ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



TNT !

pią, 14 luty 2003 23:51:09 | Autor: bryan | Quake 3 Arena

nVidia wypusciła kolejną wersję Detonatorów do kart na chipsetach GeForce/TNT oznaczoną numerkiem 42.68. Detonatory są znacznie poprawione , w nowym 3DMarku pozwalają osiągnąć wynik nawet o ok. 200 punktów lepszy niż na wcześniejszych, ich instalacje polecam jednak osobom posiadającym nowsze karty. W quake'u również widoczny jest wzrost wydajności. Link do pliku tutaj : klik

Jest to mój pierwszy news na głównym serwisie "org'a", więc jednocześnie chciałbym przywitać wszystkich odwiedzających .

SAI4H | 2003-02-14 23:56:29 +0100

Witaj Bryanie. Powodzenia. :)

Gravatar

JarlB | 2003-02-15 00:01:41 +0100

gl :)

putek | 2003-02-15 00:24:29 +0100

hello

a1v!-bd | 2003-02-15 00:36:14 +0100

tnx:P

Rozz | 2003-02-15 00:50:19 +0100

na ftpie jest katalog beta? lepiej z nvidii ciagnac

hanti | 2003-02-15 00:53:09 +0100

roziu prawie wszystkie sa beta nowe sterki tak to juz jest a te sterki nawet i 400 pkt poprawiaja w marku 2003 :)

gacU | 2003-02-15 00:57:46 +0100

ja mam moze o 1 fps wiecej :D

Gravatar

JarlB | 2003-02-15 00:59:37 +0100

ile komu to cos daje to zalezy od tego jak kto ma sprzet skonfigurowany, jaki system i wogule od wielu czynnikow :P

bryan | 2003-02-15 02:48:18 +0100

rozz bo te detki to bety poprawione pod 3dmarka , ale nie zaowazylem zadnych bledow

honiton | 2003-02-15 02:49:17 +0100

aaa bryanek 1 news, wkoncu i oby ich bylo jak najwiecej ;p

DL*AlieN* | 2003-02-15 02:50:05 +0100

"ich instalacje polecam jednak osobom posiadającym nowsze karty" ? to mam instalowac to jak mam GF4Titanium or sth ? :P hm mam GF2MX40064RAM i tesz se instalne ^^

sore|nW | 2003-02-15 08:46:14 +0100

:]]]]]]] no tak bryan odkad macie na orgu stronke klanowa to nic nie piszecie :]] ciekawe czemu? :P.......

Gravatar

vTm | 2003-02-15 09:12:29 +0100

n0 b0 chyba nie maja zbyt duz0 dzemu :)

nsx | 2003-02-15 10:09:14 +0100

riva tnt2 ultra.. - dla mnie tez? :(

Razor | 2003-02-15 10:19:34 +0100

GL Bryan

finsek | 2003-02-15 12:03:57 +0100

elo bry ale czemu nie dziala ten link przynajmniej mi ?:D

host | 2003-02-15 12:20:28 +0100

link działa przynajmniej mi ...

bryan | 2003-02-15 12:26:36 +0100

link dziala tylko ftp ma chyba maxusers 50 , wiec moze wam err 530 wywala ;)

Gravatar

doxepin | 2003-02-15 12:36:31 +0100

Nie wiem jak te detonatory działają u was, ale mnie każdy kolejny update zmniejsza fps, a mam GF2-MX400-64MB. Jeszcze rok i Q3 zamieni się w slideshow :D

bryan | 2003-02-15 13:04:58 +0100

no mowilem na boardzi i wspomnialem w newsie - na starszych kartach nie wrzucac nowych , bo jest w nich dodane full efektow pod nowe chipy i niektorych funkcji stare karty nie sa w stanie zrealizowac , wiec podpieraja sie softem ...a efekt jest oczywisty :)

svich | 2003-02-15 13:11:05 +0100

O i brayanek zawital :DDD gl stary pisz jak najwiecej ja nie mam ostatnio czasu ale jak sie sesja skonczy to ...

Gravatar

tox1c | 2003-02-15 17:17:36 +0100

Ehe te detonatory sa na xp...ma ktos moze na 98 ?? linka poprosze :)

Mattias | 2003-02-15 18:17:48 +0100

a poprawia te detonatory cos na GF 4 MX 440 ?

Gravatar

StaryOrgowicz_503 | 2003-02-15 23:30:18 +0100

mam riva tnt2 320 ram sd duron 700mhz i gta 3 mi tnie a napisali zebym sciagnal nowe sterowniki mam 41.08 czy cos takie i dalej tnie jak nie wiem i od tej pory olewam sterowniki dajcie jakąś rade niby wymagania mam i tak apropo ot na pro-q3tourney 2 i na pro-q3tourney 4 k mi tnie na 800x600 geometrix detail medium i default 16 bit jakosc tekstur i na jasnosci vertex co mam robić???? bo tak sie nie da grac!! Pomóżcie

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63