ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Szybki przegląd filmowy

wto, 02 grudzień 2003 00:23:39 | Autor: Galahard | Quake 3 Arena

Dawno dawno temu nie widzieliśmy filmów na orgu więc... postanowiłem to zmienić. Poniżej macie 3 z 7 recenzji jakie do tej pory przygotowałem na temat filmów pod CPM. Więc co tu więcej mówić, czytać i zassysać. (uwaga! ściąganie pierwszego filmu wymaga rejestracji na filefront.com)

Nothing remains the same

rozmiar
:

262.3 mB

długość/min
:

7.43

mapy
:

cpm, baseq3

autor
:

Jonathan

opis
:

Nothing remains the same jest zdecydowanie filmem dobrym, jest to film o cpm'owym graczu mytZ'ie. W filmie zobaczymy mnóstwo wyśmienitych akcji (mid airów, aimów...). Warto tu wspomnieć także o muzyce, która jest w pewnych momentach genialnie zsynchronizowana z akcją. Wadami NRTS są niestety niektóre fragmenty filmu, w których akcja się rozluźnia i w tle leci gorsza muzyka. W sumie film jest bardzo dobrą produkcją, ale jak zawsze możnaby coś podkręcić żeby było lepiej...

.::[ Download

Play more Q3 by fhantom

rozmiar
:

220 mb

długość/min
:

4.29

mapy
:

cpm, baseq3

autor
:

UVM*fhantom

opis
:

Było już trochę o tej pozycji na orgu, ale teraz mam ją na świeżo, i muszę przyznać że jestem pod wrażeniem. Właściwie w filmie nie ma zbędnych ceregieli, jest tylko szybka watrka akcja, dużo dobrych akcji i dynamiczna muzyka (Rob Zombie - Reload). W filmie nie zobaczymy prawie wogle efektów i buzerków, co jest w sumie dobrym rozwiązaniem. Często się zdarza że przeszkadzają one tylko w oglądaniu. Wadą może być jedynie długość, bo wynosi ona 4 i pół minuty :(. W każdym razie serdecznie polecam -> zassysać (GJ Fhantom).

.::[ Download

Q3 - Result of a Cpma-Lan

rozmiar
:

133 mB

długość/min
:

7.41

mapy
:

cpm, baseq3

autor
:

js-Sheft

opis
:

Kolejny niezły film z serii CPM. Jest tu właściwie wszystko co powinno być... Dobre akcje w wykonaniu klanu 'js' oraz ciekawie dobrana muzyka. Manakamentem jednak może być drugi z kawałków w filmie... Ci którzy nie tolerują powtarzających się przez 2 min. dzięków techno mogą być zawiedzeni (można było znaleźć coś ciekawszego :/ ). Poza tym bolesny jest fakt, że pomiędzy poszczególnymi akcjami są czarne tła - można było lepiej rozwiązać ten problem, ale i tak film godny poświęcenia, biorąc pod uwagę jak mało jest fragmoviów pod cpm.

.::[ Download

vck | 2003-12-02 01:02:27 +0100

Wreszcie mam czym z.a.j.e.b.a.c. lacze. ;D

skejwen | 2003-12-02 02:47:24 +0100

ja tam i tak nie obejrze... dekodery sie skaszanily :/

bfr_aka_pablonzo | 2003-12-02 03:06:48 +0100

a ja ostatnio wyjebalem 17gb z HDD, zygac mi sie tym juz chce ;/

btw. n1 news :]

bryan | 2003-12-02 09:09:05 +0100

czopas kodeki chyba ?
Nimo Codec Pack albo K++ Codec Pack sobie sciagnij i wrzuc.

wishoza | 2003-12-02 12:43:57 +0100

fajnego dałes linka do tego 1-st filma = trza miec jais pass =p

mess | 2003-12-02 17:54:10 +0100

nie idzie sciagac tego pierwszego nawet z passem ...

Galahard | 2003-12-02 19:54:00 +0100

hmm, mnie się udało w miarę bez problemów... :/ Link dostałem na own-age'u. Postaram się to sprawdzić, bo to nie dobrze :|

EDIT:
Oki wrzuciłem inny link. Teraz będzie git :)

Gravatar

gonzuś | 2003-12-03 17:06:02 +0100

No w.y.j.e.b.a.n.y w kosmos :P hehe tak mi mowiono a ja właśnie targam :D

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. Requiem napisał post: Cały czas :D Napisz swoje wspominki z tamtych lat! / Stara gwardia
  2. baks stworzył temat: Stara gwardia
  3. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  4. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  7. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  8. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  9. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  10. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  11. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  12. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  13. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  14. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  15. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63