Synth vs Fianna
wto, 11 luty 2003 03:13:10 | Autor: Rozz | Quake 3 Arena
Rozpoczął się właśnie kolejny sezon Open Cup w Clanbase. Jak wiadomo biorą w nim udział dwa polskie teamy - cW w trzeciej lidze i Synthesis w czwartej. Pod tą tajemniczą nazwą kryje się po prostu AoD - więcej o nich usłyszymy niebawem.
Synthesis zagrali swój pierwszy mecz z Grekami z Fianna, wygrywając dość łatwo 2-0, ale przy bardzo wysokich pingach w obu drużynach:
.: ospdm5 97:66 dla sYnth
.: ospdm6 97:85 dla sYnth
Przypominam że w tym sezonie Open Cup będziemy mogli jeszcze śledzić poczynania PPP w lidze ctf oraz UVM i K31 w lidze RA3. Oprócz tego mamy Synthesis (oraz gp) w Pucharze Gs.net a także sIm, cW, u oraz DA w Międzynarodowym Ladderze CB. Tu warto nadmienić że te cztery ostatnie teamy zajmują obecnie miejsca między 18 a 24 (na 52 klany). Tak więc wrażeń nie powinno zabraknąć - oby chłopakom nie zabrakło pingu.





cOijN | 2003-02-11 03:28:27 +0100
odnosnie synthów... wlasnie dwa najlepsze polskich klanow [imho] urban terror [mowa to o r.i.p Avalanches i ciagle jakos dychajacym r3surrection] rozlecialy sie na rzecz... dywizji urbana w sYnth... [oprocz dywizji cs'a i co oni tam jeszcze maja...]
takze [jako byly Av ;p] zycze sYnthom wszystkiego najpodlejszego ;D [wiem wreda ze mnie ;p] i lagow az do 3 dziewiatek :P
j/k ofkoz
gl wsyskim polskim squadom w CB!
#633322
Nikon | 2003-02-11 03:48:39 +0100
Mecze byly ladne :P na niemieskim serve na osp5 przez pierwsze minuty bylo wyrownanie ale potem zaczelismy odskakiwac natomiast na osp6 u italiancow byla walka do samego konca przez wspaniale polskie lacza :) gg fianna
sama and met ping rox :)
#633323
Nikon | 2003-02-11 03:51:01 +0100
a i w gs jest sYnth qp i h ale rozgrywki w tym pucharze sie dla nas zakonczyly sYnth przegralo swoj mecz o wyjscie z grupy :) qp za duzo nie zrobilo a h nie gralo przez to ze lacze im szwankuje w cafe takze z gs.net cup interesowac nas powinny tylko juz finaly :D
#633324
Mattias | 2003-02-11 08:28:26 +0100
ale wiara miala zrabane pingi :/
#633328
JarlB | 2003-02-11 10:32:25 +0100
jesli sie nie myle to synth ma tez dywizje q2 z cala reprezentacja polski w skladzie....
#633332
Nikon | 2003-02-11 11:00:32 +0100
moze bedzie prosciej :)
cs = Fx
q2 = Pol
q3 = aod
Urt = r3+Av
zapraszam na irca jak ktos chce sie cos dowiedziec :) bo narazie to jest jedyn zrodlo informacji o nas :P www soon :D
#633333
Nikon | 2003-02-11 11:01:11 +0100
aj :) rtcw = c4
#633334
cOijN | 2003-02-11 12:44:56 +0100
scislej:
UrT = 1/2 Av + 1/2 r3
a tzw "sciepy" utworzyly 'tD [the dust], reszta niedobitkow poszla do jakis innyh a ja zostalem sam ;]
tworze jednoosobowy team`53:P
ale itak wszystko na H. no w UrT grac sie juz imho nie da ;/
#633338
bolomanrsquoek | 2003-02-11 13:29:14 +0100
wyglada na to ze tylko dywizja q3 odstaje poziomem od reszty w tym calym synth, cs tez chyba nie najmocniejszy polski tim o ile sie nie myle
#633341
yt1 | 2003-02-11 13:33:05 +0100
well done :D tylko ze te pingi... :(
#633342
c-load | 2003-02-11 13:51:07 +0100
boloman lol
#633345
slawek | 2003-02-11 13:55:45 +0100
Ładne lamki z tych Greków, skoro przegrywaja z jednym z najsłabszych teamów w Polsce (jak wykazały ostatnie Lanowe Mistrzostwa Polski w Tarnowie)
:D
#633348
sun | 2003-02-11 14:42:26 +0100
aod nie mialo najlepszego skladu w Tarnowie. Ladnie zagrali z grkami gratulacje :)
#633361
log | 2003-02-11 15:01:53 +0100
boloman, jak bylo widac na was ta dywizja w zupelnosci wystarcza. 4:0. Szczegoly na aod.ckt.pl w archwiwum.
