sYnth vs gQg 2:0
wto, 11 marzec 2003 02:29:55 | Autor: Rozz | Quake 3 Arena
Synthesis zaliczyli kolejne zwycięstwo w CB Open Cup i zajmują pierwsze miejsce w grupie, bez porażki na koncie.
Tym razem dość łatwo pokonali Hiszpanów z gQg 155:70 na dm14 i 112:91 na ospdm5. Po screenach widać że pingi były tym razem po stronie Polaków, ale nie wiem na jakim serwerze odbywał się mecz. Raport CB ma być dopiero jutro. GG!







StaryOrgowicz_559 | 2003-03-11 05:29:51 +0100
Ciut maly ten pierwszy screen :D
#636481
c-load | 2003-03-11 07:38:53 +0100
ta cos maly , a grac to gralismy w holandi na gamepoint'cie ;P
#636484
Razor | 2003-03-11 07:43:33 +0100
zadna rewelacja widzac ping przeciwnika...
#636485
kon1o-MATURA | 2003-03-11 08:09:17 +0100
dajcie scrina normalnego :P gg sYnth
#636487
Mattias | 2003-03-11 08:45:21 +0100
no niezle panowie ;)
#636488
nxs.rush | 2003-03-11 11:20:52 +0100
rzeczywiscie ping sprzyjal naszemu zespolowi. ale coz, nie umniejsza to kolejnej wygranej sYnth. GG i GL w kolejnych walkach.
#636496
eng | 2003-03-11 17:12:29 +0100
czyli cio ? awans bedzie :)
#636545
trud | 2003-03-11 17:47:18 +0100
nie przesadzajcie...ping to nie wszystko:) synth sa naprawde niezli:)
#636550
Zaloguj się by dodać komentarz.