the shadows versus sYnthesis 3:1
nie, 16 styczeń 2005 23:22:43 | Autor: sYnth|Bubu | Quake 3 Arena
Przed paroma chwilami zakończyło się ostatnie spotkanie w ramach Q3A DM Cup Fall 2004. Jak wiadomo był to polski finał. Na przeciw siebie staneły klany, które od około półtora roku zawsze spotykają sie w finale ważnych zawodów. Mowa tu oczywiście o t5 i sYnth. Spotkanie można uznać za dość zacięte (za wyjątkiem pierwszej mapy gdzie t5 wygrało dość znaczną ilością fragów) i miłe dla oka. Przechodząc do konkretów:
Składy:
t5: zik, syn, mayhem, hugo, Xts, boloman
sYnth: rav, scar, fanat1c, Bubu oraz log (coach)
Wielkie GG dla obu klanów. Miejmy nadzieje, że w przyszłym sezonie admini CB docenią gre naszych rodzimych teamów i przydzielą ich przynajmniej o dywizje wyżej!









Mav_8217 | 2005-01-16 23:28:12 +0100
Gud Gejm. Sorry za brak kowera, ale myślałem, że już będe spał.
Trochę GTV było wqrwiające, więc trzeba było parę razy wejść na serw z niemieckim name, ale ogólnie było ciekawie :b
#706167
viltZz | 2005-01-16 23:29:25 +0100
gg te5
#706168
dinh-equador | 2005-01-16 23:31:25 +0100
gg :) Syn (klase pokazales!! )
#706169
sYnth|Bubu | 2005-01-16 23:31:31 +0100
No gg :>
#706170
t5-syn | 2005-01-16 23:34:56 +0100
gg syn[th] ;D
#706171
sYnth|Bubu | 2005-01-16 23:42:02 +0100
c-load (23:40)
Xts odkad zostal przylapany na aimbocie to teraz nie uzywa i bylo widac po screenach [rotfl]
:DDDDDD
#706172
spEN | 2005-01-16 23:47:33 +0100
Dokladnie ;aSd
Net ujemny, a na cpm4 t5-Xts has been kicked by referee!
lol? ;DDDD
Zaraz bolo napisze na stronie, ze news "Xts in da hałs!" to sciema i wszytko sie zacznie od poczatku.
:D
#706173
fiszon | 2005-01-16 23:50:22 +0100
właśnie a dlaczego wogóle xts grał??
#706174
vvv | 2005-01-16 23:56:19 +0100
xts i spolka ownz :d
#706175
pluskff4 | 2005-01-17 01:29:23 +0100
lol
#706177
edix | 2005-01-17 04:40:36 +0100
ban Xts / ban Xts ! ;]
#706179
gr. | 2005-01-17 07:35:16 +0100
Bubu moje wyrazy wspolczucia ;o
#706181
Pawuj | 2005-01-17 08:30:49 +0100
gg syn :)
Widze, ze nadal wiekszosc polskiej sceny mysli ze xts cos mial :DD
#706182
InFlames | 2005-01-17 08:43:00 +0100
vgg sYnth and t5 :)
#706183
bamc | 2005-01-17 09:24:13 +0100
tak patrzac na te screeny gdzie gral xts to ja grajac chyba z 4 razy tdm nie miałem az tak niskiego neta :P
#706185
m1ru | 2005-01-17 11:00:16 +0100
gg :-) syn ownzz :]
#706187
Yeltzyn | 2005-01-17 11:39:15 +0100
zostawcie Xts’a. On by Was rozwalił na stojąco jedną ręką (niewiodącą).
A co do meczu, to GTV dalo du.py (bez followpowerup),
ale ogolnie emocje były na wysokim poziomie dzięki wspaniałemu shoutcastowi.
Gratuluję Zwycięzcom i Przegranym, i życzę powodzenia w kolejnych edycjach OC.
#706191
E236 | 2005-01-17 12:03:03 +0100
tak, dla mnie było to istne SCARanie boskie, oglądać gracza który miał w ciągu 2 minut zero fragów na koncie to jest coś nie tak, co do xtsa miał nie grać, na DM7 rozgrzeka trwała sam nie wiem ile, ludzie w tym meczu wchodzili na serwer jak i kiedy im się podobało, ale ogólnie była dobra gra i to się liczy, tylko GTV zawiódł na całej linii...
