Team poland Q3 2006
śro, 11 styczeń 2006 15:02:58 | Autor: voodoo|norad | Quake 3 Arena
Większość z Was od dawna wiedziała, że kapitanami TP są lecho i sting. Teraz, po dwutygodniowej selekcji, wyborów, treningów ustalili oficjalny skład) (plus coach). Dobór może niektórych zaskoczyć, a niektórym wyda się oczywisty bo są to gracze, którzy poświęcają teraz grze bardzo wiele czasu. Obecny lineup mocno różni się od tego z "srebrnego sezonu" nie ma takich jak av3k, zik, detal, rav czy scar, mimo tego liczymy na udane występy.
TEAM POLAND w Nations Cup'ie IX prezentuje się następująco:
lecho (Crew of Destruction) kapitan zespołu
sting (Simplus/Dioxide) - Vice-kapitan
kaboom (Dinhz) - coach
azghard (Dinhz)
eQuador (Dinhz)
kropek (Czarne Pantery/Dioxide)
lotnik (black eagles)
p0gr0m (the h00ligans)
Sh1eldeR (Dinhz)
tox1c (the h00ligans)
uksz (Logitech UVM)
Miejmy nadzieję, że zgrają się szybko i conajmniej powtórzą osiągnięcie z zeszłego roku. A na koniec słowa stinga kapitana zespołu co sądzi o teamie:
Ale czy jest źle? NIE! Jest nawet lepiej niż się spodziewaliśmy. Wybrana ósemka prezentuje się znakomicie co doskonale może zaowocować. Cieszy powrót pogroma i aktywnie włączenie się do gry pozostałych. Jedyne dwie osoby, które zostały z poprzedniego Team Poland, to kropek oraz eQuador. A jak gra reszta? Sami chyba wiecie, jak prezentują się na tle swoich klanów, a jak zaprezentują się dla Polaków i przede wszystkim dla siebie? Miejmy nadzieję, że doskonale. Wiecej informacji wkrótce!





THRAWN | 2006-01-11 15:14:35 +0100
GL TP ! :-)
btw. kropek (Czarne Pantery/Dioxide) ? samo chyba P! ?:D
jin pozdro sie starales :D
#731526
kaboom | 2006-01-11 15:29:31 +0100
tak samo jak ja w uk?
#731529
kaboom | 2006-01-11 15:33:58 +0100
a lotnik jest chyba w black eagles?
#731530
voodoo|norad | 2006-01-11 15:42:02 +0100
Podawałem info. z esports ;) sry, ale z tego co wiem kab grałeś w uk cb i nadal grasz ? :A nie wiem ;q
#731531
MateoMartinezz | 2006-01-11 15:51:26 +0100
sh1elder bracie - milo bedzie zobaczyc cie w skladzie TP
#731532
THRAWN | 2006-01-11 16:31:54 +0100
kaboom nie tak samo jak ty w uk ...mi chodzi o "normalne"
#731534
Mav_8217 | 2006-01-11 16:50:49 +0100
lol
#731535
Pawuj | 2006-01-11 17:30:14 +0100
norad, lotnik jest w be, popraw :F
#731537
pro_L0rd | 2006-01-11 18:12:38 +0100
panowie kapitanowie;x
imho lotnik , shr
#731539
Pawuj | 2006-01-11 19:11:55 +0100
watpie lordzie :D
#731540
kaboom | 2006-01-11 20:23:05 +0100
l0rd - o powołaniu decydowały treningi, których było kilka, shr na nich wypadał znacznie lepiej niż jin, może akurat mu nie idzie na dużym pingu, nie ujmujać oczywiście umiejętnońci na pingu białym
shr ma większe doświadczenie europejskie jolty, kuh3
pantery graly bodajze tylko w oc
#731541
P|jiN | 2006-01-11 20:51:37 +0100
ja tam sie ciesze ze zagralem na trenach byc moze faktycznie nie wychodzi mi gra na high pingach ale wiem ze powalczycie wiec trzymam kciuki i do boju :)
#731542
kos | 2006-01-11 21:01:29 +0100
sory ale taka zbieranina "gwiazdeczek" z różnych klanów bez porządnego trena nic nie zdziała, więc trenować @#$% :D
#731543
XMATbyQ | 2006-01-11 21:51:24 +0100
wow o.O
no wreszcie bede mogl zobaczyc mego guru p0gr0m’a w akcji :D w walce z Europejskimi gwiazdami, no pogromco skop im tylki. Yeah atleast
szkoda ze nima avusa i detalusa...
no, to na zakonczenie ery Q3 milo byloby wygrac co panowie ?? :>
#731546
ATi | 2006-01-11 22:46:55 +0100
smieszne
#731547
GaD | 2006-01-11 23:10:09 +0100
Wlasnie to nie jest smieszne ;D
#731548
*Luk4S* | 2006-01-12 00:38:01 +0100
ja bym stawial na taka pewna 2 czyli sh1elder i p0gr0m!! pozdro
#731549
Pionier | 2006-01-12 00:45:38 +0100
a ja mam takie pytanie :) bo kiedys tam t5 chcialo reprezentowac polske... ale okazalo sie ze to niemozeliwe bo z jednego teamu moze byc tylko 2 graczy :> a tu widze 3 z dinhz :> mozna to tak teraz?:>
#731550
Pionier | 2006-01-12 00:50:43 +0100
a ja mam takie pytanie :) bo kiedys tam t5 chcialo reprezentowac polske... ale okazalo sie ze to niemozeliwe bo z jednego teamu moze byc tylko 2 graczy :> a tu widze 3 z dinhz :> mozna to tak teraz?:>
ale fakt taki ze chyba biarac pod uwage treningi jest to skald ktory zdecydowanie gra najlepiej na duzych pingach :>
#731551
lecho | 2006-01-12 03:12:20 +0100
Pionier - jestes jedna z wielu osob, ktore zle interpretuja te zasade w CB :) w calej KADRZE moze byc tylu graczy jednego klanu, ilu kapitan ma ochote wstawic - ale w meczowej czworce moze byc ich max2 :)
#731553
THRAWN | 2006-01-12 08:09:19 +0100
ano :))
#731554
voodoo|norad | 2006-01-12 09:22:17 +0100
Gad popieram ;DDDDDDD
#731556
sYnth|Bubu | 2006-01-12 12:03:02 +0100
Imo
uksz, p0gr0m, Shr, (lotnik, toxic)
#731557
cin | 2006-01-12 13:38:35 +0100
jejku dajcie 4-ech anarkich i bedziecie mieli problem składu z głowy :DDDDD
tak btw to tox,uksz,pogrom i shr
#731561
furi | 2006-01-12 19:54:32 +0100
Powodzenia andrzeje obyscie dobrze weszli :A
#731571
BrakDanych | 2006-01-12 20:14:26 +0100
uksz dziadu! :>
gil
#731572
BrakDanych | 2006-01-12 20:15:19 +0100
a takze pozostali ;]
#731573
dinhkertal | 2006-01-14 12:25:42 +0100
kjurwa ! ja też chce do teampoland :D
#731611
Zaloguj się by dodać komentarz.