ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Trailer nadchodzącego filmu klanu wRoC

sob, 19 kwiecień 2003 21:53:27 | Autor: svich | Quake 3 Arena

Dostałem dzisiaj od wRoC|mordora link do trailera filmu klanu wRoC, po obejrzeniu tego trailera doszedłem do wniosku, że jest bardzo ciekawy i godny uwagi filmik. Obfituje w dość interesujące akcje w wykonaniu mordora... A intro rozbawi chyba każdego zapaleńca mocnych wrażeń.

Co wam, zatem pozostaje??? Ściągnąć plik, który waży 48 mega, dopisać końcówkę ".avi", ponieważ producent o tym zapomniał nadając nazwę swojemu dziełu, usiąść wygodnie przed kompem i podziwiać trwający 3 minuty filmik.

A oto link do pliku postaram się go niedługo wrzucić na orga.

Clan wroc trailer movie

svich | 2003-04-19 21:58:29 +0200

Eh zapomnialem napisac ze jakos jest trohe slaba :/ mam nadzieje ze w finalnej wersji bedzie git :P a to intro hehehehe :) Fraged by rufuz :)))) radze obejrzec ...

zLoo | 2003-04-19 22:24:02 +0200

wlasnie zaczynam sciagac mam nadzieje ze mnie nie zawiedzie bo rozpoczyna sie godzinne darcie :D

Gravatar

JarlB | 2003-04-19 23:17:25 +0200

a bubu tez tam jest ? :DD

SAI4H | 2003-04-19 23:38:10 +0200

Svich jak sie rozszalal z newsami. ;P

Gravatar

StaryOrgowicz_642 | 2003-04-19 23:40:08 +0200

heheh tam jest maly błąd źródło to niejest wRoC-mord tylko wroc-mord0R bo mord jusz jest taki koles:P Rufus ownage:D

svich | 2003-04-19 23:58:16 +0200

eh sorx juz poprawiam :) s4iek chce ci chleb ze stolu zabrac :D

eng | 2003-04-20 00:39:20 +0200

fragu chyba czytasz nieuwaznie niusy :P

bryan | 2003-04-20 00:40:44 +0200

jakim divXem to jest skompresowane ?

eng | 2003-04-20 01:00:04 +0200

chyba divx'em ale nie jestem pewien , zapytajcie rufusa :D

Yaboll | 2003-04-20 02:24:52 +0200

chcialbym poznac tych panow z czolowki. Nparawde bardzo mi na nich zalezy :D

bryan | 2003-04-20 02:33:45 +0200

3nGonGa ty masz jakies problemy z czytaniem ?:))
Ja sie pytam o wersje divX a nie czy to divX :)

Gravatar

pogo | 2003-04-20 05:45:22 +0200

myslalem ze upadne z krzesla bry sie pytaa jakim divixem a engo no chyba divixem heheh :)

tofu | 2003-04-20 06:50:22 +0200

nie wiem jak wam dziewczyny ,ale mi po odpaleniu tego filmu wylewaja sie kolorki na pulpit...czym to jest kompresowane?

morteK | 2003-04-20 07:05:27 +0200

wg mnie filmik calkiem fajny, jedynie troche za duzy fov i napis folowing a tak to jest git :) mordor mam jedno Twoje demko jak na osp5 zajebaleś jednym railem 3 kolesi, ja bedziesh chcial to sie zglos to Ci przesle :)

Gravatar

StaryOrgowicz_642 | 2003-04-20 07:42:00 +0200

ey wiecie sorx za wszystko ale to jest moj pierwszy film jezeli chcecie zobaczyc wiecej rufusów:)) sciagnijcie sobie film BUMFIGHTS papa wszystkiego najlepszego:D

Gravatar

pogo | 2003-04-20 08:05:52 +0200

@#$% ale jakosc to zalosc ;( u mnie nic doslownie nie widac co to ma byc mor ? :P jak ty to skompreoswales

Gravatar

JarlB | 2003-04-20 10:20:36 +0200

off otpic: moze by tak sie ktos zajal uploadem demek z qlana na orga ?

