ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Szczęśliwego Nowego Jorku!

śro, 31 grudzień 2003 16:33:16 | Autor: RedakcjaORGa | Quake 3 Arena

Już niedługo, bo za 5 godzin i 31 minut powitamy nowy rok. Co nam przyniesie? Tego nie wiadomo, chcielibyśmy jednak życzyć wam świetnego sylwestra i jeszcze lepszych imprez w nadchodzącym roku. Aby spełniły się wasze najskrytsze marzenia i najzuchwalsze plany na przyszłość (:D). A teraz idziemy na imprezy, bawcie sie dobrze i uważajcie na latające butelki!

bryan | 2003-12-31 16:39:13 +0100

kutfa moje oczy :D

sYnth|Bubu | 2003-12-31 16:40:24 +0100

Szczesliwego :P
btw fajny obrazek ::D

tofu | 2003-12-31 16:41:03 +0100

jak cos to dosiego roku i tego no duzo chajcu pomyslnosci i oby chlanie i jaranie nam staniało i nasze kompy pociagnely dooma :-)))

baxowy | 2003-12-31 16:42:11 +0100

Bubu wszystko co jest moje jest piekne :D

Rozz | 2003-12-31 16:45:45 +0100

Szczesliwego Roku Nowego !

sYnth|Bubu | 2003-12-31 16:47:43 +0100

jak ten obrazek jest baksa to cofam moj 1 koments !
;]

gr. | 2003-12-31 16:48:15 +0100

widzialem ten obrazek ale w wersji bez swiatla ze stroboskopow ;q:D a za zyczenia dziekuje =o i wzajemnie :>>

freak | 2003-12-31 16:58:06 +0100

duizo fragów, mało lagów !

ramm | 2003-12-31 16:59:02 +0100

niezły oczojeb...

rkniunia | 2003-12-31 17:01:59 +0100

5 godzin i 31 minut ? a nie za 7 godzin? a moze sie myle :D

lcf | 2003-12-31 17:06:03 +0100

nie ma sie z czego czesać jeszzce pare takich dni i kaput :)

dadek | 2003-12-31 17:11:02 +0100

Fajnie te ludziki podskakują :D

ca1 | 2003-12-31 17:12:39 +0100

nowy rok przynesie nam wiekszy vat na neta ;/
Wesolego nowego roku matkojebcy :d

ca1 | 2003-12-31 17:13:37 +0100

buhaahahahah , moj kumpel idize na lesb party no niemoge ;d
, a gdzie wy sie wybieracie?? niewmocie ze przy kompie ;P

damndog | 2003-12-31 17:20:11 +0100

jej, jakie oczoiebne ;x
heppy next year! :*

HaSu_Szlauf | 2003-12-31 17:20:56 +0100

tjaaaa, szczesliwego... :)

GrimmY | 2003-12-31 17:33:23 +0100

szczesliwszego nowszego roku :D

Gravatar

ur!mepl | 2003-12-31 17:33:28 +0100

pff slepne... :D
szczesliwego nowego roku miski :***

b31m0 | 2003-12-31 17:35:01 +0100

za*je*bis*tej zabawy sylwestrowej i szczesliwego nowego roku!!! :D i zebyscie wszyscy znalezli droge do sedesu w razie potrzeby ;]]]

rkniunia | 2003-12-31 17:36:01 +0100

A ja wlasnie siedze przy kompie :) moze kilku qmpli przyjdzie ale nic pic nie bedziemy :]]

Gravatar

vult | 2003-12-31 17:40:50 +0100

zycze wam byscie w nowym roku nosili dynamit w kroku i posuwali swierzy towar popijajac przy tym browar :D ( redakcja ma wczesniej nowy rok bo maja bibe w innej strefie czasowej :p)

Gravatar

Q3SHSZTR@VEL | 2003-12-31 17:49:10 +0100

Szczesliwego Nowego ROKU i łapcie fragi tak jak muj kolegoa mówi rze gra w q3 i widzi boty a wrzczewistości napierdala ludzi na imprezie dobra ide go usp[okojic

putek | 2003-12-31 17:53:26 +0100

Dzieki Wam i rowniez WSZYSTKIEGO CO NAJ...!!! pozdrawiam, udanych imprez sylwestrowych

zoom | 2003-12-31 17:56:44 +0100

Kiedys byla taka gra w bilarda gdzie na opakowaniu pisalo ze osoby z padaczka nie moga w to grac to samo powinno byc przy tych gifach :-))))
Szczesliwego Nowego roku :-) peace !

