The Shadows mistrzami Polski vQ3 TDM!
pon, 26 styczeń 2004 17:46:18 | Autor: SAI4H | Quake 3 Arena
Finał ECT5 już za nami. Jako, że nikt do tej pory nie pofatygował się, aby wspomnieć w newsie o tym wydarzeniu, postaram się uzupełnić brak.
W piątek oczy całkiej polskiej sceny vQ3 były zwrócone na dwa teamy, które pokonując najlepsze polskie drużyny TDM weszły do finału, piątej już edycji,
Elite Community Tournament -
sYnthesis i
The Shadows.
Zobaczmy, jaka drogę musiały pokonać oba klany w drodze do finału:
sYnth:
pierwsze miejsce w grupie B
1/8 WB vs sm w/o
1/4 WB vs n3 3:1
1/2 WB vs FF 3:0
Finał WB vs 666 3:0
t5:
drugie miejsce w grupie D
1/8 WB vs xF 3:0
1/4 WB vs gp 0:3
1/16 LB vs |r| 3:0
1/8 LB vs cD 3:1
1/4 LB vs gp 3:1
1/2 LB vs dx 3:0
Finał LB vs 666 3:0
t5, mimo iż dla wielu było faworytem nie miało przed sobą łatwej przeprawy. Cienie, aby zdobyć tytuł Mistrzów Polski, musiały zwyciężyć dwa razy serię best of 5, co, przy wspaniałej dyspozycji sYnth, nie było proste do wykonania.
Poniżej ograniczę do podania tylko wyników, ponieważ każdy zainteresowany zapewne przeczytał już opisy poszczególnych map na stronie ligowej.
Oto one:
sYnth vs t5:
BEST OF 5 #1
55:120 @ ospdm6
81:75 @ q3dm14tmp
76:121 @ q3dm7
122:119 @ pro-q3dm6
96:137 @ ospdm5
BEST OF 5 #1
103:121 @ cpm4
82:71 @ q3dm14tmp
84:126 @ q3dm7
131:138 @ pro-q3dm6
The Shadows wygrywają w ECT5!
Gratuluję!
.:: ECT5 vQ3 TDM 4v4





... | 2004-01-26 17:53:25 +0100
gj t5 ...
#670355
sYnth|Bubu | 2004-01-26 18:14:00 +0100
napisal hust o tym na stronie ligi :P
#670358
SAI4H | 2004-01-26 18:17:56 +0100
mi chodzilo o org :P
8==o ------
#670359
hust | 2004-01-26 18:52:20 +0100
redaktor sam szuka wiadomosci - ale widac ze najciemniej pod latarnia:]
#670367
furi | 2004-01-26 19:31:50 +0100
Jaka szybkosc :D
#670373
baxowy | 2004-01-26 19:52:02 +0100
ecz godny miana finalu.
Brawo!
Gratuluje tez za*tej naprawde za*tej postawy. Ludzie bierzcie z nich przyklad :) GG t5 GG sYnth
#670378
performer | 2004-01-27 12:34:03 +0100
gg oba timy
#670436
sYnth|Bubu | 2004-01-28 00:41:46 +0100
nawet ja ?
#670535
Zaloguj się by dodać komentarz.