ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Tarnów CUP IV

pią, 08 listopad 2002 23:55:12 | Autor: Rozz | Quake 3 Arena

Turniej w Tarnowie - rozgrywki & info:

Grupy prezentują się następująco:

**A: dx, PP, nnw|

B: g&p, DA, cK

C: h', pR, bm

D: aod, wroc, tt**

Godziny rozpoczęcia meczów w danych grupach:

A: 10.30 - 12.30

B: 12.30 - 14.30

C: 14.30 - 16.30

D: 16.30 - 18.30

Prosimy o przybycie teamu na godzine przed rozpoczęciem meczów w jego grupie!

Do następnego etapu turnieju przechodzą dwie najlepsze drużyny z każdej grupy. Następnie teamy łączymy w pary w taki sposób: zespół zajmujacy pierwsze miejsce w danej grupie gra z tym, który zajął drugie miejsce z innej grupy i na odwrót (np. A1 vs B2 i B1 vs A2). Z jakich konkretnie grup? - to ustalimy na drodze losowania w czasie turnieju. Dzięki temu unikniemy 'podkładania' sie innym team'om, aby później grać ze słabszym przeciwnikiem. Zanim zacznie się Single Elimination z udziałem teamów, które przeszły dalej, wyłonimy miejsca od 9 - 12. SE grane będzie do 1 wygranej do momentu wyłonienia dwóch finalistów. Mecze finałowe i o trzecie miejsce będą rozgrywane do dwóch zwycięztw. Zakończenie turnieju planujemy w późnych godzinach nocnych (2 - 4).

W razie pytań piszcie na gg: 2336807 lub 1233480.

Jeżeli nie będzie problemów z postawieniem servera GTV to jego adres umieścimy na orgu w niedziele rano.

Co do nagród to pula przeznaczona na wygraną będzie naprawde wysoka, choć rozmowy ze sponsorem trwają nadal aby nie 'skąpił' nam PLN :D

Mapka z dojazdem znajduje się tu: http://www.fuzja.q.3a.pl/html_giga/images/mapa.jpg

Jutro nasz webmaster zaznaczy na niej parkingi samochodowe ulokowane najbliżej kafe.

W razie problemów z dotarciem w niedziele będziecie mogli dzwonić na numer telefon komórkowego: 600240912 (sleet).

UWAGA!!! Osoby niepełnoletnie proszone są zabranie ze sobą zezwoleń od rodziców/opiekunów na pobyt w kafejce w późnych godzinach wieczornych.

ePc1o | 2002-11-09 00:02:29 +0100

No nie no ludziska zapowiada sie niezla impra w Tarnowie... Szkoda ze mnie nie bedzie od rana... Potem impreska... qrde pasuje skoczyc i zobaczyc ta czolowke q3 hmmmm. Q3 czy impra z % ?? Jednak wole ---=== Q3 !!!!!!!!!!!==--- :))

r9v|matr1xnR.1_1 | 2002-11-09 01:30:44 +0100

lol czyli my zaczynamy grupe dopiero o 16:30?
no nie ja sie zalamie siedzac tam i ogladajac mecze
i niebede mugl zagrac przez 6h niewytrzymam:D

sYnth|Bubu | 2002-11-09 01:37:06 +0100

Juzuu mamy najtrudniejsza grupe dobrze ze chociaz sa mecze o miejsca 9-12 WROC gl

umf | 2002-11-09 08:45:35 +0100

nie widze tu teamu z wawy? moze mi ktos powiedziec czy to pomylka czy nie jada?

fftwinsik | 2002-11-09 10:01:31 +0100

umf z tego co wiem to nie bedize team'u wawa , chcadza poloty ze xts do babki musi jechac:)

zbr | 2002-11-09 11:26:24 +0100

smiechu warte te grupy...

Vq3 | 2002-11-09 11:56:59 +0100

sie coś niepodoba to sam zorganizuj taki turniej zobaczymy jak ci to wyjdzie (polak tylko krytykowac potrafi)

r9v|matr1xnR.1_1 | 2002-11-09 12:54:15 +0100

jak ci grupy niepasuja to nieprzychodz nikt cie nieprosi jest conajmniej 10 osob na twoj miejsce:P

zbr | 2002-11-09 13:11:57 +0100

ja nic nie krytykuje i nie mowie ze sam bym zrobil lepiej ( bo napewno bym nie zrobil ) tylko chodzi oto ze mogly byc 3 albo 2 grupy tak jak zawsze a nie 4. napewno wlozyliscie w organizacje tego turnieju duzo czasu i poswiecenia ale uwazam ze z tymi grupami mozna bylo zrobic inaczej.

Vq3 | 2002-11-09 13:27:50 +0100

uwierz mi spedzilismy na kombinacji z grupamui 2 dni

chodzi o to ze niestety niemozemy przeciagnac turnieju do 12 popoludniu w poniedzilek (jesli by byly 2 grupy lub do 8 jesli by byly 3)

naprawde uznalismy to za optymalne rozwiazanie

zbr | 2002-11-09 13:50:41 +0100

vq3 mi chodzilo oto ze z grupy raczej nie wyjdziemy a chcielismy pograc jak najwiecej ;) ale jezeli nie wystarczy czasu to ok. wkoncu ty organizujesz ten turniej juz ktorys raz wiec wiesz lepiej czy sie wyrobimy w czasie czy nie. jezeli 4 grupy to najlepsze rozwiazanie z wszystkich jakie byly mozliwe to ok.

zbr | 2002-11-09 13:52:56 +0100

aha mozna by jeszcze napisac do Temi, Maksa, czy TTK i powiedziec ze jest turniej przyjada ludzie z calej Polski... Jezeli by sprawa nabrala rozglosu to napewno znalazl by sie jakis sponsor na nastepny turniej.

cOijN | 2002-11-09 13:56:37 +0100

o... spustoszenie ;>
ja uzywam nicka h4v0c na serwach UrT czasami i juz sie nie dziwie czemu mnie sie pytali czy gram w vq3 ;D
anyways fajny nick i jestem pewien ze ty go uzywales wczesniej wiec nie bede juz latal z tym fejkiem :P
omg... totally offtopic ;P

zbr | 2002-11-09 14:05:04 +0100

schizm to wsadz te 10 osob zamiast cK bo oni raczej nie pojda bo baca gra z nami. chyba ze misiublade sobie znajdzie kogos.

Senior | 2002-11-09 14:40:22 +0100

Zuberq... do MAKS'a robilismy dwa podejscia - nie drze ich to (ale jakbysmy spalili pol tarnowa to pewnie przybyliby) Poslalismy tez wici do ECHA - zobaczymy - moze zareaguja.
Ogolny wniosek z moich i sleet'a wycieczek jest taki, ze jak chcesz cos zrobic to ... "zrob sobie dobrze sam". Tarnow to jednak jedna, wielka (z tym, ze nie na pewno) wiocha. Ciekawe co podczas wyborczej walki zaoferuja wam - mlodym potencjalni prezydenci. Zaloze sie, ze suuuuper warunki do rozwoju swoich zainteresowan na terenie miasta. Potem beda was mieli w tramtych portkach. A jak bedzie sie konczyla ich kadencja to wam wylicza ile to dla was zrobili. Hawk.

r9v|matr1xnR.1_1 | 2002-11-09 22:39:49 +0100

wazzzzz upppppppp
juz jutro sie zacznie wielka walka w ogolnopolskim turnieju
ale i tak tt wygra:P

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63