ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



the shadows versus sYnthesis 3:1

nie, 16 styczeń 2005 23:22:43 | Autor: sYnth|Bubu | Quake 3 Arena

Przed paroma chwilami zakończyło się ostatnie spotkanie w ramach Q3A DM Cup Fall 2004. Jak wiadomo był to polski finał. Na przeciw siebie staneły klany, które od około półtora roku zawsze spotykają sie w finale ważnych zawodów. Mowa tu oczywiście o t5 i sYnth. Spotkanie można uznać za dość zacięte (za wyjątkiem pierwszej mapy gdzie t5 wygrało dość znaczną ilością fragów) i miłe dla oka. Przechodząc do konkretów:

Składy:

t5: zik, syn, mayhem, hugo, Xts, boloman

sYnth: rav, scar, fanat1c, Bubu oraz log (coach)

Wyniki:

Wielkie GG dla obu klanów. Miejmy nadzieje, że w przyszłym sezonie admini CB docenią gre naszych rodzimych teamów i przydzielą ich przynajmniej o dywizje wyżej!

Mav_8217 | 2005-01-16 23:28:12 +0100

Gud Gejm. Sorry za brak kowera, ale myślałem, że już będe spał.

Trochę GTV było wqrwiające, więc trzeba było parę razy wejść na serw z niemieckim name, ale ogólnie było ciekawie :b

viltZz | 2005-01-16 23:29:25 +0100

gg te5

dinh-equador | 2005-01-16 23:31:25 +0100

gg :) Syn (klase pokazales!! )

sYnth|Bubu | 2005-01-16 23:31:31 +0100

No gg :>

t5-syn | 2005-01-16 23:34:56 +0100

gg syn[th] ;D

sYnth|Bubu | 2005-01-16 23:42:02 +0100

c-load (23:40)
Xts odkad zostal przylapany na aimbocie to teraz nie uzywa i bylo widac po screenach [rotfl]

:DDDDDD

spEN | 2005-01-16 23:47:33 +0100

Dokladnie ;aSd
Net ujemny, a na cpm4 t5-Xts has been kicked by referee!
lol? ;DDDD

Zaraz bolo napisze na stronie, ze news "Xts in da hałs!" to sciema i wszytko sie zacznie od poczatku.
:D

fiszon | 2005-01-16 23:50:22 +0100

właśnie a dlaczego wogóle xts grał??

Gravatar

vvv | 2005-01-16 23:56:19 +0100

xts i spolka ownz :d

pluskff4 | 2005-01-17 01:29:23 +0100

lol

Gravatar

edix | 2005-01-17 04:40:36 +0100

ban Xts / ban Xts ! ;]

gr. | 2005-01-17 07:35:16 +0100

Bubu moje wyrazy wspolczucia ;o

Pawuj | 2005-01-17 08:30:49 +0100

gg syn :)

Widze, ze nadal wiekszosc polskiej sceny mysli ze xts cos mial :DD

InFlames | 2005-01-17 08:43:00 +0100

vgg sYnth and t5 :)

bamc | 2005-01-17 09:24:13 +0100

tak patrzac na te screeny gdzie gral xts to ja grajac chyba z 4 razy tdm nie miałem az tak niskiego neta :P

m1ru | 2005-01-17 11:00:16 +0100

gg :-) syn ownzz :]

Yeltzyn | 2005-01-17 11:39:15 +0100

zostawcie Xts’a. On by Was rozwalił na stojąco jedną ręką (niewiodącą).

A co do meczu, to GTV dalo du.py (bez followpowerup),
ale ogolnie emocje były na wysokim poziomie dzięki wspaniałemu shoutcastowi.

Gratuluję Zwycięzcom i Przegranym, i życzę powodzenia w kolejnych edycjach OC.

Gravatar

E236 | 2005-01-17 12:03:03 +0100

tak, dla mnie było to istne SCARanie boskie, oglądać gracza który miał w ciągu 2 minut zero fragów na koncie to jest coś nie tak, co do xtsa miał nie grać, na DM7 rozgrzeka trwała sam nie wiem ile, ludzie w tym meczu wchodzili na serwer jak i kiedy im się podobało, ale ogólnie była dobra gra i to się liczy, tylko GTV zawiódł na całej linii...
GG

Panplayer1 | 2005-01-17 12:35:44 +0100

dziwki z gimnazjum tanczyly na stolach ganxta rap w glosnikach szampan za 5 zeta z biedronki lal sie strumieniami t5 zasialo rozpie.rdol. tyle.

