie nasz
Pomysl troche a nie po stronie zalosci stajesz ...
#703009
Pawuj | 2004-12-14 21:33:38 +0100
zoom ale sYnth już dawno zgłaszało tych dwóch osobników tylko władza ich nie dopisała (pomyłka?)
Napiszę to samo co na stronie ff...
Gdybyście wygrali to by była cisza jak makiem zasiał i by było wszystko ładnie pięknie, ale przegraliście to trzeba szukać dlaczego...
#703010
h00lsfanat1c | 2004-12-14 21:35:56 +0100
Pawuj wiadomo dlaczego bo Ognos wielki pro :ASDASD
Niemoze pogodzic sie z tym ze przegrali ,proste
#703011
zoom | 2004-12-14 21:36:31 +0100
Regulamin jest regulaminem jesli ktos go tworzy to po to aby go przestrzegac jesli gracze byli dopisani w dniu meczu do skladu (chyba 7dni przed meczem trzeba to zglosic) to nie widze problemow a jesli nie byli to racje ma ognos
#703012
XMATbyQ | 2004-12-14 21:38:39 +0100
:ASD tosz mnie tera rozjebal ognos, rozumie wielka chec zwyciestwa i wogole ogromne ambicje ale bez przesady, stary przegiales pale i to ostro... i znow polacy wyjda na plebs, standard :]
edit: synth rozjebcie ich one more time to wtedy ognosa moze szlak trafi i sie chlopak wycofa z q3 :>
zoom: badz dalej pro jak byles, jestes i bedziesz na pm ale nie wtracaj sie do vq3 bo gowno wiesz... :>
edit: a jezeli twins nie mial guida to synth ma racje...
zdrav
#703013
sYnth|Bubu | 2004-12-14 21:38:53 +0100
Faz dopisany okolo rok temu fan okolo miesiac temu.
#703014
h00lsfanat1c | 2004-12-14 21:39:38 +0100
To niebyl nasz blad tylko blad admina pretensje nie do nas a do admina :>
Niewidze jakichkolwiek podstaw do powtorki meczu
#703016
akk0 | 2004-12-14 21:41:02 +0100
Ten news nie miał nikomu ubliżać tylko pokazać polskie realnia q3...
ps. zoom a Ty dalej swoje, przeczytaj to dobrze i potem pisz bo chyba czegoś nie zrozumiałeś?
Warto dodać, że fazz grał już w zeszłym sezonie w OC!!!
#703007
zoom | 2004-12-14 21:42:06 +0100
bUll`3t RideR uwierz mi ze wiem wiecej od Ciebie bo na tej scenie troszke juz jestem. I wlasnie my tworzylismy ta scene na ktorej teraz ty grasz.
Bubu Prawda lezy daleko :-D a tak na serio to jesli admin zawinil to mecz musi byc powtorzony albo 2 teamy dopuszczone do kolejnej fazy.
#703008
bfr_aka_pablonzo | 2004-12-14 21:43:39 +0100
ognos pipo glupia :D
#703017
sent3nce | 2004-12-14 21:44:41 +0100
ale ff sie brzydko zachowuje:P w powtorce ma byc 3-0 dla synth
#703018
XMATbyQ | 2004-12-14 21:45:28 +0100
zoom: spx ze tworzyles (dont belive) i chwala ci zato (not really) ale duzo sie zmienilo o tamtych czasow, a zreszta :]
i tak ognos zjebal...
#703019
h00lsfanat1c | 2004-12-14 21:45:45 +0100
Nie bedzie zadnej powtorki
FF papa
#703020
pa1n|chosen | 2004-12-14 21:46:12 +0100
zoom pomysl troche :) byli zgloszeni przed meczem z rage czyli jakies 3 tygodnie ! jak dla mnie cala sprawa jest zalosna, ktos nie umie poprostu przegrywac...
#703021
Tata_RIPA | 2004-12-14 21:47:13 +0100
ognos nie mam nic do ciebie ale zachowales sie jak najgorsza @#$% :/// a ten adnim to jakas bita pala :/
#703022
scar | 2004-12-14 21:49:22 +0100
"Gdybyście wygrali to by była cisza jak makiem zasiał i by było wszystko ładnie pięknie" (c) pawuj
heh tak mi sie przypomnial smieszny spar gdzie gralismy 4/4 z FF i na p6 wygrali grajac z podobno lagowanym twinsem ( bo w sumie mnie jak i moj team pingi przeciwnika raczej malo interesuja) i nikt sie nie odzywal. Nastepna mapa dm7 w 5 min bylo cos kolo 30/10 dla nas i za moment: twins disconnected a za nim caly team z nerzekaniem, ze przegrywaja przez server.
:smiech
nie wspominajac o tym, ze nastepnego serwera, ktory by sie podobal graczom FF szukalismy 45 min. GG
peace&love ognos
#703023
zoom | 2004-12-14 21:50:06 +0100
Wiecie co ten kraj smierdzi bo tutaj jesli napiszesz cos obiektywnego to odrazu polaczki napisza 1232 komentarzy na autora. Ludzie ja nie jestem adminem zeby sadzic kto mial wygrac lub po czyjej stronie jest racja, poprostu pisze swoje zdanie na dany temat.
Ale to jest w waszej naturze chyba tak samo bylo po "pamietnym" meczu pol vs swe na cpma kiedy to tylko i wylacznie Polacy rzucali sie na xone lub snapcase bluzgajac ich itd.. a wina byla po stronie organizacji nie graczy.
Bull: to jest data twojej rejestracji 13.08.2003 odejmij od tego 5 lat wtedy zostala tworzona scena.
#703024
akk0 | 2004-12-14 21:51:12 +0100
Napewno postawa ognosa daje nam do rozmyslania. Niewatpie w to ze kmnt tu bedzie sporo;) (20 min - 20 kmnt;) W koncu kazdy ma cos do powiedzenia nie?
#703025
ognos | 2004-12-14 21:51:21 +0100
Hehehehe, n1 news, pod wplywem bubu pisany ? Wiele klamstw i niedomowien.
"Obaj zawodnicy zostali zgłoszeni znacznie szybciej do listy uprawnionych graczy, tylko admini ligi nie wpisali ich do takowej listy" Zgloszenie zawodnika jest rownoznaczne z pojawieniem sie na liscie ’allowed players’.
"Warto dodać, że zawodnik ff, twins nie miał wpisanego guida, co napewno jest większym wykroczeniem" nie tobie chyba osadzac, co jest wiekszym wykroczeniem, tylko supervisorom ? (ahh zapomnialem ze bubu ma zawsze racje).
"Z mojej strony dziwi mnie bardzo postawa naszego kapitana ognosa, który to nie umię pogodzić się z przegraną"
:( Nie raz przegralem i jeszcze wiele razy przegram, ale nie pozwole aby mnie jakas lachudra na serverze publicznie wyzywala i ponizala, moj team tez. Wasza wina ze nie dopilnowaliscie, aby zostali dopisani na liste, nasza wina rowniez ze twins nie mial guida wpisanego.
Akk0 n1 news, jestem naprawde pod wrazeniem, takiego zenujacego (nie chodzi mi o gramatyke tylko o sens i prawde) nie widzialem tutaj bardzo dawno.
Z tego co mi wiadomo zjechaliscie nas niemilosierniie, wiec jaki problem rozegrac to 2nd time, a jesli to nie wasza wina zglosimy to do main adminow na cb i dostaniemy podwojne w/o, bo oni w przeciwienstwie do was umieja czytac ze zrozumieniem po angielsku i przedstrzegaja regulamin surowo. Skoro byli zgloszeni to byli by w tym momencie na ’allowed list’, nie mi osadzac czyja wina, czy synth czy admina, w tym momencie to synth. Czekam na wyjasnienie tej sprawy przez admina do ktorego "zglaszaliscie" tych dwoch graczy.
Na koniec zapytam kto sie "brzydko zachowuje" ? Bubu podczas meczu ? Nie sory, ja zawsze sie myle, a on ma racje.
gg bb no re
#703026
forest | 2004-12-14 21:51:24 +0100
jako admin tego spotkania moge stwierdzic z cala pewnoscia ze bylo ono rozgrywane zgodnie z wszelkimi obowiazujacymi przepisami. co prawda fan i faz nie byli na liscie allowed players, jednak od dluzszego czasu graja oni w synth (m.in. w 2 poprzednich meczach OC), sa zapisani na stronie synth @ cb i co najwazniejsze ich GUIDy zgadzaly sie z tymi podanymi na CB. natomiast jeden z graczy ff gral bez GUIDa, co zawsze wzbudza podejrzenie fejkowania i jest karane czerwona kartka (w/o w meczu w ktorym gral). tak naprawde korzysci z calej sytuacji odniosla tylko rosyjska druzyna rage, ktora byc moze zagra zamiast w/w polskich klanow. bardzo trudno jest mi zrozumiec wiec postawe cl ff, ktory zakwestionowal zwyciestwo synth (jak najbardziej uczciwe), mimo ze wiedzial iz fan i faz sa graczami tego klanu
#703027
ognos | 2004-12-14 21:53:00 +0100
Scar: I kiedy juz znalezlismy ten server i nikt nie byl zlagowany to jaki byl wynik na q3dm7, bo nie pamietam dokladnie 190:80 ?
