ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Team Deathmatch 4on4 Masters Trophy Season I - Zapisy !

pon, 25 kwiecień 2005 12:25:32 | Autor: MaS | Quake 3 Arena


Niedawno rozpoczęły się zapisy do nowego turnieju sponsorowanego przez Electronic Sports League. Pełna nazwa tych rozgrywek to Team Deathmatch 4on4 Masters Trophy Season I. Aktualnie na liście znajduje się 10 klanów, które wezmą udział w tym pucharze. Oczywiście jest to dopiero początek zapisów... Nie ma określonej daty, która mówiła by do kiedy owe zapisy trwają. Turniej zacznie się wtedy, gdy uzbiera się 16 drużyn... oczywiście, jeśli będzie ich więcej to będą one mogły uczestniczyć w tym pucharze.

Jeden z organizatorów - dave będzie się starał o to, żeby wszystko odbywało się zgodnie z regulaminem. A teraz parę słów o regulaminie... Wszystko informacje odnośnie Masters Trophy Season I są właśnie w nim zawarte. Puchar rozgrywany jest w 2 etapach: etapie grupowym, oraz etapie drabinki prowadzonej systemem podwójnej eliminacji. Jeśli będzie zbyt mało klanów, wtedy po prostu nie będzie grup... od razu zacznie się drabinka de. Cały regulamin jest dość obszernie napisany. Nas dotyczą tylko punkty, które są poszerzone o [q3] i [vq3] , a szczególnie [vq3 tdm 4on4 cup] ! Dlatego też nie trzeba czytać całego regulaminu od początku do końca... Mapki, na których rozgrywane będą mecze to : cpm4, ospdm5, ospdm6, pro-q3dm6, q3dm14tmp, q3dm7 - standard :)

A oto klany, które są już zapisane :

  • Born Frag Clan
  • Czarne Pantery
  • Deathkings
  • dioxide
  • Evil Unleashed
  • Fear Factory
  • taboo
  • the Deaths
  • the h00ligans
  • Unnamed Killers

Jak widać, jest to turniej tylko i wyłącznie poświęcony polskim ekipom. **Zapisy przyjmowane są tutaj . Tak więc zapowiada się dobry (polski) turniej online ! Serdecznie zapraszamy do zapisów !

**

kaboom | 2005-04-25 13:48:49 +0200

no zapisywac sie bo ckl sie zaraz skonczy i znów będzie nudno

pepz | 2005-04-25 14:17:26 +0200

nie bedzie :)

Mav_8217 | 2005-04-25 14:20:55 +0200

PD pepz?

Pheu | 2005-04-25 14:23:38 +0200

mogli by jakos nowe mapki wprowadzic :[

pepz | 2005-04-25 14:28:30 +0200

mav - :)
robie hip hop i gram w basket

Gravatar

BinLadenakaBin* | 2005-04-25 14:34:28 +0200

no i bedzie na co popatrzec bo widzie juz sa niezle klany :)

ramm | 2005-04-25 14:40:22 +0200

jestem stanowczo przeciw zamieszczaniu przez redaktorow (to sie tyczy ogolnie) słów/zdań typu "Moim zdaniem..." "Według mnie" w newsach informacyjnych.

Skąd wiesz ze liga bedzie dobra? Prorok na miare nostradamusa nam wyrasta.

MaS | 2005-04-25 14:40:51 +0200

Bedzie dobrze :] PD, CB OC, CKL teraz ESL :)

cmx | 2005-04-25 14:59:59 +0200

ej ale spokojnie, po tej edycji CKL-a, już planowane są kolejne rozgrywki, w odmiennych trybach itp., narazie w fazie planów, ale zobaczymy jak wyjdzie do konca edycja CKL 4v4 TDM vQ3, a potem coś nowego... niewykluczam 2 sezonu :D

MaS | 2005-04-25 15:04:06 +0200

cool :)

null | 2005-04-25 15:26:50 +0200

ja poprosze jeszcze gtv live ze wszystkich meczy :)

MaS | 2005-04-25 15:45:01 +0200

Dodam jesio, że ten kto ma konto ma możliwość założenia klanu ! Z kolei ten kto założył klan może wysyłać do użytkowników maila z zaproszeniem do klanu - tak samo jak na CB ! No i wszyscy z klanu muszą mieć swoje konta żeby do niego dołączyć :P

Już chyba 20x mnie ktoś na gg o to pytał :)

sYnth|baal | 2005-04-25 17:53:35 +0200

ramm od tego jest człowiekiem by wyrazić swoją opinie nie podoba Ci się to nie czytaj . Ps nostron był ciotą mimo ze sfarcił z wojną Światową : >

SL4VE | 2005-04-25 18:14:10 +0200

ramm - kolejny nieudacznik potrafiący TYLKO narzekać?

BTW: Nostradamus przepowiedział datę odkopania własnych zwłok ;-). Ciota.

ramm | 2005-04-25 19:05:15 +0200

slave jestes zwykłym prostakiem.

Redaktor w newsie informacyjnym, raczej nie powinnien uwzgledniac swojego zdania. EOT. Podstawowe zasady.

sYnth|Bubu | 2005-04-25 19:39:51 +0200

Dobre bo polskie :>
neo sie wali za granica wiec trzeba rodzimy "plebs" Karac :D
joke :>
gl @LL

MaS | 2005-04-25 21:56:06 +0200

O matko ramm..... widzisz tutaj żebym gdzieś napisał "Moim zdaniem..." albo "Według mnie..." ?? Napisałem tylko "Tak więc zapowiada się dobry (polski) turniej online !" ... Na przyszłość spraw sobie okularki :|

Po 2 to nie jest liga tylko turniej :]

"Skąd wiesz ze liga bedzie dobra? Prorok na miare nostradamusa nam wyrasta." - to chyba było do mnie więc to, że napisałeś "(to sie tyczy ogolnie)" to mi to zwisa i powiewa...

A po 4 redaktor musi jakoś zachęcić graczy/czytelników do zapisywania się do danych rozgrywek, bo takie suche pisanie o dupie Maryni nikogo nie zachęci do wzięcia w tym udziału...

Gravatar

voodoo|seRious | 2005-04-26 11:37:07 +0200

ramm jak sie juz nie masz czego doczepic to doczep se jaja do śmigła z kosiarki :D

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63