ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Taki tam turniej... jak ktos chce...

wto, 19 sierpień 2003 11:33:47 | Autor: slawek | Quake 3 Arena

Itscrazy Ślepy Los Pure Skill Only Ciesz Się Walką Lato 2003 Tournament>

Wszystkich pokręconych zwolenników luźnej zabawy z aplikacją q3 zapraszam do wzięcia udziału w niekonwencjonalnym i popierniczonym turnieju, który odbędzie się w sieci w sobotę 30 sierpnia.

Skąd takie a nie inne epitety w powyższym? Odpowiedzią niech będą reguły turnieju:

  1. Gramy na mapach custom, takich, na których, przypuszczam, większość z Was jeszcze nigdy nie grała. A jakich?

Dowiecie się dopiero w sobotę 23 sierpnia na tydzień przed rozgrywkami.

  1. Mapy będą losowane przez sędziego. Zawodnicy nie będą mieli jakiegokolwiek wpływu na wybór planszy. Poddajemy się ślepemu losowi.

  2. Nagrodami tradycyjnie będą Chwała i Sława oraz powszechny Podziw i Uwielbienie. Bonusem będą zdobyte przez uczestników fragi oraz radocha z walki.

Ekipa prowadząca to Ash i ja w miarę swoich skromnych możliwości. Plus oczywiście rzesza pomocnych dusz, o których w następnym łączeniu, gdy skład się skrystalizuje.

Turniej odbędzie się jeśli zgłosi się do jego udziału co najmniej 16 osób. Górna liczba uczestników to 32 , a to dlatego, ze chcemy wyłonić Mistrza w jeden dzień.

Drabinka SE do wyłonienia pierwszej 8, potem DE. 32 zawodników, ale wolnych miejsc tylko 24 gdyż niektórzy otrzymali, bądź otrzymają majle z zaproszeniem do udziału jako Honorowi Goście. Z osób, które już zgodziły się honorowo zagościć mogę wymienić:
dx-monia której dzięki za to, że zdecydowała się przełamać specjalnie dla nas swój opór co do występów w pojedynkach 1 vs 1
u|lop na którym zawsze mogę polegać
666Akir któremu ciągle Chwały nie dość

i zaskakując nawet mnie zgodę na udział wyraził g&p/666 zoom.

Z ramienia redakcji zaprosiłem (z sukcesem) MateoMartinezza.

Zapisy: zaczynają się właśnie teraz.

Swoje zgłoszenia proszę przesyłać na adres majlowy[email protected]

W przypadku przekroczenia liczby 32 decydować o dopuszczeniu do udziału będzie kolejność zgłoszeń. Pewien pośpiech jest więc wskazany. Z drugiej jednak strony prosimy o zgłaszanie się ludzi, którzy na pewno chcą i mogą poświęcić dzień na ten rodzaj zabawy. Chwila refleksji więc jest również mile widziana.

Adresy serwerów do grania, GTV, obsada sędziowska, dodatkowe informacje i, co najważniejsze, mapy z linkami do zassania celem przetestowania w sobotę 23 sierpnia w tym samym miejscu.

Zapraszamy.

Yaboll | 2003-08-19 11:36:53 +0200

Swietny pomysl - sam bym sie zabawil ale obowiazki wazniejsze i lagi skutecznie mnie wspomagaja :)
Ale za pomysl chulic czola i calowac po pietach.

fredi | 2003-08-19 11:53:38 +0200

Yaboll zgadzam się z Tobą całkowicie. Pomysł rewelacja ale nie ma szans abym miał całą sobotę wolną i jeszcze do tego wolne łącze. Więc chłopaki powodzenia i oczywicie miłej zabawy :))))

shiv | 2003-08-19 11:56:40 +0200

nie marudzic tylko sie zapisywac:P

jarq. | 2003-08-19 12:04:39 +0200

ja jak zwykle pojde szukac lepszego pingu do kafejki :P ... qrde moze uda sie przylaczyc moj komp bo w poznaniu w kafejach taki szmelc maja poznanskie sknerusy ze sie grac odechciewa :) ...

BTW super pomysl!

Zenith | 2003-08-19 12:14:10 +0200

uau :D nie bedzie pro-q3dm6 ;DDDDD

good idea =]

bizz | 2003-08-19 12:21:58 +0200

zapisalem sie... macie przejebane :P

dAde | 2003-08-19 12:25:13 +0200

great :D

slawek | 2003-08-19 12:30:15 +0200

12:57 - mamy 17 osób. turniej raczej się odbędzie :)

"zglaszam chec wziecia udzialu w tym czyms :D" napisał c-load czym rozbawił mnie niemal do łez.
Jak nastepny zgłosi się MW to nawet 33 osoby wezmą udział ;)

Gravatar

lecho_ | 2003-08-19 12:36:45 +0200

Dobre dobre zapisze sie rozwazcie taka mapke "Grid" ona moze byc nastepca pro-q3dm6 :D:D

MateoMartinezz | 2003-08-19 13:09:37 +0200

Michał - masz przejechane, na customach Cię rozjadę :D:D:D:D:D (tjaaaa, jak będziesz miał ping 666:], a ja 20)

slawek | 2003-08-19 13:20:47 +0200

Patrząc na obsadę pozostaje mi tylko żałować że to wymysliłem, znam juz mapy i... nie mogę grać :(

MateoMartinezz | 2003-08-19 13:23:10 +0200

slawek - zasady tego turnieju są lużne jak cała jego idea - zagraj! :D

slawek | 2003-08-19 13:33:11 +0200

Nie, bo jak wygram :) to co? Oburzenie! i SKANDAL! gotowe. Zresztą słuszne.
Będzie sporo roboty wkoło tego w trakcie, skład sędziowski jescze nie jest pewny, może znów będę musiał kamerowac na GTV albo coś... Chyba niestety raczej nie pogram.