Dowidzenia
#633363
bolomanrsquoek | 2003-02-11 15:43:14 +0100
log wasz 1 sklad kontra nasz 2, mecze bardzo wyrownane o tym mowisz???:ASd my nie umiescilismy na stronie kilkunastu meczy 2v2 i 3v3 z wami bo nie warto was pograzac
#633368
cannabis | 2003-02-11 15:48:19 +0100
bolo phi ;]
#633369
sun | 2003-02-11 15:58:59 +0100
boloman, co raz bardziej twoja osoba i klan mnie smiesza [sic!]. Wez sobie daruj co? Zalosne
#633370
t5-syn | 2003-02-11 16:07:43 +0100
eh lol jak wygrywacie max 20 fragami z klanem ktory ma rekruta w timie to gg graja najlepszy skladem heh
#633372
t5-syn | 2003-02-11 16:08:42 +0100
o sorry 25 w porywach do 29
#633373
t5-syn | 2003-02-11 16:11:03 +0100
sun a ty sie nie tracaj nie twoja sprawa siedz w tym historycznym DAi sie ciesz bo wy poziomem tez nic nadzwyczajnego reprezentujecie ;q
#633374
JarlB | 2003-02-11 17:01:24 +0100
nie ma to jak polska scena q3. ja @#$% czy wy zawsze sie musicie rzucac o jakeis @#$% pare fragow w jakims meczu? Dajcie se pokoj, boshe - synth jak wam przeszkadza to ze ktos cos do was ma to go olejcie, kuzwa to jest chyba latwe, jak kazdy bedzie lal na takie cos to bedzie moze spokoj na tej naszej lamerskiej scenie. Popatrzecie na q2. Oni do czegos doszli, a u nas dalej klotnie o jakies @#$% kilka fragow. Grow Up People !!!!
peace.
#633380
bolomanrsquoek | 2003-02-11 17:02:18 +0100
sun chyba sie potne z tego powodu,powiedz co mam zrobic zeby zostac twoim kolega ???:ASd
#633381
sun | 2003-02-11 17:18:30 +0100
ja @#$% n/c. lol
#633382
Zenith | 2003-02-11 17:20:16 +0100
yyy powinno byc chyba ...nie zabraklo niskiego pingu.. bo tak mozna przez to rozumiec, ze maja miec duzo pingu czyli wysoki :P
ale to tak na marginesie :]
#633383
xts | 2003-02-11 17:37:51 +0100
nikon po co robicie multi-klana
takie rzeczy sie robi dla sponsorow, a gowno znajdziecie.
Jezeli znajdziecie to oni gowno wam dadza.
a i btw niepowalczycie w oc zadlugo
ale i tak gl
#633386
c-load | 2003-02-11 17:40:56 +0100
xts chemy sprobowac a moze cos zdzialamy warto nic nam nie zaszkodzi wkoncu , pozatym nie liczymy na mroczne $ :D , a w oc bedziemy starac sie jak tylko mozemy by byc jak najdluzej chociaz masz racje szybko dojdziemy do finalu wygramy i po ptokach :/
#633387
xts | 2003-02-11 17:45:19 +0100
heheh :)))
spoko
ale mi sie to niewidzi tak jak wam
#633388
Nikon | 2003-02-11 18:26:28 +0100
xts ja z aod tam jestesmy bo to generalnie fajnie stworzyc co duzego a nie jakis szary klanik w ktorym malo sie dzije na mroczna kase nie licze bo to nie mozliwe w polsce chyba ze bym byl w arcy :P a to bym musial napierdalac w cs po 8 h dziennnie a ja nie mam na to czasu gram dla przyjemnosci a fx chce tam byc tylko za moja namowa :) a co z tego wyjdzie to zobaczymy bo jako jedyni nie zmienilismy nazwy jak bedzie www to bedzimy tam oficjalnie :P
#633397
Nikon | 2003-02-11 18:29:56 +0100
a i z tego calego teamu wsumie to tylko rtcw i q2 maja szanse na sponsora :) aod jak by dobrze nasciemnialo urt nie wiem a fx :) moze jak zownujemy was na finalach ligi xts :DD my ass musze jakis sabotarz zrobic z Fx|Ramzesem maskotka wojtasa:D
#633398
xts | 2003-02-11 20:44:56 +0100
kto ci powiedzial ze gram 8h dziennie w csa
#633419
bolomanrsquoek | 2003-02-11 22:26:56 +0100
wszyscy jestesmy bardzo pro ;saswADLSAD;DM,,AS
#633437
Zaloguj się by dodać komentarz.