Szczęśliwego Nowego Jorku!
śro, 31 grudzień 2003 16:33:16 | Autor: RedakcjaORGa | Quake 3 Arena
Już niedługo, bo za 5 godzin i 31 minut powitamy nowy rok. Co nam przyniesie? Tego nie wiadomo, chcielibyśmy jednak życzyć wam świetnego sylwestra i jeszcze lepszych imprez w nadchodzącym roku. Aby spełniły się wasze najskrytsze marzenia i najzuchwalsze plany na przyszłość (:D). A teraz idziemy na imprezy, bawcie sie dobrze i uważajcie na latające butelki!






bryan | 2003-12-31 16:39:13 +0100
kutfa moje oczy :D
#667328
sYnth|Bubu | 2003-12-31 16:40:24 +0100
Szczesliwego :P
btw fajny obrazek ::D
#667329
tofu | 2003-12-31 16:41:03 +0100
jak cos to dosiego roku i tego no duzo chajcu pomyslnosci i oby chlanie i jaranie nam staniało i nasze kompy pociagnely dooma :-)))
#667330
baxowy | 2003-12-31 16:42:11 +0100
Bubu wszystko co jest moje jest piekne :D
#667331
Rozz | 2003-12-31 16:45:45 +0100
Szczesliwego Roku Nowego !
#667334
sYnth|Bubu | 2003-12-31 16:47:43 +0100
jak ten obrazek jest baksa to cofam moj 1 koments !
;]
#667336
gr. | 2003-12-31 16:48:15 +0100
widzialem ten obrazek ale w wersji bez swiatla ze stroboskopow ;q:D a za zyczenia dziekuje =o i wzajemnie :>>
#667337
freak | 2003-12-31 16:58:06 +0100
duizo fragów, mało lagów !
#667339
ramm | 2003-12-31 16:59:02 +0100
niezły oczojeb...
#667340
rkniunia | 2003-12-31 17:01:59 +0100
5 godzin i 31 minut ? a nie za 7 godzin? a moze sie myle :D
#667342
lcf | 2003-12-31 17:06:03 +0100
nie ma sie z czego czesać jeszzce pare takich dni i kaput :)
#667343
dadek | 2003-12-31 17:11:02 +0100
Fajnie te ludziki podskakują :D
#667345
ca1 | 2003-12-31 17:12:39 +0100
nowy rok przynesie nam wiekszy vat na neta ;/
Wesolego nowego roku matkojebcy :d
#667346
ca1 | 2003-12-31 17:13:37 +0100
buhaahahahah , moj kumpel idize na lesb party no niemoge ;d
, a gdzie wy sie wybieracie?? niewmocie ze przy kompie ;P
#667347
damndog | 2003-12-31 17:20:11 +0100
jej, jakie oczoiebne ;x
heppy next year! :*
#667348
HaSu_Szlauf | 2003-12-31 17:20:56 +0100
tjaaaa, szczesliwego... :)
#667349
GrimmY | 2003-12-31 17:33:23 +0100
szczesliwszego nowszego roku :D
#667351
ur!mepl | 2003-12-31 17:33:28 +0100
pff slepne... :D
szczesliwego nowego roku miski :***
#667352
b31m0 | 2003-12-31 17:35:01 +0100
za*je*bis*tej zabawy sylwestrowej i szczesliwego nowego roku!!! :D i zebyscie wszyscy znalezli droge do sedesu w razie potrzeby ;]]]
#667353
rkniunia | 2003-12-31 17:36:01 +0100
A ja wlasnie siedze przy kompie :) moze kilku qmpli przyjdzie ale nic pic nie bedziemy :]]
#667354
vult | 2003-12-31 17:40:50 +0100
zycze wam byscie w nowym roku nosili dynamit w kroku i posuwali swierzy towar popijajac przy tym browar :D ( redakcja ma wczesniej nowy rok bo maja bibe w innej strefie czasowej :p)
#667355
Q3SHSZTR@VEL | 2003-12-31 17:49:10 +0100
Szczesliwego Nowego ROKU i łapcie fragi tak jak muj kolegoa mówi rze gra w q3 i widzi boty a wrzczewistości napierdala ludzi na imprezie dobra ide go usp[okojic
#667356
putek | 2003-12-31 17:53:26 +0100
Dzieki Wam i rowniez WSZYSTKIEGO CO NAJ...!!! pozdrawiam, udanych imprez sylwestrowych
#667357
zoom | 2003-12-31 17:56:44 +0100
Kiedys byla taka gra w bilarda gdzie na opakowaniu pisalo ze osoby z padaczka nie moga w to grac to samo powinno byc przy tych gifach :-))))
Szczesliwego Nowego roku :-) peace !
