ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Terminarz ODC na weekend

śro, 30 kwiecień 2003 18:38:33 | Autor: slawek | Quake 3 Arena

Znamy już podział grupowy w dalszej części eliminacji do finałów Online Duel Cup. mof próbował znów sztuczki z zatajeniem mającej na celu... próbował wyeliminować niekt... eee... dam spokój. Po prostu potraktujcie jak prezent publikację składu grup w tym miejscu. Chętni oczywiście mogą ściągnąć loga z losowania.

Grupa A: 1. God 2. Fux 3. Kon1o 4. G4n

Grupa B: 1. skaven 2. Caleb 3. papi 4. Tho

Grupa C: 1. Irina 2. Sleet 3. Breeze 4. Kosek

Grupa D: 1. Riko 2. Grafo 3. Tysik|cD 4. Eddy

Grupa E: 1. Terror 2. Kaeres 3. Vtm 4. Bryan

Grupa F: 1. Sachy 2. Vult 3. Acura 4. Dawc!o

Grupa G: 1. V3rb 2. Nikon 3. goblin 4. Lel

Grupa H: 1. L3cho 2. Scuzz 3. Pentium4. Matt!as

Grupa I: 1. Abshaper 2. Fuzzmat 3. Bonhart 4. Toxic

Grupa J: 1. Randall 2. Azatoth 3. Bush 4. Replay

Grupa K: 1. Zeus 2. Zielek 3. Riq 4. Xeroboy

Grupa L: 1. Szaman 2. Virus*bd 3. cannabis 4. Jimmy

Grupa M: 1. slawek 2. nxs.freak 3. Ravek 4. scR

Znamy też dokładny terminarz gier, które zostaną rozegrane w piątek, sobotę i niedzielę. Jeśli jednak chcecie szczegółów - podążajcie za linkiem

bryan | 2003-04-30 18:43:20 +0200

broken link

move | 2003-04-30 18:58:12 +0200

here: www.q3arena.gry.wp.pl/odc

bryan | 2003-04-30 19:05:00 +0200

wiem :)) ale w njusie powinien byc poprawiony =)

slawek | 2003-04-30 19:12:47 +0200

masz rację bryan, masz...
a ja nie mam czasu poprawaic dla lamek, które nie wiedzą jak trafic na stronę odc.
Przepraszam.
Będę w ponioedziałek to się tym zajmę, ok?

.gogi | 2003-04-30 19:41:05 +0200

jak ci sie nie chce naprawiac to najlepiej wogole nie rob

bryan | 2003-04-30 19:45:02 +0200

mogles naprawic linka zamiast pisac komentarz :D

Mattias | 2003-04-30 20:21:41 +0200

ej to w tych grupch bedzie FFA czy 1v1 ?

Gravatar

Caleb | 2003-04-30 21:03:16 +0200

1v1 - kazdy z kazdym gra. wiecej info - czytaj regulamin, a nie pisz komentarzy ;P

k3m | 2003-04-30 21:17:14 +0200

nOm, ciekawie sie zapowiada :D

Gravatar

monja | 2003-04-30 22:01:47 +0200

irinkaaaa :D go go go sloneczko :D :*

move | 2003-04-30 22:41:00 +0200

a dla mnie buzi? :/

Gravatar

igor9k | 2003-04-30 23:31:29 +0200

ATI|h'irina|lobo-comp|Radeon9700PRO|Microsoft-mice is back !

gacU | 2003-04-30 23:36:11 +0200

dla ciebie nie ma :ASD

gacU | 2003-04-30 23:36:45 +0200

a zreszra co nie stac mnie .... :*** dla mofa :D:D:D:D

bht | 2003-05-01 00:29:24 +0200

ale mi sie dostalo grupe :asd

Gravatar

[FPP]Krypton | 2003-05-01 01:40:49 +0200

demka! Nagrywajcie zeby bylo co ogladac.

shiv | 2003-05-01 06:02:38 +0200

caleb to ma byc druga faza pierwszej rozgrywki wiec to z tego co wiem tez bedzie ffa:P
Chyba ze mofek czy ktus cos zmieni w ostatniej chwili , generalnie niech moc bedzie z wami:>>

SL4VE | 2003-05-01 08:38:42 +0200

shivus... wejdz na stronke odc i UWAŻNIE PRZECZYTAJ.

move | 2003-05-01 09:48:11 +0200

nastepny zabawny... mova o shivusie
Krypton: spoko, demka beda, ale teraz trwa wielka akcja "czyszczenia" katalogow i podkatalogow wp, wiec nie wiem czy pozwola mi te demka utrzymac dluzej niz tydzien na serwisie.

Gravatar

skaven | 2003-05-01 13:04:33 +0200

LUDZIE KAZDY Z KAZDYM BEDZIE GRAL 1v1 czyli tak jakby ffa;)

move | 2003-05-01 13:47:35 +0200

nie! to bedzie Clanbase TDM! :ooo

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63