#703028
kaboom | 2004-12-14 21:53:09 +0100
nie no ognos co jak co, ale tym razem to już przesadziłeś
rozumiem, że ci żal, ze przegraliscie, ale tego dnia sYnth było drużyna lepszą i tyle
jeszcze o ile kłótnie z jakimis niemcami, francuzami i innymi pizdami były by wskazane, to już w meczu pomiedzy dwoma polsimi klanami powinno sie podziekować za grę i życzyc powodzenia wygranej w daleszej drodze
moja opinia, koniec rozmowy
#703029
szaq | 2004-12-14 21:56:36 +0100
zoom, scene tworzą wszyscy - a nie Ci co kiedyś, bo gdyby tylko na Was się opierała, to teraz mielibyśmy gówno a nie scene ... respect dla Ciebie, ale po komentarzach wynika, że czytasz i nie rozumiesz.
Mecz ze strony obu klanów był w porządku (zgodnie z regulaminem), poza tym, że jeden ff grał bez guida. Sprawa, o która za przeproszeniem przy-je-bał się ognos, to wina adminów.
Ot , ognos, nie zachowuj się jak zadufany w sobie szczeniak, i odszczekaj to co zrobiłeś, tak będzie najlepiej. Zachowanie prymitywnego dzieciaka ... typu .. jak nie wygram, będę tupał i skakał i krzyczał ...
#703030
akk0 | 2004-12-14 21:57:16 +0100
Ognos napisałem to co myśle. Napewno czasami przyda się taki news z zycia wziety, a nie z jakiegos poufnego zrodla. Piszac go nie mialem zamiaru nikomu ublizac, bo mam dobrego kumpla w ff tylko pokazc polskie realia q3. To wszystko.
#703031
sYnth|Bubu | 2004-12-14 21:58:30 +0100
Ale beka z niego :D:D:D
sasas
Dobrze wiedziales prze meczem ze oni nie sa na allowed list ale do skladu sa dodani i grali we wczesniejszych meczach.
Nie mi to oceniac bo taka informacje dostalem od admina slajera ze za to jest red card a za nasze "wykroczenie" jest yellow. Pokloc sie z adminem lub regulaminem.
Wyzwiska? Nie no crp ani kertal wcale mnie nie wyzywali.
Powtarzanie meczu? Z jakiej racji? Wszyscy gracze "prawdziwi" zadnych fejkow (mozna sprawdzic quidy). Zadnych ogc itd itp.
To u Was gracz nie mial wprowadzonego quida na CB i mozna podejrzewac ze to byl fejk. (Oczywiscie nie byl ale to tak podazajac droga rozumowania kapitanaasas).
To tyle. Powtorki nie bedzie wygralismy uczciwie i miejsce w 1/2 finalu nam sie nalezy.
#703032
pepz | 2004-12-14 22:01:22 +0100
Jeszcze @#$% dojdzie do tego, że się będziecie lać na turniejach...
Ja @#$% zluzujcie ;O
#703034
sent3nce | 2004-12-14 22:02:11 +0100
ale dziarska klotnia az milo czytac :D
#703035
ognos | 2004-12-14 22:03:44 +0100
Regulamin OC TDM (fragmenty):
"Any player that is not on the allowed playerlist of that clan in that cup has not officialy been allowed to play by the supervisor(s). "
"Only the rules above determine if a player is allowed to play or not. The player rosters in the e-mails that are sent to the clans before each match may contain players who are not allowed to play, for example because they already played for another clan. "
"Sanctions for clans: If a clan fields a player who by the rules above was not allowed to play, then they receive the card below that rule. If they violated more then 1 Clans & Player rule they will be given 1 red card"
Niestety nic w regulaminie nie znalazlem odnosnie tego, ze jesli gracz gral w dwoch poprzednnich meczach to jest dopuszczony do gry w kolejnych, ponadto nie dostalem na maila wraz z lista ’allowed players’ nickow faz oraz fanat1c.
#703036
scar | 2004-12-14 22:07:11 +0100
wiesz co ognos Ci napisze...
wynik byl jaki byl ale chociaz dogralismy do konca choc i tak nikomu sie nie chcialo( przez czekanie 45 min az @#$% znajdziesz wkoncu jakis server na ktorym to eq by bana nie mial albo nie bylo innych problemow z twoimi graczami ) a nie spierdalamy w 5 minucie.
a juz mialem tego nie pisac ale napisze:
Jakbys nie byl ciota to bys przegral z synth i nic nie mowil a tak odpierdalasz i blaznujesz byle tylko na swoja korzysc i osiagnac nie wiem co.
"BYĆ NIE MIEĆ" a to potrafisz przeczytac ze zrozumieniem po Polsku ?
#703038
XMATbyQ | 2004-12-14 22:08:20 +0100
zoom: jestes spx ziom wiec nie bede dalej tego kontynuoawal popostu powiem ze wedlug mnie nie masz kompletnie racji :> i daj na luz. ( btw. 15.05.2003 to jest twoja data rejestracji, wiec ni huja nie kumam twego argumentu :> peace )
pepz: a co w tym zlego niech sie leja, odstresuja sie i wyladuja agresje przynajmniej pozniej w czasie meczu bedzie wiadomo kto od kogo lub kto kogo albo w jaki on tego sposob etc :> (joke)
ja czekam tylko na happy end, ktory mimo wszystko mam nadzieje ze nastapi...
zdrav
#703039
rav | 2004-12-14 22:08:49 +0100
GG.
#703040
ATi | 2004-12-14 22:12:19 +0100
a ja nie rozumiem o co ognos tyle krzyku robi :). Bedzie nastepna liga to pogracie drugi raz.. play 4 fun :>
GG Bubu :)
#703041
sYnth|Bubu | 2004-12-14 22:12:44 +0100
Ognos ale co nam z tego ze to wkleisz?
Sam dobrze wiedziales przed meczem ze oni nie sa na allowed list bo dostales maila i nie przeszkadzalo Ci to dopoki bylo 2:0 dla Was.
Lepiej wez kolegow na serwer i trenujcie zgranie aima itd bo jak sam widziales uczciwie nie wygracie.
#703042
n3ku | 2004-12-14 22:17:28 +0100
#703044
fftwinsik | 2004-12-14 22:26:08 +0100
scar najmniej wiesz a najwiecej gadasz !! pliss zamilknij jak nie masz nic konstruktywnego do napisania.
bubu: fakt nie mailem giuda ale chyba nie watpisz ze to ja gralem??
#703045
fazZi | 2004-12-14 22:26:38 +0100
ognos slyszales taki kawal ???
Francuz,niemiec i poak zlapali zlota rybke. Rybka mowi wiec:
-Spelnie wasze trzy zyczenia jesli mnie wypuscicie.
Na co oczywiscie przystali wszyscy. Francuz mowi:
-Chcem aby pokohala mnie najpiekniejsza kobieta na swiecie.
Rybka oczywiscie spelnila jego zyczenie. Nastepny w kolejce byl niemiec, ktory poprosil o 100 mln $. Rybka niemiala wyjscia wiec spelnila tez jego zyczenie. Zostal tylko polak wiec rybka do niego mowi:
-A ty czego sobie zyczysz ?
-Eeee, ja niewiem co bym chcial - odpowiedzial polak.
-No mow szybko bo ja zaraz odplywam!
-To wiesz co zlota rybko, moj sasiad ma taka kure co znosi zlote jajka, i wiesz co ?
-Slucham?
-Ja chce zeby ona mu zdechla...
Sa rozne wersje tego kawalu jak chcecie to mozecie go opowiadac w roli glownej z ognosem(zamiast polaka oczywiscie) o naszej naszej wygranej z nimi, bo przeciez zawisc to typowa cecha polaczkow...
#703046
mayhem | 2004-12-14 22:27:12 +0100
zoom, 1232 komentarze bo nie wczytales sie w tresc, bo tu faktycznie synth jest poszkodowane. fan i fazi sa u nich w lineupie na stronie cb juz od dawna, wiem bo spisywalem guidy z tejze strony na potrzeby turnieju eec i to juz dosc dawno.
teoretycznie zakladalem ze ff pokona synth w tym meczu, ale skoro nie, to po co Polak Polakowi (na oczach sledzacych taka europejska lige) swinie podklada? przydaloby sie troche dystansu do tej gry
#703047
STING | 2004-12-14 22:30:24 +0100
GG.
Ja tylko napisze tyle, ze mecz byl zajebisty.
Ognos: Ja rozumiem, ze sie klocisz z adminami, jak przegrywamy z zagranica i nie dostajemy w/o ( np w przypadku wiecznie nieobecnej Szwecjii czy graczy nie wpisanych wczesniej do narodowego skladu), ale zeby najezdzac na polski team? na swojakich? To juz jest przesada. Taka juz polska mentalnosc: Przeciwko innym i przeciwko swoim ... smutne.