[M]aniek | 2005-01-17 13:52:52 +0100

gg
syn wrzuc demko ze swojego pova bo na gtv to zalosc (szczegolnie jak pov Bubu dali ;x) nie no joke Bubu tam ladnie przykozaczyles ;D
zara shoutcast wrzuce i zapodam linkiem

Gravatar

sixs|GaD | 2005-01-17 14:05:55 +0100

dwuletnim doswiadczeniem finalowym

MaS | 2005-01-17 14:09:07 +0100

gg t5 :)

Gravatar

boloman | 2005-01-17 14:10:22 +0100

rofl :D:D:D no troche smieszna historia naszych dwuletnich spotkan finalowych; lanser ;!! imo spotkanie nie bylo zaciete; dalismy zagrac wszystkim nawet xtsowi ktory w ost roku zagral tylko jeden mecz na cGc ;d a na ost mapie przy miazdzacej przewadze zik wylecial 2 razy; troche obiektywizmu ;]

[M]aniek | 2005-01-17 14:16:46 +0100

Wam powiem ze potem wrzuce bo to 54MB :) wieczorem albo w nocy ;d

Gravatar

sixs|GaD | 2005-01-17 14:17:43 +0100

eXtreme Competition Krakow, PD - 2 liga, Tarnow, najmniej wazne turnieje, najwazniejsze sa te gdzie synth bylo w finale ;x

krp | 2005-01-17 14:38:53 +0100

tu chodzi o to ze bubu byl z synth wycierac spocone czola zawodnikow grajacych w finale sfdgsdgsgfg

Logitechr4 | 2005-01-17 14:46:56 +0100

Bubu: to wszystko przez to ze graliscie na kolorowych tagach rodem z przedszkola ;dddd.

lecho | 2005-01-17 15:43:29 +0100

z zikiem to w ogole bylo smiechowo, na dm6 przejmuje quada, ma 70-70 i jest dokladnie NAD ra, ktore juz na niego czeka... az tu 999 i go wywalilo :DDDD jakby t5 te mape przegralo, to w strone adminow Macieja polecialyby niezle bluzgi cos czuje :E

Gravatar

m4mut | 2005-01-17 15:52:33 +0100

heh bywa i taki lag a pozatym i tak scar pokzał klase ;] gg dla obu teamów

sYnth|Bubu | 2005-01-17 16:12:17 +0100

66plebs zazdrosci saas :D
Spoko moze kiedys zagracie w finale :D

A narazie pozostaje GTV i ogladanie bolomana i mnie :P

EOT

kaboom | 2005-01-17 16:18:38 +0100

mówiłem wam, ze jak log nie zagra to nie macie szans :P

wynik jak mówiłem 3:1, gg

PeterSchiff | 2005-01-17 16:25:47 +0100

eeeeee myslalem ze synth wygra ;( jak nie dostane lepszego lacza to z t5 nikt nie bedzie miec szans :(

March | 2005-01-17 16:54:17 +0100

Na przeciw siebie staneły klany, które od około dwóch lat zawsze spotykają sie w finale ważnych zawodów.

t5 moze i tak ale synth ? ;o

Gravatar

666|v1nc | 2005-01-17 17:00:30 +0100

ryj karle

krp | 2005-01-17 17:03:25 +0100

ty @#$% bubu lepiej sie przyznaj jak trafiles do synth, dave Cie wzial do dx po znajomosci zebys znalazl dobry klan bo tak to bys do dzisiaj kisil w zalosnych klanach gruby kaczanie

