Szóste urodzinki eSportu
nie, 22 czerwiec 2003 10:54:40 | Autor: SAI4H | Quake 3 Arena
Jak można przeczytać na Cyberfight.org zjawisko popularnie zwane eSportem, czy też sportem elektronicznym wczoraj miało swoje szóste urodziny! Tak, dokładnie 6 lat temu, 21 czerwca, Tresh wygrał turniej Red Annihilation odbierając w nagrodę w postaci Ferrari 328 GTS (!!), które do tej pory pozostało jedną z największych nagród w historii!
Huh, żeby na każdym turnieju było do wygrania takie cacko...





matr0x | 2003-06-22 11:03:52 +0200
Bedzie na kazdym turnieju takie cacko tylko ,ze w postaci resorowki :D
#645180
.gogi | 2003-06-22 11:36:37 +0200
www.bsmotoring.com/2002/02jul26_8.jpg
chujowy ten ferrari =D
#645181
bfr_aka_pablonzo | 2003-06-22 11:37:56 +0200
@#$% :P ale chcial bys takiego =]
#645182
.gogi | 2003-06-22 11:42:23 +0200
nie =d
#645184
SAI4H | 2003-06-22 11:52:27 +0200
Zajebisty i tyle. ;P
#645186
nita | 2003-06-22 13:05:16 +0200
zajebisty = ]
#645194
obni | 2003-06-22 13:16:35 +0200
super jest i tyle :o
#645196
MrVonFetysz | 2003-06-22 13:41:17 +0200
dokladnie to ferari to staruchne jest wole porsche no nie matr0x pamietam mam do ciebie takim przyjechac :p
MrVonFetysz
#645199
freak | 2003-06-22 13:43:34 +0200
Huh, żeby na każdym turnieju było do wygrania takie cacko...
to matrOx miałby ich z 10 :D
#645200
Zenith | 2003-06-22 14:03:32 +0200
oooo kurde jaka nagroda :ASDASD
#645203
MrVonFetysz | 2003-06-22 14:20:21 +0200
zeby bylo do wygrania np mx500 :> to juz sukces
#645204
mem | 2003-06-22 15:42:46 +0200
mat by mial 10 resorakow :D
#645211
Mattias | 2003-06-23 03:07:32 +0200
wszystkiego najlepszego :P
#645238
zLoo | 2003-06-23 10:37:42 +0200
Zeby byly takie ktoer przynajmniej koszty zwracaja i cos zostawiaja dla siebie :P
#645245
Zaloguj się by dodać komentarz.