ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Tarnów CUP (1vs1) #1

wto, 26 sierpień 2003 18:20:52 | Autor: SAI4H | Quake 3 Arena

3 dni temu, w sobotę, w Tarnowie odbyła się pierwsza edycja Pucharu Tarnowa w kategorii 1v1. W zawodach grali udział tylko zawodnicy z Tarnowa, jednak było na co popatrzeć. Nagrody były bardzo skromne (jak już przyzwyczaiła nas nasza scene), a jednak były. Oto klasyfikacja graczy wraz z nagrodami:

1. sleet|cD - 50zł i nocka

  1. p2f/ownage/ctk - nocka

  2. p2f/ownage/dex - nocka

  3. gip*raVen

  4. p2f/ownage/rdf / gp+rem1k

Demka powinny się niedługo ukazać. Oczywiście wraz z ich przypływem pojawi się news.

Gravatar

eddie | 2003-08-26 18:35:12 +0200

ej o tych "nagrodach" to nie powinniscie wogole pisac, ŻENADA

HaSu_Szlauf | 2003-08-26 18:39:43 +0200

dobrze że w ogóle były :P

3st | 2003-08-26 18:41:00 +0200

kurcze a ja ostatnio prawie wygralem ze Sleetem :P

MUCHZILL4 | 2003-08-26 19:41:07 +0200

Eddie ma racje.....co to za txt wogole?!

b31m0 | 2003-08-26 19:44:33 +0200

No fakt te nagrody dość skromne, ale nie o to przecież chodzi! W końcu to był turniej "wewnątrzmiejski", więc za dotarcie nikt płacić nie musiał /autonoga rulezz :D/, a zabawa [:ASD], doświadczenia, rywalizacja, atmosfera towarzysząca takiemu zajściu itp. itd. Ogólnie świetna sprawa i oby więcej takich imprez! BTW kiedy jakiś turniej w Poznaniu w końcu? :>
p0zdr0, peace! =-D

Gravatar

||| | 2003-08-26 19:57:19 +0200

W kielcach były nagrody takie:
1. Drukarka + dyplom
2. Dyplom
3. Dyplom
4. Dyplom
5. Dyplom
:ASD
Jeee :P

Gravatar

||| | 2003-08-26 19:57:19 +0200

W kielcach były nagrody takie:
1. Drukarka + dyplom
2. Dyplom
3. Dyplom
4. Dyplom
5. Dyplom
:ASD
Jeee :P

Gravatar

||| | 2003-08-26 19:57:42 +0200

Dwa sie dodały? :o
wtf?

SAI4H | 2003-08-26 20:13:38 +0200

Nie denerwuj sie jak klikasz "dodaj komentarz" bo nerwica zle sluzy dodawaniu komentarzy :)

enjoy | 2003-08-26 20:49:29 +0200

drukarka to za 3 lata sie zepsuje i ja wyrzucisz na smietnik a taki dyplom to pamietka na cale zycie, oprawisz se w ramki i powiesisz na scianie nad kominkiem, kiedys bedziesz mogl go pokazac swojemu wnukowi co sie zagrywa w Quake 27 i powiedziec: "patrz chlopcze, w 2003 twoj dziadek ownowal w quake'a, bylem najlepszy w polsce na zachod od odry, jak bedziesz trenowal 8 godzin dziennie to byc moze tez kiedys wygrasz taki pro-dyplom" ......

:asd

ciastek | 2003-08-26 21:01:38 +0200

dobrze gada ;)

matr1x | 2003-08-26 21:18:27 +0200

szkoda ze mnie niebylo na turnieju:P
ale praca to praca :/

ciastek | 2003-08-26 21:58:40 +0200

i tak bys nie wygral :ASD.

moze i by Ci poszlo dobrze, ale z tego co ostatnio widze to tdm ci niezle idzie grubasq :)

riv | 2003-08-26 22:36:15 +0200

enyoj ma jazdy. Za duzo zielonego :P ale co do tych nagrod to racja

matr1x | 2003-08-27 00:04:48 +0200

wy niewiecie jak u nas jest
bylo juz w |kurwe| turnieji
bez nagrod,wynajmowalismy sobie kompy i gralismy
sramy na nagrody,wazniejsza jest zabawa

btw: ciastek a mowilem zebym wygral?:>

sYnth|Bubu | 2003-08-27 09:47:14 +0200

gg slutek :P
a dex cienias dopiero 3 asasasas :D
)()()()()()()()()()()()()()()()()()()( :P

Gravatar

rauf | 2003-08-27 10:03:21 +0200

glownie to bylo for fun a nie dla nagrod chcialismy przyjsc pograc i pogadac a nagroda to taki malutki dodatek a co do demek ciastek zglos sie do ravena zeby ci przeslal i wzuccie to bo jest co ogloadac :)

gacU | 2003-08-27 23:48:04 +0200

kt to jest gp+remik ??? on jest w gp ?:OOOOOOOOO

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. Requiem napisał post: Cały czas :D Napisz swoje wspominki z tamtych lat! / Stara gwardia
  2. baks stworzył temat: Stara gwardia
  3. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  4. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  7. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  8. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  9. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  10. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  11. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  12. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  13. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  14. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  15. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63