ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



The Aimbot! - Recenzja

sob, 05 luty 2005 02:54:09 | Autor: Mav_8217 | Quake 3 Arena



Czy ktoś jeszcze pamięta czasy, kiedy to grało się kulką słynnej firmy A4Tech na podkładkach z Kubusiem Puchatkiem albo ulubioną postacią z filmów nieco innego typu widniejących jako logo? Czy ktoś jeszcze pamięta o legendach jakie krążyły o myszkach Boomslanga i podkładkach Fuze? Te czasy, chociaż tak mile wspominane, już dawno poszły w niepamięć. Już dawno temu nadeszła era nowoczesnych urządzeń wskazujących, ogromnie ułatwiających precyzyjne wykonanie zadań, jakie sobie w swoich ulubionych grach postawiliśmy. Problemem nie jest już ani ich dostępność na Polskim rynku ani też cena, która, jeśli się dobrze poszuka, jest w miarę przystępna dla zwykłego człowieka.

Powstaje pytanie co wybrać? Nikt przecież sam nie jest jasnowidzem a rynek coraz bardziej się rozrasta. Nie sposób połapać się w najnowszych trendach. Sprawa Myszek czy ostatecznie klawiatur, jest dość jasna i najbardziej popularnych oraz branych pod uwagę modeli jest jedynie kilka. Kwestia Słuchawek jest już dużo bardziej skomplikowana, a jeśli przyjdzie nam jeszcze do tego wybierać profesjonalnego Pada - zostajemy zasypani przeróżnymi modelami o coraz to bardziej wymyślnych nazwach, kształtach czy nawet kolorach. Jednak nie jesteśmy na szczęście skazani na konieczność bycia całkowicie samodzielnym w tej kwestii.

Kilka dni temu na zaprzyjaźnionym serwisie - www.q3.fpp.pl, pojawiła się recenzja bardzo atrakcyjnego cenowo jak i jakościowo produktu, którego nazwa jednak aż prosi się o zabanowanie procesu rozrodczego jego twórców - "The Aimbot!". Nie jest to może produkt najnowszy, ale nie dorównuje on na pewno popularnością takim wytworom technologii jak np. podkładka Allsop Raindrop i dlatego ciężko odnaleźć jakieś zarówno obszerne jak i obiektywne opinie o nim w naszym języku. Dla przypomnienia dodam, że "The Aimbot!", to zestaw składający się z najwyższej klasy akcesoriów - podkładki Steelpad 4s, myszki Microsoft IntelliMouse Explorer 4.0 oraz na koniec niezbędne (czy na pewno?) Steel Padsurfaces.

Pozwolę sobie zacytować krótki fragment tej recenzji, która być może zachęci do jej zbadania przez czytelników także naszego serwisu:

"Słyszałem opinie, że pad jest niezniszczalny jeśli tylko nie będzie rozgrzewany do czerwoności to przetrwa bardzo ale to bardzo wiele - jest to całkowitą prawdą ponieważ mam AIMBOTA około pół roku i lądowało na nim wiele rzeczy począwszy od papierosów po wszelkie dania kulinarne (śniadania, obiady, kolacje) łącznie z gorącą herbatą. 4s bardzo łatwo się czyści wystarczy odrobina wody i kawałek szmatki."

Uważam, że warto poświęcić pięć minut swojego cennego czasu na zapoznanie się z tym tekstem, który czyta się lekko bardzo przyjemnie. Z kolei dla wszystkich tych, którzy zastanawiają się nad kupnem którejś z myszek i/lub podkładek jest to lektura wręcz obowiązkowa.

  • The Aimbot! - by n3x - [Click!]
Gravatar

edix | 2005-02-05 03:18:05 +0100

I HATE MIKROSZAJS !!

