ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Synth vs Fianna

wto, 11 luty 2003 03:13:10 | Autor: Rozz | Quake 3 Arena

Rozpoczął się właśnie kolejny sezon Open Cup w Clanbase. Jak wiadomo biorą w nim udział dwa polskie teamy - cW w trzeciej lidze i Synthesis w czwartej. Pod tą tajemniczą nazwą kryje się po prostu AoD - więcej o nich usłyszymy niebawem.

Synthesis zagrali swój pierwszy mecz z Grekami z Fianna, wygrywając dość łatwo 2-0, ale przy bardzo wysokich pingach w obu drużynach:

.: ospdm5 97:66 dla sYnth

.: ospdm6 97:85 dla sYnth

Przypominam że w tym sezonie Open Cup będziemy mogli jeszcze śledzić poczynania PPP w lidze ctf oraz UVM i K31 w lidze RA3. Oprócz tego mamy Synthesis (oraz gp) w Pucharze Gs.net a także sIm, cW, u oraz DA w Międzynarodowym Ladderze CB. Tu warto nadmienić że te cztery ostatnie teamy zajmują obecnie miejsca między 18 a 24 (na 52 klany). Tak więc wrażeń nie powinno zabraknąć - oby chłopakom nie zabrakło pingu.

cOijN | 2003-02-11 03:28:27 +0100

odnosnie synthów... wlasnie dwa najlepsze polskich klanow [imho] urban terror [mowa to o r.i.p Avalanches i ciagle jakos dychajacym r3surrection] rozlecialy sie na rzecz... dywizji urbana w sYnth... [oprocz dywizji cs'a i co oni tam jeszcze maja...]
takze [jako byly Av ;p] zycze sYnthom wszystkiego najpodlejszego ;D [wiem wreda ze mnie ;p] i lagow az do 3 dziewiatek :P
j/k ofkoz
gl wsyskim polskim squadom w CB!

Nikon | 2003-02-11 03:48:39 +0100

Mecze byly ladne :P na niemieskim serve na osp5 przez pierwsze minuty bylo wyrownanie ale potem zaczelismy odskakiwac natomiast na osp6 u italiancow byla walka do samego konca przez wspaniale polskie lacza :) gg fianna

sama and met ping rox :)

Nikon | 2003-02-11 03:51:01 +0100

a i w gs jest sYnth qp i h ale rozgrywki w tym pucharze sie dla nas zakonczyly sYnth przegralo swoj mecz o wyjscie z grupy :) qp za duzo nie zrobilo a h nie gralo przez to ze lacze im szwankuje w cafe takze z gs.net cup interesowac nas powinny tylko juz finaly :D

Mattias | 2003-02-11 08:28:26 +0100

ale wiara miala zrabane pingi :/

Gravatar

JarlB | 2003-02-11 10:32:25 +0100

jesli sie nie myle to synth ma tez dywizje q2 z cala reprezentacja polski w skladzie....

Nikon | 2003-02-11 11:00:32 +0100

moze bedzie prosciej :)

cs = Fx
q2 = Pol
q3 = aod
Urt = r3+Av

zapraszam na irca jak ktos chce sie cos dowiedziec :) bo narazie to jest jedyn zrodlo informacji o nas :P www soon :D

Nikon | 2003-02-11 11:01:11 +0100

aj :) rtcw = c4

cOijN | 2003-02-11 12:44:56 +0100

scislej:
UrT = 1/2 Av + 1/2 r3
a tzw "sciepy" utworzyly 'tD [the dust], reszta niedobitkow poszla do jakis innyh a ja zostalem sam ;]
tworze jednoosobowy team`53:P
ale itak wszystko na H. no w UrT grac sie juz imho nie da ;/

bolomanrsquoek | 2003-02-11 13:29:14 +0100

wyglada na to ze tylko dywizja q3 odstaje poziomem od reszty w tym calym synth, cs tez chyba nie najmocniejszy polski tim o ile sie nie myle

Gravatar

yt1 | 2003-02-11 13:33:05 +0100

well done :D tylko ze te pingi... :(

Gravatar

c-load | 2003-02-11 13:51:07 +0100

boloman lol

slawek | 2003-02-11 13:55:45 +0100

Ładne lamki z tych Greków, skoro przegrywaja z jednym z najsłabszych teamów w Polsce (jak wykazały ostatnie Lanowe Mistrzostwa Polski w Tarnowie)
:D

