ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Toxic przepytany!

sob, 02 lipiec 2005 21:37:33 | Autor: MisieX | Quake 3 Arena



Kontynuując serię wywiadów przed ESWC 2005 poszukiwałem kolejnego celu do lustracji...przebyłem niezmierzoną otchłań internetu, pytałem wujka googla i stryjka irca, szukałem pana maila, nawet wszechwidzące oko brało swój udział w poszukiwaniach! Na skraju nerwicy i załamania zarówno psychicznego jak i fizycznego... w końcu znalazłem! Następnym zinwigilowanym graczem jest (kolejna po foxie) gwiazda szwedzkiego IC - toxic. Łatwo nie było, gdyż jak sam początkowo stwierdził "już dzisiaj udzielałem jednego wywiadu" ...ale po wielu prośbach, groźbach i obietnicach, w końcu usłyszałem a raczej zobaczyłem upragnione "ok dude"...tyle tytułem wstępu, pozostaje mi zaprosić was do lektury:

.::[WYWIAD Z TOXICEM]::.

Gravatar

cin | 2005-07-02 21:57:36 +0200

wywiadzik sam nawet fajny ale na tym zdjęciu to wyglada chłopak jak spaślak :]

ATi | 2005-07-02 22:00:34 +0200

sdafsghffsdadfsgf

duf | 2005-07-02 22:00:56 +0200

Ten qwiz na końcu - albo ja czegoś nie rozumiem, albo
to jest debilne.

MisieX | 2005-07-02 22:02:48 +0200

Cin - bo to jest spaślak :D dlatego to pytanie o wage :P

Gravatar

cin | 2005-07-02 22:19:46 +0200

achaaaaaaaaa czyli łatwiej go przeskoczyć niz obejść :D:D:D

Gravatar

VooDoo-atix | 2005-07-02 22:23:45 +0200

hehe zamiast tyle siedziec przed kompem to by poszedl na silke albo jakis sport zaczal uprawiac co ten komputer robi z ludzmi:P

MisieX | 2005-07-02 22:30:50 +0200

at1x, jakbyś przeczytał wywiad, to byś wiedział że chodzi na siłke :P dlatego teraz wazy mniej niz rok temu

gr. | 2005-07-02 22:33:49 +0200

duf ma racje a january i dusia blefuja

k3m | 2005-07-02 22:47:45 +0200

Wyglada, jakby kogos sfragowal i za kare dostal w ryj ;-/

eXe|Korol | 2005-07-02 22:57:10 +0200

nie ocenia sie ludzi po wygladzie (zwykle nie jest stosowane do bab ;p), ale ja tam wole grac jak gram i wygladac jak wygladam ;p

[M]aniek | 2005-07-02 23:10:29 +0200

a ja tam bym sie z toxicem zamienil : DDDDDDDD

eXe|Korol | 2005-07-02 23:17:42 +0200

na pewno?
powiedz szczerze :>

PeterSchiff | 2005-07-02 23:21:01 +0200

ja nigdy...dajcie spokój. Wygląda jak ... a nie chce mi sie myśleć o czymś tak rozległym.

m1ru | 2005-07-02 23:49:09 +0200

moze paczka ?:D

teo | 2005-07-02 23:49:35 +0200

grubasek ^^ :D

kos | 2005-07-03 00:07:44 +0200

o shit

kos | 2005-07-03 00:10:38 +0200

nie wygląda tak źle :D duży facet i tyle

ATi | 2005-07-03 01:11:21 +0200

a tam czepiacie sie pieknisie.. ;>

Gravatar

edix | 2005-07-03 01:32:52 +0200

Pąąąąąąąąąaaczek :)

niufel | 2005-07-03 04:19:34 +0200

bardzo duży pączek :-D

[M]aniek | 2005-07-03 07:43:21 +0200

to bym sie z nim zamienial na mecz a po meczyu bysmy sie odmieniali

aromat | 2005-07-03 08:52:09 +0200

toxic.swe jest podobny do naszego toxica.pl :D

Gravatar

cin | 2005-07-03 09:19:26 +0200

tak aro bardzo podobny :ASD:AS:Das
nasz tox chudy jak strach na wróble a ten szwedzki wyglada jakby obrabował fabryke pączków :DDDDD

RauL | 2005-07-03 09:22:53 +0200

MisieX odwalasz kawal dobrej roboty, vGJ !

MisieX | 2005-07-03 10:19:50 +0200

Fuck! Załatwiłem sobie kontakt z coolerem i musze jechać :( ... no nic zwywiaduje go po ESWC. Treaz jade wypoczywać :P HF every1

PeterSchiff | 2005-07-03 10:35:14 +0200

Ze mną wywiad możesz przeprowadzić o każdej porze, ale byłby problem z wejściem na stronę z nim, bo tysiące ludzi by się rzuciło :D:P

pepz | 2005-07-03 10:39:14 +0200

no to powiedz cos o sobie, jak masz na imie, ile masz lat, skad jestes i gdzie trzymasz reke jak grasz

tyle.
;d

[M]aniek | 2005-07-03 11:37:12 +0200

Raven Lord

  • jakim grasz modelem?
  • jak trzymasz reke?
  • jak trzymasz nogi?
  • gdzie patrzysz jak celujesz?
  • jaki masz sens?
  • daj swoj konfik
  • na koniec maly quiz wanna czy prysznic lewa czy prawa gora czy dol woda czy ciastka
  • mozesz kogos pozdrowic
  • thx za wywiad cu

Gravatar

tox1c | 2005-07-03 13:28:29 +0200

moze tylko kolor wlosow ma podobny do mnie ;p ale ja nie kopiowalem ksywy od niej ;p zeby nikt nie myslal:D jak ja mialem to nie wiedzialem ze ktos taki istnieje :d

krowa | 2005-07-03 13:56:42 +0200

r0fllllllllllllll trzeba sie było go jeszcze spytać czy ma hemoroidy i ile razy dziennie chodzi do kibla :r

duf | 2005-07-03 17:37:49 +0200

A ja nadal nie rozumiem, na @#$% te debilne qwizy na koniec są robione.

Reszta pytań też na poziomie 3 klasy gimnazjum.
"Jaki masz sprzęt" itp. Dziwię się, że się nie rozłączył koleś po pierwszych dwóch pytaniach.

THRAWN | 2005-07-03 22:51:12 +0200

O NIE ! on schcudl !!! no to rg mu niezle teraz wzrosnie znowu ;asd...albo spadnie :Asd

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63