Tarnów TDM 4vs.4 - Grupy rozlosowane..
śro, 05 luty 2003 23:52:21 | Autor: Vq3 | Quake 3 Arena
**Rozstawiliśmy wszystkie grające zespoły do 4 grup. Oto one:
Grupa 1: 666, DA, WRoC
Grupa 2: dx#1, aod, p@nteon
Grupa 3: t5, cW, SiL
Grupa 4: r9v, dx#2, t7
Planowane godziny rozpoczęcia meczach w grupach:
10.00 - 11.30 - 1 grupa
11.30 - 13.00 - 2 grupa
13.00 - 14.30 - 3 grupa
14.30 - 16.00 - 4 grupa
**
Mimo to prosimy wszystkich uczestników o przybycie na miejsce o godzinie 10.
Z każdej grupy do dalszej gry przechodzą 2 team'y, które następnie będa rozgrywać mecze w systemie drabinkowym do 1 wygranej (mecze finałowe do 2 wygranych). Podczas turnieju w kafe wolne będa 4 stanowiska komputerowe do waszej dyspozycji (można połazić po stronach, pogadać na gg, wejść na server pospecowac czy pograć sobie 1v1 itp.). Natomiast dzięki naszemu kochanemu:P ognos'owi ci, którzy zostają w domu będa mogli oglądać wszystkie mecze z 2 POV'ów na GTV. A jeśli ktoś chciałby zobaczyć co dzieje się w kafejce dostępna będzie kamerka. Adresy kamery i GTV podamy w sobote rano zamieszczając news'a na org'u. Prosimy o cierpliwość.





Vq3 | 2003-02-05 23:57:41 +0100
t7 to team ciacha i jego niezwyciezonej druzyny 12 latkow :D
#632772
ognos | 2003-02-06 00:01:17 +0100
ciastko - bohater 5 latkow :}
#632773
akir | 2003-02-06 00:12:29 +0100
ciezko mi sie bedzie wyrobic na ta 10:00 :/ raczej to nie mozliwe
#632774
ciastek | 2003-02-06 00:21:42 +0100
t7 :D. the Seven lolki :DDDDDD
#632776
ciastek | 2003-02-06 00:24:18 +0100
mamy qrva szanse z dx#2 :d. Casey, monia i scorp1on :D. Sting wez idz ty sie zamiej z thorem timami :)
#632777
ciastek | 2003-02-06 00:25:43 +0100
Vq3 chamie czemu posluchales dexa i dales nas do jego timu :)))
#632781
r9v|matr1xnR.1_2 | 2003-02-06 00:33:04 +0100
lol
z tego co wiem to sleet losowal grupy :P
#632782
nita | 2003-02-06 00:39:20 +0100
dobry uklad nie jest zly :P
#632783
ciastek | 2003-02-06 00:40:18 +0100
N!TA co ty nie powiesz :)
#632784
R4VeN | 2003-02-06 00:44:37 +0100
lol, ognos 15 lat masz raptem 2 więcej od ciastka i wielka z ciebie starszyzna.
Ciastek jest zajebisty - pozdro dla niego :d
#632785
akir | 2003-02-06 00:57:00 +0100
vq3 apelujemy o jakies zmiany, gdyz cale 666 nie dojedzie na 10, nie wiem czy na 11 sie wyrobimy, a glupio by bylo tak przyjechac i dowiedziec sie ze dostalismy w/o ? :D
#632786
sYnth|Bubu | 2003-02-06 00:59:24 +0100
no to fakt co akirek mowi my tesh sie mozemy na punkt 1o nie wyrobic moze jakies zmiany ze gr 4 np zacznie :P
#632787
akir | 2003-02-06 01:01:00 +0100
ee ok zostalem juz doinformowany co do organizacji tych poczatkowych meczy :D
#632788
Vq3 | 2003-02-06 01:08:28 +0100
z przstawieniami w godzinach meczu niema problemu jak jusz wiesz od bennego . tyczy sie tez to innych jesli kos niemoze dojechac na godzine w qrej zaczyna sie jego grupa to niech da znac. wtedy bedzie zaczynala ta grupa ktora jes cala i jest na czas :P
#632790
eng | 2003-02-06 01:32:46 +0100
to teraz trza sie spytac , ktory z teamow na 10 bylby ready ? :d
#632791
eng | 2003-02-06 01:34:23 +0100
rzeczywiscie na 10 to troszke wczesnie nei wiem jak tam z pociagami :(
#632792
Sh1eldeR | 2003-02-06 02:59:43 +0100
OMG co ja widze! Turniej timowy, wszystko zorganizowane, cztery kompy 'wolne', organizatorzy nie robia problemow i ida na reke tym co by w/o oddali przez pecha, gtv ma byc... Turniej-marzenie?