GG
#706192
Panplayer1 | 2005-01-17 12:35:44 +0100
dziwki z gimnazjum tanczyly na stolach ganxta rap w glosnikach szampan za 5 zeta z biedronki lal sie strumieniami t5 zasialo rozpie.rdol. tyle.
#706037
[M]aniek | 2005-01-17 13:52:52 +0100
gg
syn wrzuc demko ze swojego pova bo na gtv to zalosc (szczegolnie jak pov Bubu dali ;x) nie no joke Bubu tam ladnie przykozaczyles ;D
zara shoutcast wrzuce i zapodam linkiem
#706193
sixs|GaD | 2005-01-17 14:05:55 +0100
dwuletnim doswiadczeniem finalowym
#706198
MaS | 2005-01-17 14:09:07 +0100
gg t5 :)
#706199
boloman | 2005-01-17 14:10:22 +0100
rofl :D:D:D no troche smieszna historia naszych dwuletnich spotkan finalowych; lanser ;!! imo spotkanie nie bylo zaciete; dalismy zagrac wszystkim nawet xtsowi ktory w ost roku zagral tylko jeden mecz na cGc ;d a na ost mapie przy miazdzacej przewadze zik wylecial 2 razy; troche obiektywizmu ;]
#706200
[M]aniek | 2005-01-17 14:16:46 +0100
Wam powiem ze potem wrzuce bo to 54MB :) wieczorem albo w nocy ;d
#706201
sixs|GaD | 2005-01-17 14:17:43 +0100
eXtreme Competition Krakow, PD - 2 liga, Tarnow, najmniej wazne turnieje, najwazniejsze sa te gdzie synth bylo w finale ;x
#706202
krp | 2005-01-17 14:38:53 +0100
tu chodzi o to ze bubu byl z synth wycierac spocone czola zawodnikow grajacych w finale sfdgsdgsgfg
#706203
Logitechr4 | 2005-01-17 14:46:56 +0100
Bubu: to wszystko przez to ze graliscie na kolorowych tagach rodem z przedszkola ;dddd.
#706204
lecho | 2005-01-17 15:43:29 +0100
z zikiem to w ogole bylo smiechowo, na dm6 przejmuje quada, ma 70-70 i jest dokladnie NAD ra, ktore juz na niego czeka... az tu 999 i go wywalilo :DDDD jakby t5 te mape przegralo, to w strone adminow Macieja polecialyby niezle bluzgi cos czuje :E
#706207
m4mut | 2005-01-17 15:52:33 +0100
heh bywa i taki lag a pozatym i tak scar pokzał klase ;] gg dla obu teamów
#706208
sYnth|Bubu | 2005-01-17 16:12:17 +0100
66plebs zazdrosci saas :D
Spoko moze kiedys zagracie w finale :D
A narazie pozostaje GTV i ogladanie bolomana i mnie :P
EOT
#706211
kaboom | 2005-01-17 16:18:38 +0100
mówiłem wam, ze jak log nie zagra to nie macie szans :P
wynik jak mówiłem 3:1, gg
#706212
PeterSchiff | 2005-01-17 16:25:47 +0100
eeeeee myslalem ze synth wygra ;( jak nie dostane lepszego lacza to z t5 nikt nie bedzie miec szans :(
#706213
March | 2005-01-17 16:54:17 +0100
Na przeciw siebie staneły klany, które od około dwóch lat zawsze spotykają sie w finale ważnych zawodów.
