Tarnowski czy krajowy?
wto, 05 listopad 2002 02:28:55 | Autor: Rozz | Quake 3 Arena
Jak się przyjemnie okazało trzeci turniej w Tarnowie urósł do rangi ogólnopolskiego! A to z tej przyczyny, że zapisały się na niego takie czwórki jak:
da - Death Angels - da*ognos, da*salomon, da*twins-l, *dahoniton
*g&d - green and pissed -* zoom[g&p], soo[g&p], msx[g&p], piecia[g&p]
aod - Angels of Death - half aod, myk aod, riq aod, rav aod
WaWa Team - 666'rivs, 666'inf, [BRO]krg, [BRO]xts
dx - dioxide - dxbush, dxmatr0x, dxsting, dxenemy
A z taką ekipą zapowiada się całkiem porządna impreza. Mało tego, nieoficjalnie wiadomo, że nagroda za pierwsze miejsce może wynieść powyżej 1000zł na team, co jest już bardzo przyjemną sumą, jednak oficjalne nagrody poznamy w okolicach 5 listopada.
Turniej odbędzie się 10 listopada, czyli w przyszłą niedzielę. Tryb 4x4 vq3 - to już wiemy. Zapisy już zakończone, a wszystkie pozostałe informacje znajdziecie na oficjalnej stronie turniei tarnowskich:
giga.q3a.prv.pl oraz na naszym boardzie w tym temacie.
Załatwiliśmy już wyłączność na demka z najciekawszych meczów i znajdą się one u nas zaraz po zakończeniu turnieju.





shiv | 2002-11-05 02:48:09 +0100
LoL :P
#623669
kino | 2002-11-05 07:05:03 +0100
szok
ale w taki mrazie moze tam wpadne wsumie nie mam daleko
jakby ktos chcial mnei do skladu to moze bym nawet zagral
#623670
mayhem | 2002-11-05 07:41:10 +0100
Szkoda, ze Tarnow lezy na drugim koncu Polski od 3miasta. :)
#623674
pl0 | 2002-11-05 07:41:10 +0100
no no no -zaskoczony :0 !!!. mieszkam w tym super miescie ale nawet nie pomyslalem, ze ten TC v 4 bedzie az tak duzy. no i te klany - czyzby tarnow mial zostac stolica polskiego quaka :P.tylko zeby nagrody wypalily to bedzie git, a nawet lepiej :D. no panowie organizatorzy GW. aha i rzycze wszystkim wspanialej zabawy na turnieju.
#623675
Logitech|kar | 2002-11-05 07:48:17 +0100
dokladnie :/
#623676
host | 2002-11-05 08:15:05 +0100
lol wawa team :P na bank przegraja :P a co do drugigo końca miasta to masz racje :P Ja białystok a oni w Tarnowie
#623677
Bs0d | 2002-11-05 08:15:08 +0100
Hehe a freak jeszcze nie dawno mowil ze matrox nie ma co sie pokazywac na turniejach :P lol Mam nadzieje ze teraz pokaze na co go naprawde stac i dxy wygraja turniej =]
#623678
dxth0r | 2002-11-05 09:09:36 +0100
HEHE matr0x nie ma doswiadczenia w tdm ,ale napewno pomoze dX: )
#623680
umf | 2002-11-05 13:07:10 +0100
zapisac to sie kazdy moze ale zeby dotrzymal jeszcze tego
ciesze sie ze tyle znanych mi z neta badz nie z neta osob przyjedzie:D
#623698
freak | 2002-11-05 13:26:27 +0100
ale kash! hm.. hopaki trenujemy tima !!! ;-)
#623703
StaryOrgowicz_459 | 2002-11-05 19:22:00 +0100
Ciekawe!?Jak w Wągrowcu był turniej z nagrodami przekraczającymi 1000 to nikt ni pisał o nim ogólnopolski a było sporo dobrej wiary:szajba,troll,gazi,athena itd.
Tyle ze to bylo 1vs1!!!
#623723
r9v|matr1xnR.1_1 | 2002-11-05 19:31:50 +0100
no zeczywisie szykuje sie impreza ja tam przyjade
tzn przyjde 15min drogi na piechoe odemnie jest ta cafe:P
mysle ze wszyscy co sie zapisali przyajda i rozpoczniemy prawdziwa zeznie
a w wakacjie mozna zrobi ect4 tarnow lan party kilku dniowa imprezke:P
#623725
r9v|matr1xnR.1_1 | 2002-11-05 19:31:52 +0100
no zeczywisie szykuje sie impreza ja tam przyjade
tzn przyjde 15min drogi na piechoe odemnie jest ta cafe:P
mysle ze wszyscy co sie zapisali przyajda i rozpoczniemy prawdziwa zeznie
a w wakacjie mozna zrobi ect4 tarnow lan party kilku dniowa imprezke:P
#623726
Senior | 2002-11-05 19:32:07 +0100
ok Rozz, proponuje taka umowe - ja do ciebie na szkolenie w q3 a ty do mnie na matme - to juz CZWARTY TURNIEJ (i mamy cicha nadzieje, ze nie ostatni :) )
#623727
Rozz | 2002-11-05 22:56:11 +0100
A widzi pan, na stronie Giga jest Tarnow CUP III - i co teraz? :)
#623734
Vq3 | 2002-11-05 23:34:19 +0100
jak na moj wzrok pisze tam
TRANOW QUAKE III ARENA CUP #4
moze niedowidze ale tak tam pisze wkoncu sam jestem webmajstrem :P
#623735
Senior | 2002-11-06 00:16:05 +0100
Rozz, no nie pozostaje mi nic innego jak tylko zgodzic sie z Vq3. To kiedy robimy te szkolenia? Mam nadzieje, ze zaliczysz na 4 a nie na 3 :)
#623737
r9v|matr1xnR.1_1 | 2002-11-06 15:21:39 +0100
hehe Rozz z nimi niewygrasz oni w 95% przpadkach maja racjie:P
#623763
ePc1o | 2002-11-07 21:33:46 +0100
Nie no ja juz o q3 prawie zapomnialem,a tu w moim miescie turnieja odpalaja i to jeszcze jakie klany beda ja pierdziele :) Nareszcie poznam tego h'l3sia ktory mnie na mircu zbluzgal za nic :). Qrde juz sie nie moge doczekac tego turnieju zeby sie popatrzec na klase polskich graczow q3. Let's goooo qłejkerzyyyy !!!!
#623851
Zaloguj się by dodać komentarz.