ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



The New King

śro, 27 kwiecień 2005 23:19:41 | Autor: Mav_8217 | Quake 3 Arena

Tak więc po kilku godzinach zmagań dobiegł końca mini-turniej ESL Q3 1v1 King Of The Hill. Wszystko działo się na dwóch turniejowych serwerach, tak aby każdy miał okazję zagrać tam, gdzie miał najlepsze warunki. Okazało się to strzałem w dziesiątkę, ponieważ h'avkowi nie za bardzo pasował serwer postawiony przez pifpaf, więc większość jego spotkań była rozegrana na neutralnym Asterze. Rozpoczęło się bardzo gładko o ustalonej godzinie 17:00 i od początku do końca, każde spotkanie było transmitowane przez GTV i większość miała zapewniony Shoutcast, więc nikt nie mógł narzekać na brak przekazu z tej imprezy. I rzeczywiście publiczności było dość sporo, bo non-stop ok. 50-70 osób.

Pierwsza kolejka spotkań minęła dość prędko, bo gładko, w dwóch mapach swoich oponentów pokonali Avek oraz Equador, którzy już wtedy zrobili na wszystkich spore wrażenie. Następnie grali przegrani obu tych spotkań - Sentence oraz Dave. Po bardzo ciekawym meczu, w szczególności na pro-q3tourney4, ten pierwszy został wyeliminowany. Nabrał jednak sporego doświadczenia i na pewno może być ze swojego występu zadowolony. Wszystko się rozkręcało i W finale Winners Bracket ok. godziny 19:00 zmierzyć się mieli Equador oraz Avek. Tym razem przyszykowało nam się prawdziwe widowisko, bo coraz to kolejne niecenzuralne teksty z GTV, których tutaj wkleić nie wypada świadczyły o ogromnych emocjach jakie wszyscy przeżywali. Jednak ten młodszy gracz zdołał zachować czyste konto jeszcze przez jakiś czas.

W międzyczasie na Shoutcaście działo się bardzo dużo. Kolejne pozdrowienia, dedykacje oraz komentarze Solara, który odwalał kawał dobrej roboty także wprowadzały bardzo miłą atmosferę. Dawid "Dave" Stępień w tym czasie musiał pożegnać się z turniejem i odpaść w finale Loosers Bracket a finał szykował się pomiędzy młodym wilkiem - Avkiem a starym wyjadaczem Equadorem.

Pierwszym levelem była dobrze wszystkim znana - ztn3tourney1. Do pewnego punktu gra była bardzo wyrównana, jednak w pewnym momencie Maciek zdołał odskoczyć na kilka punktów, które zapewniły mu zwycięstwo. Podobny scenariusz, jednak z odwrotną końcówką miał miejsce na pro-q3tourney4. Tym samym Equador po raz pierwszy tego wieczoru pokonał swojego najgroźniejszego rywala i zachował szanse na tytuł Króla. Jednak jego nadzieje rozwiała brutalna rzeczywistość i pomimo tego, że do 12 minuty na pro-q3tourney7 wyglądało na to, że Korona będzie jego, to jednak ostatnie trzy to wielki comeback i ostateczne przypieczętowanie sukcesu dla Avka.

Tym samym ostateczna klasyfikacja przedstawia się następująco:

  1. Avek
  2. Equador
  3. Dave
  4. Sent3nce

Poprosiłem najważniejszego człowieka tego wieczoru o krótki komentarz. Oto co usłyszałem

"Cześć jestem Maciek i mam 14 lat, jestem taki młody, ale i tak nie ma na mnie bata na polskiej scenie. W ogóle jestem fajowski i pozdrawiam mojego senseia i przywódcę duchowego [M]anka i jego wiernego kompana Mav9l1ty'ego. W ogóle jest git."

Administratorzy ESL Q3 organizujący ten puchar pragnął podziękować wszystkim, bez których oprawa medialna byłaby dużo uboższa. Przede wszystkim solarowi za prowadzenie Shoutcastu oraz bryanowi za udostępnienie GTV. Nie żegnam się jednak, tylko mówię... do następnego razu!

ps. Demka najprawdopodobniej ujrzą światło dzienne już jutro.

cocaine | 2005-04-27 23:30:10 +0200

jakies demka ?

dinh-equador | 2005-04-28 00:07:10 +0200

nastepnym razem wygram :)
popelnilem blad na pt7 moglem wygrac;)
pozdro GG
bardzo fajnie turniej przygotowany!:) wrecz wypasnie!!!
Radio-git brzmiało: )))

Gravatar

edix | 2005-04-28 00:10:44 +0200

nie tylko dema ale i screeny by sie przydaly :b

Gravatar

zik | 2005-04-28 00:14:46 +0200

TACZ MI!

davep | 2005-04-28 00:32:55 +0200

www.esl-europe.net/pl/q3/1on1/koth/

conieco tutaj znajdziecie, jesli zawodnicy wrzuca demka to beda :>
dajecie na "struktura turnieju" i klikajac na konkretny mecz w drabince "vs" mozecie sciagac demka jesli oczywiscie ktorys zawodnik wrzucil.

