ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Team poland Q3 2006

śro, 11 styczeń 2006 15:02:58 | Autor: voodoo|norad | Quake 3 Arena

Większość z Was od dawna wiedziała, że kapitanami TP są lecho i sting. Teraz, po dwutygodniowej selekcji, wyborów, treningów ustalili oficjalny skład) (plus coach). Dobór może niektórych zaskoczyć, a niektórym wyda się oczywisty bo są to gracze, którzy poświęcają teraz grze bardzo wiele czasu. Obecny lineup mocno różni się od tego z "srebrnego sezonu" nie ma takich jak av3k, zik, detal, rav czy scar, mimo tego liczymy na udane występy.

TEAM POLAND w Nations Cup'ie IX prezentuje się następująco:

lecho (Crew of Destruction) kapitan zespołu

sting (Simplus/Dioxide) - Vice-kapitan

kaboom (Dinhz) - coach

azghard (Dinhz)

eQuador (Dinhz)

kropek (Czarne Pantery/Dioxide)

lotnik (black eagles)

p0gr0m (the h00ligans)

Sh1eldeR (Dinhz)

tox1c (the h00ligans)

uksz (Logitech UVM)

Miejmy nadzieję, że zgrają się szybko i conajmniej powtórzą osiągnięcie z zeszłego roku. A na koniec słowa stinga kapitana zespołu co sądzi o teamie:

Ale czy jest źle? NIE! Jest nawet lepiej niż się spodziewaliśmy. Wybrana ósemka prezentuje się znakomicie co doskonale może zaowocować. Cieszy powrót pogroma i aktywnie włączenie się do gry pozostałych. Jedyne dwie osoby, które zostały z poprzedniego Team Poland, to kropek oraz eQuador. A jak gra reszta? Sami chyba wiecie, jak prezentują się na tle swoich klanów, a jak zaprezentują się dla Polaków i przede wszystkim dla siebie? Miejmy nadzieję, że doskonale. Wiecej informacji wkrótce!

THRAWN | 2006-01-11 15:14:35 +0100

GL TP ! :-)

btw. kropek (Czarne Pantery/Dioxide) ? samo chyba P! ?:D
jin pozdro sie starales :D

kaboom | 2006-01-11 15:29:31 +0100

tak samo jak ja w uk?

kaboom | 2006-01-11 15:33:58 +0100

a lotnik jest chyba w black eagles?

voodoo|norad | 2006-01-11 15:42:02 +0100

Podawałem info. z esports ;) sry, ale z tego co wiem kab grałeś w uk cb i nadal grasz ? :A nie wiem ;q

MateoMartinezz | 2006-01-11 15:51:26 +0100

sh1elder bracie - milo bedzie zobaczyc cie w skladzie TP

THRAWN | 2006-01-11 16:31:54 +0100

kaboom nie tak samo jak ty w uk ...mi chodzi o "normalne"

Mav_8217 | 2006-01-11 16:50:49 +0100

lol

Pawuj | 2006-01-11 17:30:14 +0100

norad, lotnik jest w be, popraw :F

Gravatar

pro_L0rd | 2006-01-11 18:12:38 +0100

panowie kapitanowie;x
imho lotnik , shr

Pawuj | 2006-01-11 19:11:55 +0100

watpie lordzie :D

kaboom | 2006-01-11 20:23:05 +0100

l0rd - o powołaniu decydowały treningi, których było kilka, shr na nich wypadał znacznie lepiej niż jin, może akurat mu nie idzie na dużym pingu, nie ujmujać oczywiście umiejętnońci na pingu białym

shr ma większe doświadczenie europejskie jolty, kuh3

pantery graly bodajze tylko w oc

P|jiN | 2006-01-11 20:51:37 +0100

ja tam sie ciesze ze zagralem na trenach byc moze faktycznie nie wychodzi mi gra na high pingach ale wiem ze powalczycie wiec trzymam kciuki i do boju :)

kos | 2006-01-11 21:01:29 +0100

sory ale taka zbieranina "gwiazdeczek" z różnych klanów bez porządnego trena nic nie zdziała, więc trenować @#$% :D

XMATbyQ | 2006-01-11 21:51:24 +0100

wow o.O

no wreszcie bede mogl zobaczyc mego guru p0gr0m’a w akcji :D w walce z Europejskimi gwiazdami, no pogromco skop im tylki. Yeah atleast

szkoda ze nima avusa i detalusa...

no, to na zakonczenie ery Q3 milo byloby wygrac co panowie ?? :>

ATi | 2006-01-11 22:46:55 +0100

smieszne

GaD | 2006-01-11 23:10:09 +0100

Wlasnie to nie jest smieszne ;D

*Luk4S* | 2006-01-12 00:38:01 +0100

ja bym stawial na taka pewna 2 czyli sh1elder i p0gr0m!! pozdro

Pionier | 2006-01-12 00:45:38 +0100

a ja mam takie pytanie :) bo kiedys tam t5 chcialo reprezentowac polske... ale okazalo sie ze to niemozeliwe bo z jednego teamu moze byc tylko 2 graczy :> a tu widze 3 z dinhz :> mozna to tak teraz?:>

Pionier | 2006-01-12 00:50:43 +0100

a ja mam takie pytanie :) bo kiedys tam t5 chcialo reprezentowac polske... ale okazalo sie ze to niemozeliwe bo z jednego teamu moze byc tylko 2 graczy :> a tu widze 3 z dinhz :> mozna to tak teraz?:>
ale fakt taki ze chyba biarac pod uwage treningi jest to skald ktory zdecydowanie gra najlepiej na duzych pingach :>

lecho | 2006-01-12 03:12:20 +0100

Pionier - jestes jedna z wielu osob, ktore zle interpretuja te zasade w CB :) w calej KADRZE moze byc tylu graczy jednego klanu, ilu kapitan ma ochote wstawic - ale w meczowej czworce moze byc ich max2 :)

THRAWN | 2006-01-12 08:09:19 +0100

ano :))

voodoo|norad | 2006-01-12 09:22:17 +0100

Gad popieram ;DDDDDDD

sYnth|Bubu | 2006-01-12 12:03:02 +0100

Imo
uksz, p0gr0m, Shr, (lotnik, toxic)

Gravatar

cin | 2006-01-12 13:38:35 +0100

jejku dajcie 4-ech anarkich i bedziecie mieli problem składu z głowy :DDDDD
tak btw to tox,uksz,pogrom i shr

furi | 2006-01-12 19:54:32 +0100

Powodzenia andrzeje obyscie dobrze weszli :A

Gravatar

BrakDanych | 2006-01-12 20:14:26 +0100

uksz dziadu! :>
gil

Gravatar

BrakDanych | 2006-01-12 20:15:19 +0100

a takze pozostali ;]

dinhkertal | 2006-01-14 12:25:42 +0100

kjurwa ! ja też chce do teampoland :D

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63