ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Transformersy atakują !!!!!!!!!

pią, 20 grudzień 2002 11:24:36 | Autor: MateoMartinezz | Quake 3 Arena


Panowie z grupy Gundam Universe pracuja pilnie nad kolejną Total Conversion dla Q3. Tym razem walczymy robotami podobnymi do Transformersów (yeah!!!! Monia - kiedy zagramy z Dawidem?). Na stronie mamy pełny update informacji plus jeszcze większa porcja screenów. Daty wydania samego modu jeszcze nie znamy, lecz już teraz mogę śmiało mówić że będzie co oglądać. Dla niecierpliwych kilka screenów :

KaT | 2002-12-20 11:35:07 +0100

Robią wrażenie te screeny. Czekam z niecierpliwością. :)

Shadow | 2002-12-20 12:42:11 +0100

Hehehe, dla tłumaczenia, moge powiedzieć dlaczego skriny robią wrażenie. To sa tylko modele, a rendering jest wykonany najprawdopodobniej przy pomocy 3ds max 4 z użyciem FinalRender lub VRay. Takie cudenka to ja i z rakietnicą z q3 robiłem. Teraz pracuje nad dopracowanym modelem to wam pokaze rendering.
No i ten Glow na mehu jest troche trudny do uzyskania na silniczku q3. =:P
Wiem czepieam sie, ale czekam na mod moze być ciekawy.

KaT | 2002-12-20 12:53:04 +0100

Ja mówię o screenach z gry a nie tych "rysowanych". Wejdź na stronkę do działu screenshots i tam zerknij :P

Duncan | 2002-12-20 15:57:19 +0100

Textury.. owszem, ale dokładność modeli jest również zachwycająca :] .. mam nadzieje, że będzie się w to grało równie dobrze jak się na to patrzy X].

Shadow | 2002-12-20 16:06:04 +0100

Kat zwracam honor niexle to wygląda :) Ciekawe jak w praktyce to bedze wyglądać

KaT | 2002-12-20 16:16:45 +0100

Miejmy nadzieje, ze bedzie wygladac tak samo jak te screeny albo i lepiej :)

bryan | 2002-12-20 16:34:13 +0100

ja tylko bym chcial zaowazyc ze redakcja nie interesuje sie anime :) mod jest robiony na podstawie dosyc popularnej u nas ostatnio anime - jakiej? zapraszam na hyper-TV o 22 :D (to to po miniMax'ie :))
To nie transformery i optimus prime :D

Gravatar

eddie | 2002-12-20 18:36:40 +0100

żałosne

cOijN | 2002-12-20 19:13:18 +0100

edek siedz ciho zacofany ograniczony cycq ;]
i wlasnie... ZADNE TAM TRANSFORMERY loodzie...
no i tak anime leci kajstam [niewiem bo kablowki nimam ;D], no i mange wydaja w polsce.
no i skrinki spx a te renderki to psheca odrazu widac ze nie engine q3 ;)
ladne modele, widac ze kolesie dosc sporo pracy wlozyli w detale, przynajmniej efekt jest taki, tzn taki jakbym chetnie widzial w BD-pid 4 power [a niestety wypada w porownaniu niejanlepiej :/]

Shadow | 2002-12-20 20:15:36 +0100

"...ja tylko bym chcial zaowazyc ze redakcja nie interesuje sie anime ..."

Co za lol, a skąd mozesz wiedziec czym zajmuje sie redakcja. Ja tam mange lubie i z chęcią ogladam. Co do modu to dla was transformery a dla innych poprostu Mechy. Moze zna ktoś MechWarrior?? Porównajcie. Czyż nie podobne?

Gravatar

StaryOrgowicz_429 | 2002-12-21 16:07:59 +0100

A dokładnie anime Gundam Wing, wiem bo sie interesuje manga i anime. po prostu zaczerpneli pomysl i robia dobra robote.

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63