ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



To co - gonimy swiat?

sob, 02 sierpień 2003 13:17:36 | Autor: slawek | Quake 3 Arena

Dostałem taki oto majl:

"Dzień Dobry !

Nazywam się Robert, od długiego czasu interesuję się sceną gier fpp, choć nie mam na tyle czasu, żeby aktywnie w niej uczestniczyć. Kilka miesięcy temu zauważyłem, że na polskiej scenie jest niedobór sprzętu i akcesorii przeznaczonych specjalnie dla graczy. Wiem tylko, że jest jeden sklep internetowy, który ma na dodatek dosyć ubogą ofertę. Chciałbym to zmienić...chciałbym widzieć polskie klany, graczy dobrze zaopatrzonych, nie będących do tyłu ze światem. W przyszłości chciałbym zainwestować w sponsoring polskich klanów, tak aby mogły pokazywać na scenie międzynarodowej na co je tak naprawdę stać. Ale to niestety odległa przyszłość. Na początku chciałbym utworzyć firmę, która zajmowała by się sprowadzaniem sprzętu i akcesorii dla graczy. W związku z tym muszę wykonać badanie rynku:).Stworzyłem narazie prostą kilkupytaniową ankietę, która mam nadzieję pozwoli mi choć trochę na poznanie preferencji graczy. Adres ankiety "

Ja juz wypełniłem. A nuż coś z tego bedzie?

bfr_aka_pablonzo | 2003-08-02 13:23:34 +0200

Done.

obni | 2003-08-02 13:31:18 +0200

no no no :P 30 % taniej :P

Gravatar

hnrg | 2003-08-02 13:57:47 +0200

jakaś dziwna ta ankieta ale uzupełniłem...

ff7 | 2003-08-02 14:16:54 +0200

a ja nawet nie moge wyslac tej ankiety lol pojawia mi sie takie cos "Z tego komputera została już dzisiaj wysłana ankieta." a ja nawet nie dotykalem linka do niej :asd

Gravatar

Player1 | 2003-08-02 14:17:14 +0200

wszystko super ale moze by tak ktos konkretnie zasponsorowal turnieje .

r1vo | 2003-08-02 14:24:37 +0200

yaro u mnie to samo ;/
edit: usunalem ciastka i dalej ;///

akir | 2003-08-02 14:31:55 +0200

podajcie mu mojego maila! :D

bfr_aka_pablonzo | 2003-08-02 14:38:25 +0200

a moze ankieta loguje IP ? :/ ale raczej nie :/

enjoy | 2003-08-02 14:57:00 +0200

cos mi sie zdaje ze sprzetu to ci u nas dostatek, przydalo by sie za to jakies dobre lacze

"Czy zdecydowałbyś się na zakup sprzętu i akcesorii, jeżeli cena byłaby o 25-30% niższa niż w konkurencyjnym sklepie ZAGRANICZNYM ? (nie wliczając kosztów przesyłki)" - czy to jakis zart?

Gravatar

Black | 2003-08-02 15:47:47 +0200

zart ?
nirozumiem cie :/
bo w polsce wiekszosci takich akcesorii niedostaniesz
oferta bardzo dobra

enjoy | 2003-08-02 16:11:13 +0200

wiekszosci? chyba troche przesadzasz, poza podkladkami to dostaniesz wszystko

unnzor | 2003-08-02 16:37:30 +0200

a pff

unnzor | 2003-08-02 16:38:16 +0200

mi ta nakieta wogule sie nie odpala, nie znaleziono pliku czy cos

Zenith | 2003-08-02 16:57:31 +0200

no ja tez wypelnie co mi tam =]

moze akurat cos sie ruszy :D HH tez kiedys byl niezauwazany a teraz :D (chociaz z drugiej strony to =/)

eng | 2003-08-02 17:10:02 +0200

eh co do zakupu sprzetu to lepiej miec wtyki i jechac do jakies hurtowni sie zaoppatrzyc =o

3st | 2003-08-02 17:46:41 +0200

popieram przedmowce... >:D

Gravatar

qwe | 2003-08-02 17:48:43 +0200

no ja mam wszystko hurtowo (mx300 -150 zl)
ale poczekamy
moze koles zalatwia NAPRWDE tani sprzet

ale rzeczywiscie przydalyby sie lepsze lacza

abs | 2003-08-02 17:57:42 +0200

akri zapomnij;d trzeba bedzi emu powiedziec zeby nei sponsorował ffa:ASD

Logitech|kar | 2003-08-02 18:29:26 +0200

te wszystkie akcesoria mozna dostac pod www.sklep.intertop.pl/ ale takich sklepow powinno byc znacznie wjecej, bedzie konkurencja, ceny benda spadac! takze jesli nawet niejestescie zainteresowani kupnem tych rzeczy powinniscie glosowac na tak :) ale mysle ze koles niepozaluje, mily sprowadzil do pl 100 allsopow ktore rozeszy sie w mig, ludzie brali kartonami :]

[pogo] | 2003-08-02 18:49:41 +0200

popieram kar(ambe?) :D

bryan | 2003-08-02 19:18:17 +0200

www.h4g.pl - proponuje fuzje ;)

