ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Szczegóły ESWC Masters już znane!

śro, 19 marzec 2008 18:57:01 | Autor: Irae | Inne


Na stronie głównej ESWC (Electronic Sports World Cup) pojawiła się od dawna wyczekiwana przez społeczność graczy wiadomość. Sprecyzowane zostały szczegóły odnośnie tegorocznego "Mundialu Gier". Poszczególne rozgrywki na platformach turniejowych zostaną zlokalizowane w

 Palais Omnisports Paris Bercy Arena w Paryżu.


Cała impreza odbędzie się w dniach od 4 do 6 lipca. Uczestnicy grać będą na wysokiej klasy sprzęcie dostarczonym przez firmy Packard Dell oraz Intel. Rozgrywki będą oczywiście otwarte dla publiczności. Nas ta impreza interesuje ze względu na obecność Quake 3 Arena. Limit graczy wynosi 20. Cztery miejsca zarezerwowane są dla graczy francuskich, natomiast 16 pozostałych slotów zostanie rozdysponowanych pomiędzy graczy wybranych z grona składających aplikacje. Oczywiście na turnieju o takiej randze nie może zabraknąć środków materialnych w postaci dolarów i to niemałej ich ilości. Za pierwsze miejsce przewidziana jest nagroda w wysokości $2,500 i kolejno $1,500 i $1,000 za miejsca drugie i trzecie.  Dodatkowym finansowym atutem jest tutaj opłacenie wyjazdu do USA na turniej główny dla osób z miejsc 1-3.
Od 20 marca rozpoczyna się przyjmowanie zgłoszeń kandydatów, które potrwa do 20 maja. Dnia 28 tegoż miesiąca (środa) podane zostaną oficjalne wyniki graczy którzy uzyskali kwalifikacje. Całość można śledzić na tej stronie.
Źródło: ESWC

yac | 2008-03-19 20:15:22

w sumie lipna kasa, jak na event roku.

srakal1ty | 2008-03-19 20:27:42

No i to zdanie, że 'grać będą na wysokiej klasy sprzęcie, etc'. Przecież 125 fps w q3 można uzyskać już na geforce 2 i jakimś starusieńkim procku poniżej 1 ghz :). A myszy i takie tam chyba będą mieli swoje?

EDIT: no i z tą kasą też jakiś śmiech. Rozumiem, że q3 to gra sprzed potopu, ale mogli chociaż uciułać te 5000 dolców dla zwycięzcy - żeby chociaż za przejazd np z Polski i z powrotem się zwróciło :x

Irae | 2008-03-19 20:33:24

co do sprzętu to wiesz lepiej brzmi i wygląda sprzęt załóżmy jakieś 2 rdzenie ze 2 giga ramu i jakiś geforsik 256 mb niż gra na złomach albo każą przywozić swoje prawda?

co do kasy to 2,500$ piechotą nie chodzi, prawie 2 średnie krajowe :P

srakal1ty | 2008-03-19 20:45:18

Brzmi lepiej ale nie robi różnicy :P

ff_ave | 2008-03-19 21:20:26

tu chyba chodzi o turniej masters a nie o glowny turniej eswc

THRAWN | 2008-03-19 21:49:34

czytać umiecie niema co xD

Gravatar

guhard | 2008-03-19 22:44:07

dlaczego @#$% mam pustego niusa? :O

Gravatar

ads | 2008-03-19 23:00:05

ja tez mam pustego

[M]aniek | 2008-03-19 23:19:59

Po kliknięciu w komentarze nie widać treści, a tak to jest :D
Jeśli ktoś chce się dowiedzieć dlaczego, to zapraszamy na stanowisko redaktora ;p

move | 2008-03-20 00:11:03

już nie ma pustego

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  2. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  3. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  4. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  5. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  6. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026
  7. Magus napisał post: mape znalazlem :) jak odpale to posle jakiego screena / szukam starej mapy: M-City
  8. Szczawson napisał post: panie chooy i Martinez, macie jakieś foty z judgement night? / O By cię chuj jak mnie tu dawno nie było
  9. Requiem napisał post: Przeszukałem swoje zbiory i płytki, ale niestety nie posiadam tej m... / szukam starej mapy: M-City
  10. Magus napisał post: inna nazwa pliku to MLM_08.bsp / szukam starej mapy: M-City
  11. Magus stworzył temat: szukam starej mapy: M-City
  12. Szczawson napisał post: Czołem martinezu. Daj znać, pogadałbym. Na GG cię nie ma. Może what... / Wielkie plany, wielka iluzja i wielkie... rozczarowanie?
  13. Szczawson napisał post: Trójmiasto to daleko. Wszyscy siedzą na Śląsku albo małopolskie / Piwo w Krakowie
  14. Requiem napisał post: A czy ktoś z Was rezyduje albo bywa w Trójmieście albo okolicy? :D / Piwo w Krakowie
  15. MateoMartinezz napisał post: hej - i jak tam Wasze wnioski po latach? Gdzie jesteście i czy jes... / Wielkie plany, wielka iluzja i wielkie... rozczarowanie?

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 58