Tego Wam as always zycze!
Szkoda ze u| sie nie moze stawic =/
#632797
rutt | 2003-02-06 09:08:23 +0100
szuka ktos teamu? :-P bo chyba jedno wolne miejsce bedzie
#632801
vTm | 2003-02-06 09:34:00 +0100
a jakie nagr0dy beda?:D
#632805
rutt | 2003-02-06 10:20:03 +0100
chyba sporo $$$ :)
#632806
slawek | 2003-02-06 10:24:15 +0100
Zdaje się, że nie $ tylko Au - równowartość wagi sqadu - dobrze się najedzcie przed zawodami.
#632807
rauf | 2003-02-06 10:40:47 +0100
lmy r9v :D i dx#2 jakies szanse sa :D
#632808
vTm | 2003-02-06 10:41:20 +0100
na @#$% w0gu|e nagr0dy by m0g|i mi k0mpa n0weg0 zasp0ns0r0wac a nie tam d|a jakis graczy :DDDDDDDD
#632809
mayhem | 2003-02-06 10:58:59 +0100
ech ta bieda w gdansku :/
#632811
rauf | 2003-02-06 11:08:30 +0100
gdansku to przeciez tarnów :D
#632813
ciastek | 2003-02-06 11:52:03 +0100
rauf i po @#$% mowisz na r9v lamy ? jak wyjdziemy z 20 u nich to bedzie dobrze. i nie wyzywaj bo nawet monia moze wymiatac :DD
#632816
dex_ | 2003-02-06 11:56:42 +0100
lol jeszcze podziwisz jeszcze podziwisz jak monia wymiata :D o co do r9v moze z nami wygracie :P buehehee
#632818
dex_ | 2003-02-06 11:57:53 +0100
qrde wolnolem sie :P jestem troche na %% :P lol jeszcze podziwisz jak monia wymiata :D o co do r9v moze z nami wygracie :P buehehee no tak to powinno wygladac :D
#632819
dex_ | 2003-02-06 11:59:39 +0100
aha to ja mysle ze co do grup to duzo teamow sie nie wyrobi na swoja godzina :D dlatego moze my zagramy pierwsze mecze i nasza grupa by sie pierwsza skonczyla :P bo troche pozno to jest 14:30 :D
#632820
rauf | 2003-02-06 12:13:22 +0100
sory zle mi sie napisalo :D nie chcialem nikogo obrazic a tak to powino brzmiec poprawnie : mamy r9v :D i dx#2 ..... :D
#632821
vTm | 2003-02-06 12:55:05 +0100
a ja mam b0kserki w hujki:DDDDDDDDDDDDD
#632823
ur!mepl | 2003-02-06 16:27:42 +0100
i tak ktores dx wygra :)))
#632839
rauf | 2003-02-06 16:43:47 +0100
pewnie 2 :D
#632840
vTm | 2003-02-07 14:21:40 +0100
stawiam na 666
#632867
ognos | 2003-02-07 14:44:50 +0100
ja tez :p
#632870
rauf | 2003-02-07 14:54:00 +0100
stawiam na t5
#632872
r9v|matr1xnR.1_2 | 2003-02-07 18:27:07 +0100
ja stawiam an t7:P
#632901
Vq3 | 2003-02-07 22:04:19 +0100
666
#632927
Zaloguj się by dodać komentarz.