T4E|AnD | 2003-04-20 10:36:34 +0200

hehe bleeeeeeee

eng | 2003-04-20 11:13:27 +0200

o qrde :D no divix divixem( 5.03 chyba) , eh ta goraczka przedswiateczna :] , rzeczywiscie mordor troche zle to skompresowal , w sumie to jedyna wada tego trailera , w full wersji juz powinno byc ok :ASD

Gravatar

pogo | 2003-04-20 11:38:20 +0200

@#$% u mnie nic nie widac ekran zalany pixelami myslalem ze mam cos popsute z codecami ale inne filmy dzialaja spox a ten to makabra jakas

m4k | 2003-04-20 12:20:21 +0200

nie wiem co wy kcecie. u mnie ten film dziala bez zaciecia i grafa jest looz =o jak kcecie moge zapodac na org'a codeki ktore mamy razem z morkiem i sobie je zassacie =o wtedy bedzie wam lazic na 100000 %

enjoy | 2003-04-20 12:42:39 +0200

no dobra juz mi dziala ale ta muzyka to juz gdzies slyszalem ;P

abs | 2003-04-20 13:01:55 +0200

bez obrazy ale moje dema z botami sa lepsze

ognos | 2003-04-20 13:36:27 +0200

bez obrazy abs ale w lodzi nic nie pokasales ;]

svich | 2003-04-20 13:39:14 +0200

Zaraz zajme sie uploadem demek z qlana na orga :D

eng | 2003-04-20 14:00:07 +0200

bez obrazu abs ale fragi z botkami to ty se mozesz w dupsko wsadzic :P z ludzmi sie troche inaczej "kawalkuje" a co do filmu to jak ktos ma zainstalowane np divix 5.03 bundle to powinno bez problemu chodzic i jako tako wygladac :P

Gravatar

StaryOrgowicz_642 | 2003-04-20 14:04:07 +0200

heeh ognos thx za wsparcie :* bez obrazy jezeli jeses taki madry abshaper :D to zrob film klanu forc a ja zrobie wroc TO jEST WYZWANIE:)!!

Gravatar

StaryOrgowicz_642 | 2003-04-20 14:10:40 +0200

pozatym szjeperze:D niemowie ze jestem jakims mastahem raczej niespodziewaliscie chyba sie po mnie jakiejes rewelacji to jest moj pierwszy film i jest do dupy poprostu probowalem cos zrobic i wyszlo to jezeli chcecie cos lepszego zobaczycie w filmie wRoC ale ja go niebede robil:) wiec bedzie lepszy poprostu ten film to jest tak mozna nazwac kawałki wolnego czasu:) a jak popracuje to zrobie lepsza kopioe:*

Gravatar

pogo | 2003-04-20 14:32:00 +0200

no zainstalowalem codeci jakies i idzie chcociaz jakosc taka sobie ale jak na 1 raz to spox !! i akcje na wypasie, abs to niezly z ciebie mastah jak z botami takie akcjie robisz :o PS. kto ten rufus? ale sobie zgnilem hehe :D

abs | 2003-04-20 14:58:15 +0200

ognos ja w lodzi nic nie pokazalem?? cwiercfinal i to w teamie ktory byl zlepkiem ludzi??? chyba oprocz arcy.vq3 nikt od nas lepiej taktyxcznie nie zagral. Reszta wygrywala wszystko skillem. Btw zobaczysz moje demko z arcy:))) i zobaczymy kto tu nic nie pokazal:)

abs | 2003-04-20 15:01:44 +0200

ale wy jestescie cwoki:D przeciez ja napisalem tylko ze akcji chujowe sa na maxa:D o efektach nic nie mowilem wiec moje akcje sobie ogladaj. A wlasnie po @#$% mam robic swoj film skoro trwa to w @#$% czasu?? przez ten czas to ja zrobie demek na 10 innych filmow:DDDD btw swój film zrobie jak bede konczyl z q3:) czyli nigdy=DDDDDDDDDDDDd

