ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



TikiDomain - The Long Way Home

wto, 07 październik 2003 11:21:08 | Autor: szaky | Quake 3 Arena

The Long Way Home by JustOneFiX [7.14 MB]

Nowa mapka na Tiki Domain... Jako że była już opisywana kiedyś na ORGu, podam tylko fragment cytatu:

Bardzo ładna i równie grywalna mapka. Przedstawia jakąś bazę, umiejscowioną wsród skał. Dużo detali, min. palmy, roślinki, grzyby, co może troche rozprasza uwagę, i sprawia że zamiast grać skupiamy się na podziwianiu mapki ;). Gra się przyjemnie tdm oraz dm, najlepiej od 4 do 8 graczy, choć można też pograć 1v1, gdyż konstrukcja mimo że jest duża, nie jest trudna do zapamiętania. Polecam, warto zassać aby chociaż pooglądać (no bo kto będzie grał, skoro to custom :()

.:[ Download - [7.14 MB]

MsT | 2003-10-07 12:25:58 +0200

: - o

pat | 2003-10-07 12:44:14 +0200

kto zassa i mi wysle na maila bo jestem nie zalogowany na tym game spy :))) moj mail [email protected] :P

szaky | 2003-10-07 13:17:48 +0200

7 mb mailem?? yhhh... cierpliwosci, moze wieczorem wrzuce na org... a konto na fileplanet to juz dawno powinienes miec...

MateoMartinezz | 2003-10-07 14:05:44 +0200

mapka fajna - juz na niej grałem :D

^M^ | 2003-10-07 14:56:05 +0200

Komus odpyepshylo z tym bannerem? >:asd...
Te dzwieki debilne da sie jakos zablokowac, bo fpidzu winampa az mi nie slychac ;o... Dzizus >:o...

Prosektor | 2003-10-07 15:02:21 +0200

Tez mnie ostro wkurwia ten baner... grrrrrrr.....

Szakal wrzuc to na org'a bo na fileplanet mam juz trzy konta ale hasel zapominam... :D

^M^ | 2003-10-07 15:06:25 +0200

Ja tam mam jakis lolny login i takie samo haslo :D - przynjamniej latwo zapamietac ;P...

Curfa co za piski.. gdyby byl bez glosu to looz, ale qfa ta trabka to... wrrr... [cenzored]

Rozz | 2003-10-07 16:24:36 +0200

bez kitu kogos grubo pogielo z tym banerem.

obni | 2003-10-07 17:19:20 +0200

qleee co to jest zmincie to, to bede wchodzić na orga :P tutaj sie mp3 nieda sluchac

pat | 2003-10-07 17:38:48 +0200

jeeeee baner nie dzialczy :)

iMMortal | 2003-10-07 18:58:56 +0200

tu maja komentowac plansze
a doczepili sie do banera! :]

pat | 2003-10-07 19:13:13 +0200

Teraz juz mozemy o planszach pogadac bo baner cicho siedzi :))

Gravatar

dominicc | 2003-10-07 20:25:49 +0200

Dajcie mapke do map na q3arena.wp.pl to sobie ściągne, PLISSSSSSS!!!

szaky | 2003-10-07 20:54:54 +0200

spokojnie,zaraz ja nagram...

szaky | 2003-10-07 21:25:09 +0200

juz wrzucone
link:
.:[ Download

pat | 2003-10-07 21:33:16 +0200

uff thx dobry czlowieku :P

szaky | 2003-10-07 21:58:06 +0200

hyhy

Gravatar

dominicc | 2003-10-07 22:24:12 +0200

Wilekie dzięki za posłuchanie szarych ludzi :-D

bfr_aka_pablonzo | 2003-10-08 10:23:37 +0200

(no bo kto będzie grał, skoro to custom :()

to fakt ... ale jest jedna mapka... ne_duel ! gram na niej ciagle ;]

szaky | 2003-10-08 11:15:49 +0200

tepisz boty czy sam biegasz po mapie? ):

pat | 2003-10-08 15:17:05 +0200

nudaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ..... dajcie cos nowego bo mapa na ktorej mozna grac tylko z botami nudzi sie po 2 godzinach .... chaciaz ta jest akurat spoko :)

pat | 2003-10-08 21:24:47 +0200

Co tu taka cisza .... Szakal daj cos nowego :)

szaky | 2003-10-09 00:06:20 +0200

jutro/pojutrze bedzie lvl...

pat | 2003-10-09 20:20:46 +0200

Czemu na stronie glownej pokazoje ze jest komentarzy 14 a jak sie wezmie pokaz komentarze to pisze ze 23 ??

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. Requiem napisał post: Cały czas :D Napisz swoje wspominki z tamtych lat! / Stara gwardia
  2. baks stworzył temat: Stara gwardia
  3. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  4. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  7. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  8. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  9. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  10. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  11. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  12. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  13. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  14. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  15. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63