[M]aniek | 2005-01-17 17:18:06 +0100

widze ze wywiazuja (zawiazuja czy cus) sie ciekawe dialogi q:-]

sYnth|Bubu | 2005-01-17 17:25:01 +0100

Smieszne rzeczy wypisujecie :D i humor sie poprawia :D

log | 2005-01-17 17:31:20 +0100

March, widze ze scene znasz dosc dobrze.... od 2 tygodni :/
Pierwszy finał jaki zagralismy z t5 to finał ECT#2 w 2002 roku jeszcze wtedy jako AoD o ktorym pewnie 90% z was nie slyszalo. Pozniej byly kolejne ECT, eCC, cGc, PLD, i jakiestam inne tarnowy, czy teraz clanbase

dinhkertal | 2005-01-17 17:39:44 +0100

ECT to bylo aod nie synth log :P To byl zupelnie inny klan niz synth obecnie a zaden gracz z obecnych wtedy nie gral :P

Gravatar

vvv | 2005-01-17 17:59:21 +0100

Bubu ... hmm ... kazdy widzial na GTV jak sie o sciany obijales wiec nie rob z siebie niewiadomo kogo :d

jestes przecietny po prostu, a z te-piatkami jeszcze dlugo nikt nie wygra. dotarliscie do finalu, chwala wam za to, ale nie ma sensu sie za bardzo podniecac, proste.

aha no i jeszcze Scar owned GTV

jakies demka moze ?

sYnth|Bubu | 2005-01-17 18:38:32 +0100

Jeszcze bardziej od 66plebs smiesza mnie kolesie ktorzy zakladaja konta zeby komus nawrzucac :D

Heh no spoko ale moja przecietnosc jakos wystarcza zeby wszystkie clany (jak narazie za wyjatkiem t5) pokonywac. I dobrze mi z ta przecietnoscia :>

log | 2005-01-17 18:39:52 +0100

kertal chyba wiem najlepiej czy to ten sam czy nie :P
zreszta napisalem ze wtedy gralismy jako AoD nie zauwazyles?

magic | 2005-01-17 20:57:10 +0100

gratuluje obu timom

Platine | 2005-01-17 22:18:51 +0100

Tak czytam i czytam i uwazam, ze t5 jak zwykle pokazalo, w byle jaki sposob swoja wyzszosc ;))) Jaki sklad nie dadza i tak wygraja ;) Ogolnie grywam raczej rzadko, jednak bardzo mile wspominam ludzi z synth oraz t5. Pisze to po to aby wyrazic swoja opinie na temat wielkiego redaktora Bubu, przejrzystego zwieracza podogonowego, ktory ma sie za cholera wie kogo jak wynika z jego commentow. Prawda jest taka, ze gosciu jestes mizerny z tego co znam graczy. Wszystkie nooby bija Ci brawo za redaktorke, w rzeczywistosci 90% pro playerow ma wyrobione o Tobie zdanie jako o przecietniaku. Co gram przeciw Tobie w jakies przypadkowej grze z ledwie ponad 5netu wychodzisz kampiac na respach.Masz skilla niewiele przekraczajacego zwyklego playera, a wyskakujesz do ludzi z 666, ktorzy miotaja Toba jak berlem od kibla. Ja jestem noob i nie mam nic do ukrycia, ale jesli mialbym po tylu latach gry co Ty byc na Twoim poziomie to wole nie grac bo to nie ma sensu :D Ktokolwiek by nie zrobil z Ciebie miazgi jest noobem ;) Nie mam nic do klanu synth oraz jego graczy, jedynie postawa synth Bubu pro redaktora i przecietniaka w grze budzi we mnie niesmak. Pozdrawiam wszystkich! .... a Bubu na to-co Ty wiesz noskillu ;))))

krp | 2005-01-17 22:22:55 +0100

poprostu Platek ownz :DDDDDD

bryan | 2005-01-17 22:24:37 +0100

Placek ;] ;]

sYnth|Bubu | 2005-01-17 22:34:14 +0100

Jak juz pisalem moja przecietnosc wystarcza na 2 miejsce TDM w Polsce i jakos dobrze mi z tym (nie to co reszta wymiataczy ktorzy sa 100X lepsi odemnie ale przegrywaja dlatego ze bije ich po respach jak ostatni noob).
Co do 666 to bluzgam ich poniewaz sami (jakis czas temu) zaczeli na mnie najezdzac bez powodu. Panosza sie jakby to niewiadomo co zrobili.