zoom | 2003-12-31 17:59:08 +0100

BTW o 00:00 robimy spotkanie na dm6 kolo quada :-) napijemy sie pogadamy i bedzie ok :-DDDDD
ping nie gra roli :-P

zoom | 2003-12-31 18:00:36 +0100

Q3SHSZTR@VEL - tobie tez zycze zebys troche ortografie podszlifowal ;-D bo jak widze (rze) to mnie skreca :-D

SAI4H | 2003-12-31 18:05:08 +0100

Szczesliwego! ;]

Jak kogos wkurwia obrazek to niech sobie nacisnie "zatrzymaj" w przegladarce (obok odswiez dla niekumatych..).

fredi | 2003-12-31 18:05:24 +0100

ok zoom ale każdy przynosi dla siebie trunki ;)
No i dzięki za ostrzezenie przed butelkami bo będzie sie działo więc nie wykluczam ze butelki tez beda latac
Edit:
Aha jeszcze
szczęsliwego nowego roku

Qelo | 2003-12-31 18:23:40 +0100

Ludzie normalnie jestescie na mase pozdro dla all
i szczesliwego NY
Mam pomysl o 0:00 spotykamy sie i wszyscy naraz robimy killitself czy jakos tak :D:D:D:D

Gravatar

gr0m | 2003-12-31 18:25:45 +0100

dj sie rozkrecil :D rozkrecil tam bude...

wszystkiego najlepszego w nowym roku!! :)

MaxDamage | 2003-12-31 18:28:05 +0100

Wszystkiego naj naj naj wam zycze i zebyscie sie wspaniale bawili, chcialbym tez aby nowy rok przyniosl nowe :p ceny lacz (nizsze ofkoz) nio i szybsze lacza.

uspokajam tez tegorocznych maturzystow, zostalo nam jeszcze 5 miechow zycia :d

HF pipol!!!

nxs.mlk | 2003-12-31 18:28:40 +0100

wszystkiego naj le psze go :)

BobeK | 2003-12-31 18:33:43 +0100

gl urinal ...
:DD
(Jakoś tak mija rocznica finału ECT#3 :D)

eng | 2003-12-31 18:37:54 +0100

maxdamage cicho badz :} Happy new year too :*

Gravatar

miKe^ | 2003-12-31 18:48:41 +0100

dobra szczęśliwego nowego roq! Ja wraz z mą ekipą "nieposkromionych hultaji" lece walczyć za lepszą przyszłość =*

xenq | 2003-12-31 18:57:07 +0100

Robimy gdziesz około 00:00 piramide na jaims servie np s1.battle.pl albo inny :D

Gravatar

rizik | 2003-12-31 19:01:20 +0100

hsahshasahhsa tak tak grajcie w q3 podczas sylwka!!
shsahhhahsahshahsahsa zal dupe sciska

Mattias | 2003-12-31 19:14:02 +0100

bardziej oczojebnego obrazka niedalo sie znalesc ? :P

koRek | 2003-12-31 19:14:12 +0100

yy...co ja Wam moge zyczyc :P ogolnie, ORG'owi tego, by wreszcie zmienili tą szate graficzną :P a wszystkim pozostalym, udanego Sylwka, no i tego co zwykle, czyli by "nadchodzący rok był lepszy niz poprzedni" :D

Gravatar

Fractal | 2003-12-31 19:23:07 +0100

wesolego hanuka HEJ!
oops to nie to...
happy new jear! HEJ!!

eng | 2003-12-31 19:26:40 +0100

ale o co wam chodzi z tymii gifkami , sa sypatyczne , maja klimat i pasuja do dzisiejszego dnia a jak komus one raza w oczka to niech sobie okulary sloneczne sprawy , ye burn baby !

szaky | 2003-12-31 19:30:19 +0100

Szczesliwego Nowego Roku...

n4rf | 2003-12-31 20:16:33 +0100

duzo fragow w nowym roku ;)

kucu | 2003-12-31 20:30:10 +0100

wszystkiego naj :) zum jezeli flaszke i cycki mozna nazwac dm6 to sie spotkamy ;D
narka wam w starym roku

Gravatar

melanz | 2003-12-31 20:55:13 +0100

Zeby ten przyszly byl lepszy od tego co wlasnie sie konczy... (duzo lepszy dla mnie).
Wszystkiego naj...
Wlasnie dochodze do siebie :)))

szaky | 2003-12-31 21:04:27 +0100

A na jakim serwerze bedziecie swietowac kolo tego quada? Moge sie dolaczyc...?

g0ld | 2003-12-31 21:30:52 +0100

hihihohohyhyhahahehe blek ups sory za bekniecie :D happy new year !!!