#667358
zoom | 2003-12-31 17:59:08 +0100
BTW o 00:00 robimy spotkanie na dm6 kolo quada :-) napijemy sie pogadamy i bedzie ok :-DDDDD
ping nie gra roli :-P
#667359
zoom | 2003-12-31 18:00:36 +0100
Q3SHSZTR@VEL - tobie tez zycze zebys troche ortografie podszlifowal ;-D bo jak widze (rze) to mnie skreca :-D
#667360
SAI4H | 2003-12-31 18:05:08 +0100
Szczesliwego! ;]
Jak kogos wkurwia obrazek to niech sobie nacisnie "zatrzymaj" w przegladarce (obok odswiez dla niekumatych..).
#667361
fredi | 2003-12-31 18:05:24 +0100
ok zoom ale każdy przynosi dla siebie trunki ;)
No i dzięki za ostrzezenie przed butelkami bo będzie sie działo więc nie wykluczam ze butelki tez beda latac
Edit:
Aha jeszcze
szczęsliwego nowego roku
#667362
Qelo | 2003-12-31 18:23:40 +0100
Ludzie normalnie jestescie na mase pozdro dla all
i szczesliwego NY
Mam pomysl o 0:00 spotykamy sie i wszyscy naraz robimy killitself czy jakos tak :D:D:D:D
#667365
gr0m | 2003-12-31 18:25:45 +0100
dj sie rozkrecil :D rozkrecil tam bude...
wszystkiego najlepszego w nowym roku!! :)
#667367
MaxDamage | 2003-12-31 18:28:05 +0100
Wszystkiego naj naj naj wam zycze i zebyscie sie wspaniale bawili, chcialbym tez aby nowy rok przyniosl nowe :p ceny lacz (nizsze ofkoz) nio i szybsze lacza.
uspokajam tez tegorocznych maturzystow, zostalo nam jeszcze 5 miechow zycia :d
HF pipol!!!
#667368
nxs.mlk | 2003-12-31 18:28:40 +0100
wszystkiego naj le psze go :)
#667369
BobeK | 2003-12-31 18:33:43 +0100
gl urinal ...
:DD
(Jakoś tak mija rocznica finału ECT#3 :D)
#667370
eng | 2003-12-31 18:37:54 +0100
maxdamage cicho badz :} Happy new year too :*
#667371
miKe^ | 2003-12-31 18:48:41 +0100
dobra szczęśliwego nowego roq! Ja wraz z mą ekipą "nieposkromionych hultaji" lece walczyć za lepszą przyszłość =*
#667374
xenq | 2003-12-31 18:57:07 +0100
Robimy gdziesz około 00:00 piramide na jaims servie np s1.battle.pl albo inny :D
#667375
rizik | 2003-12-31 19:01:20 +0100
hsahshasahhsa tak tak grajcie w q3 podczas sylwka!!
shsahhhahsahshahsahsa zal dupe sciska
#667376
Mattias | 2003-12-31 19:14:02 +0100
bardziej oczojebnego obrazka niedalo sie znalesc ? :P
#667378
koRek | 2003-12-31 19:14:12 +0100
yy...co ja Wam moge zyczyc :P ogolnie, ORG'owi tego, by wreszcie zmienili tą szate graficzną :P a wszystkim pozostalym, udanego Sylwka, no i tego co zwykle, czyli by "nadchodzący rok był lepszy niz poprzedni" :D
#667379
Fractal | 2003-12-31 19:23:07 +0100
wesolego hanuka HEJ!
oops to nie to...
happy new jear! HEJ!!
