ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Szansa dla Każdego!!!

pią, 16 wrzesień 2005 12:15:10 | Autor: RedakcjaORGa | Quake 3 Arena

Nasz serwis organizuje weekendową akcję pod dumnie brzmiącą nazwą - Łap newsa - przeznaczoną dla każdego z naszych użytkowników - NIE REDAKTORÓW. Nagrodą dla Was uczestników będzie status redaktora z możliwością pisania newsów dla 3 najlepszych osób.

Zasady konkursu są proste: W trakcie weekendu, do niedzieli 18.09.2005 23:59 nadsyłajcie swoje propozycje newsów na adres MateoMartinezz i .::SZAKAL::.. Newsy mogą być w pełni HTMLowe, o tematyce związanej z Q3, gamingiem; jak najatrakcyjniejsze, własne! (plagiatom STOP!). Pamiętajcie, że poza treścią merytoryczną liczy się styl, gramatyka oraz ortografia. Od poniedziałku do wtorku obydwaj przeglądniemy i ocenimy Wasze propozycje, a we środę ogłosimy wyniki. Oczywiście 3 naszym zdaniem najlepsze prace zostaną umieszczone na ORGu.

Jak wspominaliśmy, autorzy trzech najlepszych prac dostaną możliwość pisania na naszym serwisie, na stronie głównej. Mam nadzieję, że w poniedziałek zastaniemy skrzynki przepełnione newsami :D.

bryan | 2005-09-16 12:29:08 +0200

to ja sie wypisuje z redakcji bo chce wziac udzial :D:D:D
nie no joke:P
powodzenia uczestnikom zycze ;)

Mav_8217 | 2005-09-16 12:32:35 +0200

ale plz zmniejszcie ilość tych niepotrzebnych ’ów, bo mi całego newsa zakrywacie a to ’troszkę’ ważniejsze jest =o

dinh|linx | 2005-09-16 12:38:33 +0200

w zasadzie robicie to po to zeby znalesc kogos kto oprocz mava misiexa i kogos tam jeszcze pisal newsy ;D bo sorka ale az taaaaaaaaakiej duzej kadry redatorskiej nie macie;p wiekszosc z redaktorow szybko rezygnuje bo ma slomiany zapal ;p... wiem bo ja tak mialem ;D

eXe|Korol | 2005-09-16 12:43:00 +0200

nie ma komu pisac newsow :> ?

Mav_8217 | 2005-09-16 12:46:31 +0200

Korol - na tą stronę wchodzi ok. 5000 ludzi dziennie, po prostu procent ludzi komentujących newsy jest b. mały. Na ESP jeszcze mniejszy btw.

MateoMartinezz | 2005-09-16 13:02:55 +0200

chodzi o to, aby sposród wielu nowych użytkowników dać szansę tym którzy rzeczywiście mają do tego predyspozycje.

Na orgu, ze starej ekipy, przynajmniej każdy raz miał szansę pisac newsy - sami widzicie ile z tego zostało. Od paru miesięcy notujemy wzrost liczby rejestracji nowych użytkowników - może któryś z nich będzie miał chęć pisania - dlatego serdecznie zapraszamy do konkursu

Gravatar

edix | 2005-09-16 13:25:10 +0200

jak znajde chwilke czasu to moze cos wyskrobie.. :)

Blizzen | 2005-09-16 14:12:02 +0200

BloodPaint ....=) to jest Twoja chwila prawdy :))))

Pawuj | 2005-09-16 14:19:40 +0200

ja slabo pisze ale cos napisze moze dla zabawy =D

ToTo | 2005-09-16 14:35:20 +0200

przecież ty masz redaktora ;]

bryan | 2005-09-16 14:53:33 +0200

na ect2v2 :)

junqer | 2005-09-16 15:00:27 +0200

’BloodPaint ....=) to jest Twoja chwila prawdy :))))’
Blizzen, ale ja prosze, bez takich zartow :)
Gdybym umial pisac to moze bym cos napisal, ale ze nie umiem to nie napisze :p

[M]aniek | 2005-09-16 15:13:03 +0200

Pawuj za mnie, bo nie gram juz to malo pisze, a status redaktora musi pozostac w rodzinie ;p

zgr3dek | 2005-09-16 15:18:08 +0200

powodzonka

gr. | 2005-09-16 15:18:49 +0200

zaloze fake konto, wygram ten konkurs, a pozniej ujawnie sie ze to ja hrhrhrhrhrh

nergal | 2005-09-16 15:50:42 +0200

ooooooooooo

k3m | 2005-09-16 16:09:08 +0200

Bantumi i Rafał - do roboty! :D

szaq | 2005-09-16 16:12:06 +0200

Emil, namierzymy Cię, dostaniesz dożywotniego BANA na stronę Ligi Polskich Rodzin i nigdy nie poznasz Romka Giertycha :b

gr. | 2005-09-16 16:13:26 +0200

wystarczy mi uscisk dloni i autografy Leppera nabyte jakis miesiac temu na Kadzielni w Kielcach ;D

pepz | 2005-09-16 16:15:39 +0200

Powodzenia ;-)
Ja osobiście piszę mało bo nie umiem wyszukiwać sobie tematów dlatego z góry zaznaczylem, że mogę zająć się ECT.

eng | 2005-09-16 17:43:17 +0200

bantumi i rafal - serdecznie zapraszamy o/
edit o fuck k3m juz mnie ubiegl z komentarzem ;d

Gravatar

zetunio | 2005-09-16 18:02:04 +0200

kogo to obchodzi :P :DD

Blizzen | 2005-09-16 22:17:18 +0200

@Junger ale to nie jest zart ....centralnie ten koles pisze na forum bardzo duzo i pewnie by chcial zostac redaktorem=)a teraz ma na to szanse. ja gbym umial pisac to bym sobie sprobowal a zenie umiem to kupa xD
hehe .. pozdro

fredi | 2005-09-17 10:15:22 +0200

gr zeskanuj, zrob zdjęcie prosze! zawsze chciałem mieć autograf Andrzejka Lepperka na pulpicie ;D

gr. | 2005-09-17 12:58:22 +0200

hahah lol :D

pawson | 2005-09-17 19:52:49 +0200

rofl jaki konkurs ;dddddddddddddddddddd

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63