Gravatar

pogo | 2003-04-20 15:32:00 +0200

czerstwe akcje ? heh abs chyba nie wiesz co to cienkie akcje albo nie ogladales tego filmu :LAG

svich | 2003-04-20 16:51:35 +0200

Abs ty to woogoole dziwny czlowiek jestes ... :) boski i wogoole te moze jakis fankloob zrobimy i bedziemy cie wielbic ponad wszystko :PPP co ty na to ... a jesli chodzi o akcje z botami to mooj 12 letni brat robi niemilosierne akcje na botach, a ty nigdy takich nie widziales :) wiec skoncz pierdolic od rzeczy plebsie bo boty to kazdy lepszy frajer stukac potrafi :P

svich | 2003-04-20 16:52:59 +0200

To taki mały rewanz ... wiesz za to ze jestes taki zjebany :))))) i masz zbyt duze mniemanie o sobie ... ale nie obrazaj sie "grubasku" wiesz ze loobie wszystko co wieprzowe :DDDDDDD

ognos | 2003-04-20 17:23:07 +0200

"hyba oprocz arcy.vq3 nikt od nas lepiej taktyxcznie nie zagral"
ehh ne chce m sie polemizowac z toba
zieef ;d

Rozz | 2003-04-20 17:37:04 +0200

Dla mnie wroc, forc i wr0 sie tylko z wroclawiem kojarzy :P

Gravatar

StaryOrgowicz_642 | 2003-04-20 18:03:01 +0200

ey nie kłucić sie zrobie lepszy obiecuje !!! niepotrzebnie dawalem hujowizne ale no coz chcialem zrobic cos dobrego dla wRoC chyba mi niewyszło:(

T4E|AnD | 2003-04-20 18:03:59 +0200

dla mnie tez - mam mieszane uczucia :> : | :0 :) :( :D:" :} :] :[ ;x ;

Gravatar

StaryOrgowicz_642 | 2003-04-20 18:06:50 +0200

Pogoda !! ten Rufus to jest żul ze Stanów zjednoczonych ma tak na Imie:D jezeli chcesz oglondnac rufusa bijatyki i hardkorowe akcje sciagnij sobie z Kazy albo imejsza:D film pod tytułem BUMFIGHTS:)

pa1n|mst | 2003-04-20 18:16:35 +0200

ehhh... jeszcze fragi z ksywa biotechu :) az leska sie kreci w oczku :D co do samego filmu akcje sa bardzo rzeskie :) jak na pierwszy film bardzo mi sie podoba :D

svich | 2003-04-20 18:19:02 +0200

Mnie i moim koomplom tez sie spodobal wiec nie powinienes sie nad soba uzalac morku :P

Gravatar

StaryOrgowicz_642 | 2003-04-20 18:25:06 +0200

thx :* No ale musi byc hujowy jezeli abs's sie niepodoba

Gravatar

skaven | 2003-04-20 18:26:27 +0200

a o co hosi?;Q

Gravatar

StaryOrgowicz_642 | 2003-04-20 18:27:04 +0200

A tak pozatym to czemu dales mi ignora??:)

Gravatar

StaryOrgowicz_642 | 2003-04-20 18:27:50 +0200

skaven o film:)

eng | 2003-04-20 18:32:08 +0200

moze mu sie pomylilo =o

abs | 2003-04-20 20:10:06 +0200

svich zalosny jestes i tyle:/

morteK | 2003-04-20 20:41:57 +0200

abs jush nie bede mowil kto tu jest zalosny... :>

Gravatar

StaryOrgowicz_642 | 2003-04-20 20:53:10 +0200

popieram:)

Gravatar

pogo | 2003-04-20 21:11:36 +0200

abs znow miesza :LAG i tak ma byc!? imicz swoj wyrabia "buntownik z wyboru " czy jakos tak :ASD

eng | 2003-04-20 21:25:49 +0200

z wyboru albo z przeznaczenia :d

Gravatar

[ntQn]Kleks | 2003-04-20 22:23:29 +0200

Filmik sopx... jakby dodac pare minut wiecej to bylo by CooL :)

MAr-n | 2003-04-20 22:53:34 +0200

jednym slowem to mi sie nie podoba

Po pierwsze : slaba grafa - to sie da oczywiscie zlikwidowac

Po drugie : hmm ten Invert/Find Edges na poczatku psuje te dwa zaje.biste fragi na dm17

Po trzecie : Invert/Find Edges podczas strzalow z raila niewyglada zbyt ciekawie (nie podoba mi sie) w przeciagu 2 min jest go za duzo i za dlugo on trwa skruc go troche, to powinno byc migniecie, tak by lepiej wygladalo w/g mnie