THRAWN | 2005-04-28 00:54:31 +0200

gg;]

Gravatar

voodoo|seRious | 2005-04-28 01:45:22 +0200

btw. chcialbym widziec zik vs av3k :D

Gravatar

avek | 2005-04-28 07:09:55 +0200

Zeby nie bylo tym najwazniejszym czlowiekem byl ... [M]aniek :D

BTW : TAĆ MI :D

[M]aniek | 2005-04-28 07:45:14 +0200

;OOOOOO

wszystko sie zgadza, ale ja nie uzylem slowo kompana tylko pazia...

Mav_8217 | 2005-04-28 08:09:14 +0200

[M]aniek

[komentarz_skasowany]

ps. Aha i zapomniałem dodać na IRCu. Zawodnicy, uploadujcie demka na sajt ESL ;)

Gravatar

t5-mayhem | 2005-04-28 09:41:32 +0200

THIS IS THE NIGHT

wishoza | 2005-04-28 09:52:10 +0200

No to mamy króla pagórka ; P GJ, fajnie było, ogladalem i podobalo mi sie nawet. Jeden z najfajniejszych meczy = dave vs av3k na hubie z povu dave’a do ktorejs minuty było na prawde super ... GJ dave ;> No i gratulacje dla av3k’a :D

fredi | 2005-04-28 13:29:36 +0200

ładnie, ładnie, gg
się ma czas sie gra :))

Zenith | 2005-04-28 13:44:16 +0200

ja nic nie chce mowic ale widac ze 14 lat :A

GaD | 2005-04-28 13:49:09 +0200

zalosc asd

wishoza | 2005-04-28 15:21:47 +0200

Zen, a co myslisz, ze to co powiedzial avek ( "Cześć jestem Maciek i mam 14 lat, jestem taki młody, ale i tak nie ma na mnie bata na polskiej scenie. W ogóle jestem fajowski i pozdrawiam mojego senseia i przywódcę duchowego [M]anka i jego wiernego kompana Mav9l1ty’ego. W ogóle jest git. " ) było na prawde ? :

Mav_8217 | 2005-04-28 16:17:59 +0200

Z doświadczenia redaktorskiego:

Zawsze zdarzy się jakiś człowiek, który nabierze się nawet na najmniej wyszukany żart =)

[M]aniek | 2005-04-28 16:26:44 +0200

omg napisalem to dla jaj bo av3k nie mial sily nic powiedziec : D

gr. | 2005-04-28 16:28:09 +0200

superextrahiper i w ogole
...

Rozz | 2005-04-28 16:47:40 +0200

Czy zikowi i malemu chodzilo o "TICZ MI"? :)

Gravatar

h00lsfanat1c | 2005-04-28 18:09:35 +0200

Hauwek wins ! o/

szłem | 2005-04-28 20:09:06 +0200

w zylach avka plonie krew rodu hujsów ! :D

gj man juz ci na gg mowilem :]

[M]aniek | 2005-04-28 21:40:32 +0200

nie chwal sie psychic ze go masz na gg :D (zart)
btw psychic raz sie do Ciebie odezwalem na gg zeby spytac czy mav zyje bo sie nie odzywal pare dni, ale te kurestwo nie doszlo jak zwykle : D

wishoza | 2005-04-28 23:02:19 +0200

psyhic jestes kozak :D avek ja Ci na TSie mówiłem ; >

sYnth|Bubu | 2005-04-29 00:16:36 +0200

av3k jest Mistrzem Polski...
av3k najlepszy jest...
avka trzeba szanować...
av3k NAJLEPSZY jest ...

:D

Gravatar

avek | 2005-04-29 07:12:34 +0200

ashah :D Bubu :))))))))) :*

[M]aniek | 2005-04-29 07:14:46 +0200

nie hasha tylko do szkoly migusiem!

SL4VE | 2005-04-29 13:44:25 +0200

Chwila chwila... to w końcu to powiedział avek czy ktoś sobie zrobił "żart"?

Bubu wdupowłaz :D

Gravatar

avek | 2005-04-29 14:51:09 +0200

Miałem cos napisać , a że mi nie przyszlo nic sensownego do głowy poprosiłem, aby zrobil to za mnie [M]aniek i napisał ... =D

szłem | 2005-04-29 19:37:12 +0200

no bo gg to gowno maniek ... napisz kiedys jeszce raz cos to se odrazu dodam cie do listy

a ja widzialem dzisiaj avka na ircu a wy nie-e ;D

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63