#667332
eng | 2003-12-31 19:26:40 +0100
ale o co wam chodzi z tymii gifkami , sa sypatyczne , maja klimat i pasuja do dzisiejszego dnia a jak komus one raza w oczka to niech sobie okulary sloneczne sprawy , ye burn baby !
#667327
szaky | 2003-12-31 19:30:19 +0100
Szczesliwego Nowego Roku...
#667326
n4rf | 2003-12-31 20:16:33 +0100
duzo fragow w nowym roku ;)
#667309
kucu | 2003-12-31 20:30:10 +0100
wszystkiego naj :) zum jezeli flaszke i cycki mozna nazwac dm6 to sie spotkamy ;D
narka wam w starym roku
#667306
melanz | 2003-12-31 20:55:13 +0100
Zeby ten przyszly byl lepszy od tego co wlasnie sie konczy... (duzo lepszy dla mnie).
Wszystkiego naj...
Wlasnie dochodze do siebie :)))
#667305
szaky | 2003-12-31 21:04:27 +0100
A na jakim serwerze bedziecie swietowac kolo tego quada? Moge sie dolaczyc...?
#667302
g0ld | 2003-12-31 21:30:52 +0100
hihihohohyhyhahahehe blek ups sory za bekniecie :D happy new year !!!
#667290
jarq. | 2003-12-31 21:33:08 +0100
jeszcze 2h i 28 min. .... o qrde wiec co ja tu robie??? - aha :D no wlasnie najlepszego :)
#667311
Fractal | 2003-12-31 21:44:34 +0100
2h 16m left :)
#667284
lukas_1 | 2003-12-31 22:13:15 +0100
hmmm 2 razy sie dopisalo :/ no nic to drugie sie nie da skasowac (bo jestem lama :P) czytac powyzej
#667285
lukas_1 | 2003-12-31 22:13:40 +0100
Raz na 4 lata wypada zostac ze starszymi :) Wiec w tym roku spedzam sylwka z rodzinka :P 1h47 mins left
QUOTE:
A na jakim serwerze bedziecie swietowac kolo tego quada? Moge sie dolaczyc...?
#667287
r0s | 2003-12-31 22:21:47 +0100
Ja równiez dzis swietuje ze starymi... yeah, juz tylko 1:41. Gdzie robimy pierwsze fragi w 2004?
#667286
g0ld | 2003-12-31 22:40:15 +0100
kogo pierwszego zfragowac w 2004 roku? :D jeszcze 4800 sekund zostalo :D
#667283
Dybikowsky | 2003-12-31 23:22:41 +0100
Ciekaw jestem, czy na imprezie ktoś posłucha "Farben Lehre - Judasz"?. Fajna piosenka, mimo że niecenzularna :)
Jaka twoja cena....
....byś brata sprzedał....
....Jaka twoja cena....
...byś kupić się nie dał....
....Jaka twoja cena....
....byś brata sprzedał....