Po czwarte : to zauwarzylem w wiekszosci filmow, jak jest dluzsza akcja to ktos na sile przewija, by jak najszybciej dojsc do nastepnej, brzydko to wyglada, lepiej juz poczekac te 2 sek dluzej i spokojnie zobaczyc jak dobiegamy do nastepnego miejsca i fragujemy goscia

Po piate : na ogladales sie zbyt duzo filmu pogody i sacreta (nic do nich nie mam) , powtarzasz to co juz bylo, w filmach trzeba chyba czegos nowego czego nie bylo dotychczas, wydaje mi sie ze to bedzie/jest kopia filmu pogody - ten sam model rl , ten sam rail , podobne efekty zarowno u pogody i sacreta

Po szoste : Jedno przejscie miedzy akcjami, przeciez adobe ma ich mnustwo, mam nadzieje ze to zmienisz

Po siodme : ta piosenke juz slyszalem :) (geehaDmovie) oczywiscie nikt ci nie zabrania

Jedyny plus to ten poczatek i nic wiecej :(

Mattias | 2003-04-20 23:12:13 +0200

grafika nie najlepsza , ale za to akcje są dobre :)

eng | 2003-04-20 23:14:01 +0200

martin next time osobiscie dopilnuje zeby zamiast "bazuki pogody" byla maczuga Herkulesa :ASD

kleks -> ten film powinien byc jeszcze krotrzy bo to trailer :)

Gravatar

StaryOrgowicz_642 | 2003-04-20 23:26:22 +0200

martin rozumiem Cie :( postaram sie nastepny zrobic lepszy

Gravatar

StaryOrgowicz_642 | 2003-04-20 23:28:00 +0200

heh pozatym ostatni byles u mnie martin i oglondales mowiles ze zajebisty:) szybko zmieniasz zdanie:) a sorx nimowie niz bo jeden jest martin z m-cz i niewiem czy to ty :] jezeli to ty to lol jezeli inny martin to jestes w bledzie bo narazie jestes Ty i abs korym sie trailer niepodoba jak jestes taki kaszalot zrob wlasny zobaczymy na co Ciebie stać hojo dretwy:) a z grafika to wiem ze zjebana nieumiem zmienic na lepsza tzn umim ale wtedy mi zajmije 500 mb a kto to by to sciagnol:) pozatym wspominalem ze to jest moj pierwszy film zawsze komus chyba moze niewyjsc:(

MAr-n | 2003-04-20 23:39:12 +0200

-->"heh pozatym ostatni byles u mnie martin i oglondales mowiles ze za****ty:) szybko zmieniasz zdanie:)"

Chyba mylisz osoby :)

->"bo narazie jestes Ty i abs korym sie trailer niepodoba"

Przepraszam ze mam wlasne zdanie, ale ja nie jestem taki jak inni ktorzy na efekt typu invert podniecaja sie

i mowia ze extra efekt, widzialem mnustwo filmow zagranicznych z efektami i polskie filmy nie dorastaja im do piet, kilka tylko stoi na wysokim poziomie

->"jak jestes taki kaszalot zrob wlasny zobaczymy na co Ciebie stać hojo dretwy:) "

Przepraszam bardzo ale ja cie nie przezywam i nie obrazam

A jak chcesz to prosze www.q3arena.gry.wp.pl/?id=16&akcja=details&kat=1&file=6875 sciagaj to moj film

->"wspominalem ze to jest moj pierwszy film zawsze komus chyba moze niewyjsc:("

oryginalna wypowiedz wiekszosci, "to moj pierwszy film mogl mi nie wyjsc" , a postaraj sie choc troche, jak juz sie cos robi to niech to fajnie wyglada, nie mowie ze jestem Bogiem i robie extra super filmy, ale staram sie by to jakos wygladalo, zalamuje mnie to ze ktos mowi ze w nastepnym filmie bedzie lepiej, zrobic film od niechcenia i liczyc na uznanie, wiem ze ktos wlozyl duzo wysilku w robienie filmu ale mu troche (nieraz bardzo) nie wyszlo, wiem ze krytyka boli i kazdy sie z nia spotkal, ale nie kazdy umie ja godnie przyjac

Gravatar

StaryOrgowicz_642 | 2003-04-21 00:25:52 +0200

ey martin idz sobie cos namaluj lepiej niebede sie klucil powtarzam ten film jest do bani i niech tak zostanie i nie przypierdalaj sie do moich efektow :) bede robil jakie @#$% zewnie mi sie podoba:)

eng | 2003-04-21 00:34:13 +0200

do bani to jest martin :D a tak btw to olej co mowil w koncu kazdy ma prawo do swojego zdania...