#703048
gr. | 2004-12-14 22:34:01 +0100
troche nieciekawa sytuacja no ale ja powiem zupelnie z innej beki pojade bo to nie moj rewir (vq3) zatem: akk0 popraw literowki i ogonki w wordzie :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D
#703049
eng | 2004-12-14 22:34:25 +0100
ale obciach :D
Tak jak ktos nizej napisal : troszke wiecej dystansu do tej gry , bo to sie zalosne robi :>
#703050
cocaine | 2004-12-14 22:37:04 +0100
sting 100% racji, nic dodac nic ująć.... przykre :/
#703051
forest | 2004-12-14 22:37:51 +0100
twinsik: fakt faktem ze fan i faz nie byli na allowed players list, bo admin ich nie zapisal
oni w przeciwnienstwie do Ciebie mieli GUIDy i nie ma watpliwosci ze grali
#703052
Sh1eldeR | 2004-12-14 22:42:09 +0100
Mozliwe, ze sam bym sie tak po lamersku (czy moze wlasnie "profesjonalnie") zachowal jakbym byl na miejscu ff, ale wtedy pewnie wszyscy by po mnie jechali, wiec teraz ja bede uczciwie jechal na ff i powiem, ze takie cos sux. Po pierwsze: jak mozna jeszcze zlamic, gdy sie wygrywa dwa do jaja ? :DDDDDDDD Po drugie - alez wy sie tym wszystkim przejmujecie! Nalezy sie wam wielkie wspolczucie (ktorego ode mnie teraz na pewno nie dostaniecie) - skoro zawsze chcecie wygrywac, wygrywac i jeszcze raz wygrywac, bez wzgledu na koszty, to musi byc wam caly czas bardzo przykro, bo zbyt wiele to wy nie wygrywacie, chlopaki! Czy hoolsi uciekali sie do takich srodkow, jak im sie raz zdarzylo przegrac? Albo t5 - czy oni szukali dziury w regulaminie? Bo mozna to chyba nazwac dziura w regulaminie. Tych dwoch graczy synth zostalo przyjetych jak najbardziej uczciwie, na normalnych zasadach, a nie specjalnie na okazje meczu z wami. Nieraz grajac w urinalu czy w innych klanach spotkalem sie z czyms takim, ze w peddzien meczu nagle okazuje sie, ze klan [BE] z ktorym mielismy grac przyjal wlasnie jakiegos Xtsa i mayhema. Oczywiscie wszyscy wiedzieli, ze z chwila zakonczenia meczu tych dwoch powroci do swoich prawdziwych klanow, ale co zrobic? Karało sie ich czy tak czy tak, a jak nie wyszlo, to trudno. To tylko gra i normalnym ludziom chodzi w niej glownie o zabawe - klan, ktory przyjmuje na chwile gwiazdy i ktorego prawdziwi gracze tak naprawde nie biora udzialu w waznych meczach, jest klanem po prostu zalosnym.
W tym jednak wypadku Synth czegos takiego nie zrobilo. Grali swoim, uczciwym squadem (chociaz rzeczywiscie troche odnowionym). To ff dobra zabawe odlozylo na bok i zaczelo sie klocic o wygrana, ktorej... nie zdobyli. Sux, sux i jeszcze raz sux!
Dodam jeszcze, ze nie jestem jakims wielkim fanem synth - przeciwnie, to w ff mam dobrych kumpli (kert, creep, eke), ale obiektywnie patrzac, ta akurat sprawa wyglada dokladnie tak jak wyglada.
#703055
fftwinsik | 2004-12-14 22:43:26 +0100
rek nie jestem az takim deperatem jak ty, zeby czytac wszytkie komentsy co do slowa, mam tez inne rzeczy do roboty wiec odpi.erdo.l sie ok? pozatym kazdy wie ze w tej sparawie nie masz nic do powiedzenia dlatego nie nabijaj niepotrzbych postow i nie proboj tez na sile zaistniec...
#703056
pat | 2004-12-14 22:43:27 +0100
OGNOS LAMAAA :ASDASDASD
#703057
cocaine | 2004-12-14 22:48:04 +0100
Ognos obyś tak o tp walczył :p
#703059
log | 2004-12-14 22:49:46 +0100
Nie zabierałem głosu bo narazie krzykacze niech sie powyzywaja.. tradycja musi być ;-)
Przypomina mi sie sytuacja sprzed ok 2 lat w jakiejstam lidze, w ktorej wybierało sie mapy w/g jakiegos kryterium. Jak to z wyborem kazdy ma jakies na ktorych czuje sie lepiej na innych gorzej. Byl mecz synth vs ff i przyszla kolej na wybieranie 3 czy 4 mapy, dokladnie niepamietam. Mielismy wybierac my, ale ze cos sie komus pomylilo (ognos zle policzył fragi zdobyte/starcone) i mape wybrało FF. Wygrali. Po meczu rozmawialem z ogim i mowilem ze niesprawiedliwie wybierali mape, bo to my mielismy lepszy stosunek fragów. Przyznał mi racje i zapytał co teraz, gramy jeszcze raz czy co? Ale przeciez mecz rozegralismy uczciwie i uczciwie mape przegralismy... i tak tez myu odpowiedzialem, przeciez nie bedziemy robić z takiego gówna problemu.. gralismy i przegralismy reszta mniej lub wcale nie istotna. GG.
Wczoraj, widze ze sytuacja sie powtórzyła ale... w 2 strone. Uczciwie wygralismy mecz, widzieli to ludzie na GTV, admin CB, są screeny, dema itd. Chyba nikomu nie musze udowadniać ze nie jestem wielbłądem. Problem sie pojawił później... jakos w trakcie meczu ani przed problemow nie bylo.. wygrali 2 pierwsze mapy i pewni zwyciestwa na 3 staneli na dm7. A tu zonk. Pozniej jak było wszyscy widzieli.
Zresztą z tego co widze to sam ognos robi z siebie kupe, bo np. Kertal w komentarzach na stronie FF q3arena.gry.imro.pl/da/?id=1&akcja=komentarze&n=7868&odk=20 pisze: "coo nie zmienia faktu że za przegranie tego meczu obwiniać możemy tylko siebie nikogo innego (ewentualnie mnie bo niestety musiałem iść :P). Peace everyone, gl synthy w dalszych grach."
Wie ze przegrali uczciwie i nie robi z tego obory jak np. ognos po ktorym w zyciu bym sie czegos podobnego nie spodziewal. Wiele spraw obgadywalismy roznych od dawna i chyba byl ostatnia osoba ktora mogla by w taki sposob załatwić sobie zwycięstwo. Ale jak widać sie mylilem i mamy to co mamy.
Scena go podsumuje i chyba to będzie finał dokonań.
Bez względu na to jakie będzie roztrzygnięcie adminów CB, ktos tu stracił całą twarz i szacunek jakim go pewnie wielu darzyło.
Smutne :(
#703060
sYnth|Bubu | 2004-12-14 22:51:36 +0100
Dopisano 14.12.2004 o godzinie 22:26 [ ff/twinsik ] [kasuj komentarz ]
scar najmniej wiesz a najwiecej gadasz !! pliss zamilknij jak nie masz nic konstruktywnego do napisania.
bubu: fakt nie mailem giuda ale chyba nie watpisz ze to ja gralem??
Napisalem wczesniej ze wiem ze to Ty grales. I nie chodzi tu o to tylko o postawe (tutaj brzydkie slowo) Twojego kolegi na litere o. Nie moze sie pogodzic z porazka i za wszelka cene chce wygrac.
A do finalu moze dojsc tylko jeden z nas i Wy to napewno nie bedziecie bo sYnth uczciwe wygralo ten mecz i koniec.
#703061
voodoo|seRious | 2004-12-14 22:54:24 +0100
ognosek .... tylko nie placz ;) wkoncu q3 to nie wszystko :D wstan czasami od kompa :D
sYnth gg nalezy sie wam ...
tak jak bubu gada :) dopoki bylo 2:0 to ognosek jakos nie mial problemsow :) ale pozniej zaczela sie dupa palic to najelepiej sie doczepic zeby tylko FFaki wygraly :)
n/c narobiles sobie siary na cala Polske :) ale niemartw sie :) nikomu niepowiemy :ASD
#703062
fftwinsik | 2004-12-14 22:55:21 +0100
bubu: nie widzialem ze wczeniej jzu to napisales, uswiadomil mnie pies reksio...