Gravatar

sun | 2003-02-11 14:42:26 +0100

aod nie mialo najlepszego skladu w Tarnowie. Ladnie zagrali z grkami gratulacje :)

log | 2003-02-11 15:01:53 +0100

boloman, jak bylo widac na was ta dywizja w zupelnosci wystarcza. 4:0. Szczegoly na aod.ckt.pl w archwiwum.
Dowidzenia

bolomanrsquoek | 2003-02-11 15:43:14 +0100

log wasz 1 sklad kontra nasz 2, mecze bardzo wyrownane o tym mowisz???:ASd my nie umiescilismy na stronie kilkunastu meczy 2v2 i 3v3 z wami bo nie warto was pograzac

cannabis | 2003-02-11 15:48:19 +0100

bolo phi ;]

Gravatar

sun | 2003-02-11 15:58:59 +0100

boloman, co raz bardziej twoja osoba i klan mnie smiesza [sic!]. Wez sobie daruj co? Zalosne

t5-syn | 2003-02-11 16:07:43 +0100

eh lol jak wygrywacie max 20 fragami z klanem ktory ma rekruta w timie to gg graja najlepszy skladem heh

t5-syn | 2003-02-11 16:08:42 +0100

o sorry 25 w porywach do 29

t5-syn | 2003-02-11 16:11:03 +0100

sun a ty sie nie tracaj nie twoja sprawa siedz w tym historycznym DAi sie ciesz bo wy poziomem tez nic nadzwyczajnego reprezentujecie ;q

Gravatar

JarlB | 2003-02-11 17:01:24 +0100

nie ma to jak polska scena q3. ja @#$% czy wy zawsze sie musicie rzucac o jakeis @#$% pare fragow w jakims meczu? Dajcie se pokoj, boshe - synth jak wam przeszkadza to ze ktos cos do was ma to go olejcie, kuzwa to jest chyba latwe, jak kazdy bedzie lal na takie cos to bedzie moze spokoj na tej naszej lamerskiej scenie. Popatrzecie na q2. Oni do czegos doszli, a u nas dalej klotnie o jakies @#$% kilka fragow. Grow Up People !!!!
peace.

bolomanrsquoek | 2003-02-11 17:02:18 +0100

sun chyba sie potne z tego powodu,powiedz co mam zrobic zeby zostac twoim kolega ???:ASd

Gravatar

sun | 2003-02-11 17:18:30 +0100

ja @#$% n/c. lol

Zenith | 2003-02-11 17:20:16 +0100

yyy powinno byc chyba ...nie zabraklo niskiego pingu.. bo tak mozna przez to rozumiec, ze maja miec duzo pingu czyli wysoki :P
ale to tak na marginesie :]

Gravatar

xts | 2003-02-11 17:37:51 +0100

nikon po co robicie multi-klana
takie rzeczy sie robi dla sponsorow, a gowno znajdziecie.
Jezeli znajdziecie to oni gowno wam dadza.
a i btw niepowalczycie w oc zadlugo
ale i tak gl

Gravatar

c-load | 2003-02-11 17:40:56 +0100

xts chemy sprobowac a moze cos zdzialamy warto nic nam nie zaszkodzi wkoncu , pozatym nie liczymy na mroczne $ :D , a w oc bedziemy starac sie jak tylko mozemy by byc jak najdluzej chociaz masz racje szybko dojdziemy do finalu wygramy i po ptokach :/

Gravatar

xts | 2003-02-11 17:45:19 +0100

heheh :)))
spoko
ale mi sie to niewidzi tak jak wam

Nikon | 2003-02-11 18:26:28 +0100

xts ja z aod tam jestesmy bo to generalnie fajnie stworzyc co duzego a nie jakis szary klanik w ktorym malo sie dzije na mroczna kase nie licze bo to nie mozliwe w polsce chyba ze bym byl w arcy :P a to bym musial napierdalac w cs po 8 h dziennnie a ja nie mam na to czasu gram dla przyjemnosci a fx chce tam byc tylko za moja namowa :) a co z tego wyjdzie to zobaczymy bo jako jedyni nie zmienilismy nazwy jak bedzie www to bedzimy tam oficjalnie :P

Nikon | 2003-02-11 18:29:56 +0100

a i z tego calego teamu wsumie to tylko rtcw i q2 maja szanse na sponsora :) aod jak by dobrze nasciemnialo urt nie wiem a fx :) moze jak zownujemy was na finalach ligi xts :DD my ass musze jakis sabotarz zrobic z Fx|Ramzesem maskotka wojtasa:D

Gravatar

xts | 2003-02-11 20:44:56 +0100

kto ci powiedzial ze gram 8h dziennie w csa

bolomanrsquoek | 2003-02-11 22:26:56 +0100

wszyscy jestesmy bardzo pro ;saswADLSAD;DM,,AS

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63