ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



ToyaNET

nie, 08 luty 2004 23:23:42 | Autor: Rozz | Quake 3 Arena

Gaff przygotował mały przekrojowy tutorial przez quake3 i serwery Toya NET który z założenia ma być pomocny dla wszelkich quake'owych newbies. Dla wytrawnych graczy sprawa raczej w ramach ciekawostek, ale mozna rzucić okiem żeby na przykład uaktualnić serwery sieci Toya w swoich programach monitorujących. Jest tam także mały kredyt dla naszego serwisu.

Grymania Moya Toya

Gravatar

scar | 2004-02-08 23:45:08 +0100

"Uruchamiamy instalację gry QUAKE 3 z płyty (zakupionej w sklepie)" jasne........ : DD

gr. | 2004-02-08 23:58:53 +0100

widzialem to juz jakis czas temu ;o

bfr_aka_pablonzo | 2004-02-09 00:40:31 +0100

fajne :]

HaSu_Szlauf | 2004-02-09 00:58:27 +0100

kupionej w sklepie... raczej zabranej od kolegi :P:P

atOm_1 | 2004-02-09 01:17:29 +0100

raczej skopiowanej od kolegi :)

davep | 2004-02-09 09:33:49 +0100

oo
bardzo dobrze ze komus sie chce takie rzeczy pisac bo takich poradnikow brakuje np starcraftowi. Ostatnio musialem jakies dwa dni dochodzic do tego jak wejsc na battleneta zeby zagrac z kumplem i nigdzie nie moglem znalezc zadnego poradnika - co gdzie i jak. Jesli juz znalazlem to niedzialajace linki :P
Ah no i dajcie ten poradnik gdzies w widoczne miejsce, np do dzialu "jak zaczac" czy cos w tym stylu bo news za niedlugo zniknie.

nxs.mlk | 2004-02-09 11:12:25 +0100

moya toya rulez ;]]]]

Gravatar

PLANET | 2004-02-09 11:21:35 +0100

"Gra raz pierwszy w sieci pojawiła się około 1995 roku"

kupa bzdur.
Q1 = 1996
Q3 = 1999

BY noobs FOR noobs

jak dla mnie :D

Gravatar

StaryOrgowicz_14 | 2004-02-09 15:23:48 +0100

Musze przyznac ze wasze wypowiedzi niektory sa zabwane:

Ciezko by pisac na stronie ze ludzie maja sobie kopiowac gre od kolegow i byc piratem. Obowiazuja nas pewne reguly.

Co do PLANETA to coz poradnik jest dla NOWYCH GRACZY a nie dla PRO jakim chyba ty jestes.

Trudno bysmy robili tam serwis typu ORG bo mija sie to z celem.

eng | 2004-02-09 16:52:25 +0100

gratulacje ! Swietny pomysl dla ludzi , ktorzy dopiero rozpoczynaja ;) ( o ile sa tacy)

p.s pb_sv_enable nie musi byc wpisywana , zeby wszystko dzialalo ;o

nxs.mlk | 2004-02-09 17:59:37 +0100

noob to taki gosc ktory naduzywa pojecia "noob" w stosunku do innych ;p

^M^ | 2004-02-09 18:17:58 +0100

RA, OSP, CPMA a o defragu to nikt nie wspomnial ;F ;)

BTW: 'haha 1001' ;d

Gravatar

StaryOrgowicz_14 | 2004-02-09 19:38:36 +0100

PTC nie jest celem na tej stronie opisanie kazdego modu itd....

Jesli ktos juz bedzie umial wejsc na podstawowy server i pograc i wciągnie go ta gra, TO ZAMIESCILEM TAM TAKIE FAJNE ZDANIE

"""Więcej informacji o grze QUAKE3 można uzyskać pod adresem
www.q3arena.gry.wp.pl w najlepszym polskim serwisie o tematyce QUAKE 3"""

Mysle ze to wystarczy zeby ktos trafil do twojego ulubionego modu do gry.
Celem powstania tej strony jest informacja dla abonentow TOYA NET oraz pomoc dla tych wszystkich co nic nie wiedza o grach i graniu po sieci

Gravatar

PLANET | 2004-02-09 19:44:50 +0100

gaff: nie mowie zem pro ;) ale chodzi o zasady. jak juz pisac poradnik, to porzadnie.

malaka: czyli ty ? bo tak sie sklada ze pojecia nb (wiesz przynajmniej co to znaczy? :) uzylem w moich komentarzach na orgu po raz pierwszy i to jak sadze w tym przypadku wyjatkowo trafnie. a tak poza tym to wytykajac DALEJ (konsekwencja rlz), to mozna by poprawic tam troche bledow, ale po co ? tak jak pisalem.. zeby napisac cos takiego, nie trzeba sie wybitnie znac, ale niektore bledy az BOLA w oczy. (nie wspominam o bledach ort i takich tam, to detal).
chyba ze wg ciebie Q3 ukazal sie w 95' - w tym przypadku nie mam dla CIEBIE komentarza..

trzeba znac swoje korzenie! :>

Gravatar

StaryOrgowicz_14 | 2004-02-10 14:29:29 +0100

Spoko wszelkie bledy beda poprawione.

Data nie ma tan najmniejszego znaczenie

Gravatar

PLANET | 2004-02-10 15:57:57 +0100

niestety, owszem MA :)

Gravatar

StaryOrgowicz_14 | 2004-02-10 21:31:56 +0100

wiec skasuje ta datę i bede miał spokój

Twoim rozumowaniem gracze nie mając daty juz z tym poradnikiem nie poradzą sobie ... i nie wejdą na żaden serwer :PPP

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63