#703063
GaD | 2004-12-14 22:55:30 +0100
nie czytalem komentarzy ale i tak zalosne to wszystko jest, klany z jednego kraju, znaja sie dobrze a jeden by wydymal drugiego przy pierwszej okazji, zalezy kto pierwszy schylil by sie po mydlo
#703064
vogod | 2004-12-14 22:58:30 +0100
hehe dobre! tak trzymac POLAKOS :D
#703065
krp | 2004-12-14 23:01:38 +0100
zachowanie ognosa wcale mnie nie zdziwilo, to ze jest parowa i waflem bylo wiadome od dawna ale nie musial sie az do czegos takiego posuwac : o naprawde zalosne
#703066
StaryOrgowicz_717 | 2004-12-14 23:04:43 +0100
nie czytam komentsow, za to dodam swoj - zalosne
#703067
sYnth|baal | 2004-12-14 23:04:48 +0100
ognos wiesz jak gralismy ten mecz o 2 w nocy to w momencie gdy był wynik identyczny jak wjebywaliscie znami chcieliśmy wyjść ale pomyśleliśmy ze nie będziemy robić z siebie plebsu takim jakim ty jesteś robiac tą cała wioche i grając z nami i tak wyszło jakoś ze zostaliśmy; o czekając zeby to już sie skonczyło bo miałem dość patrzenia na monitor i szukania serwera bo jakiś equador ma bany: o a twins ma zajebiste łacze i lagi: o
OGNOS - Być nie mieć to odwieczny dylemat ......
Wygrał lepszy czyż nie ognosie? więc po co srasz w gacie z tego powodu ........
#703068
krp | 2004-12-14 23:09:19 +0100
aha i jeszcze jedno ognos, teraz dla calej sceny q3 bedziesz taki sam jak abs... czyli zalosny ludek zamkniety w swoim swiecie q3 i w swojej "zajebistej" inaczej osobie wiec pomysl czasami co robisz
cytuje log’a: "nie ma nic gorszego niz nazwac kogos absem sceny q3"
log zgadzam sie z Toba ale to zachowanie bylo gorsze niz japa tego grubego kaczana(absa)
#703069
fazZi | 2004-12-14 23:10:57 +0100
Ognos a teraz male dochodzenie w tej sprawie wystawiles w skladzie twinsa, ktory jak wiadomo niemial wpisanego GUID’a, wniosek z tego taki, ze sam liczyles na to, ze przy ewenualnej waszej wygranej(tutaj smiech) nikt niebedzie sie o to czepial no bo kto bylby tak/taki/takim/taka (tutaj wybierz sobie najgorsza obelge jaka ci przychodzi do glowy) zeby sie przypierdolic do uczciwie przez was wygranego meczu.
#703070
g0ld | 2004-12-14 23:13:52 +0100
taki to juz polski narod wyrznie sie sam ...
#703071
duf | 2004-12-14 23:21:48 +0100
66 komentarzy w 2 godziny. To chyba rekord, co ?
I z jakże debilnego powodu.
;]
#703072
wishoza | 2004-12-14 23:23:14 +0100
Zlitujcie sie nad ognosem ;A Co prawda troche słabo postąpił "wkopując" synth, ale czy my musimy robic to samo(nie chodzi o wkopywanie ale o "ZŁO" :D:D:D)... Jesteście w stanie zauwazyc, ze on zle zrobil, ale nie jestescie w stanie zauwazyc, ze wyzywajac go, jemu tez moze byc przykro. "Dżazgę w oku bliźniego widzisz, bleki w swoim nie widząc".
Dobra chyba za dużo chlapnąłęm ;D
Nie no do Ognosa nic nie mam, koles za duzo zrobił dobrego dla tej "sceny", zeby teraz za jedną głupote (jednak musze przyznac, ze mi sie to nie podobało) go dissować. Z jednej strony zle zrobil, z drugiej strony - chcial postapic wg. regulaminu, ale wiem, ze nie zrobiłby tego, gdyby wygrali i tylko to mnie boli ... Pozatym dla mnie jest "czysty" ;]
Ej i qrfa odplejdolic sie palanty od "naszego" narodu, bo widze ze jakos slabo czujecie sie jako Polacy, jak Wam sie nie podoba to cześć, ewentualnie powiedzcie mi co ma Polska do tego, ze koles wkopuje drugiego, chyba ze to taki stereotyp, wlansie taka jest dla Was Polska, pol biedy, gdyby uwazali tak tlyko zagraniczni (niemcy itd.) ale, ze teraz juz nawet Polacy ... Super, widze, ze Anglicy maja o Nas lepsze zdanie niz my samo o sobie, zreszta to juz ni pierwszy raz piszecie, ze cos tam cos tam sie stalo, bo to polska...
Nie no chyba faktycznie pojde spac szybciej ;DD
Co mam sobie jutro kupić do szkoły do picia ? Kubusia Jagodowego, czy Tymbarka "Pssst", ewentualnie w gre wchodzi jeszcze Minerado z eukaliptusem, piszcie szybko, bo za ok. godzinkę wylaczam kompa, pozdro ;AAA
#703073
duf | 2004-12-14 23:28:45 +0100
Administratorzy ORG’a powinni go wyłączyć na jakiś tydzień, żeby co niektórzy wstali od komputera na chwilę.
Co Wy wszyscy, szkoły/pracy/tudzież kobiety, nie macie do chu.. ? :]
#703074
Mad | 2004-12-14 23:29:22 +0100
niechce mi sie czytac tych waszych komentsow ale wiem jedno ze to jest parodia pisac newsy o takich rzeczach... tzn bez urazy ale to jest juz ich osobista sprawa i nie widze sensu w rozglaszaniu czegokolwiek przed publika :( takie rzeczy zalatwia sie osobiscie na jakims gg albo mircu, ale nie tak :o ale ofkorz ognos nie postapil zbyt ladnie :( eot cu ;)
#703075
ATi | 2004-12-14 23:29:34 +0100
załość ludzie :) - TO GRA! :Q
#703076
ramm | 2004-12-14 23:29:46 +0100
kup 0,5 satarogardzkiej.
a co do ognosa... ;) już drugi raz jestes pRo :D ciekawe ile jeszcze... oh oh oh
#703077
sYnth|Bubu | 2004-12-14 23:30:56 +0100
w1sh on to celowo zrobil. Dobrze wiedzial ze ich nie ma na allowed list. Gdyby wygrali sprawy bynie bylo.
Aha i nikt nas z pucharu nie wykopal.
#703079
log | 2004-12-14 23:32:06 +0100
decyzją adminów CB Opencup wynik wczorajszego meczu pozostaje podtrzymany
#703078
ATi | 2004-12-14 23:33:49 +0100
to chyba dobrze ? :D
#703080
yasit | 2004-12-14 23:34:20 +0100
scar:"Być nie mieć"- dokladnie!!
sila i honor
#703081
Mad | 2004-12-14 23:34:48 +0100
gg ;)
#703082
log | 2004-12-14 23:35:51 +0100
imo powinno sie o takich rzeczach pisac, tak samo jak o oszustwie mad’a i jego "teamu" w poprzendnim sezonie..
#703083
wishoza | 2004-12-14 23:37:32 +0100
No w sumie Bubu racja, za szybko czytales moj post :) Napisałem, że on Was wkopał, a nie, że Was z ligi wykopali :} Jeszcze jedno, wiem, ze masz dobry gust, co mi polecasz zakupic do picia do szkoły ? :DD
Pozdrawiam
#703084
ATi | 2004-12-14 23:37:38 +0100
’imo powinno sie o takich rzeczach pisac, tak samo jak o oszustwie mad’a i jego "teamu" w poprzendnim sezonie..’ pierwsze slysze - poprosze szerzej :D
#703085
wishoza | 2004-12-14 23:42:11 +0100
No no ja też, poprosił bym jakiegos linka, albo cóś :D
#703086
szaq | 2004-12-14 23:42:24 +0100
w1sh ja bym stawiał na kubusia jednak.
A tak btw, się tyle nadyskutowali wszyscy - a po co?
sYnthesis wygrało 3:2, dziękujemy za miłe widowisko (mam na myśli mecz), oraz za ciekawe emocje przy tym newsie.
ognos - po co Ci to chłopie było ... nic Ci to nie dało, a jedynie reputacja Ci poleciała. Szanuje Twój wkład (niepodważalny) w scene q3, i dlatego tym bardziej dziwi i zaskakuje Twoje jakże w tym przypadku niedojrzałe zachowanie.
Shame on U.
#703087
yasit | 2004-12-14 23:44:03 +0100
ognos na premiera
#703089
h00lsfanat1c | 2004-12-14 23:46:27 +0100
Jak widze nicka sh1lder przy komentarzach to odrazu lece po cole i chipsy bo bedzie wypracowanie :D
shr niedenerwuj sie to nie mialo byc obrazliwe :):)
#703090
sYnth|Bubu | 2004-12-14 23:47:24 +0100
w1sh
hmm
Piwo: Tyskie Gronie
Vodka: Bols
Wiskey: Ballentains (pewnie zla pisowania... z cola pic!)
Likier: "Szeridens"
#703091
h00lsfanat1c | 2004-12-14 23:48:43 +0100
Żubrówka z sokiem jabłkowym !!
Na zdrowie
#703092
Zell | 2004-12-14 23:54:46 +0100
spirol z wodą ale bez wody :D
#703093
gr. | 2004-12-15 00:02:32 +0100
lukac sotd obok
na czasie i owned :DDDDDDDDD
#703094
sYnth|Bubu | 2004-12-15 00:07:40 +0100
"I znowu zlo zostalo pokonane przez nieustraszona sile atomowek"
Czy jakos tak :)
Dobro zawsze wygrywa!