jarq. | 2003-12-31 21:33:08 +0100

jeszcze 2h i 28 min. .... o qrde wiec co ja tu robie??? - aha :D no wlasnie najlepszego :)

Gravatar

Fractal | 2003-12-31 21:44:34 +0100

2h 16m left :)

lukas_1 | 2003-12-31 22:13:15 +0100

hmmm 2 razy sie dopisalo :/ no nic to drugie sie nie da skasowac (bo jestem lama :P) czytac powyzej

lukas_1 | 2003-12-31 22:13:40 +0100

Raz na 4 lata wypada zostac ze starszymi :) Wiec w tym roku spedzam sylwka z rodzinka :P 1h47 mins left

QUOTE:
A na jakim serwerze bedziecie swietowac kolo tego quada? Moge sie dolaczyc...?

  • Szaq, Ja tez chce :D:D:D

Gravatar

r0s | 2003-12-31 22:21:47 +0100

Ja równiez dzis swietuje ze starymi... yeah, juz tylko 1:41. Gdzie robimy pierwsze fragi w 2004?

g0ld | 2003-12-31 22:40:15 +0100

kogo pierwszego zfragowac w 2004 roku? :D jeszcze 4800 sekund zostalo :D

Gravatar

Dybikowsky | 2003-12-31 23:22:41 +0100

Ciekaw jestem, czy na imprezie ktoś posłucha "Farben Lehre - Judasz"?. Fajna piosenka, mimo że niecenzularna :)

Jaka twoja cena....
....byś brata sprzedał....
....Jaka twoja cena....
...byś kupić się nie dał....
....Jaka twoja cena....
....byś brata sprzedał....
....Jaka twoja cena.... OPORTUNISTO @^%(@&%@)

(Teledysk tego znajdziecie w www.akuku.pl/link_frameset.php?strHref=http%3A%2F%2Fwww.offmusic.pl%2Ffarben%2Findex.html)

Aha: szczęśliwego nowego roku życzą: John Carmack, Tim willits, john romeo, raven software, alex munro, xaero, julie, Alicja, Blaskowicz, Kyle Katarn, Max Payne, Serious Sam, jakiś skaarj, Ryu, Ayu tukimiya, Sol, Hugh Hefner, Andrzej Lepper, Caleb, Smuggler, Niobe, Neo, Jack Nicholson, Postal Dude, Larry, Lula, Heather, Cyberdemon, lost soul, Gordon Freeman, J.A.C.K., Czarny Iwan, Rozz, ja oraz stado tych wszystkich panzerkleinów, shamblerów, wormsów, skaarjów, beheadów, h4x0rów, gangsterów, GT-owców, predatorów, indyków, oraz cała reszta, nie ważne czy to wróg czy sojusz. :)

SAI4H | 2003-12-31 23:36:22 +0100

POwIEM wam ze jest
zajebiscie... a mialo byc chujowo
ale kolega zrobil w chacie
i tak sobe wypuilismy
po 3 browarki
i do tego troche winka i kawke
i wrovillem do domuuu
i siedze przed komepm do godziny 0 ze starymi
bo jestem taki doberze wychowany i ze starymi kielonka szampana wypije i jeszcze potem gdzies w pol do pierwszej sobie pojde na miasto i wypije 2 bro :D
i to mi sie podobaaaaaa
bawcie sie dobzre tak jak ja :):)

Gravatar

p41n | 2003-12-31 23:43:11 +0100

siema zycze wszystkim naj naj, i lekkiego kaca jutro, wiem ze w moim przypadku lekki to on nie bedzie... jeszcze raz wszystkiego naj..

SAI4H | 2003-12-31 23:54:57 +0100

STOOOO LST STO LATTTTTT :D ide grac w kulki hehe4heeeeeeeeeee; o a potem na misasto :P mam nadal duzo picia i palenia |-))

Gravatar

Fractal | 2004-01-01 00:04:38 +0100

HAPPY NEW YEAR WVERYONE! i mnustfo fragoow na przystafke ;)

Gravatar

NemiX | 2004-01-01 00:13:37 +0100

Oby nowy rok upłynoł pod znakiem Quake'a:)))