Mav_8217 | 2005-02-05 03:21:01 +0100

Ja też nienawidziłem. Ale myszki to on potrafi robić. Akurat ta mu się nie udała, ale wszystko jest kwestią gustu, co n3x świetnie w tej recenzji udowodnił :)

frag | 2005-02-05 05:53:51 +0100

razrer> aimbot&ogc
co jak co ale bardziej porecznej myszki to niema

MaS | 2005-02-05 09:05:40 +0100

Aimbot :) Dobre... :P Fajne, fajne...

szaq | 2005-02-05 09:50:43 +0100

Mav9l1ty, nie nEx tylko Nexhia !!! I nie on, tylko ona (samica !!!).

Poza tym, jedną z najlepszych myszek w historii pro-gamingu jest niewątpliwie IE 3.0 - z faktami nie ma co się sprzeczać edix :b.

Hmm... tak zdecydowanie w dobie upadku kilku serwisów q3 w Polsce, należy jako lider tematyki w Polsce zacząć nie konkurować, tylko promować inne serwisy q3. Nice news.

gossen | 2005-02-05 09:56:41 +0100

wcale nie samica tylko samiec i nie nexhia tylko n3x tez z mm*

scaNdal_ | 2005-02-05 10:20:42 +0100

sens 20 rotfl

teo | 2005-02-05 10:35:29 +0100

a tam pie.dolicie, ja mam ie 4.0 i nie nażekam ;p

spEN | 2005-02-05 10:36:30 +0100

Ja z tego zestawu to najchetniej bym sobie steelpada i padsurfejsy wychaczyl .
Aha i musze przyznac, ze najbardziej lubie czytac newsy mav9l1ty’ego. Zawsze fajnie i pro napisane.
[+].

szaq | 2005-02-05 12:01:20 +0100

Ano faktycznie, to on a nie ona :b.

my bad

Tramal | 2005-02-05 13:25:22 +0100

"Czy ktoś jeszcze pamięta czasy, kiedy to grało się kulką słynnej firmy A4Tech..." ja nadal pamiętam bo ciągle nią gram i jest git !!!

Logitechr4 | 2005-02-05 14:10:19 +0100

jak dla mnie IE 4.0 + allsopik r0x0r :)

Gravatar

clayman | 2005-02-05 15:20:07 +0100

Na a4techach gram od kiedy mam kompa (okolo 6-7lat) :D Teraz przyszla pora na zmiane i z niecierpliwoscia oczekuje MX510 ;d Dobry news ;]

akk0 | 2005-02-05 16:27:40 +0100

Czekasz na MX510, przecież ona jest już dawno w sprzedaży;)))

Fajny newsik wielki [+]

cocaine | 2005-02-06 11:07:43 +0100

ie 3.0 + allsop :)
nie lubie mx’ów - za ciężkie jak dla mnie
ie 4.0 słabsze od 3.0

Gravatar

clayman | 2005-02-06 14:49:39 +0100

akk0: czekam, bo w moim miescie (Przemysl) tylko na zamowienie sa i trzeba czekac dzien lub dwa, niestety tylko MX310 byly...

gr. | 2005-02-07 09:35:26 +0100

"Czy ktoś jeszcze pamięta czasy, kiedy to grało się kulką słynnej firmy A4Tech na podkładkach z Kubusiem Puchatkiem albo ulubioną postacią z filmów nieco innego typu widniejących jako logo?"

ja nadal uzywam starej kulkowej 4 letniej myszki a4techa z 2 scrollami i czarnej szmacianej podkladki czy to znaczy ze jestem wapniakiem i nie jestem pro? : |

ot:
"Kilka dni temu na zaprzyjaźnionym serwisie"
wszystkie serwisy sa z nami zaprzyjaznione a my z nimi to nic ze po cichu za plecami kazdy powie ze nienawidzi esp czy kogos tam innego wazne zeby oficjalnie panowala zgoda milosc i braterstwo
a pamietam te ataki goscia z pikachu na avatarze na board orga a on defacto zwiazany byl z fpp tak mi sie cos kojarzy ale to przeciez nie wazne (jak w reklamie zywca)

pis ent noł ofens
sry ale musialem sie wyzyc bo wlasnie jestem 500,- w plecy z analizy
...........

Gravatar

s|moebius | 2005-02-07 19:38:26 +0100

ja mam myszkę A4Tech i cicho :P

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63