#703098
Mad | 2004-12-15 00:09:46 +0100
no wlasnie ! log opowiedz nam wszystkim jeszcze raz swoja historie :D pozdro ;)
#703100
Argun | 2004-12-15 00:19:17 +0100
Bubu, Ballentise to nie likier czasem :)?? No chyba, ze ja o jakims whiskaczu nie wiem :)
Co do sprawy z ognosem, to nie wiecie, ze pilnuje sie swego?? Pozostaje tylko sprawa przegrywania z honorem...
#703104
wishoza | 2004-12-15 00:21:10 +0100
dzieki Wam ... dzieki ; D Szakal - tlyko utwierdziles mnie, zawsze byłem przychylny kubusiowi, bubu z piwkiem i vodka to w 100% sie zgadzam, co do likieru to nie wiem, bo pilem tylko 2 ray, srednio mi to wchodzi, jesli chodzi o winka, to moge zblysnac, czar PGRu, Agropol, Czerwona wisienka, Wino Patykim Pisane, Kosmos (haselko: w 15 minut na orbitę :D), sa tez JESZCZE bardizje hardcoreowe, ale nie preferuje napojow w ktorych wiecej jest siarki niz wody ;D
#703106
abs | 2004-12-15 00:29:45 +0100
kropek zakladaj okulary i spierdalaj a poza tym to smieszy mnie to co tu czytam komentsy w stylu akurat dzisiaj ff bylo lepsze to mnie rozpierdalaja synth jest lepsze bez 2 zdan od zawsze wiec nie wiem o co chodzi
a ognos sie zachowal mniej wiecej tak jak kropek ktory chwalil sie w szkole ze ma super lodowke i pralke czy tam suszarke dobrze ze admini cb wszystko wyjasnili gl
#703108
Argun | 2004-12-15 00:48:40 +0100
sprawca calego tego zamieszania "odwraca kota ognosem" guidy sruidy...dopisani czy tez nie, co za roznica? skoro ff wygrywalo 2:0 i nic nie mowili o zawodnikach synth to teraz proponowal bym siedziec cicho, trenowac i nie kompromitowac sie tylko zachowac jak przystalo na mezczyzne.
w1sh: finlandia i domowej roboty winka :)))
#703109
furi | 2004-12-15 00:59:56 +0100
Widzisz ognos a jak ci pisalem na servie ze jestes @#$% to mi nie wierzyles.
#703110
THRAWN | 2004-12-15 01:05:05 +0100
to wszystko ładnie nie wyglada... no ale nie bede pisal bo nie wiem co tak naprawde ognos sobie myslal....wiec skonczmy ;/
gg synth
#703111
v1n5 | 2004-12-15 01:06:27 +0100
2 teamy z jednego kraju
1/4 finalu
w 1/2 finalu zamiast ktoregos polskiego teamu bedzie jakies RAGE z hujwiekad (to by dopiero bylo -OoOo) ognos jaciepierdole, ty to masz serio ŁEB.
ciezko napisac gg, i zyczyc chlopakom z sYnth powodzenia dalej? pierdolnij sie tym monitorem w glowe i przemysl co robisz
zebys sie tak o TP troszczyl jak o te twoje FF..
pis
#703113
gemi | 2004-12-15 01:06:38 +0100
HA! Dobre .. ale czy ognos stracil na tym .. hmm .. moim zdaniem tylko potwierdzilo sie to ze jest najlepszym kapitanem :> Dba o swoj team i stara sie za wszelka cene wygrac. A to cechy bardzo dobre jesli wziasc pod uwage kapitana rep. Hah ... ale wszystko z umiearem ludzie ;/
Ps. Jak to sie mowi prawdziwy dowodca musi miec tez za soba porazki :>
#703114
p0gr0m | 2004-12-15 01:41:23 +0100
www.q3arena.gry.imro.pl/board/?akcja=t&forum=2&temat=14935 a widzieliscie to ?D:
#703115
THRAWN | 2004-12-15 01:54:56 +0100
uff sYnth gra dalej...a po przeczytaniu komentow na stronce ff to ognos zblazniles sie niestety...
p0gi :ASDADS
beka ;]
#703116
GaD | 2004-12-15 02:17:54 +0100
Dopisano 15.12.2004 o godzinie 0:59 [ fur1 ]
Widzisz ognos a jak ci pisalem na servie ze jestes @#$% to mi nie wierzyles.
ahahahahdsah
ej abs czemu nie grasz w q3 ?
#703117
jam | 2004-12-15 02:30:30 +0100
czizas jakie problemy :DDDDDDDD
#703118
Fabian | 2004-12-15 07:23:35 +0100
Z pewnością jeśli FF by wygrało to ognos
siedział by cicho a, że przegrali to musiał się
czegoś doczepić, proste. Moim zdaniem
sYnth okazało się lepszym zespołem ..
#703119
.... | 2004-12-15 07:42:29 +0100
bue ognos rula FF przegralo i po sprawie ;P
#703120
zośka | 2004-12-15 07:43:13 +0100
po kiego grzyba pisac o tym newsa na glownym? i do tego jeszcze takiego "obiektywnego".
#703121
tofu | 2004-12-15 07:44:59 +0100
uśmiałem się setnie - to tak w ramach jasnej strony mocy :D
za ciemną niech posłuży komentarz stinga...
#703122
sYnth|Bubu | 2004-12-15 07:50:20 +0100
Zoska pomysl jak cos napiszesz :|
To co napisane jest w newsie to prawda... Zreszta admin to potwierdza s a supervisorzy przyjeli wynik wiec chyba jednak to jest obiektywne :o
#703123
R1ce | 2004-12-15 08:09:46 +0100
buhahaaha :))) jak ja sie ciesze ze nie musze sie juz denerwowac przez czyjas niekompetencje (admini) i brak wyobrazni niektorych osob :)). Tak sobie mysle ze bez sensu juz pisac ze synth poszkodowane bo kazdy to wie ja bym jeszcze spojrzal troche z innej strony, jak myslicie kto jest w stanie wiecej zdzialac w cb synth czy ff ? :-) dla mnie odpowiedz jest prosta ;] na cgc wyszlo kto lepszy :]
#703125
Pawuj | 2004-12-15 09:01:43 +0100
Wszystko wyjaśnione, więc teraz pozostał tylko wstyd... i dla ff i dla całej Polski (w zagranicy się śmieją). Teraz nasuwa się pytanie.. i po co to było? ;q
#703126
SL4VE | 2004-12-15 09:04:44 +0100
Woził wilk razy kilka, przewieźli i wilka. Tym razem sYnth ma 100% rację, ale wy też tacy do końca niewinni nie jesteście.
Ileż razy były akcje, że sYnth wykorzystywało niekorzystną dla drugiego klanu sytuację tylko po to żeby wygrać. Np. gra na serwerze gdzie sYnth ma ping 30, a przeciwnik 80, a na prośbę o zmiane serwa odpowiadali, że wszędzie indziej im laguje (apfrr) itd.
Szukanie dziury w regulaminie czy też zwykłe chamstwo takie jak napisałem wyżej dla mnie po prostu sux. Nie popieram ff (ognos zlamił na całej linii), ale teraz sYnth wiecie jak to jest jak "jakiś @#$%" zamiast się bawić grą to szuka tylko sposobu żeby wygrać kosztem całej zabawy i odrobiny rywalizacji.
#703127
nomad | 2004-12-15 09:28:57 +0100
Nie wiem czemy niektorzy traktuja granie tak powaznie w ostatnich tygodniach mialem dwie okazje zeby wyklocac sie o w/o jedna w dokladnie takiej samej sytuacji jak w tym meczu , olalem. Dobrze ze synth gra dalej.
P.S.
Jack Daniels rzadzi, wypilem w sobote 0,7 a wczesniej kolo 0,5 Zawiszy Czarnego i zero kaca :]
#703128
performer | 2004-12-15 09:39:51 +0100
no i wyszło szydło z ognosa...
#703129
SL4VE | 2004-12-15 10:05:49 +0100
nomad dobrze gada, Jack Daniels rządzi ;-)
#703131
zośka | 2004-12-15 10:16:00 +0100
quote (Bubu) Zoska pomysl jak cos napiszesz :|
To co napisane jest w newsie to prawda... Zreszta admin to potwierdza s a supervisorzy przyjeli wynik wiec chyba jednak to jest obiektywne :o
Bubu - czepiam sie bo news jaki napisal akko ma dwie mocne wady dlatego nie jest obiektywny moim zdaniem.
1 to nie napisal wszystkiego o wszystkim jak juz zaczal to mogl dokonczyc a nie skupic sie tylko na ff, przecie synth tez nie "bylo swiete" jak sie okazalo. kto byl mniej "swiety" juz wiemy ale zadecydowali o tym admini cb
2 sposob w jaki to napisal przywodzi mi na mysl artykuly z "nie" ktore raczej obiektywne nie sa. nie tak sie pisze takie rzeczy. widac wyraznie czyja strone autor trzyma, zamiast przedstawic suche fakty i dac ludzia pomyslec samemu i ocenic samodzielnie.
i tyle ode mnie
#703134
Free | 2004-12-15 10:35:23 +0100
lol
#703137
Razor | 2004-12-15 10:48:43 +0100
ognos wali w ch**..brutalna prawda.