ATi | 2004-01-01 00:19:24 +0100

wszystkiego naj 4 all

r3v_M1RO | 2004-01-01 00:20:12 +0100

Happy New Year 2004. Oby nowy rok byl lepszy od poprzedniego.
Rok 2003 byl rokiem quake 3
niech rok 2004 bedzie rokiem quake 4
:)
Pozdrawiam i zycze mnostwa fragow w nowym roku

wishoza | 2004-01-01 00:52:37 +0100

życze wam wszystkigo najlepszego w new year !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ludzie zebyscie mieli z najblizszymi dobre kontakty i wogole all naj naj naj

btw najebalem sie :D i zOWNowałem fest w q3 tdm przegiecie neiwiedzialem ze jak jestes pijany o tak sie gra ładnie :AS:DAS:DAS:DAS: musz zaczac pic czesciej kolesie latali po scianach :D (przez ta gre jedna mam wiecej akcii do filmu niz niż dotychczas) nie zwracajcie uwagi tak fet na to co pisałem bo jestem prawie troop i jeszcze raz HEPI NIU IR !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

SAI4H | 2004-01-01 01:12:39 +0100

kOCHAM was ludzie ;*******
doabgra dobra mozna uznacz ze wrocilem
do domui........ juz wytstarzcy picia. :P
i tak jiuz mi sie nie hchce
pobaowalowalem
i wystarzcvy :D
SYLWESTER YDANY!
:D UDANY znacszy :D

Gravatar

KieszonkowyZabojca | 2004-01-01 01:26:15 +0100

dosiego all!!!

SAI4H | 2004-01-01 03:04:50 +0100

hehhe teraz mi sie ten obrazek podoba przyznac musze
dziekuje za wstawienie go w to zaszczytne miejsce
elo

Gravatar

KieszonkowyZabojca | 2004-01-01 03:08:18 +0100

jazda!!(gram w Q3:))

SAI4H | 2004-01-01 03:16:09 +0100

:ASD
tralalalaaaaaaaaaaaa ;o

putek | 2004-01-01 05:28:54 +0100

no wlasnie dotarlem z imprezy, bylo SUPER!!! zarazem inaczej niz zwykle;]]] pozdro 4 all, ide spac;]

Gravatar

cgx*blk | 2004-01-01 06:03:57 +0100

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaalee jstem zajebany.... :D
pozdro 4 all qiiakeers in the worlld
GIE GIE !!! :DDDDDDD

Gravatar

gruson | 2004-01-01 06:59:57 +0100

a ja chcialem powioedziec ze musze jszcze pozmywac zanim starsi wroca ;xxx
s4i ale sylwka bez kompa to spedzic nie mogles co ?:p
tak sobie gadam sam do siebie na ircu >:( i chcialem zauwazyc ze jest juz jasno a na polsacie leca power rangers... co wy na to ?:p
ffs ? ; D
fish go m00?

Gravatar

vTm | 2004-01-01 10:30:56 +0100

najlepszego :] ps. sory ze tak pozno ale wczesniej mi sie nie chcialo

3st | 2004-01-01 10:51:38 +0100

aloha

fredi | 2004-01-01 11:59:33 +0100

A ja byłem i taka impreza, jednak butelki nie latały ale śnieg był i się śniegiem palilismy

bfr_aka_pablonzo | 2004-01-01 12:07:00 +0100

@#$% saibot, ale oczojebne te gify :o jak tu wszedlem to myslalem, ze oslepne :d

baxowy | 2004-01-01 12:38:23 +0100

bfr palo odwal sie od gifow :D

bfr_aka_pablonzo | 2004-01-01 13:08:03 +0100

ssij moj kij ! :D

... | 2004-01-01 13:15:07 +0100

ihhaaaaaaaa :p

Gravatar

KieszonkowyZabojca | 2004-01-01 13:53:15 +0100

wiem że to nie na miejscu ale niech ktoś mi powie jak się konwertuje demka na filmik. Mój numer gg:4692547 thx z góry

kucu | 2004-01-01 13:59:13 +0100

wrocilem se i ide spac :]

b31m0 | 2004-01-01 13:59:25 +0100

kutwa a ja dalej jestem pijany :D wszystkiego dobrego!

Gravatar

orbital | 2004-01-01 14:01:40 +0100

oczojebny news

coolfon | 2004-01-01 14:06:54 +0100

gify sa zajefajne :) Hepi Nju Jer!

viltZz | 2004-01-01 14:16:13 +0100

hehe bolesne trzezwienie;D

baxowy | 2004-01-01 14:30:19 +0100

coolfon zeglarzu :D wiesz co dobre

/przybij piontke/

Gravatar

Sajrus | 2004-01-01 15:03:17 +0100

@#$%!, a tak bardzo chciałem mieć pierwszy komentarz w roku! ehh, tak to jest jak się @#$% pije całą noc :/

