ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Tapetki by chosen

nie, 09 luty 2003 01:54:05 | Autor: Rozz | Quake 3 Arena

Nasz sztandarowy grafik i twórca layoutów zrobił kilka fajnych tapetek dedykowanych naszemu sajtowi. Wszystkie są utrzymane w podobnym stylu a różni je jedynie model. Jedna z owych tapetek znajduje się obok w sekcji Screen Of The Week. Poniżej do obejrzenia i zapisania osobno a tutaj zip ze wszystkimi razem. Jeśli ktoś szukał tapetki z logiem naszej redakcji - to właśnie ją znalazł!

cannabis | 2003-02-09 02:09:40 +0100

nie no wypas chosen !

a na gtv nuda , jakies dzieci graly z ciastkiem na czele :/

Rozz | 2003-02-09 02:29:57 +0100

Hyhy nie lubisz pro-c1astka, cnb? :)

cOijN | 2003-02-09 02:37:39 +0100

bleee kwadratowe modele :[
kolor do du... ale fajne logo...
fajny pomysl ale... [czyt. powyzej]

Rozz | 2003-02-09 03:23:30 +0100

Coijn zauwazylem ze od pewnego czasu masz... okres ;)
Nic ci sie nie podoba ;)

LaGranda | 2003-02-09 05:35:25 +0100

hyhy ssssssac i nie gadac :P

chosen | 2003-02-09 09:21:59 +0100

chcialbym przypomniec ze zaczolem sie bawic 3dsmaxem 2 dni temu i cala moja praca na tym programie od tych 2 dni trwala okolo 2h.

chosen | 2003-02-09 09:23:11 +0100

wiec qr.. sie nie wymadrzac =] za miesiac ci cos tkaiego pokaze ze wyskoczysz ze skarpetek coijn

chosen | 2003-02-09 09:24:08 +0100

btw. kolor jest wyjebany tylko trza miec troche wyobrazni w glowie

chosen | 2003-02-09 09:25:26 +0100

a jesli chodzi o ksztalt modeli to prosze skladac zarzalecia do id software :DD

Mattias | 2003-02-09 10:32:31 +0100

według mnie sa zajebiste :D

Razor | 2003-02-09 10:34:04 +0100

Landie to wyglada, dobra robota Chosen.

Gravatar

StaryOrgowicz_259 | 2003-02-09 15:22:53 +0100

Nie chcialbym nic mowic ani sie czepiac tych screenow, jednak nie moge sie powstrzymac i musze o tym napisac. Mianowicie drugi screen od prawej (czylu aktualny screen of the week) wyglada troszke dziwnie (podejrzanie ;)). Chodzi mi o to ze ten uriel wyglada jakby srał (siedzial na kiblu :D). W sumie moze troszke to dziwnie wygladac - cisnac kupke z RL :D. Naprawde moim zdaniem tak on wyglada (ze cisnie kupke ;)).

tylmarande | 2003-02-09 16:01:54 +0100

Ta:) znajac chosena po 2miechach zabawy w 3dmax dostaniemy do raczek 30min filmik wpelni 3d z postaciami queja.... lecz on te postacie sam zrobi:D taa..... :) a co do screenow ........fajne ale nie moj klimat....wole mroczne..'kolorki' i postacie......co do Uriela........ mi to wyglada na poranna gimnastyke..... i bynajmniej nie jelit:P chosen........GOOD JOB!

cOijN | 2003-02-09 16:29:42 +0100

hehe notak... /me malkontent!- nie zrazac sie- cienie te modele maja wypasssne, kolorek na dobra sprawe tez luz, ale na tapete to ja musze miec cus podchodzacego pod czern [zielen #062404]. a z modelami to hodzilo mi o to czy ich sie nie da "recznie" wygladzic, "uksztaltnic" wyokraglic- tak zeby nie bylo widac brakow poligonow itp ;p
i'm siur ze to wkrotce opanujesz chosen i faktycznie mi galy z orbit wyskocza [ihaa] gw, gl & hf

chosen | 2003-02-09 19:23:08 +0100

Hieh =] to narazie 1 seria tapetek, obiecuje ze kolejne beda bardizej mroczne, podchodzace pod kolorek zieleni #062404 i beda bardizej wygladzone.
Jesli chodzi o wygladzenie to qrde jest z tym zabawy :) trza zrobic o jakies 50% wiecej poligonow i je poustawiac delikatnie z czym jest w *** roboty.. no ale wszystko jest do opanowania :]

pozdrawiam !!!

cOijN | 2003-02-09 20:28:50 +0100

hih dzieki
"popelnilem" maly retusz pierwszej grafiki z brzegu- czyli tapetki z major red [rox!!] - smudge i sharpen [+/- 20min] no i drobna korekcja znieksztalcen ;]
www.coijn.republika.pl/9017_cr.jpg
tejk e luk en komper!:p

qw3rterro | 2003-02-09 20:35:23 +0100

chosen, powiem krotko. pomysl prosty ale zajebiscie wyglada :) BGJ
a tak co do tych znieksztalcen to nie wyobrazam sobie tankjra'a zaokraglonego :D :P

cOijN | 2003-02-09 21:37:52 +0100

ehe noto tank to jasne ze nie ale major...
;D~
peace

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63