Platine Ty jestes jedna z ostatnich osob ktore mnie moglyby pouczac na jakikolwiek temat zwiazany z ta gra. Idz dalej rozdawac bany za "free" a krp i jego koledzy z wywinietymi jęzorami bedą Ci dupsko lizać za serwer ktory im "dales".

Dobra koniec bo szkoda czasu na klotnie, czas program napisac.

sYnth|Bubu | 2005-01-17 22:36:23 +0100

Hah jescze jedno wymien mi choc jednego pro-playera w Polsce. Bo chyba nie wiessz wogole co to znaczy, a slowo pro juz dawno nie jest w modzie. asas :D

krp | 2005-01-17 22:40:40 +0100

ej bubu ty mozesz pisac najwyzej w swoim zeszycie w 2 linie matole fdgfdgfd i nikt tak jak ty nie lzie tutaj Platine’owi dupy ty maly gruby kaczanie :D

Platine | 2005-01-17 22:41:28 +0100

W roli wyjasnienia-to ja poszedlem lizac dupsko Kropowi aby przyjal ode mnie server, a tak pozatym to nic Tobie do tego. Jestem czlowiekiem ktory angazuje sie w ta scene wg wlasnych mozliwosci stawiajac servery dla klanow co udowodnilem juz nie raz. Co do banowania za darmo dzieki takim jak Ty ludzie na orgu nie maja do kogo pisac w sprawie banow, bo nikt nie chce odpowiadac na pyskate pytania pro redaktora ;) Cale SWB sie zwinelo z orga miedzy innymi przez takich jak Ty i teraz scena ma puste forum i w razie czegokolwiek musi nas szukac po gg. Co do tego czy powinienem Cie pouczac-tak jak napisalem nizej - a Bubu na to-co Ty wiesz noskillu :DDD Ty i TDM :SSSSSS Moja babcia na wozku inwalidzkim lepiej kampi ;)

Platine | 2005-01-17 22:54:47 +0100

hah alez Ty sie swietnie bawisz nabijajac z noobow czyt. z kazdego procz tego jedynego w Polsce ktory jest od Ciebie lepszy :D Wez sie schowaj z ta redaktorka. Jedyne co dobrze umiesz to pyskowac, sek w tym ze to ze ktos nic nie mowi nie oznacza ze wygrales - to oznacza ze Cie po prostu zlano ;) Na tym koncze te wpisy bo szkoda mojego czasu. Pozdrawiam wszystkich pro i nie pro poza Bubu,ktoremu zabierz redaktora a sie okaze ze przestana mu klaskac ;)))

Gravatar

sixs|GaD | 2005-01-17 22:55:24 +0100

  1. Powiem ci ze nie musimy uzywac metod bubowych zeby cos miec, tak samo jak twoje komentarze o TP do Ognosa, ktory nie wzial cie do reprezentacji i wytykasz kazdy jego blad, nie wspominajac jak jechaliscie FF bo sie przywalili do was ze gracz jest nie wpisany do klanu. A wczoraj jak graliscie z t5 sami zesraliscie sie ze xts nie ma wpisanego guide..

  2. Lizanie dupy tak ? Wytlumacz czemu jakos twoje komentarze po meczach TP sa w formie błagalnej aby dostac sie w koncu do reprezentacji? "zebym ja byl kapitanem albo graczem" "jak narazie nie jestem " itp.
    Ciagle widzisz jakis problem, wszedzie cos komentujesz, starasz sie byc wcentrum zainteresowania, normalnie VIPem jestes.

  3. Tak oczywiscie zajeliscie 2 miejsce w polsce na cGc , lecz z tego co pamietam to gral u was matr0x ktory nie jest waszym klanowiczem i to dzieki tej osobie jestescie 2 a nie 4...

  4. Sam zaczales ta klotnie, bo po cGc to juz taki mastah sie zrobiles, ze normalnie jak wchodzisz na serwer to tlumy sie zbiegaja podziwiac twoja gre ....

