ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Top 10 Songs To Frag To

pią, 18 październik 2002 07:53:12 | Autor: LaGranda | Quake 3 Arena

3D Action Planet pokazało swoją liste 10 najlepszych utworów, przy który warto zdobywać fragi (mobilizują ciebie tak, że fragi sam się nabijają :)). Owa lista przedstawia się następująco (pełne opisy piosenek znajdziecie na 3DAP).

  1. System of a Down - Psycho

  2. Enthend Hip Hop Remix

  3. AC/DC - Dirty Deeds Done Dirt Cheap

  4. Nirvana - Smells Like Teen Spirit

  5. Rage Against The Machine - Mic Check

  6. The Prodigy - Breathe (to lubie :))

  7. Nine Inch Nails - Wish

  8. War - Low Rider

  9. The Crystal Method - Name of the Game

  10. Blue Oyster Cult - Don't Fear The Reaper

P.S - w komentarzach proponuje zostawiać wasze listy top 10 :P.

Gravatar

monja | 2002-10-18 08:29:28 +0200

ojojoooo .. polecam baudzio:

MAKAI - benetah the mask
aphrodite - rinsing quince
aphrodite - king of the beats
aphrodite - EnterTheDojo
dj freakyflow - drum and bass
175Crew - Rippin'upShows
Aquasky - structure

kolejnosc przypadkowa

morteK | 2002-10-18 09:37:10 +0200

1.Cradle Of Filth - Hallowed by thy name
2.Slayer - Exile
3.Orgy - Blue Monday

to moje typy :D

Gravatar

kino | 2002-10-18 09:54:52 +0200

Beastie Boys? :)

bryan | 2002-10-18 11:08:59 +0200

fajno ,ale jak juz podajecie liste to moze by tak i linki skad to zassac ? bo nie kazdy ma tak doskonalego backdoora jakim jest kazaa :)

LaGranda | 2002-10-18 11:47:39 +0200

brayan a moze tak jeszcze tobie plytke nagrac, z autografami wykonawcow i wyslac pod wskazany adres?

nita | 2002-10-18 12:41:56 +0200

zajac poziomka, kaczka dziwaczka i amsterdam :>

cOijN | 2002-10-18 13:56:18 +0200

  1. snapcase - she
  2. boy sets fire - after the eulogy
  3. rage against the machine - revolver, sleep now in the fire
  4. shelter - the chapter ends, the truth will set us free
  5. NOfX - bob :P do hip hopu mi sie srednio gra, a zreszta jak gram w UrT to muza przeszkadza ;PPP

Gravatar

shopa | 2002-10-18 14:15:00 +0200

  1. Mudvayne - Dig
  2. Slayer - Killing Filelds
  3. Mushroomhead - 43
  4. Slipknot - Sic!!
  5. Machine Head - From this day
  6. Mushroomhead - Xeroxed
  7. Slayer - Blood Red
  8. Neurosis - Times of grace

bryan | 2002-10-18 14:35:02 +0200

LaGranda -nie , wystarcza linki :)
chybaze bardzo chcesz mnie w ten sposob uszczesliwic to bede zobowiazany :P

Gravatar

StaryOrgowicz_9 | 2002-10-18 16:48:51 +0200

ja polecam (dla odmiany) troche drumNbassu :P (kto oglądal filmiki opc promo ten czai) bo widze ze same szarpidruty tutaj :PPP

nita | 2002-10-18 23:23:34 +0200

o wypraszam sobie zajac poziomka to nie szarpidrut :> chociaz kto go wie co robi po godzinach :D

Gravatar

StaryOrgowicz_45 | 2002-10-18 23:50:04 +0200

Fasolki - Wujcio Wariatuńcio
Fasolki - Moja fantazja
Tik-Tak (wstęp)
fasolki - kraina niby niby
fasolki - Pocaluj zabke w lapke
Jacek Bulka - Mydlo lubi zabawe!!
Mała smutna królewna
Natalia Kukulska - Co powie Tata
Zając poziomka

Kolejnosc przyadkowa :D [troche sie zna co? ]

SAI4H | 2002-10-19 09:33:07 +0200

jeszcze Ozzy Osbourne - I just want you by tu pasowal :) klimat..!!

