Teampoland! Yeah!!!
pią, 25 kwiecień 2003 09:34:23 | Autor: slawek | Quake 3 Arena
Trochę nieprzewidziane (jak napisali na Clanbase ) ale jakże wyczekiwane przez nas pierwsze zwycięstwo naszej reprezentacji w Q3A DM Nations dokonało się!
Drużyny przegrywały na wybranych przez siebie mapach
**pro-q3dm6 PL 155:121 SLO
q3dm7 SLO 119:87 PL**
ostatnią wynikającą z regulaminu wygrali nasi:
ospdm5 PL 93:81 SLO
Zagraliśmy w składzie p0gr0m (największy pogrom wśród przeciwników), L3si0, kap (najgorsze pingi) i mar1o.
W krótkim wywiadzie przeprowadzonym przez D3Xt3R z czołowym graczem słoweńskich szóstek - [666-Anduril] nie kryje on podziwu dla umiejętności p0gr0ma:
*D3Xt3R: If you look at the Polish team, is there one name that jumps out as their Man of the Match?
[666-Anduril]: Yeah, one .. but help me with the nicks, cause i cant remember his .. :)))
D3Xt3R: pogrom..errr
D3Xt3R: euhm
[666-Anduril]: pogrom, yeah :)
(...)
[666-Anduril]: He has a totally insane shaft aim :)*
Gratulacje!
Jednocześnie w drugim meczu grupy Niemcy - Dania padł wynik 2:0 dla Niemców. q3dm14tmp 64:57 i q3dm7 114:74.





gruson | 2003-04-25 10:03:03 +0200
lepiej poozno nish wcale :P
#640655
slawek | 2003-04-25 10:09:02 +0200
Tym tropem i moje myśli biegły :)
#640656
svich | 2003-04-25 10:18:08 +0200
gg guys :D eh a pogrom jak zwykle moosi sie popisac ;d
#640657
MaxDamage | 2003-04-25 10:36:51 +0200
gg :]
#640658
Zenith | 2003-04-25 10:38:08 +0200
kiurde ja nic o meczu nie wiedzialem :
ale gg :D
#640659
StaryOrgowicz_14 | 2003-04-25 10:45:02 +0200
Gratulacje panowie aby tak dalej, nam na ra3 tez udalo sie wygrac jeden mecze ale warunki naszych lacz nie pozwalaja na dobra gre. Tak trzymac
#640660
sYnth|Bubu | 2003-04-25 11:44:14 +0200
dema!!!!!!!!!!!!
#640665
hanti | 2003-04-25 13:02:38 +0200
dlaczego tak puzno ten news :d przeciez meczy byl z 2, 3 dni temu :p
#640668
SAI4H | 2003-04-25 13:50:18 +0200
GG teampoland. ;]
Moze screeny podlinkuj?
#640672
dxbush | 2003-04-25 13:50:49 +0200
Poniewaz perypetie polskiej sceny sa ostatnio malo popularne na naszych serwisach ;-)
#640673
pepz | 2003-04-25 14:28:29 +0200
albo ktos zapomnial,albo niebylo czasu lub ochoty...:>
#640675
hanti | 2003-04-25 14:31:04 +0200
:) a jak to z niemcami bedzie :p mam nadzieje ze jak to pisza na cb bedzie to very close game a nie jak ze slowenia wygrali na dm14 1xx : 3x
#640676
solar | 2003-04-25 15:52:48 +0200
W sumie ja tez udzielilem wywiadu, ale cos nikt o tym nie pisze :P coosh
#640679
b31m0 | 2003-04-25 18:04:11 +0200
pogrom i shaft? to nie może być prawda ;DD GG :>
#640688
slog | 2003-04-25 20:15:33 +0200
brawo, brawo - good luck z niemcami na dm14...
#640692
putek | 2003-04-25 21:41:42 +0200
e no w q3 juz nie gram, screenow z meczu nie widzialem ale i tak twierdze ze pogrom oWnzuje (takiego go pamietam z moich czasow gry:>)
#640701
bodo | 2003-04-25 22:28:19 +0200
A moim zdaniem jak by ludzie mieli farta i pakiety taki jak on to by sporo obób byłoby lepszych od niego ! Widzialem jak pogrom gra ! Ma sporego farta nie to co ja lub moj brat ! Ale takich ludzi potrzeba w naszej reprezentacji !
#640715
bodo | 2003-04-26 00:19:28 +0200
btw to niżej to napisał moj braciak najt, nie ja :D Ale looz, pogrom ma pakiety i skilla, co w połączeniu daje mistrzostwo :D Pogrom trzyma się średniej 41 fragów na emcz :>
#640729
putek | 2003-04-26 01:39:12 +0200
fart jest potrzebny... i daje efekt... a u Was ani farta ani umiejetnosci:PPP (joke ofcors:P)
#640742
Zaloguj się by dodać komentarz.