ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Tarnowski czy krajowy?

wto, 05 listopad 2002 02:28:55 | Autor: Rozz | Quake 3 Arena

Jak się przyjemnie okazało trzeci turniej w Tarnowie urósł do rangi ogólnopolskiego! A to z tej przyczyny, że zapisały się na niego takie czwórki jak:

da - Death Angels - da*ognos, da*salomon, da*twins-l, *dahoniton
*
g&d - green and pissed -
* zoom[g&p], soo[g&p], msx[g&p], piecia[g&p]
aod - Angels of Death - half aod, myk aod, riq aod, rav aod
WaWa Team - 666'rivs, 666'inf, [BRO]krg, [BRO]xts
dx - dioxide - dxbush, dxmatr0x, dxsting, dxenemy

A z taką ekipą zapowiada się całkiem porządna impreza. Mało tego, nieoficjalnie wiadomo, że nagroda za pierwsze miejsce może wynieść powyżej 1000zł na team, co jest już bardzo przyjemną sumą, jednak oficjalne nagrody poznamy w okolicach 5 listopada.

Turniej odbędzie się 10 listopada, czyli w przyszłą niedzielę. Tryb 4x4 vq3 - to już wiemy. Zapisy już zakończone, a wszystkie pozostałe informacje znajdziecie na oficjalnej stronie turniei tarnowskich:
giga.q3a.prv.pl oraz na naszym boardzie w tym temacie.

Załatwiliśmy już wyłączność na demka z najciekawszych meczów i znajdą się one u nas zaraz po zakończeniu turnieju.

shiv | 2002-11-05 02:48:09 +0100

LoL :P

Gravatar

kino | 2002-11-05 07:05:03 +0100

szok
ale w taki mrazie moze tam wpadne wsumie nie mam daleko
jakby ktos chcial mnei do skladu to moze bym nawet zagral

mayhem | 2002-11-05 07:41:10 +0100

Szkoda, ze Tarnow lezy na drugim koncu Polski od 3miasta. :)

pl0 | 2002-11-05 07:41:10 +0100

no no no -zaskoczony :0 !!!. mieszkam w tym super miescie ale nawet nie pomyslalem, ze ten TC v 4 bedzie az tak duzy. no i te klany - czyzby tarnow mial zostac stolica polskiego quaka :P.tylko zeby nagrody wypalily to bedzie git, a nawet lepiej :D. no panowie organizatorzy GW. aha i rzycze wszystkim wspanialej zabawy na turnieju.

Logitech|kar | 2002-11-05 07:48:17 +0100

dokladnie :/

host | 2002-11-05 08:15:05 +0100

lol wawa team :P na bank przegraja :P a co do drugigo końca miasta to masz racje :P Ja białystok a oni w Tarnowie

Bs0d | 2002-11-05 08:15:08 +0100

Hehe a freak jeszcze nie dawno mowil ze matrox nie ma co sie pokazywac na turniejach :P lol Mam nadzieje ze teraz pokaze na co go naprawde stac i dxy wygraja turniej =]

Gravatar

dxth0r | 2002-11-05 09:09:36 +0100

HEHE matr0x nie ma doswiadczenia w tdm ,ale napewno pomoze dX: )

umf | 2002-11-05 13:07:10 +0100

zapisac to sie kazdy moze ale zeby dotrzymal jeszcze tego
ciesze sie ze tyle znanych mi z neta badz nie z neta osob przyjedzie:D

freak | 2002-11-05 13:26:27 +0100

ale kash! hm.. hopaki trenujemy tima !!! ;-)

Gravatar

StaryOrgowicz_459 | 2002-11-05 19:22:00 +0100

Ciekawe!?Jak w Wągrowcu był turniej z nagrodami przekraczającymi 1000 to nikt ni pisał o nim ogólnopolski a było sporo dobrej wiary:szajba,troll,gazi,athena itd.
Tyle ze to bylo 1vs1!!!

r9v|matr1xnR.1_1 | 2002-11-05 19:31:50 +0100

no zeczywisie szykuje sie impreza ja tam przyjade
tzn przyjde 15min drogi na piechoe odemnie jest ta cafe:P
mysle ze wszyscy co sie zapisali przyajda i rozpoczniemy prawdziwa zeznie
a w wakacjie mozna zrobi ect4 tarnow lan party kilku dniowa imprezke:P

r9v|matr1xnR.1_1 | 2002-11-05 19:31:52 +0100

no zeczywisie szykuje sie impreza ja tam przyjade
tzn przyjde 15min drogi na piechoe odemnie jest ta cafe:P
mysle ze wszyscy co sie zapisali przyajda i rozpoczniemy prawdziwa zeznie
a w wakacjie mozna zrobi ect4 tarnow lan party kilku dniowa imprezke:P

Senior | 2002-11-05 19:32:07 +0100

ok Rozz, proponuje taka umowe - ja do ciebie na szkolenie w q3 a ty do mnie na matme - to juz CZWARTY TURNIEJ (i mamy cicha nadzieje, ze nie ostatni :) )

Rozz | 2002-11-05 22:56:11 +0100

A widzi pan, na stronie Giga jest Tarnow CUP III - i co teraz? :)

Vq3 | 2002-11-05 23:34:19 +0100

jak na moj wzrok pisze tam

TRANOW QUAKE III ARENA CUP #4

moze niedowidze ale tak tam pisze wkoncu sam jestem webmajstrem :P

Senior | 2002-11-06 00:16:05 +0100

Rozz, no nie pozostaje mi nic innego jak tylko zgodzic sie z Vq3. To kiedy robimy te szkolenia? Mam nadzieje, ze zaliczysz na 4 a nie na 3 :)

r9v|matr1xnR.1_1 | 2002-11-06 15:21:39 +0100

hehe Rozz z nimi niewygrasz oni w 95% przpadkach maja racjie:P

ePc1o | 2002-11-07 21:33:46 +0100

Nie no ja juz o q3 prawie zapomnialem,a tu w moim miescie turnieja odpalaja i to jeszcze jakie klany beda ja pierdziele :) Nareszcie poznam tego h'l3sia ktory mnie na mircu zbluzgal za nic :). Qrde juz sie nie moge doczekac tego turnieju zeby sie popatrzec na klase polskich graczow q3. Let's goooo qłejkerzyyyy !!!!

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63