#703140
szaq | 2004-12-15 11:09:26 +0100
Heh, szczęście, że ten news nie zawitał tutaj bliżej weekendu, bo ilosć komentarzy, mogła by pobić wszelkie rekordy - wczoraj przez około 2 godziny, dodanych zostało ponad 80 komentarzy ! ! !
A nalezy wspomnieć, że niew był dodany o późnej godzinie ...
#703141
mess | 2004-12-15 11:20:37 +0100
przeczytalem all
zoom mylisz sie.
ognos ale ty P O P I E R D O L O N Y jestes :[
#703142
den | 2004-12-15 11:27:00 +0100
co tu dużo gadać, ognos po co ci to było, ja tam do ciebie nic nie mam, ale zachowałes sie jak dziecko, cała twoja reputacja jaką miałeś oczach wielu osób poszła sie...
btw. fur1, twój komentarz wymiata :D
#703143
nxs.mlk | 2004-12-15 11:37:00 +0100
ta sytuacja przypomina mi MECZ W RA3UP nxs vs uvm , niektorzy naprawde nie umieja przegrawac i brak im honoru !!!!!ZALOSC !!!!!!
#703145
[M]aniek | 2004-12-15 12:09:51 +0100
"Dopisano 14.12.2004 o godzinie 22:55 [ 666|GaD ] [nie mam kasuj komentarz]
nie czytalem komentarzy ale i tak zalosne to wszystko jest, klany z jednego kraju, znaja sie dobrze a jeden by wydymal drugiego przy pierwszej okazji, zalezy kto pierwszy schylil by sie po mydlo"
przyklad z mydlem najlepiej to obrazuje
#703146
shiv | 2004-12-15 12:10:01 +0100
synth gg , ognos posyp glowe popiolem =o
#703147
lidek | 2004-12-15 12:25:25 +0100
Na miejscu synth z przyjemnoscia bym zagral drugi raz i pokazal ze wynik byl zbyt niski :D:D:D
#703149
Mattias | 2004-12-15 12:28:47 +0100
polska scena - ZENADA
#703151
son1c | 2004-12-15 12:29:44 +0100
Przypomina mi sie sytuacja z cGc i specjalnie narzucony termin gry przez ognosa zeby n3 nie moglo normalnie rozegrac meczu .Jak zwykle pozniej walil w huja. Ognos to noob i lama. Nawet koledzy z jego klanu sie z niego smięja, pewnie by pociagnal laski calej scenie zeby tylko wygrac mecz apffff . Tego chłopa trzeba wyrzucic z TP, oraz jako sędzie z wszelkorakich lig.Ognos musi odejsc!!!!!!!! :D:D:D:D :OgNOs
#703152
lidek | 2004-12-15 12:30:18 +0100
Na miejscu synth z przyjemnoscia bym zagral drugi raz i pokazal ze wynik byl zbyt niski a te dwie porazki byly pechowe i nie adekwatne do poziomu obu druzyn :D:D:D
Taka plama zeby przegrac 2 mecze z fyfy musi byc zmazana :P
aahah zrobcie ankiete:
Czy ognos ma odejsc TAK NIE :D
#703153
[M]aniek | 2004-12-15 12:31:57 +0100
" Dopisano 15.12.2004 o godzinie 11:09 [ .::SZAKAL::. ] [nie mam tego g**na]
Heh, szczęście, że ten news nie zawitał tutaj bliżej weekendu, bo ilosć komentarzy, mogła by pobić wszelkie rekordy - wczoraj przez około 2 godziny, dodanych zostało ponad 80 komentarzy ! ! !
A nalezy wspomnieć, że niew był dodany o późnej godzinie ..."
a powiedz mi przyjacielu ile postow przybylo na naszym forum wczoraj? :DDDDDDD
#703154
fftwinsik | 2004-12-15 12:42:11 +0100
lead zapewniam ciebie ze gdyby krt po 2 mapie nie musial isc bylo by spokojnie 3:0...
#703155
szaq | 2004-12-15 12:44:08 +0100
No jak to ile ... no w picze i jeszcze troche, i doszliśmy do jakże konkretnych wniosków ! ! !
Tylko Bubu lama coś nie odpisuje nam ciągle ... :/
#703156
Pawuj | 2004-12-15 12:48:39 +0100
No w pióro se leci ;]
#703157
[M]aniek | 2004-12-15 12:49:01 +0100
bo to wieprz (c) Szakal
ale sie wyrobi zadbamy o to
Co do tematu: kto jest bez winy niech pierwszy rzuci kamien (c) Jezus
ognos chyba byl pod wplywem pelni, ze tak postapil, sam nie wiem ;/
#703158
lidek | 2004-12-15 12:50:09 +0100
To przez kertala cale to zamieszanie bo se poszedl i nie wygralo ff :D
#703159
[M]aniek | 2004-12-15 12:52:21 +0100
wstyd... i dla ff i dla całej Polski (w zagranicy się śmieją) (c) Pawuj
naucz sie pisac, bo mi wstyd q:D
#703161
shiv | 2004-12-15 12:55:44 +0100
inaucz sie pisac, bo mi wstyd q:D(c)[M]aniek
i naucz [M]anku:)))
#703162
szaq | 2004-12-15 12:58:15 +0100
może ja tu powiniene "krótki" opis Bubu wkleić, wiecie, ten z forum ...
#703163
akk0 | 2004-12-15 13:01:44 +0100
Wiedzialem, ze ten temat przyniesie wiele kontrowersji. No i dobrze. Bo kazdy sobie wszystko wyjasnil i jest ok;) Jak wroce ze szkoly to dopisze edita bo niekazdy napewno wie jak sie zakonczyla ta cała paranoja...
Badźcie pozdrowieni!
#703164
szłem | 2004-12-15 13:10:20 +0100
nie chce mi sie czytac tych 5 stron komentów lecz przeglądając zauwazylem pierwszy koment zoom’a w ktorym mowi jakie polskie vq3 jest zalosne :| - pffffffff wez ty najlepszy pro na swiecie w szybkie lasery schowaj sie pod stół pff... zalosc dupe sciska ...
a odnosnie newsa to nie wiem czy sie smiac z ognsa czy współczuc synthom :)))
ps. dajcie screeny :)
#703166
Blizzen | 2004-12-15 13:26:06 +0100
ciekawe czemu bohater calego zamieszania nie wezmie udzialu w dyskusji?? :D
#703169
Argun | 2004-12-15 13:30:47 +0100
ognos gdzies tam cos napisal. a tak wogole to dlugo tak jeszcze bedziecie pisac jedno i to samo? kazdy sie juz posmial, wygadal i wogole, a teraz to juz klepane jest w kolko to samo. moze by tak zakonczyc juz ten temat?
#703172
fredi | 2004-12-15 13:35:44 +0100
w tej sprawie, mam tylko jedno zdanie
nie czytalem komentarzy, ale mysle ze bydło tylko robicie.
Traktują nas w europie jak jakiś podrzędny naród(chociażby afery z TP i Szwecją), ale jak sami sie prezentujcie?
Gracie miedzy soba, zamiast rozegrac ładny meczyk, na koncu gg i dopingować dalej zwyciezką druzyne, to Wy jeszcze jakies brudy wyprowadzacie. Trzeba bylo zalatwic wszytko pomedzy sobą, dogadac sie a nie odrazu do adminów CB.
Ludzie jak Wy chcecie być szanowani jak sami sie nie szanujecie!!!
#703174
szaq | 2004-12-15 13:39:25 +0100
"w tej sprawie, mam tylko jedno zdanie
nie czytalem komentarzy, ale mysle ze bydło tylko robicie.
Traktują nas w europie jak jakiś podrzędny naród(chociażby afery z TP i Szwecją), ale jak sami sie prezentujcie?
Gracie miedzy soba, zamiast rozegrac ładny meczyk, na koncu gg i dopingować dalej zwyciezką druzyne, to Wy jeszcze jakies brudy wyprowadzacie. Trzeba bylo zalatwic wszytko pomedzy sobą, dogadac sie a nie odrazu do adminów CB.
Ludzie jak Wy chcecie być szanowani jak sami sie nie szanujecie!!!"
AMEN
#703033
_riper_ | 2004-12-15 13:47:04 +0100
ale ktos dupe umoczyl-takie cos odwalic- ff bardzo fe
#703175
dinh-equador | 2004-12-15 13:47:30 +0100
uuu az sie boje teraz wejsc na server :) bo pewnie jakis psychic mnie zjedzie za to co sie stalo :/
szkoda ze mnie nie bylo :/
P.s
gg FF i Synth
#703176
wuder | 2004-12-15 13:53:07 +0100
ognos scena chyba Cię już nie lubi :-)
#703177
[M]aniek | 2004-12-15 13:53:17 +0100
eq znasz mnie = nie musisz sie bac ; )
#703178
sYnth|Bubu | 2004-12-15 14:18:56 +0100
Salo nie wiadomo jakby bylo.