SAI4H | 2002-10-19 09:36:04 +0200

ucielo mi comment!:D
jeszcze muza Enyi :) jest spoko :> do filmow np. Adiemus, Only Time.

Gravatar

StaryOrgowicz_182 | 2002-10-19 13:20:00 +0200

taaa... Enya jest spoko :) tylko jedno zastrzezenie do muzy shopa... czlowieku! Jestem pelen podziwu, ze sluchając takiej muzy jestes w stanie skoncentrowac sie na grze!! Ja sciagnalem 2 utwory z twojej listy... mam dosc na cale zycie! Lubie metal, ale nie taki, że gostek przez pol piosenki sie drze!!Kondolencje....

Gravatar

StaryOrgowicz_45 | 2002-10-19 14:00:03 +0200

Pamietaj ze gust nie podlega dyskusji! Kazdy slycha to co chce! kazdy pozadny "metal" musi przejsc przez okres wertera czyli uzalania sie nad soba i slychania hevy! ja juz mam to za soba teraz slycham zupelnie innej muzy! wole cos bardziej Hiphopowo rockowego! tzn triche spiewu troche groulingu czy jakos tak! Disturbed - believe, prayer! polecam!

Gravatar

StaryOrgowicz_182 | 2002-10-19 14:15:50 +0200

Nie no, masz racje, po prostu czułem potrzebę wypowiedzenia sie :D

Gravatar

StaryOrgowicz_400 | 2002-10-19 14:51:05 +0200

wienc tak...sciognolem wszystkie te mp3 z pierwszej listy i wiecie co ten LOW RIDER:) :P ja bym przy tym w sapera nieugrał:)
a oto pare mile słuchanych przeze mnie mp3-jek
system of a down -chop suey
manowar -hail and kill
rob zombie -dracula
nightwish -wishmaster
wszystko dostepne oczywiście w kazie:) jak ktos to przesłucha niech napisze co o tym sodzi:)

svich | 2002-10-19 19:20:43 +0200

Heh no tak to ja polecam :
Prodiggy - Smack my bith up
Prodiggy - Diesel power
Thulu - No mercy
Korn - Somebody Someone
Guano Apes - Tribute
Metalica - Die Die My darling

Heh moze siem pomylilem troszeczke z nazwami ale jestem na bombie wiec mi wybaczcie :)
Ps. Kolejnosc przypadkowa :)))

ash | 2002-10-19 19:45:28 +0200

  • ja juz mam to za soba teraz slycham zupelnie innej muzy! wole cos bardziej Hiphopowo rockowego! tzn triche spiewu troche groulingu czy jakos tak! Disturbed - believe, prayer! polecam!

Ta a troche nizej sklad fasolek, czlowieku zastanow sie

Gravatar

[TXS]aXcid | 2002-10-20 19:54:23 +0200

Try This :

1:Methods Of Mayhem - Going Too Fast
2.Rob Zombie - Dragula
3.Motorhead - See Me Burning
4.One Minute Silence - Remain Calm
5.Metallica - Whiplash
6.Black Sabbath - Paranoid
7.ScOOter - Fire
8.One Minute Silence - New Dogs New Tricks
9.Agent Orange - This Is All I Need
10. P.O.D. - Alive

Pozdroofka to all :)

Gravatar

LR|tajfun | 2002-10-23 10:34:04 +0200

Ej no Do każdej muzy można się przyzwyczaić ...CHyba):
Dlatego ja stawiam syntezator obok kompa ...
i tak ,praWĄ RĘKĄ GRAM NA MYSZCE (oczewiście cały czas jednym palcem przyciskając dodatkowo"Walk forward" a LEWĄ reką ,
oczywiście pomagając sobie nogami NAGINAM PO KLAWISZACH SYNTEZATORA (firmy YAMaHA)
Polecam zajebane uczucie......

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63