MAr-n | 2003-04-21 01:06:42 +0200

ej mor9k idz ty sie lepiej j.polskiego poucz, bo cos ci kiepsko to wychodzi, nie bede sie klucil bo nie warto 3nGonGa jestes jego fanem, czy kolejna osoba ktora nie posiada wlasnego zdania i uwaza ze to co znajomy kolega zrobil jest swiete i najlepsze i tak ma byc ?

Gravatar

StaryOrgowicz_642 | 2003-04-21 01:20:21 +0200

Hapaj dzide , turlaj beret , kisz ogora , cisnij w zaspe ,strugaj pinokia ,opierdol mi badyla , marszcz fredrycha madry ssaczu:)

eng | 2003-04-21 01:39:38 +0200

eh matrinq po pierwszy to ty tez bys sie pouczyc polskiego -> "klucimy" od wiekow pisze sie przez ó :P
Zwroty "ci" piszemy wielka literka :D to tez w roli przypomnienia !!
Nie jestem niczyim fanem i nie uwazam, ze ten trailer jest przecudny , brakuje mu duzo a jak wczesniej napisalem najwieksza wada jest jakos . Ty jako "wielki znawca filmow chyba nie tylko qwake'woych :> powinienes wiedziec , ze trailer to jest tylko zapowiedz i wcale nie mus odkrywac wszystkiego co ma nadejsc :P

p.s widzialem twoj cudowny filmik i tez sie posune do niewielkiej oceny:

-> fajne efekty

-> troche za dlugo to trwalo co mnie wprawilo w lekki letarg :ASD

-> talentu do q3 to ty nie masz :D (bbez obrazy brachu)

over & out

Gravatar

StaryOrgowicz_642 | 2003-04-21 01:41:19 +0200

łazaza:P:D:D:D

morteK | 2003-04-21 07:02:26 +0200

"Hapaj dzide , turlaj beret , kisz ogora , cisnij w zaspe ,strugaj pinokia ,o****l mi badyla , marszcz fredrycha madry ssaczu:)" hee myslalem ze jestes ciut bardziej powazny :/ i tutaj widac Twoja skryta skromnosc... mowish ze to Twoj pierwshy film ktory jest do dupy i nastepny bedzie lepshy ble ble ble... a jak koles Cie skrytykowal to robish mu jazde, a gosc kulturalnie to zrobil wg mnie :) poprostu zdaje Ci sie ze to co zrobiles jest dobre i nikt nie powinien o tym filmie powiedziec zle, nawet naliczash negatywne slowa krytyki (no lol) a to ze starash sie byc skromny to tylko takie pierdolenie o szopenie :D wszyscy jestescie do bani z absem na czele :>

btw| zglos sie dzisiaj wieczorkiem po to demko mor :)

Gravatar

StaryOrgowicz_642 | 2003-04-21 07:54:51 +0200

Hola hola tu nieche robic zadnej wojny mam takie somaego kumpla z miedzyrzecza o takiej xywie co lubi robic dowcipy dlatego zaczelem wyzywac martinka bo myslac ze to moj kumpel kory powiedzial ze film jest fajny a teraz kluci sie na orgu :) pozatym nic niebede uwazal zjebalem jakosc a naprawde to co teraz zrobilem to jeszcze maly hoj:) staralem sie no ale chyba widzicie sami ze troche slabo wyszeedl:) jezeli urazilem wasze serce serdecznie przepraszam:)

Gravatar

StaryOrgowicz_642 | 2003-04-21 08:36:16 +0200

aha jeszcze jedno pytanko do Ciebie albo do was :) jak moge zrobic zeby film wyglondal jak noxis i mial taka grafe i tak malo zajmował:)?

morteK | 2003-04-21 09:56:22 +0200

wypowiedz zaklecie "czary mary dwie pojary" i powinno sie spelnic Twoje zyczenie :)