Ja nie wspominalem ze jestem chory i zle mi sie gra. Fan i Faz maja co chwile laga a st0rm gra po 2 miechach przerwy.
Nie pisalem tego tutaj bo to nasze zmartwienia. Wiec nie mow ze by bylo 3:0 jakby byl kertal bo tego nie wiemy. Byl przez 3 mapy w wawie i bylo 3:0 faktycznie ale dla mnie :D
#703181
acci | 2004-12-15 14:19:48 +0100
aahahahha spkx ;DDDDDDDDDDDD
#703182
h00lsfanat1c | 2004-12-15 14:26:01 +0100
Ja to skomentuje tak
Amfa-fatima
był ognos i nima ! :D:D
#703183
dinhkertal | 2004-12-15 14:33:46 +0100
ja jestem skłonny dać synth grać dalej ale chce zagrać jesio raz ten mecz bez żadnej stawki. Chociarz nie, jedna stawka: kto na serio zasługuje na miejsce w 1/2 playoffów. Bo fakt faktem nalezy sie nam przegrana, jak mozna mecz z 2:0 na 3:2 przejebac to tylko ten na górze wie :) Proponuje zagrać mecz BO5 w najlepszych sqadach synth vs ff, bez żadnych spectów,bez świadków. Po prostu chodzi o samą świadomość.BTW: akko źle zrobiłeś że dałeś ten temat tutaj na newsa, powinniśmy to sobie na stronie ff wyjaśnić i nie wyciągać własnych brudów na wierzch. EOT
#703136
sIn_pl | 2004-12-15 14:34:14 +0100
zoom ty bys ich sam pojechl wszystkich co?? ahgsahgsadhgasdhgsadghsadhsad no comment dssffdfdh hd
#703184
kaboom | 2004-12-15 14:34:55 +0100
bubu nie dla ciebie, tylko dla synth :P
majac chwilę wolnego przeczytałęm wszystkie komentarze i doszedłem do wniosku, że w 30 pisze dokładnie to samo, wygląda jakby jedni od drugich przepisywali, smieszne :P
poza tym od 50 komentarze zeszliście na inne tematy :P
no ale nic skońcmy już to, było minęło, koniec
GG obu ekipom, oby nie było więcej takich sytuacji
jedną rzeczą którą tylko żałuje, ze załatwiłem to GTV, bo gdyby nie to to może by ta całą afera nie wyszła i by nie było kwasu na Europe, bo jednak kilku europejczyków na GTV siedzxiało
#703185
ATi | 2004-12-15 14:38:03 +0100
iha iha niech tylko psychic sproboje obrazic pipke eq :)
#703186
sYnth|Bubu | 2004-12-15 14:38:43 +0100
Swietny pomysl Kertal!
Do dzialu glory dacie sobie wygrana w sparingu z sYnth a my damy conajmniej 4 miejsce w OC :D:D:D
Chyba logiczne ze jak sie gra o "cos" to dochodzi stres psychika itd itp.
Dobra nie mam czasu wiecej, jade do sklepu.
#703187
bolomanrsquoek | 2004-12-15 14:44:51 +0100
kiedy, gdzie i wogole co sie nie spojrzy te same ksywy na okretke; komputerowe cioty
#703188
.... | 2004-12-15 14:57:59 +0100
Dopisano 15.12.2004 o godzinie 13:53 [ wuder ]
ognos scena chyba Cię już nie lubi :-)
Czytając komentarze to juz chyba nie... akk0 znowu zrobil z tego wielka sprawe ale to juz w jego guscie... nie zdziwilbym sie jakbym go za 6 lat ogladal w TVN 24. akk0 mam Cyfre+ i mam TVN24 wiec bede co sobote o 20 ogladal i bede czekal za Toba powiedz jak masz na imie i nazwisko zebym wiedzial kogo szukac :-)
#703190
szłem | 2004-12-15 14:58:05 +0100
pfff
#703191
nomad | 2004-12-15 14:59:05 +0100
Wliczając poniższą :D
#703192
dinh-equador | 2004-12-15 15:25:01 +0100
heheh ja tam proponuje zebrac cale Synth i cale FF kiedys i sie tak zwyczajnie lekko badz tez raczej mocno sie z>a>p>i>e>r>d>o>l>i>c jakas vodeczka tudzierz winekiem (sophia - gustujemy z Bubu w tym) i normalnie zyc dalej :)
P.s
Dajmy se wszyscy na luz!
P.s
moze nawet "psifiks" heheh dorosnie :)
#703193
dinhkertal | 2004-12-15 15:37:35 +0100
qwedqwrqw
#703194
PeterSchiff | 2004-12-15 15:44:57 +0100
dobra chlopaki odpusccie sobie :) ognos zachowal sie jak kupa ale to nie powod zeby go od razu jechac w dupe :)
kazdy czasem popelnia bledy - szkoda tylko tego ze ognos sie do tego nie przyznal (czyt. ze popelnil blad)
tak naprawde nie trzeba tych wszystkich guidow i innych, chyba wystarczy zaufanie - synth wierzy ze to gral twins, powinni tez uwierzyc ze to gral fanatic i fazzi - to jest najwazniejsze a nie jakies tam wygrane czy przegrane...
#703208
h00lsfanat1c | 2004-12-15 15:50:28 +0100
Podtrzymuje to co napisal KRT.
Jak najbardziej zebrac sie i najebac sie ostro :D:D
Moze byc i sofia ale osobiscie wole czerwona :D
Peace
#703210
dinhkertal | 2004-12-15 15:56:15 +0100
no i w cyc, ale fakt faktem serio bym se zagrał taki bo5 w najlepszych składach. Przegrałbym - trudno uznaje wyższość synth. Wygram - będę się cieszył. Bez chamstw itp. Chociarz nie, @#$%, odblokuje bubu na gg i napisze że jest chujowy o :D fan to eq zarzucił pomysła, imho niezły :D BUBU PRZESTAŃ KIBICOWAĆ WŁOCHOM ! ! !
#703211
dinhkertal | 2004-12-15 15:58:00 +0100
ej raven, mało osób sie potrafi przyznać do błędów. Bubu sorki, naprawde ciągle cie kocham :D
#703195
sYnth|baal | 2004-12-15 16:00:36 +0100
news zaczyna się robic nudny:P asd
wiec napisze całą prawdę:D t5 own:]
#703197
dinhkertal | 2004-12-15 16:04:21 +0100
pierdolisz, t5 sux :D
#703198
sYnth|baal | 2004-12-15 16:08:33 +0100
a no faktycznie; D
#703200
ramm | 2004-12-15 16:30:26 +0100
już dawno w tym temacie zostal poruszony temat wódeczki Starogardzkiej Tesco al. KEN Warszawa... tam ją dostaniecie... ale osobiscie z tańszych polecam 30% wódke "Północną"...
offtopic... czy jest ktos w stanie przeslac mi jakims fedexem karton Absyntha?
#703203
grafo | 2004-12-15 16:32:20 +0100
ale wy jestescie pierdolnieci, najpierw robicie szum i zamieszanie, klocicie sie, wrecz wyzywacie, a za chwile jakies texty typu "powinnismy sie all zebrac i razem napic wodki, peace" no czy to jest @#$% normalne? i po @#$% byly te wszystkie komentarze?
#703204
dinhkertal | 2004-12-15 16:39:15 +0100
absynth rox, wyzol tom diabelskom moc :D:D:D:D
#703206
h00lsfanat1c | 2004-12-15 16:41:27 +0100
Grafo czy ktos napisal ze ognos bedzie z nami pil ??
:ASDASDASDASDASDASDADSDSADSD
Wszystko na temat :D
a i jeszcze jedno tam mialo byc podtrzymuje zdanie equadora :D a nie krt zle spojrzalem :):)
#703207
ramm | 2004-12-15 16:44:45 +0100
absynth bez popity 3 lufy i na stok... @#$% panowie zaaaaaaaabaaawa :D polecam
#703213
ramm | 2004-12-15 16:47:00 +0100
ognos kocham Cie!
#703214
R1ce | 2004-12-15 16:51:28 +0100
odnosnie przyznawania sie do bledow to byla jakis czas temu afera bo jakis tam chlopek kazal wszystkim "wypierdalac" z rage :))) i nawet jego bylo stac na przeproszenie klanowiczow :) i przyznanie do tego ze jest pierdola :ASD
#703215
rzu | 2004-12-15 17:18:54 +0100
ja rożumiem po części zachowanie ogonosa - bo jak tu się nie wkrowić kiedy się wygrywało 2:0, wszystko pięknie ładnie, aż tu nagle w odwrocie ’Bubur i jego drużyna’ robią ownażyk [:—o synth LORDY!! kimkolwiek jesteście glaturacje] i biją ff trzykrotnie... normalnie każdy by się wkrowił - tonący brzytwy się chwyta. Ogonos po prostu zrobił to w afekcie, dlatego proszę Najwyższy Sąd o wyrozumiałość i łagodny wymiar kary! :—]
#703219
kood | 2004-12-15 17:24:36 +0100
Proszę państwa, Zdzichu Berecik jestem i chciałem rzec, że puzonem świni się nie zabije.. Czy mogę prosić wódki?
