t5 w necie.
pon, 20 styczeń 2003 14:47:59 | Autor: SL4VE | Quake 3 Arena
Mistrzowie drugiej edycji ECT w końcu dorobili się strony internetowej. Mowa o klanie t5 (the shadows), który nie od dzisiaj gości na naszej scenie robiąc niezłą rozróbę na serwerach. Jeśli ktoś chce dowiedzieć się więcej o klanie t5, o ich squadzie i osiągnięciach, zapraszam tutaj.





freak | 2003-01-20 14:52:09 +0100
"Mistrzowie drugiej edycji ECT w końcu dorobili się strony internetowej"
:D:D:D
p.s. zajeładna stronka =0
#631248
freak | 2003-01-20 14:52:31 +0100
tylko taka niedorobiona :D
#631249
slawek | 2003-01-20 14:58:52 +0100
hugo roksuje. Juz przymiarka dostepna jakiś czas temu robiła wrażenie layem. myślałem, że zostaną przy tamtym Tanku... a tu niespodzianka... jeszcze lepiej!
Mam nadzięję, że z czasem się rozrośnie. Na początek chociażby dział skład, zeby móc lepiej poznać tych graczy, bo np. kto to taki ten hucio?
#631250
freak | 2003-01-20 15:03:01 +0100
"mistrzu Q3" (c) hucio
:D
#631252
Yaboll | 2003-01-20 15:13:48 +0100
hmm
hucio to huta/hutnik z dawnego m@fff :D
hakuna mattata
#631253
freak | 2003-01-20 15:15:47 +0100
hakunana matata (c) timon & pumba :))
#631254
Zenith | 2003-01-20 15:38:32 +0100
no to szybko :P
#631256
SAI4H | 2003-01-20 15:54:09 +0100
Hehe nolol, tak dlugo robic strone, a i tak prawie nic tam nie ma. :D
#631259
exodus | 2003-01-20 16:00:29 +0100
"robią rozróbe" nie tylko na serwach,ale w negatywnym znaczeniu
#631260
obni | 2003-01-20 16:41:04 +0100
super strona :)
#631265
Mattias | 2003-01-20 17:29:56 +0100
narazie troche pusto na tej stronce
#631274
tęczowa.zemsta | 2003-01-20 19:53:17 +0100
ta robia rozrobe... jak szczur w babskiej przebieralni... pffff
dla mnie przynajmniej 3 ze skladu to idioci... lubie tylko hitnika i gabriello sabathiniego, reszta to powietrze
#631282
skaven | 2003-01-20 21:54:00 +0100
tralala:ooo
#631313
abs | 2003-01-20 22:35:56 +0100
odezwal sie kampa co to nie robi rozarób:DDDDDDDD
on tylko gra ze zbotem a poza tym to w porzadeczku chlopak
jak i cale 666:DDDDD hugo mi sie bardziej podobal tamten lay:D
#631324
UnnamedPlayer | 2003-01-21 11:25:20 +0100
ciekawe jak T5 pojdzie w tarnowie >...
#631361
Zaloguj się by dodać komentarz.