t5 moze i tak ale synth ? ;o
#706214
666|v1nc | 2005-01-17 17:00:30 +0100
ryj karle
#706215
krp | 2005-01-17 17:03:25 +0100
ty @#$% bubu lepiej sie przyznaj jak trafiles do synth, dave Cie wzial do dx po znajomosci zebys znalazl dobry klan bo tak to bys do dzisiaj kisil w zalosnych klanach gruby kaczanie
#706216
[M]aniek | 2005-01-17 17:18:06 +0100
widze ze wywiazuja (zawiazuja czy cus) sie ciekawe dialogi q:-]
#706219
sYnth|Bubu | 2005-01-17 17:25:01 +0100
Smieszne rzeczy wypisujecie :D i humor sie poprawia :D
#706221
log | 2005-01-17 17:31:20 +0100
March, widze ze scene znasz dosc dobrze.... od 2 tygodni :/
Pierwszy finał jaki zagralismy z t5 to finał ECT#2 w 2002 roku jeszcze wtedy jako AoD o ktorym pewnie 90% z was nie slyszalo. Pozniej byly kolejne ECT, eCC, cGc, PLD, i jakiestam inne tarnowy, czy teraz clanbase
#706223
dinhkertal | 2005-01-17 17:39:44 +0100
ECT to bylo aod nie synth log :P To byl zupelnie inny klan niz synth obecnie a zaden gracz z obecnych wtedy nie gral :P
#706224
vvv | 2005-01-17 17:59:21 +0100
Bubu ... hmm ... kazdy widzial na GTV jak sie o sciany obijales wiec nie rob z siebie niewiadomo kogo :d
jestes przecietny po prostu, a z te-piatkami jeszcze dlugo nikt nie wygra. dotarliscie do finalu, chwala wam za to, ale nie ma sensu sie za bardzo podniecac, proste.
aha no i jeszcze Scar owned GTV
jakies demka moze ?
#706225
sYnth|Bubu | 2005-01-17 18:38:32 +0100
Jeszcze bardziej od 66plebs smiesza mnie kolesie ktorzy zakladaja konta zeby komus nawrzucac :D
Heh no spoko ale moja przecietnosc jakos wystarcza zeby wszystkie clany (jak narazie za wyjatkiem t5) pokonywac. I dobrze mi z ta przecietnoscia :>
#706226
log | 2005-01-17 18:39:52 +0100
kertal chyba wiem najlepiej czy to ten sam czy nie :P
zreszta napisalem ze wtedy gralismy jako AoD nie zauwazyles?
#706227
magic | 2005-01-17 20:57:10 +0100
gratuluje obu timom
#706234
Platine | 2005-01-17 22:18:51 +0100
Tak czytam i czytam i uwazam, ze t5 jak zwykle pokazalo, w byle jaki sposob swoja wyzszosc ;))) Jaki sklad nie dadza i tak wygraja ;) Ogolnie grywam raczej rzadko, jednak bardzo mile wspominam ludzi z synth oraz t5. Pisze to po to aby wyrazic swoja opinie na temat wielkiego redaktora Bubu, przejrzystego zwieracza podogonowego, ktory ma sie za cholera wie kogo jak wynika z jego commentow. Prawda jest taka, ze gosciu jestes mizerny z tego co znam graczy. Wszystkie nooby bija Ci brawo za redaktorke, w rzeczywistosci 90% pro playerow ma wyrobione o Tobie zdanie jako o przecietniaku. Co gram przeciw Tobie w jakies przypadkowej grze z ledwie ponad 5netu wychodzisz kampiac na respach.Masz skilla niewiele przekraczajacego zwyklego playera, a wyskakujesz do ludzi z 666, ktorzy miotaja Toba jak berlem od kibla. Ja jestem noob i nie mam nic do ukrycia, ale jesli mialbym po tylu latach gry co Ty byc na Twoim poziomie to wole nie grac bo to nie ma sensu :D Ktokolwiek by nie zrobil z Ciebie miazgi jest noobem ;) Nie mam nic do klanu synth oraz jego graczy, jedynie postawa synth Bubu pro redaktora i przecietniaka w grze budzi we mnie niesmak. Pozdrawiam wszystkich! .... a Bubu na to-co Ty wiesz noskillu ;))))
#706236
krp | 2005-01-17 22:22:55 +0100
poprostu Platek ownz :DDDDDD
#706237
bryan | 2005-01-17 22:24:37 +0100
Placek ;] ;]
#706238
sYnth|Bubu | 2005-01-17 22:34:14 +0100
Jak juz pisalem moja przecietnosc wystarcza na 2 miejsce TDM w Polsce i jakos dobrze mi z tym (nie to co reszta wymiataczy ktorzy sa 100X lepsi odemnie ale przegrywaja dlatego ze bije ich po respach jak ostatni noob).
Co do 666 to bluzgam ich poniewaz sami (jakis czas temu) zaczeli na mnie najezdzac bez powodu. Panosza sie jakby to niewiadomo co zrobili.
