ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



TP vs UK

nie, 21 grudzień 2003 16:26:55 | Autor: Rozz | Quake 3 Arena

Po krótkiej rozmowie z zikiem dowiedziałem się że o 22.00 w zaległym meczu z Wielką Brytanią zagra następująca czwórka:

  • zik

  • mar1o

  • victor

  • oraz p0gr0m, v3ndor lub tyrion

Innymi słowy mamy powrót do składu sprzed roku, nastawionego na indywidualny skill. Mecz jest w zasadzie z góry przesądzony na korzyść Brytyjczyków, ale na pewno zobaczymy ładne szafty pogiego i raile maria na graczach z Wysp. Adres GTV jeszcze nieznany.

edit: mar1o prawdopodobnie nie zagra z powodu braku słuchawek...

GTV: games.clanbase.com:40000

Gravatar

rizik | 2003-12-21 16:29:52 +0100

zeby ich rozjebali

Gravatar

igor9k | 2003-12-21 16:50:24 +0100

sklad to: vicTor, zik, tyrion, p0gr0m.

ognos | 2003-12-21 17:02:27 +0100

doslownie taki sam squad jaki ja chcialem na samym poczatku utworzyc, co z tego wynika? :f

rkniunia | 2003-12-21 17:10:36 +0100

a mar1o? :o

sYnth|Bubu | 2003-12-21 17:21:09 +0100

no @#$% lol
tyrion za mar1a ?
z calym szacunkiem dla tyriona ale zeby go za maria wstawiac to pomyłka roku jest :/

btw Rozz wynik przesadzony ? tzn co wiadomo ze wygramy czy jak ? bo takie podejscie na poczatku to juz lepiej jak ktos pisal zeby w/o oddac niz grac z przekonaniem ze sie przegra :/

dinhkertal | 2003-12-21 17:31:34 +0100

By me sqad powinien byc: mario,zik,vendor i victor. Gl madafakaz, bedzie wam potrzebne :)

Gravatar

c-load | 2003-12-21 17:49:37 +0100

tyrion za maria... moze tu chodzi o to ze mario poprostu nie moze , hm ?:P

badyl | 2003-12-21 18:07:34 +0100

Skład jaki będzie taki będzie ale macie ich rozgromić :) A kto w was nie wierzy ten trep i basta ;P

dinhkertal | 2003-12-21 18:15:06 +0100

wlasnie :D

MaxDamage | 2003-12-21 18:20:36 +0100

Te , to jak juz lecimy po calosci to moze ja tez sobie pare minut pobiegam? :] Strata zapewne nie wielka, a ile radosci :D

wentyloddetki | 2003-12-21 18:36:38 +0100

tyrion? no chyba ocipieliscie juz wole ja grac niz ta lama ))

ognos | 2003-12-21 18:45:43 +0100

scorp1on- hahahhahahhaha, koles z calym szacunkiem, ale teraz uwazam ze jestes zalosny :Dddddd
rofllll
zero szacunku ;d

furi | 2003-12-21 18:56:01 +0100

Powodzenia !

lel | 2003-12-21 19:15:00 +0100

mario musi grac!!!!!!!!!!!!!!!!!!
nie chce go widziec dzisiaj w ect:P
morio, wierze w Ciebie;-)

Gravatar

scar | 2003-12-21 19:35:40 +0100

ja bym wystawil vendora bo zajebiscie zagral z sixami to moze i tutaj cos pokaze : )

wentyloddetki | 2003-12-21 19:58:52 +0100

z poczatku myslalem ze mi przegladarka jebnela albo jakis @#$% wirus sie mi wpierdolil do kompa albo na orga , ale to chyba niejest prawda ze tyrion ma byc w tp ? bo jesli tak to ja @#$% wymiekam to juz lepiej dac bota na I CAN WIN hehe

Gravatar

irina | 2003-12-21 20:14:27 +0100

Bardzo dobry skład , tylko mar1o mógłby grac.