#703220
shiv | 2004-12-15 17:25:46 +0100
Polac jej wodki =o :D
#703221
.... | 2004-12-15 17:34:06 +0100
Ognosa juz ludzie zbanowali w glowach :D
#703224
szaq | 2004-12-15 18:31:46 +0100
Ban w głowach .... a to dobre ...
Ognos, już pisałem, gdzieś tam poniżej, że to osoba, która dużo zrobiła dla sceny (gwoli jasności sceny vQ3 - ellou zoom) ... NIestety poprzednie czyny nie usprawiedliwiają tego zachowania.
Osobiście, rozumiem wściekłość ognosa, tyle, że zamiast na swoich klanowiczach, on ją wyładować chciał na Bubusach i innych. Jeżeli jest osobą, za jaka ma go z pewnością większość aktywnej sceny, to przemyśli sprawę, ochla morde ze trzy razy, i przeprosi za swój "świński" wybryk - jeżeli nie scenę, to co najmniej klan sYnthesis.
#703227
eng | 2004-12-15 18:35:59 +0100
Moze zakonczmy juz ta afere ogon_gate ?
nuuda.
#703228
sent3nce | 2004-12-15 18:36:36 +0100
hapy ent
#703229
XMATbyQ | 2004-12-15 18:44:22 +0100
gl. synth wygrajcie final i bedzie spx :>
zdrav
#703230
pat | 2004-12-15 18:52:51 +0100
ale sie rozmowka rozwinela 181 komentarzy =o
#703234
ramm | 2004-12-15 19:05:35 +0100
kood ;d puzon to moj kumpel i nikt nim w świnie nie na.pier.da.la ;d ?
#703237
ognos | 2004-12-15 19:09:01 +0100
click - akk0 napisz kolejnego newsa moze co ?
#703238
kood | 2004-12-15 19:12:04 +0100
yo fada, myślałem o puzonie jakim jest instrument, bo Zdzichu to z zamiłowania artysta-alkoholik. Okeeeej? Sznureczek
#703239
fhantom | 2004-12-15 19:21:19 +0100
jak słabo eh ognos napisał newsa i koniec konfliktu będzie :
#703240
ramm | 2004-12-15 19:22:13 +0100
ja iwem ja wiem...
tak btw POZDRAWIAM PUZONA Z WAWY ;d
#703241
przodownikpracy | 2004-12-15 19:22:33 +0100
1) trabienie o calej sprawie
jak sa jakies powazne zawody nie-esportowe i ktos oszukuje sie trabi o tym w telewizji, dlaczego o turnieju o takim szczeblu nie mozna mowic?
2) ``to tylko gra’’
prawda. pilka nozna to tez tylko gra, jednak setki tysiecy kibicow rozpaczaja po przegranej reprezentacji. I CO? POWIECIE ZE SA POPIERDOLENI? PRZECIEZ TO TYLKO GRA DO @#$% NEDZY. mamy w czyms mistrzostwo swiata? KOGO TO @#$% MOZE OBCHODZIC SKORO TO TYLKO GRA. quake to tylko gra, wszystko inne Nie-Na-Kompie to az gra.
ludzie! to ze cos jest na kompie nie znaczy ze jest niewazne!
mecz byl bardzo wazny wiec jest z czego robic afere.
no i przyznaje ze ognos zle zrobil
#703242
ziemba | 2004-12-15 19:31:15 +0100
bwwww ..... raptem wszyscy znawcy alkoholu ... pfffffffff ile.... ? jedno piwo z sokiem i odjazd :-o
ooo juz koniec sporu :-/ .... i znowu nie bedzie rekordu komentarzy ( na temat )
bolo racja cioty komputerowe ;-p
pozdrowka ...
#703243
szłem | 2004-12-15 19:39:42 +0100
co do akk0 to dobrze ze napisal newsa bo niech ludzie wiedza co sie w Polsce dzieje przecie po to jest ten servis
#703244
Pionier | 2004-12-15 19:47:15 +0100
popieram akko niech ludzie wiedza na kogo trzeba uwazac... bo kto wie kogo to moze spotkac nastepnym razem...
#703245
eXe|Korol | 2004-12-15 20:02:03 +0100
glupoty piszecie, Polska to piekny kraj !!
#703248
gr. | 2004-12-15 20:06:03 +0100
dawac dawac jeszcze tylko 7 i kolejna stowka pęknie :D
#703251
MisieX | 2004-12-15 20:12:43 +0100
Doszedłem do 50 komentarza od końca i dalej nie dałem rady...moze juz ktoś to pisał...jesli tak to sorry.
Nie będę wnikał czyja to wina, ale zawsze klany takie jak t5, synth, ff, dx itd. uważałem za swego rodzaju ideały, i nie tylko z uwagi na ich poziom gry, ale również ze względu na ich kulturę! Właśnie ze względu na ich zachowanie na serverach myślałem, że zasługują w pełni na swoje miana i tak wysokie pozycje. Dlatego takich incydentów w ogóle nie powinno być! Bardzo mi przykro z tego powodu... czar prysł...
#703255
h00lsfanat1c | 2004-12-15 20:13:01 +0100
I tak kazdy wie swoje co by nie napisal ognos :P
#703256
eL|kOmEnDaNtE | 2004-12-15 20:39:55 +0100
qrde to tesh coś napisze jak cała scena sie tu produkuje :P:P:P:P
napisze coś bardzo "oryginalnego"
Ognos dałeś dupy :D:D:D:D:D:D:D:D
aaapppppffffffffffffffffffffffffffffff
#703271
MaS | 2004-12-15 20:50:12 +0100
gie gie synthy...
#703275
rav | 2004-12-15 20:58:16 +0100
to ja z innej beczki: moze ktos wrzuci screeny na jakis normalny server ? :D
GG :PP
#703269
ognos | 2004-12-15 21:14:25 +0100
jutro wrzuce po szkole
#703278
pro_L0rd | 2004-12-15 21:24:17 +0100
200
ognos i wrzuc demka bo nie bylo mnie na gtv ,jak mozesz ;]
#703280
_riper_ | 2004-12-15 21:39:52 +0100
dobre rozstrzygniecie ze strony ognosa
#703286
Noxick | 2004-12-15 21:53:47 +0100
Czytałem tak do ok 111 komentsa ale potem mi się odechciało. Chyba jeden z najbardziej komentowanych newsów o ile nie najbardziej :D
#703291
GaD | 2004-12-15 22:19:13 +0100
dobra japa, powoła sie komisje w sprawie Afery Ognosa
#703301
h00lsfanat1c | 2004-12-15 22:36:29 +0100
I to wszystko za sprawa jednej malej listy :P
#703306
ziemba | 2004-12-15 22:42:10 +0100
gad :bwwwwwwwww ahahhah :)
#703308
ramm | 2004-12-15 23:42:41 +0100
ziemba mam czasem wrazenie ześ pRo ziom :D
uciułany :D
#703323
Fabian | 2004-12-16 07:10:14 +0100
EOT. I wszystko się dobrze skończyło ..
#703334
ziemba | 2004-12-16 08:17:58 +0100
pro :-bwwwwwww!!! smiesza mnie tylko te wypowiedzi na temat picia sa przezabawne ..... nie jestem pro bo nie mam czerwonej czapeczki z daszkiem jak gadzina, nie mam blizny kolo dupy jak bolo i nie mam brata blizniaka (m&s) ;-)
a tak przy okazji to pozdrowka dla wyzej wymienionych :-)
p.s.
musimy sie kiedys spotkac tylko nie wiem kiedy :-?
#703343
GaD | 2004-12-16 17:31:06 +0100
z1emba pro-czapeczka wyblakla juz niestety :x
a co do tego drugiego to niebawem tak sie stanie bo wybieram sie do was ;x
#703415
surfer_ | 2004-12-16 19:14:31 +0100
smiechowo jest, a szczegolnie jak sie czyta posty psychica kierowane do zooma ROTFL smiech, koles ktory jest na scenie moze od roku probuje nazwiazac KLOTNIE z jednym z najbardziej zaslozonych na scenie, brawo... jeszcze troche i bedziesz de beściak. Ktos tam na dole dobrze napisal, ze koment po komencie to tak jakby kserowali z siebie. OMG za oknem jest fajniej wiecie?
#703435
ziemba | 2004-12-16 23:28:16 +0100
gad to wezme "FLAJMAJSTRY" i tobie pomaluje na czerwono :) bedzie taka jak dawniej :)
surfer za moim oknem jest .... brud ( na oknie od strony zewnetrznej - kurz, kupa ptasia itp. - nie jest to fajne ;-p )
#703456
freak | 2004-12-17 08:11:34 +0100
hahh dobrze Ci tak ogi :D
#703466
Zaloguj się by dodać komentarz.