Gravatar

StaryOrgowicz_642 | 2003-04-21 10:23:59 +0200

czary mary dwie pojary :)

abs | 2003-04-21 10:39:36 +0200

proponuje wam spierdalac na forum wroc bo tu tylko wroce sie wpisuja i ja ost raz:DDDDDDDDD

Gravatar

StaryOrgowicz_642 | 2003-04-21 10:45:50 +0200

tylko ja engo i svith z wroc :) reszte tesz zapraszam do klanu:)

MAr-n | 2003-04-21 10:48:55 +0200

3nGonGa -> heh zapomnialem napisac klucic w cudzyslowach, bo komentarz nizej mor9k napisal klucil i jakos zapomnialem wyeksponowac tego wyrazu, by pokazac mu jego blad. Nie chodzi mi ortografie w stylu co napisac z duzej literki tylko o bledy stylistyczne "a sorx nimowie niz bo jeden jest martin z m-cz" ooj trudne to zdanie do rozszyfrowania

A teraz jaki trailer ?? ja nizej widzialem ze mor9k zrobil ten trailer jako pelnometrazowy film. Nigdzie nie napisalem ze zrobilem cudowny film, i od mojego talentu do q3 sie odwal ok. bo gowno wiesz ten film nie mial na celu pokazywac ekstra fragowania tylko co innego, a ludzie oceniajacy skill po obejrzeniu filmu sa naprawde ograniczeni.

mor9k->jakos twoje przeklestwa do mnie nie trafiaja
jezeli chcesz wiedziec jak zrobic dobra jakosc to zapraszam na boarda orga w dziale filmy tam pisze

Koniec moich wypowiedzi tutaj bo do niczego nie dojde

Gravatar

StaryOrgowicz_642 | 2003-04-21 10:53:36 +0200

jusz wchodze a te przeklenstwa to tylko dlatego myslac o tobie jako o martinq z miedzyrzecz sorx:)

kood | 2003-04-21 12:06:09 +0200

LOL, ehkm.. jest cos takiego na tej stronie jak, board, dalej quake3 i jeszcze dalej "filmy" i tam mozna sie dowiedziec tego lub innego jak zrobic dobry film m.in. z ladna grafa i malo zajmujacy. Daleko szukac bylo? lol :o

SAI4H | 2003-04-21 13:35:27 +0200

Fragi ujda, ale co do formy to strasznie smierdzi pogoda (bez urazy pogo) + muza z filmu sknerusa. :P Radze popracowac nad forma.

svich | 2003-04-21 13:39:07 +0200

Hehe mądry abs znowoo sie wypowiedzial :) abs sam se na forum idz ... i nie na wroc bo tam cie nie wpooszcza :) moze na forc bo w koncu plebsem jestes :D

Gravatar

pogo | 2003-04-21 19:38:06 +0200

s4aiek ? ja smierdze ? :P hmmm nic nie czuje... heh a ten film ma malochyba wspolnego z miom i sakreta przynajmniej tak mi sie wydaje... BTW. ta rakietnica to ja mam jakiegos paka i nie wiem ktory to kiedys od Gada dostalem q3 i w nim juz to byl, ona jest brzydka :o

m4k | 2003-04-21 21:43:35 +0200

pogo mi sie ta rakieta podoba =o wiec sie czep :P film jest good jak na to ze mor robil to na kompie ktory kompresuje to przez 20 h =o wiec co ty kcesz od tego filmiq to ja nie wiem =o

zLoo | 2003-04-23 19:07:29 +0200

smiac smialem :D ale jednoczesnie plakalem ;(
smialem z intra a plakalem z tego iz dzialalo mi tylko intro dalej nie kcialo isc ;(
wam tak samo :( jesli tak dajcie jakies rozwiazanie bo na hooj bylo mi sciagac 48 megsow :D

sYnth|Bubu | 2003-04-24 22:46:44 +0200

no zloo ja tak mam :D hehe ale poszedlem do engo i sobie zobaczylem:D

sYnth|Bubu | 2003-04-24 22:47:50 +0200

szkoda ze tak pozno dojrzalem tego newsa bo bym sobie absa poobrazal :D

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63