Platine Ty jestes jedna z ostatnich osob ktore mnie moglyby pouczac na jakikolwiek temat zwiazany z ta gra. Idz dalej rozdawac bany za "free" a krp i jego koledzy z wywinietymi jęzorami bedą Ci dupsko lizać za serwer ktory im "dales".
Dobra koniec bo szkoda czasu na klotnie, czas program napisac.
#706240
sYnth|Bubu | 2005-01-17 22:36:23 +0100
Hah jescze jedno wymien mi choc jednego pro-playera w Polsce. Bo chyba nie wiessz wogole co to znaczy, a slowo pro juz dawno nie jest w modzie. asas :D
#706241
krp | 2005-01-17 22:40:40 +0100
ej bubu ty mozesz pisac najwyzej w swoim zeszycie w 2 linie matole fdgfdgfd i nikt tak jak ty nie lzie tutaj Platine’owi dupy ty maly gruby kaczanie :D
#706242
Platine | 2005-01-17 22:41:28 +0100
W roli wyjasnienia-to ja poszedlem lizac dupsko Kropowi aby przyjal ode mnie server, a tak pozatym to nic Tobie do tego. Jestem czlowiekiem ktory angazuje sie w ta scene wg wlasnych mozliwosci stawiajac servery dla klanow co udowodnilem juz nie raz. Co do banowania za darmo dzieki takim jak Ty ludzie na orgu nie maja do kogo pisac w sprawie banow, bo nikt nie chce odpowiadac na pyskate pytania pro redaktora ;) Cale SWB sie zwinelo z orga miedzy innymi przez takich jak Ty i teraz scena ma puste forum i w razie czegokolwiek musi nas szukac po gg. Co do tego czy powinienem Cie pouczac-tak jak napisalem nizej - a Bubu na to-co Ty wiesz noskillu :DDD Ty i TDM :SSSSSS Moja babcia na wozku inwalidzkim lepiej kampi ;)
#706243
Platine | 2005-01-17 22:54:47 +0100
hah alez Ty sie swietnie bawisz nabijajac z noobow czyt. z kazdego procz tego jedynego w Polsce ktory jest od Ciebie lepszy :D Wez sie schowaj z ta redaktorka. Jedyne co dobrze umiesz to pyskowac, sek w tym ze to ze ktos nic nie mowi nie oznacza ze wygrales - to oznacza ze Cie po prostu zlano ;) Na tym koncze te wpisy bo szkoda mojego czasu. Pozdrawiam wszystkich pro i nie pro poza Bubu,ktoremu zabierz redaktora a sie okaze ze przestana mu klaskac ;)))
#706244
sixs|GaD | 2005-01-17 22:55:24 +0100
Powiem ci ze nie musimy uzywac metod bubowych zeby cos miec, tak samo jak twoje komentarze o TP do Ognosa, ktory nie wzial cie do reprezentacji i wytykasz kazdy jego blad, nie wspominajac jak jechaliscie FF bo sie przywalili do was ze gracz jest nie wpisany do klanu. A wczoraj jak graliscie z t5 sami zesraliscie sie ze xts nie ma wpisanego guide..
Lizanie dupy tak ? Wytlumacz czemu jakos twoje komentarze po meczach TP sa w formie błagalnej aby dostac sie w koncu do reprezentacji? "zebym ja byl kapitanem albo graczem" "jak narazie nie jestem " itp.
Ciagle widzisz jakis problem, wszedzie cos komentujesz, starasz sie byc wcentrum zainteresowania, normalnie VIPem jestes.
Tak oczywiscie zajeliscie 2 miejsce w polsce na cGc , lecz z tego co pamietam to gral u was matr0x ktory nie jest waszym klanowiczem i to dzieki tej osobie jestescie 2 a nie 4...
Sam zaczales ta klotnie, bo po cGc to juz taki mastah sie zrobiles, ze normalnie jak wchodzisz na serwer to tlumy sie zbiegaja podziwiac twoja gre ....
#706245
Platine | 2005-01-17 23:00:36 +0100
Dalem servery klanowi 666 i taboo i od razu komentarz Bubu ze mu wtykalo na jakims cGc, jakos kazdy dotychczas jest zadowolony, jak masz drewniany modem to sprzedaj kolczyki i kup cos porzadniejszego. Wtyk na gamesnecie nie widzialem od poczatku jak te servery stoja. Wiec zanim cos powiesz idz i zagraj.