Gravatar

Tyrion. | 2003-12-21 20:18:53 +0100

naprawde postaram sie zrobic co tylko w mojej/naszej mocy aby z nimi wygrac.Pomscimy Polakow za te wszystkie przegrane mecze w pilce noznej:)

Gravatar

intens1ty.dk | 2003-12-21 20:41:25 +0100

Scorpion jestes smieszny.

finsek | 2003-12-21 20:44:28 +0100

co wy chcecie od tyrionka ma calkiem colowego offens skila:)

*Luk4S* | 2003-12-21 20:59:31 +0100

no widze kazdy mowie kto mialby grac itd ale jak narazie lepiej niech sie ktos postara o adres GTV bo nic z waszych podjaranek nie bedzie noi nie zobaczymy jak TP wygrywa miejmy nadzieje :D ok GL

Insaneq3 | 2003-12-21 21:00:58 +0100

squd by s1cky : matrox,z1k,pogrom,mar1o
Moje zdanie ;o

*Luk4S* | 2003-12-21 21:27:55 +0100

to ja mu pozycze a tez niech nie robi szyderki niech se zalatwi to nic trudnego ale jak juz nie ma jak zalatwic to niech wlaczy se na glosnikach od kompa napewno ma :P:P wiec....

Gravatar

p41n | 2003-12-21 21:33:46 +0100

japierdole wszystko by bylo ok, tylko te pierdolniete gtv sie mi @#$% zaladowac niechce, no japierdole co za chujnia niech tam @#$% jakies polskie wpierdola i juz

sYnth|Bubu | 2003-12-21 21:45:10 +0100

chyba narazie nie ma gtv :/

*Luk4S* | 2003-12-21 21:49:37 +0100

zostalo juz tylko 10 min a jeszzce nie ma GTV wiec chyba juz nie bedzie :(:( lipa w @#$%...

sYnth|Bubu | 2003-12-21 21:56:31 +0100

btw jakis dziwny ten adres ip to -2 napewno ma tam byc ?

hanti | 2003-12-21 21:59:58 +0100

tak to jest 2 gtv clanbase juz kiedys cos ogladalem na nim

Gravatar

p41n | 2003-12-21 22:00:41 +0100

to jest jedna wielka chujnia, takie jest moje zdanie...podają ci tylko jakies gtv do picu zeby tylko wszyscy mysleli ze bedzie

Gravatar

p41n | 2003-12-21 22:01:29 +0100

a jak @#$% jeszcze nie bedzie demek z tego to ich chyba @#$%

SL4VE | 2003-12-21 22:03:09 +0100

napewno ma być ;-)

A co do Tyriona to gościu skilla ma, a jego teamplay od czasu powrotu do polski znacznie się polepszył, więc nie widzę powodu czemu miałby nie zagrać.

Gl Polakom ;-)

SL4VE | 2003-12-21 22:03:11 +0100

znowu się dwa razy dodało ;-).

pain... tak na bank dla picu. Juz nie maja co ludzie robic tylko Ci wszyscy chca humor popsuc ;-).

*Luk4S* | 2003-12-21 22:04:08 +0100

@#$% lipa w @#$%
ktos dojebal lipny GTV a demek niechce mi sie ogladac co to jest za organizacja jak nie maja nawet zjebanego adresu na GTV etam lipa w @#$%

jordan | 2003-12-21 22:04:12 +0100

chyba gtv nie działa.. ;/

Gravatar

PYTON | 2003-12-21 22:04:41 +0100

czemu to gtv nie dziala?
edit: poprawne gtv: 194.109.206.50:40000

Gravatar

p41n | 2003-12-21 22:08:12 +0100

no ok slave ale jak podaja jakies pierdolone gtv to by mogli przynajmniej je sprawdzic a nie wpierdola cos co @#$% lipa

eng | 2003-12-21 22:13:40 +0100

nie nerwusja !

h|neok | 2003-12-21 22:16:23 +0100

games.clanbase.com:40000 - sam doszedlem :P

SL4VE | 2003-12-21 22:16:44 +0100

są gdzieś scoreboty? Bo nie mam q3 i nie chce mi sie instalowac...?

log | 2003-12-22 02:51:47 +0100

był na #cbnations.q3

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. Requiem napisał post: Cały czas :D Napisz swoje wspominki z tamtych lat! / Stara gwardia
  2. baks stworzył temat: Stara gwardia
  3. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  4. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  7. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  8. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  9. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  10. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  11. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  12. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  13. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  14. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  15. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63