Platine | 2005-01-17 23:00:36 +0100

Dalem servery klanowi 666 i taboo i od razu komentarz Bubu ze mu wtykalo na jakims cGc, jakos kazdy dotychczas jest zadowolony, jak masz drewniany modem to sprzedaj kolczyki i kup cos porzadniejszego. Wtyk na gamesnecie nie widzialem od poczatku jak te servery stoja. Wiec zanim cos powiesz idz i zagraj.

sYnth|Bubu | 2005-01-17 23:38:13 +0100

Powiedzial GaD gwizador tdmowy sasas :D
10-12 osob na serwie w jednej chwili wszyscy wtyka-wniosek maja zwalone lacza :D:DD

kropek ile jeszcze razy napiszesz to samo "maly" "gruby" itd? W zawodowce wiecej nie uczyli?

Program napisany mozna isc spac.

Aha btw GaD ja do Ciebie nic nie mialem ale jak zaczales mnie obrazac bez powodu na IRCu to nie pozostalem dluzny.

krp | 2005-01-17 23:49:54 +0100

ej bubu zawodowke to moze ty sam konczyles, a toze jestes malym grubym kaczanem bede pisal tyle razi ile bedzie mi sie podobalo ;]

sYnth|Bubu | 2005-01-18 07:42:18 +0100

ej bubu zawodowke to moze ty sam konczyles, a toze jestes malym grubym kaczanem

to, że-piszemy osobno i z przecinkiem ale widac nauczyciel w zawodowce nie chcial wprowadzac trudnych zagadnien.

rav | 2005-01-18 09:24:20 +0100

boze boze znowu jakies klutnie :///

A wczoraj jak graliscie z t5 sami zesraliscie sie ze xts nie ma wpisanego guide...

no sorry, pokaz mi ktory to powiedzial, bo ja jakos nie pamietam zeby ktos sie plul o to a nawet byly texty ze my nie ognosy :Ppp

krp | 2005-01-18 10:45:11 +0100

bubu ty idioto :DDDDDDD nie nacisnalem spacji.... ty @#$% cwaniakujesz bo wszystko co napiszesz wpierdalasz do worda i ci pokazuje bledy....zalosny jestes grubiutki kaczanku, a czy przypadkiem przed ’ale’ nie powinno byc przecinka pulpeciku?

rav | 2005-01-18 11:30:21 +0100

jakies demka ? jakis plik z shouta ? :/

magic | 2005-01-18 13:17:00 +0100

Ej, ej @#$%! Przestancie prowadzic tu klotnie.
To jest news o meczu, a wy pierdolicie na siebie jak dziwki pod moim domem.

Ja mimo ze nieznosze buba pulpeta to nie zmienia faktu ze dobrze reprezentowal polakow w europejskich rozgrywkach.

Za to dla t5 i synth jeszcze raz brawa, bo gdy kiedys gralem troche wiecej, to pamietam jak nieosiagalnym byl final opencupa, lub wystep na Eurocup..

dinhkertal | 2005-01-18 16:46:16 +0100

Gad -> w koncu jeden nas @#$% zrozumiał ;) respect for ya. Bubu wytykasz nam co ty @#$% nie zdobyles,ajki ty jestes przecietny ale na was to wystarcza...@#$% gosciu pokory troche... a pamietaj: pierwszego miejsca nigdy nie miales wiec nie pisz tekstow ze Ty nigdy nic nie osiagnales bo to tak jakbys sam sobie wrzucal nieudaczniku :| aha... nie jaraj sie ze inni koncza zawodowki a ty skonczyles liceum. Tacy ludzie napewno beda bardziej normalni niz Ty. I nie musza nawet chodzic do wyzszej szkoly lansu i bansu a na opis dawac sobie opisy typu : analiza matematyczna,prace nad paleczka okreznicy czy referat na temat: Jak sukcesywnie podbijac rynek pracy zeby bylo ze jestes inteligentny. Sorki stary ale nie masz racji teraz i sie nie kloc nawet bo tylko bardziej na Ciebie bendom najezdzac.