#706246
sYnth|Bubu | 2005-01-17 23:38:13 +0100
Powiedzial GaD gwizador tdmowy sasas :D
10-12 osob na serwie w jednej chwili wszyscy wtyka-wniosek maja zwalone lacza :D:DD
kropek ile jeszcze razy napiszesz to samo "maly" "gruby" itd? W zawodowce wiecej nie uczyli?
Program napisany mozna isc spac.
Aha btw GaD ja do Ciebie nic nie mialem ale jak zaczales mnie obrazac bez powodu na IRCu to nie pozostalem dluzny.
#706248
krp | 2005-01-17 23:49:54 +0100
ej bubu zawodowke to moze ty sam konczyles, a toze jestes malym grubym kaczanem bede pisal tyle razi ile bedzie mi sie podobalo ;]
#706249
sYnth|Bubu | 2005-01-18 07:42:18 +0100
ej bubu zawodowke to moze ty sam konczyles, a toze jestes malym grubym kaczanem
to, że-piszemy osobno i z przecinkiem ale widac nauczyciel w zawodowce nie chcial wprowadzac trudnych zagadnien.
#706250
rav | 2005-01-18 09:24:20 +0100
boze boze znowu jakies klutnie :///
A wczoraj jak graliscie z t5 sami zesraliscie sie ze xts nie ma wpisanego guide...
no sorry, pokaz mi ktory to powiedzial, bo ja jakos nie pamietam zeby ktos sie plul o to a nawet byly texty ze my nie ognosy :Ppp
#706254
krp | 2005-01-18 10:45:11 +0100
bubu ty idioto :DDDDDDD nie nacisnalem spacji.... ty @#$% cwaniakujesz bo wszystko co napiszesz wpierdalasz do worda i ci pokazuje bledy....zalosny jestes grubiutki kaczanku, a czy przypadkiem przed ’ale’ nie powinno byc przecinka pulpeciku?
#706256
rav | 2005-01-18 11:30:21 +0100
jakies demka ? jakis plik z shouta ? :/
#706257
magic | 2005-01-18 13:17:00 +0100
Ej, ej @#$%! Przestancie prowadzic tu klotnie.
To jest news o meczu, a wy pierdolicie na siebie jak dziwki pod moim domem.
Ja mimo ze nieznosze buba pulpeta to nie zmienia faktu ze dobrze reprezentowal polakow w europejskich rozgrywkach.
Za to dla t5 i synth jeszcze raz brawa, bo gdy kiedys gralem troche wiecej, to pamietam jak nieosiagalnym byl final opencupa, lub wystep na Eurocup..
#706261
dinhkertal | 2005-01-18 16:46:16 +0100
Gad -> w koncu jeden nas @#$% zrozumiał ;) respect for ya. Bubu wytykasz nam co ty @#$% nie zdobyles,ajki ty jestes przecietny ale na was to wystarcza...@#$% gosciu pokory troche... a pamietaj: pierwszego miejsca nigdy nie miales wiec nie pisz tekstow ze Ty nigdy nic nie osiagnales bo to tak jakbys sam sobie wrzucal nieudaczniku :| aha... nie jaraj sie ze inni koncza zawodowki a ty skonczyles liceum. Tacy ludzie napewno beda bardziej normalni niz Ty. I nie musza nawet chodzic do wyzszej szkoly lansu i bansu a na opis dawac sobie opisy typu : analiza matematyczna,prace nad paleczka okreznicy czy referat na temat: Jak sukcesywnie podbijac rynek pracy zeby bylo ze jestes inteligentny. Sorki stary ale nie masz racji teraz i sie nie kloc nawet bo tylko bardziej na Ciebie bendom najezdzac.
