Team Deathmatch 4on4 Masters Trophy Season I - Zapisy !
pon, 25 kwiecień 2005 12:25:32 | Autor: MaS | Quake 3 Arena

Niedawno rozpoczęły się zapisy do nowego turnieju sponsorowanego przez Electronic Sports League. Pełna nazwa tych rozgrywek to Team Deathmatch 4on4 Masters Trophy Season I. Aktualnie na liście znajduje się 10 klanów, które wezmą udział w tym pucharze. Oczywiście jest to dopiero początek zapisów... Nie ma określonej daty, która mówiła by do kiedy owe zapisy trwają. Turniej zacznie się wtedy, gdy uzbiera się 16 drużyn... oczywiście, jeśli będzie ich więcej to będą one mogły uczestniczyć w tym pucharze.
Jeden z organizatorów -
dave będzie się starał o to, żeby wszystko odbywało się zgodnie z regulaminem. A teraz parę słów o regulaminie... Wszystko informacje odnośnie Masters Trophy Season I są właśnie w nim zawarte. Puchar rozgrywany jest w 2 etapach: etapie grupowym, oraz etapie drabinki prowadzonej systemem podwójnej eliminacji. Jeśli będzie zbyt mało klanów, wtedy po prostu nie będzie grup... od razu zacznie się drabinka de. Cały regulamin jest dość obszernie napisany. Nas dotyczą tylko punkty, które są poszerzone o [q3] i [vq3] , a szczególnie [vq3 tdm 4on4 cup] ! Dlatego też nie trzeba czytać całego regulaminu od początku do końca... Mapki, na których rozgrywane będą mecze to : cpm4, ospdm5, ospdm6, pro-q3dm6, q3dm14tmp, q3dm7 - standard :)
A oto klany, które są już zapisane :
Born Frag Clan
Czarne Pantery
Deathkings
dioxide
Evil Unleashed
Fear Factory
taboo
the Deaths
the h00ligans
Unnamed Killers
Jak widać, jest to turniej tylko i wyłącznie poświęcony polskim ekipom. **Zapisy przyjmowane są tutaj . Tak więc zapowiada się dobry (polski) turniej online ! Serdecznie zapraszamy do zapisów !
**





kaboom | 2005-04-25 13:48:49 +0200
no zapisywac sie bo ckl sie zaraz skonczy i znów będzie nudno
#713777
pepz | 2005-04-25 14:17:26 +0200
nie bedzie :)
#713783
Mav_8217 | 2005-04-25 14:20:55 +0200
PD pepz?
#713785
Pheu | 2005-04-25 14:23:38 +0200
mogli by jakos nowe mapki wprowadzic :[
#713788
pepz | 2005-04-25 14:28:30 +0200
mav - :)
robie hip hop i gram w basket
#713790
BinLadenakaBin* | 2005-04-25 14:34:28 +0200
no i bedzie na co popatrzec bo widzie juz sa niezle klany :)
#713791
ramm | 2005-04-25 14:40:22 +0200
jestem stanowczo przeciw zamieszczaniu przez redaktorow (to sie tyczy ogolnie) słów/zdań typu "Moim zdaniem..." "Według mnie" w newsach informacyjnych.
Skąd wiesz ze liga bedzie dobra? Prorok na miare nostradamusa nam wyrasta.
#713792
MaS | 2005-04-25 14:40:51 +0200
Bedzie dobrze :] PD, CB OC, CKL teraz ESL :)
#713793
cmx | 2005-04-25 14:59:59 +0200
ej ale spokojnie, po tej edycji CKL-a, już planowane są kolejne rozgrywki, w odmiennych trybach itp., narazie w fazie planów, ale zobaczymy jak wyjdzie do konca edycja CKL 4v4 TDM vQ3, a potem coś nowego... niewykluczam 2 sezonu :D
#713802
MaS | 2005-04-25 15:04:06 +0200
cool :)
#713803
null | 2005-04-25 15:26:50 +0200
ja poprosze jeszcze gtv live ze wszystkich meczy :)
#713808
MaS | 2005-04-25 15:45:01 +0200
Dodam jesio, że ten kto ma konto ma możliwość założenia klanu ! Z kolei ten kto założył klan może wysyłać do użytkowników maila z zaproszeniem do klanu - tak samo jak na CB ! No i wszyscy z klanu muszą mieć swoje konta żeby do niego dołączyć :P
Już chyba 20x mnie ktoś na gg o to pytał :)
#713779
sYnth|baal | 2005-04-25 17:53:35 +0200
ramm od tego jest człowiekiem by wyrazić swoją opinie nie podoba Ci się to nie czytaj . Ps nostron był ciotą mimo ze sfarcił z wojną Światową : >
#713831
SL4VE | 2005-04-25 18:14:10 +0200
ramm - kolejny nieudacznik potrafiący TYLKO narzekać?
BTW: Nostradamus przepowiedział datę odkopania własnych zwłok ;-). Ciota.
#713833
ramm | 2005-04-25 19:05:15 +0200
slave jestes zwykłym prostakiem.
Redaktor w newsie informacyjnym, raczej nie powinnien uwzgledniac swojego zdania. EOT. Podstawowe zasady.
#713839
sYnth|Bubu | 2005-04-25 19:39:51 +0200
Dobre bo polskie :>
neo sie wali za granica wiec trzeba rodzimy "plebs" Karac :D
joke :>
gl @LL
#713843
MaS | 2005-04-25 21:56:06 +0200
O matko ramm..... widzisz tutaj żebym gdzieś napisał "Moim zdaniem..." albo "Według mnie..." ?? Napisałem tylko "Tak więc zapowiada się dobry (polski) turniej online !" ... Na przyszłość spraw sobie okularki :|
Po 2 to nie jest liga tylko turniej :]
"Skąd wiesz ze liga bedzie dobra? Prorok na miare nostradamusa nam wyrasta." - to chyba było do mnie więc to, że napisałeś "(to sie tyczy ogolnie)" to mi to zwisa i powiewa...
A po 4 redaktor musi jakoś zachęcić graczy/czytelników do zapisywania się do danych rozgrywek, bo takie suche pisanie o dupie Maryni nikogo nie zachęci do wzięcia w tym udziału...
#713861
voodoo|seRious | 2005-04-26 11:37:07 +0200
ramm jak sie juz nie masz czego doczepic to doczep se jaja do śmigła z kosiarki :D
#713905
Zaloguj się by dodać komentarz.