Zenith | 2003-08-02 19:55:22 +0200

przeciez wszyscy wiedza ze im wiecej tym lepiej (Chociaz nie z wszystim bo np. im wiecej biedy tym gorzej =d ale nie odwracajmy kota ognosem :D)

Gravatar

Adik_1 | 2003-08-02 22:49:33 +0200

Watpie zeby cos z tego bylo - ale, ze Polak potrafi... :)

Gravatar

skaven | 2003-08-02 22:49:40 +0200

ognosem rotfl;)

Gravatar

skaven | 2003-08-02 22:50:14 +0200

ognosem rotfl;)

Gravatar

nowe_konto_mamD | 2003-08-02 22:54:53 +0200

powiem krotko...
Intel Celeron 1.7GHz
256 SDR RAM
GEFORCE 2MX200 32 SDR RAM
LOGITECH MX500 MOUSEWARE 9.78 :asd...
KEYBOARD... STANDARD
MONITOR... HYNDAI 17c wypukly :/
mam zamiar za tydzien kupic sluchawki :D
WIN XP PROFESSIONAL

Robert... to mi wystarcza chociaz grafe mam slaba
wiec jak widzisz wiekszosc quake'ruw ma taki sprzet... a slaby za bardzo on nie jest... wiec bierz sie za sponsorowanie naszych laczy bo nawet wstyd mowic jakie ja mam... sdi na 12osob w tym 3ktore non-stop sciagaja >FUCK!

Gravatar

nowe_konto_mamD | 2003-08-02 22:59:44 +0200

aha... y@ro... z ta ankieta mam to samo... @#$% mamy wlamywacza!!!... wlamuje sie nam w nocy na pc i wypelnia ankiete CHU.JEK jeden :asd...

am3is | 2003-08-03 00:24:45 +0200

Matijasek -może Ci podesłać piątaka na te słuchawki, może z pałąkiem sobie kupisz a nie takie czopki douszne co ? :-D sorry , taki głupi żarcik....
I co tam w tym sklepie będzie ? myszki samograje, podkładki plamoodporne, co to znaczy profesjonalny sprzęt ? Wystarczy włączyć kompa i już będziemy masta ? coś mi się wydaje że przeceniacie ten markowy sprzęt...

Vymmiatacz | 2003-08-03 01:53:00 +0200

Ale ta ankieta jest źle zrobiona - tam gdzie jest pytanie o jakiś dodatkowy sprzęt to niechcący zaznaczyłem "coolery" i... nie było już możliwości odznaczenia, co najwyżej można sobie zaznaczyć coś innego! Zamiast RadioButtonów powinny być CheckBoxy... a przy pytaniu o sposób zapłaty można było wybrać 3 odpowiedzi - trochę bez sensu...
wiem, czepiam sie :]

dinhkertal | 2003-08-03 09:58:10 +0200

lepiej zeby lacza byly lepsze :) moze nie tyle co w polsce ale za granica zeby sie dalo grac!!!

L3si0 | 2003-08-03 10:13:21 +0200

moim zdaniem gosciu robi was w balona, nic nie bedzie sponsorowac, swiadcza nawet o tym jego slowa "ale to odlegla przyszlosc" -- ta przyszlosc moze byc i za 100 lat, gosciu otwiera sklep i chce po prostu wybadac rynek, normalna sprawa przy takich rzeczach, a przy okazji bedzie mial reklame na orgu, bo pewnie jak juz otworzy ten sklep wysle drugiego maila do kogos z orga z adresem itd
ps. to ja mam lepsza oferte, jak gracze z Polski beda przyjezdzac do naszej kafe i siedziec calymi dniami to tez bedziemy sponsorowac polkski TDM ... lol ... nc ...

november | 2003-08-03 15:54:21 +0200

Bez pieprzenia jak którys chce coś kupić to załatwię, dla kumpli z zajobem do Quaka wszystko ......:ASD
Ceny :MX-500 215 zeta (brutto)
Logitech INTERNET DELUXE ACCES OEM 51 zeta:-)))
Gainward FX PowerPack!Ultra/760 XP Golden Sample GeForce 5600
1250 zeta :-)))) (drogie jak cholera ale zaj......grafa :-)))
A jak znajdę taniej w innej hurtowni to też podam na swoich nie zarabiam :)))) Jak ktoś coś potrzebuje to walić śmiało GG: 1622433
I nie będę ściemniał że coś będę sponsorował no chyba że wydymam optimusa z rynku :ASD

Hunt3R | 2003-08-09 15:54:14 +0200

A ja sobie jak narazie mam:
Celerona 1 Ghz
512 Ramu
GForce 2 GTS Pro 64 Mb
40 GB samsunga
Samtron 76e 17'
łącze 0,5 Mb/s

Gra się dobrze nawet w 1280x1024 przy max detalach, nie widać skoków. A co do łącza jest wszystko ok, zapchane czasem ale spox

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. Requiem napisał post: Cały czas :D Napisz swoje wspominki z tamtych lat! / Stara gwardia
  2. baks stworzył temat: Stara gwardia
  3. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  4. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  7. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  8. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  9. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  10. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  11. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  12. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  13. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  14. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  15. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63