ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Teampoland vs arcy.vq3

nie, 23 marzec 2003 17:58:18 | Autor: Rozz | Quake 3 Arena

Pierwszą mapę (cpm4) wygrali niewielką różnicą Teampoland (de facto bez ustalonego jeszcze taga przed nickiem). We fragach przewodził Krg, który zagrał po dość długiej przerwie, słabo za to radził sobie soo. Zik nie zagrał na tej mapie, grał za to na następnej - dm14 gdzie zaliczył m.in. ładnego quadruna. Dm14 to już większe zgranie i duża przewaga PL, pozostałych meczów nie widziałem - zagrał w nich m.in. mar1o (dema z pov Bobka są na stronie gp).

Teampoland.q3 vs Arcy.vq3 - 3:2

.: cpm4 - 85:80 PL

.: dm14 - 125:63 PL

.: ospdm5 - 74:102 Arcy

.: ospdm6 - 85:87 Arcy

.: dm7 - 129:59 PL


Zenith | 2003-03-23 18:30:02 +0100

no na cpm4 to mieli farta bo przez caly czas prawie arcy prowadzilo, pod koniec sie obudizli i jakos wygrali :]
na dm14 to juz byl ladny mecz ze strony reprezentacji :D a dalej mi sie juz nie chcialo ogladac :P (tzn ospdm5 i dm7)

SAI4H | 2003-03-23 18:39:53 +0100

No nieeee - jakies Teampoland mi Bobka fraguje. ;(

Nikon | 2003-03-23 18:41:19 +0100

niehc juz ten syf sie skonczy bo nie mam gdzie grac czmu nie zajmuja na takie cos dialogow ktore sa puste calymi dniami tylko musza zajac najbardziej uczeszczany server w polsce i prawie najlepszy @#$%

nxs.rush | 2003-03-23 19:32:04 +0100

taki sklad jak na dm14 to moglby grac caly czas :)))

Gravatar

f1do | 2003-03-23 19:40:30 +0100

ale na osp5 reprezentacja dostala :PPP

banditos | 2003-03-23 20:17:54 +0100

dokladnie ospdm5 nalezala do gp czyli arcy :D

BobeK | 2003-03-23 20:44:01 +0100

Jak chceta skriny to na gp sa. ;) Dem nie wrzucac! :O

sYnth|Bubu | 2003-03-23 21:20:32 +0100

mi sie wydaje ze team zik porgom mar1o i Krg mowie to na podstawie tego cowidzialem troche jeszcze zgrania i nie ma na nich bata (no chyba ze pingi:/)

Zenith | 2003-03-23 21:28:18 +0100

bubu identyczny sklad bym typowal ;] (chyba najbardziej optymalny)

@NdJ | 2003-03-23 21:52:12 +0100

najbardziej optymalny to matr0x mar1o pogrom krogoth....

JeRemY | 2003-03-23 22:10:25 +0100

ale mar1o wykrecil net na dm7 :) kiedy beda demka ? bo nie kazdy o 17 w niedziele jest w domu i oglada mecze na gtv.

Gravatar

Krg | 2003-03-23 22:18:04 +0100

Wg mnie najbardziej optymalny bylby (imo) sklad - xts, mario, soo/zik/matrox i byc moze ja, ale z forma sprzed przerwy.

sYnth|Bubu | 2003-03-23 22:43:15 +0100

tak mi sie wydaje ze jakbysie gralo 6v6 to u nas nie bylo by problemu ja to widze tak krg zts mar1o zik matrox i pogromek i nikt wiecej do reprezetacji :P

Gravatar

skaven | 2003-03-23 22:43:26 +0100

ja tam jeszcze bym postawil na aqr i rowsa;QQ

Gravatar

St3ryS | 2003-03-23 22:50:01 +0100

nie bylo tak tragicznie :P zeby L3si0 i Ziemba pograli wiecej tez by sie nadawali, ogolnie spoxik

Gravatar

insaner | 2003-03-23 23:29:09 +0100

Dlaczego do licha nie można przegladac obrazków na full screenie tylko po kawałku?? Co to komus sie zachciało puzzle tu robić ?? :P

eng | 2003-03-24 01:36:37 +0100

mario na dm7 - klasa swiatowa @@

ziemba | 2003-03-24 07:55:10 +0100

nad czym wy sie zastanawiacie?? przeciez sklad jest nawet, nawet tylko jest kompletyny brak zgrania :/ co bylo widac na cpm4, osp5 i osp6 :D na dm14, to nie wiem co sie stalo z arcy?? ( mialem wrazenie jakby 1 raz tam grali ), a na dm7 TP od samego poczatku mial RA i jakos tam polecialo :D mysle, ze podobnie wygladal by mecz na pro6 :)

gg arcy! ( bopku :D )

Gravatar

mat1x | 2003-03-24 08:30:46 +0100

aqrat do pro6 sie nie zgodze :)

gacU | 2003-03-24 16:25:17 +0100

:ASD

dinhkertal | 2003-03-24 18:51:12 +0100

Ja tam mysle ze TP powinien wiecej grac bo "tylko" 3:2 z arcy.vq3 to chyba nie jest imponujacy rezultat (wg mnie skoro to najlepsiejszy team w calej Polsce to chyba powinien wymiatac na kazdej mapie bezprzecznie :). GP - respect

ognos | 2003-03-25 15:23:21 +0100

kertal, a mnie zdziwilo ze wygralismy z arcy.vq3.
Powiedz mi czy arcy przypadkiem nie gra z jednej cafe i nie gra juz ponad rok ze soba?
A teampoland gral 1st mecz razem i nie z jednej cafe... :P

mayhem | 2003-03-25 18:34:04 +0100

hm, a co powiesz na to, ze gp w ogole nic nie gra, nikt nie ma lacz i maszyn zdolnych do gry, ja nie mialem prawie 2 tygodnie komputera w domu i mecz z pl na cpm4 byl drugim meczem tego dnia i drugim w tym tygodniu. Poza tym, to byly smiechowe ffa meczyki bez zadnej wagi. :) Enylej, dziw, ze do tej pory w ect nie przegralismy chocby meczu, grajac sobie raz na tydzien bez zbednych przygotowan. :)

napisalem ten komentarz, bo i krg napisal komentarz i tez jestem mroczny. Z jakiego ty jestes powiatu w ogole... ?

Gravatar

mat1x | 2003-03-26 15:30:44 +0100

sluchajcie mayhema, dobrze mowi
wynika z tego ze my tez jestesmy pro bo bez treningow urwalismy najlepszym w polsce 2 mapki :)

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63