SAI4H | 2004-01-01 15:35:20 +0100

a ja wypilem do 23 co mialem wypic u kolegi, potem w domu do polnocy.... i poszedlem na miasto, wrocilem gdzies po pierwszej bo syf byl ogolnie... nie mialem sily chodzic... ;o

b31m0 | 2004-01-01 15:52:00 +0100

mnie o 23 znieśli kumple nieprzytomnego do chaty :o tyle miałem z zabawy sylwestrowej :/ obudziłem się rano z takim bólem głowy że mnie prawie roznosiło... i ogólnie zjebałem na całości :(

eng | 2004-01-01 16:12:16 +0100

bo pic to trza umiec :P

MaxDamage | 2004-01-01 16:14:55 +0100

U mnie biba byla mega , 87 osob w jednym domu... koles mega odwazny ze sie na to zgodzil, i wszyscy przyszi :o Mowi ze widzial przystanek jak auitobus podjezdzal i pelny wiary , i wszyscy lancuszkiem do niego wala to sie zalamal :D ALe bylo super , wszyscy rano pomogli sprzatac, przy tylu ludziach w 15 min dom byl prawie jak nowy :p Obylo sie bez uszkodzen wiekszych, sporo rzygania ale tez sie posprzatalo, hawira masa, 3 pietra , w piwnicy bilard , wielki pokoj z zajebistym sprzetem audio, mnostwo starych kumpli sie pospotykalo , nio wspanialy sylwek, naj naj naj w moim zyciu, nio i panna mi wytrwala do rana :]

Wszyskim zycze takich imprez!

SAI4H | 2004-01-01 17:17:26 +0100

Pewnie pol chalupy mu wyniesli, ale przekona sie o tym dopiero jak wytrzezwieje... :D

baxowy | 2004-01-01 17:21:06 +0100

maxdamage wow :>

fredi | 2004-01-01 18:38:07 +0100

Sajek nie wszyscy mają takich kolegów jak Ty ;)

MaxDamage | 2004-01-01 18:44:39 +0100

wlasnie! bardzo kulturalna impra byla - wzglednie ofkoz, ale naprawde pod wrazeniem jestem.

sYnth|Bubu | 2004-01-01 18:52:08 +0100

bola was glowy ? :>

Gravatar

zik | 2004-01-01 19:12:01 +0100

"i uważajcie na latające butelki!"
hmm, cos o tym wiem...

SL4VE | 2004-01-01 21:40:08 +0100

ja wróciłem z imprezy o 16, ale spałem do teraz :D.
A tak w ogóle to przeżyłem najlepszą impreze w życiu chyba... impreza się skończyła o 8 rano, a alkoholu się polały kosmiczne ilości :D. Nie ma jak to tańce do samego rana ;-))).

Współczuje wszystkim, którzy spędzili sylwka grając w q3 ;O

Gravatar

00rl1k | 2004-01-01 23:03:36 +0100

Fajny fajny ten Sylwek i niema to jak kiedy niesie Cie dwóch kumpli przez całe miasto do własnego domu...kipy z nosa bleeeeeeeeeeee

Yaboll | 2004-01-02 02:51:02 +0100

Co wam powiem to wam powiem, ale wodka nienajlepiej smakuje w druga strone :)

Wiecej szczegolow nie zdradze, ale zabawa byla przednia :)

AAA... Najlepszego w nowym o 1 dzien dluzszym roku.

Zenith | 2004-01-02 16:28:06 +0100

Benek to widze ze miales ciekawego sylwka :D

u mnie super :D pilismy sobie lightowo do 5rano potem poszlismy kimac. Impreza byla u kolezanki w chacie (na 13 osob). Ogolnie kulturalnie... nie obylo sie bez zygania... tylko ze tym razem to 3 dziewczyny sie tak zalatwily ze musialy oddac to co wypily :P. A ja mialem akurat zawodnika do picia i tak wytrzymalismy ;] rano oczywiscie kac morderca i trzeba bylo isc sie leczyc (browar :PP). Bede bardzo dobrze pamietal tego sylwka ;]

sYnth|Bubu | 2004-01-02 17:47:28 +0100

wodka nienajlepiej smakuje w druga strone :)

normalnie cytat roku :D
i do tego prawdziwy :>

fredi | 2004-01-02 22:09:57 +0100

Tylko gorzej jak jadłeś wcześniej sałatke to wtedy groszek Ci zęby wybija

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. Requiem napisał post: Cały czas :D Napisz swoje wspominki z tamtych lat! / Stara gwardia
  2. baks stworzył temat: Stara gwardia
  3. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  4. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  7. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  8. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  9. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  10. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  11. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  12. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  13. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  14. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  15. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63