....Jaka twoja cena.... OPORTUNISTO @^%(@&%@)
(Teledysk tego znajdziecie w www.akuku.pl/link_frameset.php?strHref=http%3A%2F%2Fwww.offmusic.pl%2Ffarben%2Findex.html)
Aha: szczęśliwego nowego roku życzą: John Carmack, Tim willits, john romeo, raven software, alex munro, xaero, julie, Alicja, Blaskowicz, Kyle Katarn, Max Payne, Serious Sam, jakiś skaarj, Ryu, Ayu tukimiya, Sol, Hugh Hefner, Andrzej Lepper, Caleb, Smuggler, Niobe, Neo, Jack Nicholson, Postal Dude, Larry, Lula, Heather, Cyberdemon, lost soul, Gordon Freeman, J.A.C.K., Czarny Iwan, Rozz, ja oraz stado tych wszystkich panzerkleinów, shamblerów, wormsów, skaarjów, beheadów, h4x0rów, gangsterów, GT-owców, predatorów, indyków, oraz cała reszta, nie ważne czy to wróg czy sojusz. :)
#667264
SAI4H | 2003-12-31 23:36:22 +0100
POwIEM wam ze jest
zajebiscie... a mialo byc chujowo
ale kolega zrobil w chacie
i tak sobe wypuilismy
po 3 browarki
i do tego troche winka i kawke
i wrovillem do domuuu
i siedze przed komepm do godziny 0 ze starymi
bo jestem taki doberze wychowany i ze starymi kielonka szampana wypije i jeszcze potem gdzies w pol do pierwszej sobie pojde na miasto i wypije 2 bro :D
i to mi sie podobaaaaaa
bawcie sie dobzre tak jak ja :):)
#667246
p41n | 2003-12-31 23:43:11 +0100
siema zycze wszystkim naj naj, i lekkiego kaca jutro, wiem ze w moim przypadku lekki to on nie bedzie... jeszcze raz wszystkiego naj..
#667233
SAI4H | 2003-12-31 23:54:57 +0100
STOOOO LST STO LATTTTTT :D ide grac w kulki hehe4heeeeeeeeeee; o a potem na misasto :P mam nadal duzo picia i palenia |-))
#667381
Fractal | 2004-01-01 00:04:38 +0100
HAPPY NEW YEAR WVERYONE! i mnustfo fragoow na przystafke ;)
#667382
NemiX | 2004-01-01 00:13:37 +0100
Oby nowy rok upłynoł pod znakiem Quake'a:)))
#667383
ATi | 2004-01-01 00:19:24 +0100
wszystkiego naj 4 all
#667384
r3v_M1RO | 2004-01-01 00:20:12 +0100
Happy New Year 2004. Oby nowy rok byl lepszy od poprzedniego.
Rok 2003 byl rokiem quake 3
niech rok 2004 bedzie rokiem quake 4
:)
Pozdrawiam i zycze mnostwa fragow w nowym roku
#667385
wishoza | 2004-01-01 00:52:37 +0100
życze wam wszystkigo najlepszego w new year !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ludzie zebyscie mieli z najblizszymi dobre kontakty i wogole all naj naj naj
btw najebalem sie :D i zOWNowałem fest w q3 tdm przegiecie neiwiedzialem ze jak jestes pijany o tak sie gra ładnie :AS:DAS:DAS:DAS: musz zaczac pic czesciej kolesie latali po scianach :D (przez ta gre jedna mam wiecej akcii do filmu niz niż dotychczas) nie zwracajcie uwagi tak fet na to co pisałem bo jestem prawie troop i jeszcze raz HEPI NIU IR !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
#667388
SAI4H | 2004-01-01 01:12:39 +0100
kOCHAM was ludzie ;*******
doabgra dobra mozna uznacz ze wrocilem
do domui........ juz wytstarzcy picia. :P
i tak jiuz mi sie nie hchce
pobaowalowalem
i wystarzcvy :D
SYLWESTER YDANY!
:D UDANY znacszy :D
#667389
KieszonkowyZabojca | 2004-01-01 01:26:15 +0100
dosiego all!!!