Gravatar

rutt | 2005-01-18 17:10:06 +0100

hyhyhyyhhy

viltZz | 2005-01-18 17:59:28 +0100

i teraz mighty bubu wytknie kertalowi ze sie pisze beda a nie bendom :D ej w ogole bubu skad Ty zes sie urwal co? wez wracaj do parku yellowstone do kumpla yogiego :D - bedziemy wdzieczni:P

dinhkertal | 2005-01-18 19:34:12 +0100

ej olewam moja ortografie online, to nie jest @#$% dyktando 2005. I bynajmniej dzwoni mnie to ze ktos wytyka mi bledy gdzies tam ;Q

Platine | 2005-01-18 19:47:32 +0100

Bubu za to ze usunales moj komentarz (naduzyles praw redaktorkich aby rozwiazac swoj prywatny problem) ja bede naduzywal swoich praw administratorskich abys mial problem w tej grze (poszukajmy terminarza ;))) ;) Pozdrawiam :DDD

viltZz | 2005-01-18 20:47:03 +0100

kyryty generalnie ludzie olewaja i nikt im tego nie ma za zle:P no ale niektorzy musza tu udowodnic, ze chadzali do lepszych szkol niz zawodowki :P

abs | 2005-01-18 20:47:39 +0100

kroooooopek czarne okulary

sYnth|Bubu | 2005-01-18 21:40:33 +0100

Platine masz dowody ze ja cos robilem? Moze komus innemu nie spodobalo sie co wypisujesz? Nawet nie wiem o ktory komentarz Ci chodzi.
Reszta morda. Kertal do ksiazek :D

dinhkertal | 2005-01-18 21:46:50 +0100

o ty dziwko kurwo szmato :D:D:D:D ej viltzu pewnie ze tak ale co to im da? nic kompletnie nic, a taki sredniak zamiast go podziwiac uzna go za kretyna. Ja bynajmniej nie uznaje siebie za sredniaka,napisalem dobrze maturki probne (polski 3ci w szkole na 180 ludziuf w roczniku wiec mi nie pierdolcie ze jestem nubem gramatycznym :D 4 za gramatyke na 4 mozliwe or sth :P) a to jest dla mnie najwiekszym wyznacznikiem wiedzy obecnie. Imho studenci to kretyni(nie wrzucam wam wszystkim tylko tej czesci ktora...) bo nie potrafia zbajerowac panny w swoim wieku tylko sie za mlodsze biora :D zaobserwowalem to juz jakis czas temu i najfajniejsze panny z mojej szkoly pod wzgledem wizualnym chodza ze studentami od ktorych nawet bubu wyglada normalniej (o shit, to tacy som? zapyta sie polowa z was :P). Cokolwiek by nie powiedzieli to panny to lykaja bo to przewaznie tepe @#$% a zawsze tak jest :ASD o @#$% mac, zwierzam sie w komentsach, tez mnie pierdolnelo po czaszce, ide poryc banie matce :D

Gravatar

LeSzNy | 2005-01-18 22:19:43 +0100

jeszcze jeszcze krt to ciekawe co napisales :Dd

Gravatar

h00lsfanat1c | 2005-01-18 22:23:46 +0100

Krt a kase na poldżera zebrałeś ? :D
Jak tak to na picie zbieraj :P
Pozdro

magic | 2005-01-18 22:54:11 +0100

kurewa jakie tu blogi powstaja

kret congratz za 4/4!

viltZz | 2005-01-18 23:01:07 +0100

kyrt a ja napisalem najlepiej w szkole angielski i... niemiecki :D:D:D

[pogo] | 2005-01-19 09:47:43 +0100

krt qrde :/ chyba musze sie rozstac ze swoja panna po tym co napisales ;)

dinhkertal | 2005-01-19 13:51:42 +0100

pogo jestes zalosny idz wogole :| :D:D:D magu jakie 4v4?:D ej mam kase na picie ;D tylko jakis turniej w wawie bedzie to wam zrobie rozpierdol w mozgach :D

[pogo] | 2005-01-19 14:25:35 +0100

noa akurat dzis mija 7 miechow i co ja mam biedny poczac :

dinhkertal | 2005-01-19 16:28:34 +0100

@#$% biedny jestem , tylko wrzuty zbieram :ASD

baxowy | 2005-01-19 18:34:01 +0100

Bubu :-/

Gravatar

h00lsfanat1c | 2005-01-19 21:40:04 +0100

Krt to jak w koncu jestes biedny czy nie
Mowisz ze kase masz :D ?

dinhkertal | 2005-01-20 14:34:31 +0100

ej zbieram na fure :ASD ale na wódke też się znajdzie... ;D

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63