Szansa dla Każdego!!!
pią, 16 wrzesień 2005 12:15:10 | Autor: RedakcjaORGa | Quake 3 Arena
Nasz serwis organizuje weekendową akcję pod dumnie brzmiącą nazwą - Łap newsa - przeznaczoną dla każdego z naszych użytkowników - NIE REDAKTORÓW. Nagrodą dla Was uczestników będzie status redaktora z możliwością pisania newsów dla 3 najlepszych osób.

Zasady konkursu są proste: W trakcie weekendu, do niedzieli 18.09.2005 23:59 nadsyłajcie swoje propozycje newsów na adres MateoMartinezz i .::SZAKAL::.. Newsy mogą być w pełni HTMLowe, o tematyce związanej z Q3, gamingiem; jak najatrakcyjniejsze, własne! (plagiatom STOP!). Pamiętajcie, że poza treścią merytoryczną liczy się styl, gramatyka oraz ortografia. Od poniedziałku do wtorku obydwaj przeglądniemy i ocenimy Wasze propozycje, a we środę ogłosimy wyniki. Oczywiście 3 naszym zdaniem najlepsze prace zostaną umieszczone na ORGu.
Jak wspominaliśmy, autorzy trzech najlepszych prac dostaną możliwość pisania na naszym serwisie, na stronie głównej. Mam nadzieję, że w poniedziałek zastaniemy skrzynki przepełnione newsami :D.





bryan | 2005-09-16 12:29:08 +0200
to ja sie wypisuje z redakcji bo chce wziac udzial :D:D:D
nie no joke:P
powodzenia uczestnikom zycze ;)
#725865
Mav_8217 | 2005-09-16 12:32:35 +0200
ale plz zmniejszcie ilość tych niepotrzebnych ’ów, bo mi całego newsa zakrywacie a to ’troszkę’ ważniejsze jest =o
#725867
dinh|linx | 2005-09-16 12:38:33 +0200
w zasadzie robicie to po to zeby znalesc kogos kto oprocz mava misiexa i kogos tam jeszcze pisal newsy ;D bo sorka ale az taaaaaaaaakiej duzej kadry redatorskiej nie macie;p wiekszosc z redaktorow szybko rezygnuje bo ma slomiany zapal ;p... wiem bo ja tak mialem ;D
#725868
eXe|Korol | 2005-09-16 12:43:00 +0200
nie ma komu pisac newsow :> ?
#725869
Mav_8217 | 2005-09-16 12:46:31 +0200
Korol - na tą stronę wchodzi ok. 5000 ludzi dziennie, po prostu procent ludzi komentujących newsy jest b. mały. Na ESP jeszcze mniejszy btw.
#725870
MateoMartinezz | 2005-09-16 13:02:55 +0200
chodzi o to, aby sposród wielu nowych użytkowników dać szansę tym którzy rzeczywiście mają do tego predyspozycje.
Na orgu, ze starej ekipy, przynajmniej każdy raz miał szansę pisac newsy - sami widzicie ile z tego zostało. Od paru miesięcy notujemy wzrost liczby rejestracji nowych użytkowników - może któryś z nich będzie miał chęć pisania - dlatego serdecznie zapraszamy do konkursu
#725871
edix | 2005-09-16 13:25:10 +0200
jak znajde chwilke czasu to moze cos wyskrobie.. :)
#725876
Blizzen | 2005-09-16 14:12:02 +0200
BloodPaint ....=) to jest Twoja chwila prawdy :))))
#725880
Pawuj | 2005-09-16 14:19:40 +0200
ja slabo pisze ale cos napisze moze dla zabawy =D
#725875
ToTo | 2005-09-16 14:35:20 +0200
przecież ty masz redaktora ;]
#725882
bryan | 2005-09-16 14:53:33 +0200
na ect2v2 :)
#725883
junqer | 2005-09-16 15:00:27 +0200
’BloodPaint ....=) to jest Twoja chwila prawdy :))))’
Blizzen, ale ja prosze, bez takich zartow :)
Gdybym umial pisac to moze bym cos napisal, ale ze nie umiem to nie napisze :p
#725884
[M]aniek | 2005-09-16 15:13:03 +0200
Pawuj za mnie, bo nie gram juz to malo pisze, a status redaktora musi pozostac w rodzinie ;p
#725885
zgr3dek | 2005-09-16 15:18:08 +0200
powodzonka
#725886
gr. | 2005-09-16 15:18:49 +0200
zaloze fake konto, wygram ten konkurs, a pozniej ujawnie sie ze to ja hrhrhrhrhrh
#725887
nergal | 2005-09-16 15:50:42 +0200
ooooooooooo
#725225
k3m | 2005-09-16 16:09:08 +0200
Bantumi i Rafał - do roboty! :D
#725888
szaq | 2005-09-16 16:12:06 +0200
Emil, namierzymy Cię, dostaniesz dożywotniego BANA na stronę Ligi Polskich Rodzin i nigdy nie poznasz Romka Giertycha :b
#725889
gr. | 2005-09-16 16:13:26 +0200
wystarczy mi uscisk dloni i autografy Leppera nabyte jakis miesiac temu na Kadzielni w Kielcach ;D
#725890
pepz | 2005-09-16 16:15:39 +0200
Powodzenia ;-)
Ja osobiście piszę mało bo nie umiem wyszukiwać sobie tematów dlatego z góry zaznaczylem, że mogę zająć się ECT.
#725891
eng | 2005-09-16 17:43:17 +0200
bantumi i rafal - serdecznie zapraszamy o/
edit o fuck k3m juz mnie ubiegl z komentarzem ;d
#725893
zetunio | 2005-09-16 18:02:04 +0200
kogo to obchodzi :P :DD
#725895
Blizzen | 2005-09-16 22:17:18 +0200
@Junger ale to nie jest zart ....centralnie ten koles pisze na forum bardzo duzo i pewnie by chcial zostac redaktorem=)a teraz ma na to szanse. ja gbym umial pisac to bym sobie sprobowal a zenie umiem to kupa xD
hehe .. pozdro
#725908
fredi | 2005-09-17 10:15:22 +0200
gr zeskanuj, zrob zdjęcie prosze! zawsze chciałem mieć autograf Andrzejka Lepperka na pulpicie ;D
#725923
gr. | 2005-09-17 12:58:22 +0200
hahah lol :D
#725934
pawson | 2005-09-17 19:52:49 +0200
rofl jaki konkurs ;dddddddddddddddddddd
#725968
Zaloguj się by dodać komentarz.