#667390
SAI4H | 2004-01-01 03:04:50 +0100
hehhe teraz mi sie ten obrazek podoba przyznac musze
dziekuje za wstawienie go w to zaszczytne miejsce
elo
#667396
KieszonkowyZabojca | 2004-01-01 03:08:18 +0100
jazda!!(gram w Q3:))
#667397
SAI4H | 2004-01-01 03:16:09 +0100
:ASD
tralalalaaaaaaaaaaaa ;o
#667398
putek | 2004-01-01 05:28:54 +0100
no wlasnie dotarlem z imprezy, bylo SUPER!!! zarazem inaczej niz zwykle;]]] pozdro 4 all, ide spac;]
#667402
cgx*blk | 2004-01-01 06:03:57 +0100
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaalee jstem zajebany.... :D
pozdro 4 all qiiakeers in the worlld
GIE GIE !!! :DDDDDDD
#667403
gruson | 2004-01-01 06:59:57 +0100
a ja chcialem powioedziec ze musze jszcze pozmywac zanim starsi wroca ;xxx
s4i ale sylwka bez kompa to spedzic nie mogles co ?:p
tak sobie gadam sam do siebie na ircu >:( i chcialem zauwazyc ze jest juz jasno a na polsacie leca power rangers... co wy na to ?:p
ffs ? ; D
fish go m00?
#667404
vTm | 2004-01-01 10:30:56 +0100
najlepszego :] ps. sory ze tak pozno ale wczesniej mi sie nie chcialo
#667405
3st | 2004-01-01 10:51:38 +0100
aloha
#667407
fredi | 2004-01-01 11:59:33 +0100
A ja byłem i taka impreza, jednak butelki nie latały ale śnieg był i się śniegiem palilismy
#667409
bfr_aka_pablonzo | 2004-01-01 12:07:00 +0100
@#$% saibot, ale oczojebne te gify :o jak tu wszedlem to myslalem, ze oslepne :d
#667410
baxowy | 2004-01-01 12:38:23 +0100
bfr palo odwal sie od gifow :D
#667411
bfr_aka_pablonzo | 2004-01-01 13:08:03 +0100
ssij moj kij ! :D
#667414
... | 2004-01-01 13:15:07 +0100
ihhaaaaaaaa :p
#667416
KieszonkowyZabojca | 2004-01-01 13:53:15 +0100
wiem że to nie na miejscu ale niech ktoś mi powie jak się konwertuje demka na filmik. Mój numer gg:4692547 thx z góry
#667420
kucu | 2004-01-01 13:59:13 +0100
wrocilem se i ide spac :]
#667422
b31m0 | 2004-01-01 13:59:25 +0100
kutwa a ja dalej jestem pijany :D wszystkiego dobrego!
#667423
orbital | 2004-01-01 14:01:40 +0100
oczojebny news
#667424
coolfon | 2004-01-01 14:06:54 +0100
gify sa zajefajne :) Hepi Nju Jer!
#667425
viltZz | 2004-01-01 14:16:13 +0100
hehe bolesne trzezwienie;D
#667426
baxowy | 2004-01-01 14:30:19 +0100
coolfon zeglarzu :D wiesz co dobre
/przybij piontke/
#667427
Sajrus | 2004-01-01 15:03:17 +0100
@#$%!, a tak bardzo chciałem mieć pierwszy komentarz w roku! ehh, tak to jest jak się @#$% pije całą noc :/
#667434
SAI4H | 2004-01-01 15:35:20 +0100
a ja wypilem do 23 co mialem wypic u kolegi, potem w domu do polnocy.... i poszedlem na miasto, wrocilem gdzies po pierwszej bo syf byl ogolnie... nie mialem sily chodzic... ;o
#667437
b31m0 | 2004-01-01 15:52:00 +0100
mnie o 23 znieśli kumple nieprzytomnego do chaty :o tyle miałem z zabawy sylwestrowej :/ obudziłem się rano z takim bólem głowy że mnie prawie roznosiło... i ogólnie zjebałem na całości :(
#667439
eng | 2004-01-01 16:12:16 +0100
bo pic to trza umiec :P
#667442
MaxDamage | 2004-01-01 16:14:55 +0100
U mnie biba byla mega , 87 osob w jednym domu... koles mega odwazny ze sie na to zgodzil, i wszyscy przyszi :o Mowi ze widzial przystanek jak auitobus podjezdzal i pelny wiary , i wszyscy lancuszkiem do niego wala to sie zalamal :D ALe bylo super , wszyscy rano pomogli sprzatac, przy tylu ludziach w 15 min dom byl prawie jak nowy :p Obylo sie bez uszkodzen wiekszych, sporo rzygania ale tez sie posprzatalo, hawira masa, 3 pietra , w piwnicy bilard , wielki pokoj z zajebistym sprzetem audio, mnostwo starych kumpli sie pospotykalo , nio wspanialy sylwek, naj naj naj w moim zyciu, nio i panna mi wytrwala do rana :]
Wszyskim zycze takich imprez!