#706277
rutt | 2005-01-18 17:10:06 +0100
hyhyhyyhhy
#706282
viltZz | 2005-01-18 17:59:28 +0100
i teraz mighty bubu wytknie kertalowi ze sie pisze beda a nie bendom :D ej w ogole bubu skad Ty zes sie urwal co? wez wracaj do parku yellowstone do kumpla yogiego :D - bedziemy wdzieczni:P
#706287
dinhkertal | 2005-01-18 19:34:12 +0100
ej olewam moja ortografie online, to nie jest @#$% dyktando 2005. I bynajmniej dzwoni mnie to ze ktos wytyka mi bledy gdzies tam ;Q
#706290
Platine | 2005-01-18 19:47:32 +0100
Bubu za to ze usunales moj komentarz (naduzyles praw redaktorkich aby rozwiazac swoj prywatny problem) ja bede naduzywal swoich praw administratorskich abys mial problem w tej grze (poszukajmy terminarza ;))) ;) Pozdrawiam :DDD
#706292
viltZz | 2005-01-18 20:47:03 +0100
kyryty generalnie ludzie olewaja i nikt im tego nie ma za zle:P no ale niektorzy musza tu udowodnic, ze chadzali do lepszych szkol niz zawodowki :P
#706302
abs | 2005-01-18 20:47:39 +0100
kroooooopek czarne okulary
#706303
sYnth|Bubu | 2005-01-18 21:40:33 +0100
Platine masz dowody ze ja cos robilem? Moze komus innemu nie spodobalo sie co wypisujesz? Nawet nie wiem o ktory komentarz Ci chodzi.
Reszta morda. Kertal do ksiazek :D
#706305
dinhkertal | 2005-01-18 21:46:50 +0100
o ty dziwko kurwo szmato :D:D:D:D ej viltzu pewnie ze tak ale co to im da? nic kompletnie nic, a taki sredniak zamiast go podziwiac uzna go za kretyna. Ja bynajmniej nie uznaje siebie za sredniaka,napisalem dobrze maturki probne (polski 3ci w szkole na 180 ludziuf w roczniku wiec mi nie pierdolcie ze jestem nubem gramatycznym :D 4 za gramatyke na 4 mozliwe or sth :P) a to jest dla mnie najwiekszym wyznacznikiem wiedzy obecnie. Imho studenci to kretyni(nie wrzucam wam wszystkim tylko tej czesci ktora...) bo nie potrafia zbajerowac panny w swoim wieku tylko sie za mlodsze biora :D zaobserwowalem to juz jakis czas temu i najfajniejsze panny z mojej szkoly pod wzgledem wizualnym chodza ze studentami od ktorych nawet bubu wyglada normalniej (o shit, to tacy som? zapyta sie polowa z was :P). Cokolwiek by nie powiedzieli to panny to lykaja bo to przewaznie tepe @#$% a zawsze tak jest :ASD o @#$% mac, zwierzam sie w komentsach, tez mnie pierdolnelo po czaszce, ide poryc banie matce :D
#706285
LeSzNy | 2005-01-18 22:19:43 +0100
jeszcze jeszcze krt to ciekawe co napisales :Dd
#706310
h00lsfanat1c | 2005-01-18 22:23:46 +0100
Krt a kase na poldżera zebrałeś ? :D
Jak tak to na picie zbieraj :P
Pozdro
#706311
magic | 2005-01-18 22:54:11 +0100
kurewa jakie tu blogi powstaja
kret congratz za 4/4!
#706314
viltZz | 2005-01-18 23:01:07 +0100
kyrt a ja napisalem najlepiej w szkole angielski i... niemiecki :D:D:D
#706315
[pogo] | 2005-01-19 09:47:43 +0100
krt qrde :/ chyba musze sie rozstac ze swoja panna po tym co napisales ;)
#706335
dinhkertal | 2005-01-19 13:51:42 +0100
pogo jestes zalosny idz wogole :| :D:D:D magu jakie 4v4?:D ej mam kase na picie ;D tylko jakis turniej w wawie bedzie to wam zrobie rozpierdol w mozgach :D
#706349
[pogo] | 2005-01-19 14:25:35 +0100
noa akurat dzis mija 7 miechow i co ja mam biedny poczac :
#706354
dinhkertal | 2005-01-19 16:28:34 +0100
@#$% biedny jestem , tylko wrzuty zbieram :ASD
#706371
baxowy | 2005-01-19 18:34:01 +0100
Bubu :-/
#706376
h00lsfanat1c | 2005-01-19 21:40:04 +0100
Krt to jak w koncu jestes biedny czy nie
Mowisz ze kase masz :D ?
#706383
dinhkertal | 2005-01-20 14:34:31 +0100
ej zbieram na fure :ASD ale na wódke też się znajdzie... ;D
#706420
Zaloguj się by dodać komentarz.