Gravatar

vult | 2003-08-19 13:37:33 +0200

a po co sędzia ? ;d

nita | 2003-08-19 14:09:11 +0200

hahahaahah nie znam waszej platformy map tym bardziej wiec trzba znowu poczuc woń zainteresowania co jest za rogiem gdzie jest rakieta i gdzie sie ukryc :D promode rlz ale tam ebdzie smiechowo :> gl jestem z wami he

Logitech|Lopez | 2003-08-19 14:49:09 +0200

"Its crazy Ślepy Los Pure Skill Only Ciesz Się Walką Lato 2003 Tournament" zajefajna nazwa :]

akir | 2003-08-19 15:26:13 +0200

slawek twoja wygrana jest bliska niemozliwosci, wiec mozesz grac bez obaw :D

dAde | 2003-08-19 15:27:14 +0200

Vq3 czy CPMA?
Macie jakiegoś logosa? Chciałbym zobaczyć tą nazwę na jakimś logo, musiałoby wyglądać świetnie :]. Btw. - kto ją wymyślił?

slawek | 2003-08-19 15:36:39 +0200

Ciekawe... wczoraj nawet pomyslałem, czyby jakiegoś logo nie machnąć, ale - po co takie zadęcie? Poza tym, ile mniej botów bym ubił otwierając jakiś program graficzny?
Pomyslę o tym dzisiaj.

Akir - nie być taki chojrak, bo Ci nie powiem do samego turnieju jakie to mapy!!! :P
;)

damndog | 2003-08-19 16:01:45 +0200

a to polskie mapy czy jak?

slawek | 2003-08-19 16:10:06 +0200

A są jakieś znosne polskie mapy????
Wszystko w sobotę będzie jasne.

dAde | 2003-08-19 16:13:45 +0200

W imieniu maperów obrażam się :P. Hyhy, jasne, że są!

bizz | 2003-08-19 16:47:22 +0200

mapy nie maja znaczenia... i tak wygram :P

jarq. | 2003-08-19 17:13:08 +0200

TymonMoon jest przeciez calkiem niezla :)

Ale bedzie zabawa :D - dostalem juz od zony przepustke na cala sobote :P

Gravatar

StaryQuaker | 2003-08-19 17:55:19 +0200

qurfa zawsze mam pecha żeby to było na cpma :P

SpOOnman | 2003-08-19 19:20:33 +0200

Choc nie przepadam za 1v1 - swietny pomysl :D Moze kolejny "fun cup" zrobimy ctfowy ? :D

zablotzky | 2003-08-19 20:00:35 +0200

biz mam nadzieje ze sie spotkamy :PPP

jesli oczywiscie zdazylem z zapisaniem sie :-)

akir | 2003-08-19 20:05:49 +0200

slawek i tak je bede sciagal na cl_allowdonload 1, przed kazdym meczem ;]

tylmarande | 2003-08-19 20:13:28 +0200

Wiecie co..... moze jestem troche pojebany..i mam czasami odpierdolenia od normy i to totalne....ale to przekracza wszelkie granice odchylenia... Bravo dla pomyslodawcow..... jestescie bardziej pierdolnieci odemnie.....a teraz musze konczyc bo mi sie herbatka grzybowa w mikrofali przypala:P

bizz | 2003-08-19 20:24:07 +0200

scratch... wtf? ty nie jestes od CA?... ale mi to wszystko jedno i tam i tu cie moge pojechac :P... tym razem zdarzylem sie zapisac :))))

MaxDamage | 2003-08-19 21:01:11 +0200

Zapisalem sie choc niemam pojecia co to bedzie... nio i mam nadzieje ze bedzie mozna grac w nocy bo w dzien sa pingi 500-900...

SAI4H | 2003-08-19 22:29:07 +0200

Zgloszenie polecialo.
Mam nadzieje ze ping nie zrobi mi psikusa. ;]

ognos | 2003-08-19 22:29:32 +0200

jak zwykle nazwa powala ;)

shiv | 2003-08-20 00:23:06 +0200

no nazwa standardowo zrzucila mnie z krzesla:P

Gravatar

StaryQuaker | 2003-08-20 10:11:57 +0200

jakiś chory umysł hłe hłe wygląda na to, że wszyscy mamy chore umysły :D

bizz | 2003-08-20 10:41:53 +0200

balagan w glowie :D

bizz | 2003-08-20 10:44:50 +0200

kiedy bedzie lista zapisanych ?

slawek | 2003-08-20 11:32:43 +0200

W sobotę tutaj, ale wczesniej uczestnicy dostaną w specjalnym biuletynie na majla.

shiv | 2003-08-20 13:05:38 +0200

kurde byle mi ping dopisal a nie jak w kurdebalans jakis lolowy 200 :DD

tylmarande | 2003-08-20 17:34:06 +0200

Co to za wegetarianin co wpierdala schabowe? ;p

SAI4H | 2003-08-20 23:36:38 +0200

Zapisalem sie... jako ostatni :D

LaGranda | 2003-08-21 15:48:04 +0200

ja tez sie zapisalem :)

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. Requiem napisał post: Cały czas :D Napisz swoje wspominki z tamtych lat! / Stara gwardia
  2. baks stworzył temat: Stara gwardia
  3. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  4. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  7. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  8. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  9. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  10. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  11. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  12. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  13. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  14. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  15. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63