#667444
SAI4H | 2004-01-01 17:17:26 +0100
Pewnie pol chalupy mu wyniesli, ale przekona sie o tym dopiero jak wytrzezwieje... :D
#667447
baxowy | 2004-01-01 17:21:06 +0100
maxdamage wow :>
#667448
fredi | 2004-01-01 18:38:07 +0100
Sajek nie wszyscy mają takich kolegów jak Ty ;)
#667454
MaxDamage | 2004-01-01 18:44:39 +0100
wlasnie! bardzo kulturalna impra byla - wzglednie ofkoz, ale naprawde pod wrazeniem jestem.
#667456
sYnth|Bubu | 2004-01-01 18:52:08 +0100
bola was glowy ? :>
#667459
zik | 2004-01-01 19:12:01 +0100
"i uważajcie na latające butelki!"
hmm, cos o tym wiem...
#667471
SL4VE | 2004-01-01 21:40:08 +0100
ja wróciłem z imprezy o 16, ale spałem do teraz :D.
A tak w ogóle to przeżyłem najlepszą impreze w życiu chyba... impreza się skończyła o 8 rano, a alkoholu się polały kosmiczne ilości :D. Nie ma jak to tańce do samego rana ;-))).
Współczuje wszystkim, którzy spędzili sylwka grając w q3 ;O
#667497
00rl1k | 2004-01-01 23:03:36 +0100
Fajny fajny ten Sylwek i niema to jak kiedy niesie Cie dwóch kumpli przez całe miasto do własnego domu...kipy z nosa bleeeeeeeeeeee
#667508
Yaboll | 2004-01-02 02:51:02 +0100
Co wam powiem to wam powiem, ale wodka nienajlepiej smakuje w druga strone :)
Wiecej szczegolow nie zdradze, ale zabawa byla przednia :)
AAA... Najlepszego w nowym o 1 dzien dluzszym roku.
#667549
Zenith | 2004-01-02 16:28:06 +0100
Benek to widze ze miales ciekawego sylwka :D
u mnie super :D pilismy sobie lightowo do 5rano potem poszlismy kimac. Impreza byla u kolezanki w chacie (na 13 osob). Ogolnie kulturalnie... nie obylo sie bez zygania... tylko ze tym razem to 3 dziewczyny sie tak zalatwily ze musialy oddac to co wypily :P. A ja mialem akurat zawodnika do picia i tak wytrzymalismy ;] rano oczywiscie kac morderca i trzeba bylo isc sie leczyc (browar :PP). Bede bardzo dobrze pamietal tego sylwka ;]
#667631
sYnth|Bubu | 2004-01-02 17:47:28 +0100
wodka nienajlepiej smakuje w druga strone :)
normalnie cytat roku :D
i do tego prawdziwy :>
#667647
fredi | 2004-01-02 22:09:57 +0100
Tylko gorzej jak jadłeś wcześniej sałatke to wtedy groszek Ci zęby wybija
#667698
Zaloguj się by dodać komentarz.